brbai nepricepui sau femei frigide....s vedem

mi-auuuu, i eu sunt m, dar ia s vedem noi,eu nu te-am vzut , IASO, zi s te vd i eu i-mi dau cu prerea, ct despre subject, e vreme destul de uitat dup fomei, nu trebe i atunci cnd eti cu ea la remorc, dect dac te face ea atent, n alt ordine de idei, nu tot ce zboar e i bun la gust, i de fapt conteaz n patul cui dorm, nu dup cine m uit pe strad, dincolo de declaraii sforitoare, femeile sunt toate construite la fel, altceva e ceea ce face diferena
casperphantom
Postat pe 5 Februarie 2009 17:37
casper, good point...neuronii sunt aia care fac diferenta...
wife_de_zmeu
Postat pe 5 Februarie 2009 17:46
wife...

nu crez ca la neuroni se gandea caspereanu... ce-au a face neuronii cu patu'?...
zambil
Postat pe 5 Februarie 2009 17:50
Pai pana la pat se face alegerea .. sau dupa ??
Depinde pe cine-ntrebi...
blanca
Postat pe 5 Februarie 2009 18:00
melu...

pentru aia de nu prea se pricep, dupa... poate nici atunci... pt aia care se priep, inainte...

da iarasi zic, neuronii n-au nicio cheste...
zambil
Postat pe 5 Februarie 2009 18:02
hello lume!!!
walkiria
Postat pe 5 Februarie 2009 18:09
De la: zambil, la data 2009-02-05 17:27:29iaso, fata taichii...

exista femei frigide... da' se vindeca...


Si nici nu e nevoie neaparat de barbati priceputi!!
walkiria
Postat pe 5 Februarie 2009 18:10
citeam undeva ca 70% conteaza mirosu'..cica aici e secretu'..aici e reactia..nici nu stiu despre ce vorbiti,da zic si io...

animale deh...
iasomia
Postat pe 5 Februarie 2009 18:10
iaso...

miros nu-i corect spus... mai curand chimie d-aia... da' trebe sa gusti intai ca sa-ti dai seama...
zambil
Postat pe 5 Februarie 2009 18:14
eee...mai intai de toate se miroase...daca place mirosul se si gusta!!
walkiria
Postat pe 5 Februarie 2009 18:21
dap..miros,gust...papa bun...
iasomia
Postat pe 5 Februarie 2009 18:22
walki...

n-ai inteles nimic... se gusta asa, cu simturile... fara sa pui gura... degeaba miroase bine daca nu are fioru' ala cand e p-aproape... de-l simti fara s-o atingi...

sau sa-l, in cazu' fetelor...
zambil
Postat pe 5 Februarie 2009 18:24
parca ma ia cu...foame!!!
walkiria
Postat pe 5 Februarie 2009 18:24
walki,

stii tu ca doar ai vazut multe la viata ta...inmuguresti toata de zici ca bate crivatu'...

si de ce nu..ploaia...ca fetelor le sta bine ude....
iasomia
Postat pe 5 Februarie 2009 18:27
iaso...poate ca nu am vazut asa de multe...dar le mai intuiesc si eu!!!

Si stii ca cele mai apreciate sunt fetele UDMR...
walkiria
Postat pe 5 Februarie 2009 18:30
De la: zambil, la data 2009-02-05 18:24:03walki...

n-ai inteles nimic... se gusta asa, cu simturile... fara sa pui gura... degeaba miroase bine daca nu are fioru' ala cand e p-aproape... de-l simti fara s-o atingi...

sau sa-l, in cazu' fetelor...


Zambil...asa sunt eu mai grea de cap.Imi place sa mi se explice...odata...si inca odata...si cel mai bine inteleg la proba practica!
(accept si schite)
walkiria
Postat pe 5 Februarie 2009 18:37
zambil, ba ai nevoie si de neuroni in pat...ca altfel esti catastofa...numeri panzele de paianjen si te miri ca o ia ala razna...

neuronii ajuta la imaginatie...

da' profit acu' de ocazie, ca sa recunosc oficial, ca citind diverse pe garbo, m-am lamurit ca ai avut dreptate cu femeile care isi plang de mila.

walki...nebunatica mica...
wife_de_zmeu
Postat pe 5 Februarie 2009 18:38
wife...

cu imaginatia ma descurc eu...

iar la strans panze de paianjeni nu-ti trebe neuroni... munca e pt tractoare...
zambil
Postat pe 5 Februarie 2009 18:45
ei...unora atat le-a ramas.Sa isi planga de mila.Depinde cat dureaza starea letargica.Daca te scuturi la timp si iei masuri...e ok.Daca nu...iti meriti soarta!!!
Si nu sunt vorbe aruncate!!
walkiria
Postat pe 5 Februarie 2009 18:46
zambile...pai tu crezi ca e destul sa aiba unu' singur imaginatie? nu, domle'...tre' sa aiba amandoi...ca altfel se uita fatuca la tine cu ochi umezi de caprioara ranita si se oripileaza toata...

si a doua zi te intreaba daca o mai respecti
wife_de_zmeu
Postat pe 5 Februarie 2009 18:47
wife...

motorul unei relatii reusite e defazaju' de reactie... cand se desteapta caprioara nu mai e pasiune, ci greco-romane...
zambil
Postat pe 5 Februarie 2009 18:49
uite, zambilu ca nu zici bine. neuronul cela conteaza. el e cel care da comanda si chimiei.e un fel de catalizator al reactiilor acelea chimice. cel putin asa cred eu.

pentru o relatie cat de cat mai apropiata sufleteste, in care sa te simti bine, e nevoie si de ce sustine casper.


da, ma rog. fiecare cu placerile lui
probabil ca ,nu conteaza ce are in cap femeia , atat timp cat se urmareste doar o partida de sex . multe si la kilogram

altfel, nu ar mai fi fete la marginea drumului facand semn la ia-ma nene


si_totusi
Postat pe 5 Februarie 2009 20:20
ci oameni attea obiceiuri, fiecare poate s gseasc n perechea perfect ceva ce altuia i scap, sau mai ru, i repugn
casperphantom
Postat pe 5 Februarie 2009 21:06
De la: casperphantom, la data 2009-02-05 21:06:54ci oameni attea obiceiuri, fiecare poate s gseasc n perechea perfect ceva ce altuia i scap, sau mai ru, i repugn


asa e.
si_totusi
Postat pe 5 Februarie 2009 21:16
gaspare,

"mi-auuuu, i eu sunt m, dar ia s vedem noi,eu nu te-am vzut , IASO, zi s te vd i eu i-mi dau cu prerea,"


casper draga,eu sunt pe acest site pt. comunicare,nu-mi caut jumatatea...

ce te face sa crezi ca parerea ta conteaza?cred ca te-ai prins pana acum ca nu... nu este niciun dram de malitiozitate in ce-ti spun,este adevaru' gol-golut...

iasomia
Postat pe 6 Februarie 2009 07:55
si daca tot o intoarcem pe toate partile ,o sa va spun o chestie:


cel mai ades" le repugna"..pt ca au fost respinsi de o anumita persoana,de cate ori nu ati auzit:

daca m-ar fi inselat cu unu'(a) mai buna decat mine, nu mi-ar fi parut rau, dar asa?oare ce vede la el(ea)?

asta este valabil pt cei parasiti.

mai este o categorie..a celor care nu vor ajunge niciodata in inima te miri cui,si ei stiu asta..si "le repugna"..da' rau de tot...


iasomia
Postat pe 6 Februarie 2009 08:03
IASO, apreciez sinceritatea ta, aa e, suntem aici pentru comunicare, nu conteaz cine e n spatele afirmaiilor, ct ce e, un suflet mare sau un damnat, dar ambii au dreptul la o prere, i acum cred c ai auzit de mii de ori asta, brbaii nal cu o ''alta'', nu are nicio importan cu ct e mai bun sau mai rea dect ce au, ci doar c e altceva
casperphantom
Postat pe 6 Februarie 2009 18:50
IASOMIA, drag mai voiam s zic ceva, oi fi eu ardelean, dar sunt CASPER, nu ''gapar''i sunt romn get bet, att ct pot fi de romn, pe undeva prin vene curge i o siring de snge ignesc i unguresc
casperphantom
Postat pe 6 Februarie 2009 18:52
casper,

am dat-o si eu undeva(chestia cu "alta"),daca nu ma insel ileana vulpescu in arta conversatiei a zis-o...


si scuza-ma daca am fost rautacioasa,incerc sa ma las de fumat si sunt cam agitata,am fost cam sincera...

esti si un pic ungur?

bravo! mai suntem cativa p-acilea..
iasomia
Postat pe 6 Februarie 2009 20:11
ntre preteni nu e loc de scuz-m, eti scuzat, cred c m las i eu de fumat, acum pretenele apropiate mi-au spus s ncerc orice vreau s ncep cnd e luna n descretere, dac vreau s duc la bun sfrit, aa c mai un pic de ateptat, imadiat dup luna plin, intru n embargou, slbit i fumat
casperphantom
Postat pe 6 Februarie 2009 20:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Poate sa-mi spuna cineva din experienta cum se poate aborda cu succes barbatul macho? 77 De la: Sassette 14 August 2016 15:11
plang si barbatii .... 27 De la: anakin 16 Noiembrie 2009 22:02
salutare tuturor! 65 De la: mia79x 14 Iulie 2009 18:16
ce urasc barbatii la noi femeile 116 De la: MONIKA112511 16 Martie 2015 12:25
Barbatii aromani 34 De la: lala_cri 21 Ianuarie 2010 09:44
Setari Cookie-uri