sex oral

Millenium, dar ce avatar interesant ai draga...!!! Era sa orbesc!
Stii, pe aici, decenta inca isi mai are coltisorul ei.
Esti sigura ca nu ai gresit forumul?
Ella34
Postat pe 16 Februarie 2009 19:30
micass...good point...

wife_de_zmeu
Postat pe 16 Februarie 2009 19:43
"d-na cu fundul gol" si nu numai...in opinia mea mai multe parti ale corpului tau sunt goale...considera-te fericita ca cea care ti-a inchis gurita a fost Wife ...ma intreb ce ar fi fost daca ii atrageai atentia iasomiei, sau i-ai fost atat de nedemna de luat in seama, incat ai reusit sa scapi!... ...nu stiu ce naiba ai vrut sa spui in postarea ta, dar cred ca mai bine aplicai ..."daca taceai, filozof ramamneai" ...

Postat pe 17 Februarie 2009 11:52
nico...daca intra iaso sau totusica...era durere, ca ele sunt mai directe decat mine...

poate ne iarta si nu mai posteaza...
wife_de_zmeu
Postat pe 17 Februarie 2009 13:15
care-i treaba Nicolito?

ti-e dor de moi?..
iasomia
Postat pe 17 Februarie 2009 13:15
se pare ca da...ca nico e fata desteapta, si are bun simt...

wife_de_zmeu
Postat pe 17 Februarie 2009 13:16
ce draq mai fetelor?...

eu am crezut ca v-ati bunghit pana acum cine sunt....

asa ma stiti voi pe mine?

Nicolito..ia du-te tu la topicu' tau..o sa vezi ca eu nu am avut nimic impotriva ca tu sa-mi arati tatuaju'...
iasomia
Postat pe 17 Februarie 2009 13:18
iaso...sincer? imi era putin dor de tine... , si ma minunam cum de nu ai fost tu pe faza, tare as fi vrut sa stiu cum o tranteai de pamant pe doamna asta in fundul gol Buna fetelor!

Postat pe 17 Februarie 2009 13:20
ce tatuaj iaso? vai de pacatele mele, nu am niciunul, sunt nevinovata!!!

Postat pe 17 Februarie 2009 13:22
iaso...esti in club, draga...tocmai de-aia astepta nico asa curioasa raspunsul tau...da' recunosc si eu ca mi-ar fi placut sa ii raspunzi tu prima acestei doamne...

fetelor...apropos de tatuaje...si pe mine ma mananca undeva, sa imi fac unul...innebunaesc la batranete, parol...
wife_de_zmeu
Postat pe 17 Februarie 2009 13:23
vad ca m-ati trecut in randu'viperelor....este adevarat ca sunt altfel,adica sunt eu...da' rea nu sunt.

in schimb ..intradevar.. nu-mi trezeste oricine interesu'...

woman,

eu am trei cercei in urechea stanga...

tatuaj nu-mi fac,buna zicea ca :daca "te insemnezi},te gaseste necazu' mai usor,si moartea la fel..desigur..
iasomia
Postat pe 17 Februarie 2009 13:25
eu ce zic, iaso...suntem in club...

iaso, una e sa fi vipera si alta e sa ai atitudine, draga...tu nu esti deloc vipera, mami...
wife_de_zmeu
Postat pe 17 Februarie 2009 13:28
wife, acum stiu dc imi esti asa de simpatica...nici eu nu am un tatuaj, dar mi-as dori unul ...ma gandesc de mult la asta, dar nu ma hotarasc in privinta locului... ....si iaso....tu esti o vipera care mi-a luat ceva timp s-o inteleg... , dar acum ...uite cum imi accept "supusa" criticile..

Postat pe 17 Februarie 2009 13:33
acum daca tot suntem intr-un moment de sinceritate..si eu mi-am dorit un tatuaj,pe fesa stanga..sus acolo unde facem injectii,si mi-ar fi placut si un cercel in buric,dar...

nico,

care critici mai?

voi ati vazut unde vorbim? la sex oral..ne-am dat draq...
iasomia
Postat pe 17 Februarie 2009 13:38
nico..sa stii ca eu ma simt imbogatita din cunostinta cu iaso si totusica...si nu numai cu ele...mai sunt multi pe-aici de la care am avut ce invata. iaso si totusica imi plac in mod deosebit ptr ca sunt femei care spun ce gandesc, nu isi plang de mila, si inteleg anumite situatii cu o sensibilitate deosebita. eu ma simt onorata ca le cunosc...

iaso...trei cercei? bah nene, si mai ziceam ca eu sunt emancipata...io-te domle, ce chestie...in veci n-as fi zis ca iti pui tu trei cercei in ureche...
wife_de_zmeu
Postat pe 17 Februarie 2009 13:39
wife, acum si eu ma simt asemeni tie...asta datorita faptului ca m-ai ajutat sa inteleg cum stau de fapt lucrurile ...nu intotdeauna cine are gura mai mare, inseamna ca are si dreptate, apoi...."tonul face muzica".. ... iaso...era un fel de a spune...glumeam

Postat pe 17 Februarie 2009 13:43
woman,



ai vazut ella? cica era sa orbeasca....cand a vazut-o pe fatuca aia in pasarica goala...
iasomia
Postat pe 17 Februarie 2009 13:44
sunteti prea amabile dragutelor...

da' la sex oral?...
iasomia
Postat pe 17 Februarie 2009 13:46
ai dreptate iaso....discutia noastra nu are niciun fel de legatura cu sexul...ar fi mai bine sa ne indreptam postarile in alte directii

Postat pe 17 Februarie 2009 13:49
right...
wife_de_zmeu
Postat pe 17 Februarie 2009 13:50
ce ziceti sa trecem la "probleme cu vibratorul"...vulpita e de parere ca este un mentor aceasta jucarie erotica

Postat pe 17 Februarie 2009 13:52
te rog sa-mi arati unde a scris Dumnezeu ca nu e voie asa ceva.... iar daca ti-e scarba asta e nu te forta ca dai in hepatita....sotul tau trebuie sa ti respecte decizia , insa multi cauta asta apoi in alta parte ....
micki23
Postat pe 20 Februarie 2009 01:31
femei rele ce sunteti! da ce aveti cu tanti? lasa tanti ca te apara oaky de relele astea.... da' stai comod, ce te strangi asa intr-o parte? stai si tu ca oamenii.... relaxeaza-te....

Postat pe 22 Februarie 2009 12:12
si cine ti-a facut poza asta artistica? sotul?

Postat pe 22 Februarie 2009 12:13
De la: OAKY, la data 2009-02-22 12:12:16femei rele ce sunteti! da ce aveti cu tanti? lasa tanti ca te apara oaky de relele astea.... da' stai comod, ce te strangi asa intr-o parte? stai si tu ca oamenii.... relaxeaza-te....


Oaky, in locul tau, cu privirea asta din avatar, n-as mai vorbi de relaxare...
Ella34
Postat pe 22 Februarie 2009 12:22
ce vrei, au si broscutele zile proaste...
..dar stii replica lupului: "Ca sa te vad mai bine!"........

Postat pe 22 Februarie 2009 12:53
totul se invata si s-ar putea sa iti si placa heheheh asa e la inceput dupa aia o s avrei si mai mult si mai lasa vaicarelile astea de mamaie ca doar nu esti nici prima si nici ultima stai pe pace......sunt multe care fac si nu spun sunt care fec si le place sunt care au crescut cu ideea sa moara asa fara s aexperimenteze nimic asa ca fata da-i bice si poate o sa iti si placa....in rest numai bine!!!
mamaruta
Postat pe 24 Februarie 2009 18:48
De la: batrineanu, la data 2009-02-08 16:45:43sotul meu imi tot spune sda facem srx oral dar eu nu vreau una:imi este frica de dumnezeu doi imi este scarba si trei nu sunt o prostituata


dana, ce faci tata!!?
si p-aci si p-aci!!?
geo32
Postat pe 7 Martie 2009 17:02
hopa...va stiti ?
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Martie 2009 18:38
Din dorinta de a face sex oral, unele si-au imortalizat pe pubis un fluturas care da din aripioarele statului.Pe cand un calut de mare sau cel putin un elefant aflat in permisie?Pentru ca elefantul are trompa si poate sa o foloseasca in mai multe scopuri educative.Im lipsa de inspiratie, merge si un hipopotam sau un rinocer.
Ioana007
Postat pe 8 Martie 2009 17:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femei cu probleme ginecologice 2 De la: Eugenia69 9 Iulie 2011 19:51
Oare nu ma iubeste? atunci de ce s-a casatorit cu mine? 13 De la: garbo185704 8 Februarie 2011 13:28
O sugar Baby mi-a zdruncinat lumea. 35 De la: garbo_462953 16 Februarie 2017 15:52
Buna, vreau un sfat sincer 88 De la: garbo161879 29 August 2010 15:45
1st time 23 De la: vuvuzela 12 Octombrie 2010 10:04
Setari Cookie-uri