femeie indragostita de un baiat mai tinar pe net

cred ca ar trebui sa-i spuna ca e mai invirsta ca el, dar el ar mai cauta o

rodi6013
Postat pe 24 Ianuarie 2009 22:08
trosc, pleosc.
rodicuta , tu de unde ai cazut, soro?
si_totusi
Postat pe 24 Ianuarie 2009 22:13
il iubesc si ma iubeste nu stiu cum sa-i zic sa nu se termine vraja
rodi6013
Postat pe 25 Ianuarie 2009 16:47
De la: rodi6013, la data 2009-01-25 16:47:45il iubesc si ma iubeste nu stiu cum sa-i zic sa nu se termine vraja


rodi ,spune-i poate o sa ai surpriza sa constati ca nu il intereseaza diferenta de varsta dintre voi . iti spun din proprie experienta , am vorbit mai mult de 1 an pe net cu un baiat cu 12 ani mai mic , cand a devenit totul serios nu i-am mai raspuns nici pe net nici la telefon il iubeam si imi era frica de reactia lui cand va afla adevarul insa dupa un timp cand am reluat legatura si primul lucru a fost sa ii zic adevarul si spre surprinderea mea nu il intereseaza diferenta de varsta chiar m-a sunat mama lui sa-mi spuna ca vrea sa fiu cu el , ca el ma iubeste si ea ca mama vrea ca fiul ei sa fie fericit chiar si cu o femeie mai in varsta . singura piedica ai putea fi tu (asa cum am facut si eu am renuntat la el din cauza diferentei de varsta) . vraja se termina cand o termini tu ...bafta ...
ElyM
Postat pe 12 Martie 2009 17:46
bun asa...daca tot ati plecat de la mici omisiuni, fa-ti curaj si-i zi odata...asa, poate afli si tu cum ca...ar fi insurat, sa zicem?
eu nu inteleg o chestie...pc-ul asta e o perdea pentru a ne ascunde sau schimba realitatea sau e ceva strict util in diverse scopuri...nu este o continuare a realitatii?zic si eu...ca tot vad mici secrete rasarind pe ici pe colea...whatever
mia79x
Postat pe 24 Mai 2009 11:29
Cand iubesti, nu vezi diferenta de varsta. Sunt barbatii care prefera relatia cu o femeie matura. Cred ca ar trebui sa-i spui adevarul.
daria_
Postat pe 6 Iulie 2009 17:23
Mai io nu inteleg cum naiba se amorezeaza lumea asa pe NEVE.
Nu va ganditi ca omul ala poate se joaca si spune ce vede ca vreti sa auziti??
blanca
Postat pe 6 Iulie 2009 17:50
subscriu, ceva o fi cu siguranta dar dragoste nu e...
misslotus
Postat pe 6 Iulie 2009 18:13
mina7785
Postat pe 6 Iulie 2009 20:00
campionatul de halbere..
kyra
Postat pe 6 Iulie 2009 20:02
radeti voi, radeti, da' rodi tot mai suspina dupa morcovelu' tanar...
pik_nik
Postat pe 6 Iulie 2009 20:03
NU EXISTA DRAGOSTE PE INTERNET..................POATE DOAR COMUNICARE FOARTE BUNA,NU TE POTI INDRAGOSTI PRIN MONITORUL PC-UL CI STAND FANTA-N FATA CU O PERSOANA
dana_1
Postat pe 7 Iulie 2009 10:45
dar ce?!se pune problema de asa ceva?pe internet, cel mult, poti intalni anumite persoane mai dragute, mai naspa...dar ce tine de dragoste, mancare, spalat rufe, impartit idei si sentimente...acasa face to face se produce toata magia, ce d-zeu...
mia79x
Postat pe 8 Iulie 2009 14:40

rodi ,spune-i poate o sa ai surpriza sa constati ca nu il intereseaza diferenta de varsta dintre voi . iti spun din proprie experienta , am vorbit mai mult de 1 an pe net cu un baiat cu 12 ani mai mic , cand a devenit totul serios nu i-am mai raspuns nici pe net nici la telefon il iubeam si imi era frica de reactia lui cand va afla adevarul insa dupa un timp cand am reluat legatura si primul lucru a fost sa ii zic adevarul si spre surprinderea mea nu il intereseaza diferenta de varsta chiar m-a sunat mama lui sa-mi spuna ca vrea sa fiu cu el , ca el ma iubeste si ea ca mama vrea ca fiul ei sa fie fericit chiar si cu o femeie mai in varsta . singura piedica ai putea fi tu (asa cum am facut si eu am renuntat la el din cauza diferentei de varsta) . vraja se termina cand o termini tu ...bafta ...
[/quote]

Spune povestea pina la capat,draga.Mama lui te-a acceptat,cind si-a adus aminte ca s-a intinlit cu tine in tabara...ceva ani in urma.Tu,generoasa,i-ai cedat prietenul,tatal flacaului de astazi,iar ea,neputind sa-ti mai restituiasca acelasi obiect,iti da mostenirea lui...tinerelul de azi...
valentino
Postat pe 8 Iulie 2009 14:50
don valentino, ce rautacism ai putut sa emiti!! razi tu razi, da' sunt o gramada de povesti de dragoste cu morcovu juvenil si gaina pedofila. sa fim seriosi!
tulipe
Postat pe 8 Iulie 2009 14:59
multumesc de gratie,Tulipe...ai mare dreptate.Stii,pe cind aveam vreo 17 ani,am cunoscut o tanti de vreo 32.Eu,nu ca nu stiam cu ce se maninca,dar nu mi se parea educat din partea mea nici sa ma gindesc la... .Dar s-a gindit domnita.eu,emotiv,n-am rezistat ispitei si ...partea interesanta e ca dupa,nu-mi mai placeau pustoaicele.Ma gindesc acu,ca am ceva anisori,cum mi arata matusica???,sigur nu mi-ar mai gusta...
valentino
Postat pe 8 Iulie 2009 15:08
he he!! nu se stie niciodata! stii cum se spune ca barbatii stau mai prost la "conditzia fizica" pe masura ce inainteaza in varsta. la femei este pe dimpotriva, apetentza este direct proportzionala cu varsta. s-ar putea sa nu se stie!!
io, nu stiu, da' asha umbla o vorba. nu e musai sa te iei dupa folclor
tulipe
Postat pe 8 Iulie 2009 15:16
tulipo,

vezi ca baga wife a noastra un ochi p-acilea,si se necajeste, ma refer la gaina pedofila aia...

ea si pro sunt dovada vie ca se poate,stiu ca ai fost de acord,este posibila o dragoste de genu' asta,dar"gaina pedofila" mami?...
iasomia
Postat pe 8 Iulie 2009 16:23
Eu tot nu cred ca ea trebuie sa faca primul pas ... e barbat ce naiba !.. da poate-s demodata
blanca
Postat pe 8 Iulie 2009 16:29
oito,

n-am citit mai sus,mi-e lene...
iasomia
Postat pe 8 Iulie 2009 16:32
...ori am luat-o eu razna ori a disparut cel putin un mesaj . ideea era ca ei se inteleg f bine , ea simte mai mult , crede ca si el dar e timid si nu face primul pas si ea nu mai vraa doar atat ( ar fii amuzant sa-ti scriu ce-am citit altundeva )
blanca
Postat pe 8 Iulie 2009 16:40
De la: iasomia, la data 2009-07-08 16:23:17tulipo,

vezi ca baga wife a noastra un ochi p-acilea,si se necajeste, ma refer la gaina pedofila aia...

ea si pro sunt dovada vie ca se poate,stiu ca ai fost de acord,este posibila o dragoste de genu' asta,dar"gaina pedofila" mami?...


iaso, sper sa nu se supere. si eu stiu ca se poate si aduc si vreo 20 de ani ca argument. nu vorbesc din carti
tulipe
Postat pe 8 Iulie 2009 17:26
[quote name='mielutza' date='2009-07-08 16:40:45' ( ar fii amuzant sa-ti scriu ce-am citit altundeva )[/quote]

mielutza, daca te referi la ce am scris eu pe un alt topic, acolo altfel se punea problema, nu ma refeream la diferentza de varsta ci la o anumita propunere.

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/4859/pagina-16/Cand-te-indragostesti-a-2-a-oara-La-40-de-ani.html
tulipe
Postat pe 8 Iulie 2009 17:47
tulipo,

stai linistita,nu se supara nimeni p-aici,s-a inteles ce ai spus de fapt.
iasomia
Postat pe 8 Iulie 2009 17:57
tulipo este posibil ! o sa verific.

deci n-a disparut nici un mesaj
blanca
Postat pe 8 Iulie 2009 18:09
Buna!Se poate itampla !Si in ultima vreme chiar multe lucruri neasteptate.Ca este diferenta de varsta ,nici o problema (depinde cat si cum arata fiecare)se poarta ,ca sa zic asa.dar este doar o amgire sau este adevarat?Aici pe net ,in ultima vreme ajungi ppractic sa te indragostesti de cieva de pe ecran,sa te farmece vorbele ....chiar adevarate de multe ori.Eu zic sa te gandesti bine la viitor.Poate anii dentre voi nu il deranjeaza!Poate veti fi mai fericiti decat cu cineva de aceeasi varsta!Gandeste bine si nu te la sa amagita in fata unui ecran.Intalnit_va fata in fata,asta va rezolva problema!.Iti spun din experienta(la mine trag pustii si nu barbatii de varsta mea,sa ma sperii?Dar sunt cu picioarele pe pamant si ii fac sa inteleaga sa nu-si faca iluzii) SUCCES!
felixfely
Postat pe 17 Iulie 2009 07:50
De la: dana_1, la data 2009-07-07 10:45:56NU EXISTA DRAGOSTE PE INTERNET..................POATE DOAR COMUNICARE FOARTE BUNA,NU TE POTI INDRAGOSTI PRIN MONITORUL PC-UL CI STAND FANTA-N FATA CU O PERSOANA

Sa stii ca se poate!Stiu pe cineva care a cunoscut pe sotul ei pe net.S-au indragostit pe ecran.Nu se puteau intalni,distanta nu le permitea.Dar au vrut mult sa se intalneasca.Cand s-au vazut in carne si oase,ceva in ei a tresarit si dragostea lor a crescut si mai mult.Acum sunt casatoriti,au doi copii si se iubesc mult de tot.Important este ca nici unul nu sta la calculator decat pt diferite informatii,nu_i mai atrag calculatorul ca inainte.Se au si sunt fericiti!
felixfely
Postat pe 17 Iulie 2009 08:08
Buna!Din greseala ti-am dat raspunsul mai jos.sa stii ca este un caz adevarat!
felixfely
Postat pe 17 Iulie 2009 08:09
sunt in aceeasi situatie...suntem impreuna de aproape un an eu sunt maritata el la fel de insurat...
unde este dragoste nimic nu conteaza ....uneori poate dura o viata daca exista si comunicare intre voi...noi ne vedem rar dar vb la telefon si se spunem cam tot....multa bafta si nu te mai crampona de gura lumii...uneori sunt multi invidiosi printre ei
garbo004670
Postat pe 17 Iulie 2009 18:05
De la: felixfely, la data 2009-07-17 08:08:02
De la: dana_1, la data 2009-07-07 10:45:56NU EXISTA DRAGOSTE PE INTERNET..................POATE DOAR COMUNICARE FOARTE BUNA,NU TE POTI INDRAGOSTI PRIN MONITORUL PC-UL CI STAND FANTA-N FATA CU O PERSOANA

Sa stii ca se poate!Stiu pe cineva care a cunoscut pe sotul ei pe net.S-au indragostit pe ecran.Nu se puteau intalni,distanta nu le permitea.Dar au vrut mult sa se intalneasca.Cand s-au vazut in carne si oase,ceva in ei a tresarit si dragostea lor a crescut si mai mult.Acum sunt casatoriti,au doi copii si se iubesc mult de tot.Important este ca nici unul nu sta la calculator decat pt diferite informatii,nu_i mai atrag calculatorul ca inainte.Se au si sunt fericiti!

Ba te contrazic,se poate!Nu ai fost pusa in situatie si nu stii!
felixfely
Postat pe 17 Iulie 2009 20:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
jucarii sexuale 36 De la: garbo_409166 30 Iunie 2020 08:48
Ajutati-ma, va rog 78 De la: _Auras 29 Noiembrie 2014 03:46
ma indragostesc de seful meu 37 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:49
amanta sau sotia??? 30 De la: garbo106264 16 Aprilie 2010 00:01
S-a indragostit de o prostituata 4 De la: ana02 4 Octombrie 2009 17:50
Setari Cookie-uri