brbai nepricepui sau femei frigide....s vedem

conteaza... marimea istetimii conteaza...
gianiblue
Postat pe 29 Martie 2009 22:20

ah, femeile!!
ca o paranteza.
pe un alt siteu, am pus la profil vreo cishpe poze cu flori , ca tot era luna lor si alte poze reprezentand barbati semigoi in diferite ipostaze. uneori atat de provocatoare incat transpirai privindu-l.
ghici care poze au fost vizionate mai mult!?
garbo000505
Postat pe 29 Martie 2009 22:26
Mai Garbolici ,poate doamnele voiau sa aprecieze care e genul preferat . Daca n-ai pus si tu niste vorbe de duh ? Cu ce sa compare ?
blanca
Postat pe 30 Martie 2009 18:39
De la: mielutza, la data 2009-03-30 18:39:59Mai Garbolici ,poate doamnele voiau sa aprecieze care e genul preferat . Daca n-ai pus si tu niste vorbe de duh ? Cu ce sa compare ?



ce sa compare oitza nazdravana!?
ca mi-e ca in spatele cerintelor sentimentale din partea barbatului, tot marimea si fizicul conteaza.
da' e doar parerea mea
garbo000505
Postat pe 30 Martie 2009 18:56
cin' va pacalit pe voi cu marimea asta ?

nu va culcati pe o ureche. geaba marime daca nu e vointa si putinta

si_totusi
Postat pe 30 Martie 2009 19:02
asa se zvoneste prin mediu feminin
cica nu conteaza cat de lung ai paru' , ci conteaza ce si cat gandesti
garbo000505
Postat pe 30 Martie 2009 19:06
da, parca nu de par era vorba.
si_totusi
Postat pe 30 Martie 2009 19:13
Te-nseli 505..
Si daca asta ai vazut tu pe unde stai trebuie sa faci o schimbare ; cand se vorbeste despre "marimi", cam bate vantu' prin zonele esentiale .


Vorba lu'Totusica : vointa si putinta , e he he !
blanca
Postat pe 30 Martie 2009 19:30
Mi se pare, sau ne-am abatut de la subiect?. Apropo de marimi si de orgasm, intr-un grup de prietene apare un tip de dimensiuni impresionante,care, bineinteles, impresiona. In timp ce fetele discutau curioase pe acest subiect si interesate sa probeze minunea, o tipa mai cu experienta le zise: mai fetelor, probati a baga degetul in nas si apoi un pai, vedeti care gidila mai bine?...
daniel_m67
Postat pe 30 Martie 2009 19:44
totusi tre' sa recunoastem ca pentru impresia artistica... paiul nu da bine. cum ziceam: orgasmul e mental si daca vezi un pai... s-ar putea sa te gandesti la odihna in fan si nu la sex&drugs&rockn' roll
gianiblue
Postat pe 30 Martie 2009 20:11
De la: daniel_m67, la data 2009-03-30 19:44:52Mi se pare, sau ne-am abatut de la subiect?. Apropo de marimi si de orgasm, intr-un grup de prietene apare un tip de dimensiuni impresionante,care, bineinteles, impresiona. In timp ce fetele discutau curioase pe acest subiect si interesate sa probeze minunea, o tipa mai cu experienta le zise: mai fetelor, probati a baga degetul in nas si apoi un pai, vedeti care gidila mai bine?...


nu ne-am abatut deloc!!
iar faza cu paiul nu-i prea bine aleasa.
pai , ce vrei, orgasm sau sa te gadili!!?
garbo000505
Postat pe 30 Martie 2009 21:24
Evident,exemplele sint extremizate,dar sensul e corect.E drept impresia optica isi are importanta ei,dar nu e totul. cum spuneam mai inainte,actul in sine, si orgasmul ca incununare, e suma multor emotii si perceptii recoltate prin vaz, auz, miros...Sigur ca te poti intoarce de la pomul laudat cu traista goala, cum de la cel mai putin impresionant,cu mari satisfactii...Si asta e o chestie de experienta si gusturi...
daniel_m67
Postat pe 31 Martie 2009 13:37
hmmmmm, pn la urm vd c ajungei la concluzia c nu e vorba de un brbat nepriceput sau o femeie frigid, ci de o sum de compatibiliti.............................. like it
casperphantom
Postat pe 31 Martie 2009 17:35
De la: daniel_m67, la data 2009-03-31 13:37:07Evident,exemplele sint extremizate,dar sensul e corect.E drept impresia optica isi are importanta ei,dar nu e totul. cum spuneam mai inainte,actul in sine, si orgasmul ca incununare, e suma multor emotii si perceptii recoltate prin vaz, auz, miros...Sigur ca te poti intoarce de la pomul laudat cu traista goala, cum de la cel mai putin impresionant,cu mari satisfactii...Si asta e o chestie de experienta si gusturi...
,.......problema e c mergem la astfel de ntlniri ca la balul absolvirii plini de tot felul de sperane, fr s realizm c totul depinde de 2, de cunoatere, de armonie , de o simbioz rafinat a tririi .... n care nu intr teama de dezamgire, propriile frici sau orice alte feluri de tensiuni, c doar o imens dorin de abandonare, de contopire...........poate mai trebuie s ne natem o dat s nvm s nu ne mai grbim............
casperphantom
Postat pe 31 Martie 2009 17:42
Salut!pot sa intervin si eu?Nu cred ca sunt femei frigide,dar exista posibilitatea sa nu ajunga la orgasm din diferite motive cum ar fi,stresul s-au un anume soc.eu sunt casatorita de 23 de ani si pot spune ca in primii ani nici nu stiam ca exista orgasm.Am ramas insarcinata si am nascut 2 copii fara sa am orgasm.Dar cu timpul am invatat sa fac dragoste,si nu mai era data sa facem dragoste fara sa am orgasm.Eram copii cand ne-am casatorit,nu stiam nici unul cum se face,faceam cum spune sotul meu,putaiala nu dragoste.Dragoste abia acum facem.Am invatat sa ne iubim sa me stim unul altuia ce ne place ce puncte erogene avem.Citesc aici ca unii dintre voi aveti "n" experiente,cum ar fi casper,eu una nu cunosc asa ceva.m-am maritat la 17 ani si am un singur partener,nu mi-am inselat sotul niciodata si daca nu am facut-o pana acum cred ca nici n-am sa o fac vreodata pt ca noi suntem ca o persoana ,ne cunoastem unul pe altul si cel mai ascuns semn de pe corp,ca sa zic asa.Am invatat impreuna sa facem dragoste,ne iubim si gasesc la el tot ce imi doresc.Nu stiu ce ar putea sa aiba alt barbat in plus fata de el,mai mult nu il cunosc nu m-a cunoaste,de ce sa m-a leg la cap,e tot barbat.
mialmi
Postat pe 2 Aprilie 2009 08:43
felicitari mihaela!
si nu sunt ironic.
garbo000505
Postat pe 2 Aprilie 2009 08:48
multumesc Garbo000. sper ca nu am deranjat pe nimeni cu interventia mea.
mialmi
Postat pe 2 Aprilie 2009 21:18
eu nu as vorbi nici de femei frigide, nici de barbati nepriceputi, ci mai degraba de lipsa iubirii sau incompatibilitatea sexuala.
miamia79
Postat pe 7 Aprilie 2009 10:43
Salut,.....
Tot vorbim,femei frigide,sau barbati nepriceputi,...sau invers stiti voi,barbati impotenti,sau femei nepricepute,.......
Tot amestecam dragostea,sexul,compatibilitatea,chimia,...etc....
Ne tot intrebam,cum sa fie barbatul,cum sa fie femeia,cat dureaza o relatie,..de ce sunt parasite femeile, sau barbatii dupa prima noapte.........
Eu cred ca ,dupa cum spuneau si altii inaintea mea,la varsta asta nu mai apare dragostea fulgeratoare,din tineretile noastre....
Si acum te indragostesti,dar nu aspectul fizic este cel care ne conduce,(nu ca nu ar conta...din contra!!!),dar,acum vedem in alt mod o persoana.Avem alte pretentii,......Cred ca majoritatea au avut experiente neplacute in viata,asa ca ,acum incerci sa vezi daca in timp poate fii ceva,mai bun decat inainte,prietenie,colegialitate,sau chiar dragoste.........
TEODORRD
Postat pe 10 Aprilie 2009 16:02
"''no, gata ?? i orgasmul meu ????? '' am crezut c-mi cade lumea n cap, nici nu tiam atunci ce e la orgasm i cu ce se mnnc, dac se mnca.Mi-am recunoscut misoginismul"
Misoginism : Lips de ncredere fa de calitile morale ale femeilor; atitudine negativ fa de femei.
Raspunsul cerut se poate exprima sub forma : "foaie verde lapte acru, ce pasare frumoasa e porcul" Parctic un popor de........; ca delatfel si acest Garbo .
garbo000391
Postat pe 8 Iunie 2009 16:17
Nenea de la Ploiesti, da pe matale cine te-a suparat?
Aemulus
Postat pe 8 Iunie 2009 17:48
iaca "orgasmu' "la 391....
blanca
Postat pe 10 Iunie 2009 19:11
trebuie sa dai ceea ce primesti,mai trist este ca unii barbati sunt prea ocupati sa primeasca fara a da si ei ei... dar nu sunt toti...
rautu_mihaela
Postat pe 17 Iunie 2009 09:09
NU exista barbati nepriceputi si nici femei frigide.Exista doar parteneri nepotriviti care au uitat ca la baza exista iubirea -sau atractia aceea ce nu se poate explica-si nu sexul sau "performantele sexuale".maria
garbo005851
Postat pe 18 Iunie 2009 15:23
De la: garbo005851, la data 2009-06-18 15:23:31NU exista barbati nepriceputi si nici femei frigide.Exista doar parteneri nepotriviti care au uitat ca la baza exista iubirea -sau atractia aceea ce nu se poate explica-si nu sexul sau "performantele sexuale".maria


parteneri nepotriviti, corect. dar ce spui in continuare, fals. la baza e potrivirea sexuala. daca exista asa ceva exista si iubire. geaba tot filozofam aiurea . atractia aceea ce tu nu crezi ca poate fi explicata, de fapt e atractia sexuala.
si_totusi
Postat pe 19 Iunie 2009 00:20
tusico,

n-am inteles nik nici de la talica,crez ca m-a batut soarele in cap...
iasomia
Postat pe 20 Iunie 2009 19:16
fata, lumea sustine pe aici ca se exista iubire far' de sex.adicalea, iubim ase, platonic.
si_totusi
Postat pe 23 Iunie 2009 13:34
aham...si mos craciun exista...
wife_de_zmeu
Postat pe 23 Iunie 2009 13:37
nu ai inteles nimic si totusi iubirea implica si sex si fara sex.nu am pentru tine mai mult de scris ar fi inutil esti in perioada numai a hormonilor ,restul te cam depaseste.maria nu este o tragedie ,dar fericirea adevarata momentan pentru tine este imposibila.maria
garbo005851
Postat pe 23 Iunie 2009 16:31
vidar, vino mami cu decodoru' ala...
wife_de_zmeu
Postat pe 23 Iunie 2009 16:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare cit de destepti sint barbatii? 63 De la: ratuscaceaurata 16 Noiembrie 2011 22:51
Berea nu face burta! 9 De la: garbo_14287 3 Iulie 2013 23:50
La cutite cu mama lui 28 De la: garbo_1650 3 Februarie 2014 08:50
ce credeti despre prieteniile facute pe net,,,,sunt bune sau poate face rau,,, 66 De la: garbo098250 23 Septembrie 2014 10:49
Munastirea Tismana 3 De la: tutankhamon 4 Octombrie 2009 12:34
Setari Cookie-uri