dragostea barbatilor la 35-40 ani

e posibil ca un barbat care sustine ca-si iubeste sotia, sa nu-si doreasca sa faca dragoste cu ea mai bine de un an?si daca in celelalte privinte el e ok, ea sa trebuiasca sa se multumeasca cu asta? ...pana cand???
Lady_infinity
Postat pe 21 Ianuarie 2009 14:46
ceva e sigur acolo cu problema,acum femeia daca e destul de femeie ar putea afla(intuitie feminina,fler,intrebari "nevinovate" si alte ustensile)si daca dupa ce afla poate sa mai faca ceva sa repare....dar pana atunci recomandarea este un amant pentru doamna...:)
dlal
Postat pe 16 Februarie 2009 14:58
bun sfat i-ai dat...
wife_de_zmeu
Postat pe 18 Februarie 2009 20:12
De la: kladys, la data 2009-01-21 14:46:11e posibil ca un barbat care sustine ca-si iubeste sotia, sa nu-si doreasca sa faca dragoste cu ea mai bine de un an?si daca in celelalte privinte el e ok, ea sa trebuiasca sa se multumeasca cu asta? ...pana cand???



nu vrea sau nu poate!!?
geo32
Postat pe 7 Martie 2009 22:02
De la: kladys, la data 2009-01-21 14:46:11e posibil ca un barbat care sustine ca-si iubeste sotia, sa nu-si doreasca sa faca dragoste cu ea mai bine de un an?si daca in celelalte privinte el e ok, ea sa trebuiasca sa se multumeasca cu asta? ...pana cand???

pai...intreaba-l pe el, nu?mie nu mi se pare deloc normal...dar, ce te faci cand normalitatea lui se bate cap in cap cu a ta?
mia79x
Postat pe 21 Mai 2009 18:25
Eu nu am facut sex cu sotul meu timp de 2 ani. Imi spunea ca a ramas ipotent, dar nu vrea sa mearga la doctor pentru ca- i este rusine. Am inceput sa am dureri de cap, tulburari de premenopauza (pana in 40 de ani sunt anormale)...Asa am ajuns la psihiatrie unde medicul, dupa tot felul de examene medicale (fusesem, pana sa ajung la el la neurologie, neurochirurgie, tomografie)mi-a zis :dumneata nu ai nevoie de doctor ci de ...i-ati un vibrator, un amant, ceva sau vino cu sotul la mine sa vedem care e problema ca nu-i normal sa fie ipotent la varsta lui. Asa am inceput sa ma destept si eu si sa-i urmaresc desfasuratorul la telefon, sa-i verific apelurile date si primite, mesajele, sa merg la el la serviciu in "control".Nu au fost prea ordodoxe mijloacele, dar nici sa rada de mine cu amanta lui nu cred ca era. Sfatuieste-l sa mearga la doctor pentru investigatii pentru ca pot aparea probleme organice, dar mergeti impreuna si la un psiholog pentru a descoperii eventualele cauze emotionale. Daca refuza - e timpul sa-ti pui si tu ca mine niste intrebari suplimentare.
daria_
Postat pe 6 Iulie 2009 17:34
scurt : nu, nu este normal .
blanca
Postat pe 6 Iulie 2009 17:39
ai lasat tu un barbat cu asa caracter?sau esti tot cu el?

daca nu s-a atins 2 ani de tine,iti dai seama cat o iubea pe aia?

ai fost si la munca la el?beton...brava..macar l-ai dat in gat?

impotenta? auzi ce i-a dar prin cap lu' musiu...

iasomia
Postat pe 6 Iulie 2009 17:41
Tatal meu pe la 48 de ani i-a marturusit mamei mele ca are o problema, ca nu mai e cum a fost si ca se duce la doctor.Si s-a dus, si-a rezolvat problema si au fost amindoi fericit.Dar...tatal meu o iubea pe mama si vroia sa-i ofere mai mult decit mingiieri.
Cind apare o astfel de problema si el nu se ingrijeste de ea e 100% clar ca el are pe altcineva.
Aemulus
Postat pe 6 Iulie 2009 21:42
merge un cuplu tanar la medic, sa se planga de probleme sexuale. medicul, contrariat pentru varsta lor, le da cate o pastila si-i trimite intr-un dormitor izolat sa incerce.
revin ei fericiti, si le spune medicul: sa stiti ca pastilele erau simple aspirine. nu cumva ati avut probleme de alta natura, daca acum a functionat?
la care tinerii - dom' doctor, sa fim sinceri, nu avem nimic rau, da' suntem studenti, ne incalzisem, nu aveam unde s-o facem, si...
pik_nik
Postat pe 6 Iulie 2009 22:09
Amintiri Picnice, amintiri....
Aemulus
Postat pe 6 Iulie 2009 22:10
mistoooooooooooooo...asta a mai ramas pentru unii...amintirea....
tutankhamon
Postat pe 6 Iulie 2009 22:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce isi doresc femeile de la un barbat? 55 De la: garbo_2177 21 Mai 2014 15:10
Iubesc un barbat nedivortat...inca. Ce e de facut? 753 De la: mark_on 17 Mai 2010 21:38
Am un gust amar in gura...la propriu.. 16 De la: tutankhamon 27 Octombrie 2009 01:09
cum sa faci sa fii ascultata de un barbat? 63 De la: garbo104121 27 Aprilie 2010 14:48
barbatul divortat.....se merita ? 111 De la: garbo025622 1 Octombrie 2009 18:34
Setari Cookie-uri