brbai nepricepui sau femei frigide....s vedem

vizuini din astea cu actori, iaca m-a ferit cel de sus a avea dar, daca ar fi sa aleg , raman fidela lui christopher plummer acela, barbat !
si_totusi
Postat pe 21 Ianuarie 2009 19:46
totusico,

si mai zice lumea de pestoaice ca asa si pe dincolo...

aham ,tie iti place in sunetu' muzicii,ia totusico! ca e la liber!

iasomia
Postat pe 21 Ianuarie 2009 19:50
pi, s v ajut nielu, m vzut de vreo 5 ori ''meet joe black'', pe Pitt l-am admirat i n alte filme, dar este o scen n care face dragoste cu o tip,( eu a face au aia pn ar mai aprea un big bang), ei, n scena aia a dovedit c are stof de actor de prima mn, iar Al Pacino, ''scent a woman'' e bestial, mi, dar voi ce facei, ??????????????? ,despre ce vorbeam ????e bine aa
casperphantom
Postat pe 21 Ianuarie 2009 19:51
cam muli tigrii pe metru ptrat pe aici, ia s vedem, eu, yasmine, i totui, ella, nu-i de mirare c ne nelegem, dar cre-i petioaic ????? c acolo am eu ascendentul, alfel sunt virgin
casperphantom
Postat pe 21 Ianuarie 2009 19:57
care tigrii, mai? ca eu sunt cu leii . nu stiu cum fac si cum dreg, acu-i am, acu-i pierd
si_totusi
Postat pe 21 Ianuarie 2009 20:01
casper, dap. si eu-s tigroaica. Si_totusi, ia de aici ascendentul meu in leu, ascendent care dupa cei 30 de ani a devenit zodia mea de baza (ca la toata lumea...).
altfel sunt balanta scapata de frivolitate prin apropierea de o zi de scorpion.
Vai, casper. Dupa povestile tale am crezut toata lumea ca ai scapat de virginitate. Si te mai intrebi daca femeile sunt frigide... Sper ca nu te superi ca am prins asa o poanta buna din zbor
gianiblue
Postat pe 21 Ianuarie 2009 20:32
giani, sunt cu leii...dar de mare . ca sunt peste. cica am ascendent in varsator. tot un drac. zodii far' de noroace
si_totusi
Postat pe 21 Ianuarie 2009 20:35
Dar ce-ai Sitotusico cu varsatorii? Ca astia-s deschizatori de drumuri !! Acuma ce-i drept , cand n-o iau prin papusoi
blanca
Postat pe 21 Ianuarie 2009 22:57
people...le cazu' astora serverul, ca nu mai imi deschidea garbo. da'voi despre ce vorbiti aici? ati dat-o pe actori?
wife_de_zmeu
Postat pe 22 Ianuarie 2009 00:28
giani,oare nu-mi iei tu n cale la vreme de sear pe o ulicioar necirculat, s-i art ct sunt de ficior ????? , lsnd glumea la o parte, acum aflai i eu, c dup o vrst ascendentul devine descendent, da'la mine nu-i cazul, c eu nc nu m-am maturizat, asta zis-a o balan
casperphantom
Postat pe 22 Ianuarie 2009 15:25
Acum trebuie s plec, dar eu am iniiat topicul sta pen'c din punctul meu de vedere sunt foarte multe de spus, vis-a-vis de acest subiect, mai pe sear, dac nu le cade stora iar serverul, vin cu lmuriri
casperphantom
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:48
casper, ia uimeste-ne !

valei, nu daaaaaaa !
si_totusi
Postat pe 22 Ianuarie 2009 18:04
casper, ne-ai pacalit !!! n-ai mai venit ...
wife_de_zmeu
Postat pe 23 Ianuarie 2009 13:40
"asta zis-a o balan"

cred ca l-a zapacit "balanta" aia...si-au pus in cap sa demonteze chestia cu "nepriceputii si frigidele"..pare cam preocupat...cam gafaia...
iasomia
Postat pe 24 Ianuarie 2009 21:32
balanta aia i-o fi zis bine... si acum casper cauta confirmari pe aici. casper, te ajutam sa intelegi. numa' ca tre' sa fii sincer cu noi...
gianiblue
Postat pe 25 Ianuarie 2009 15:07
am avut i eu un week end departe de laptop i de curent i societate, numa io cu codrii, presupun c am voie din cnd n gnd ????
casperphantom
Postat pe 26 Ianuarie 2009 18:25
e l 4 lea mesaj de juma de pagin pe care tia nu mi-l pun
casperphantom
Postat pe 26 Ianuarie 2009 20:19
ALOOOOOOOOOOOOOOOOO, Garbo, unde pot s m njur ca un birjar ???????????????????,
casperphantom
Postat pe 26 Ianuarie 2009 20:20
Administratorii lu'pete, punei numa ce vrei voi, securitilor
casperphantom
Postat pe 26 Ianuarie 2009 20:22
he, he si eu am patit asa. dar acum m-am invatat minte. inainte de a posta dau un copy si apoi, daca nu apare tot clicuiesc pana fac scurte la mana
si_totusi
Postat pe 26 Ianuarie 2009 20:23
buna, ce faci? dc sa injuri? ce-i cu barbatii nepriceputi? sunt multi?

Si salutare Totuso!
Marisa
Postat pe 26 Ianuarie 2009 20:23
apropo de varsatori..au si ei noroace... in a prinde cat mai multe schimbari tehnologice (si eu sunt varsator... ) imi vars zilnic nervii pe cine stiu ca imi permite
soparlita16
Postat pe 26 Ianuarie 2009 20:26
Eiii...cica norocul varsatorului e scris in stele!!Problema e ca nu gaseste calea sa ajunga si pe pamant!!
Eu sunt leu..dar cu ascendent in varsator...si foarte multe din caracteristicile varsatorului le regasesc la mine!!Noroc ca ma mai scoate leul
walkiria
Postat pe 26 Ianuarie 2009 20:33
daca nu va suparati, ce-i cu varsatorul in discutia asta? omul a ridicat altele la fileu
Marisa
Postat pe 26 Ianuarie 2009 20:35
De la: Marisa, la data 2009-01-26 20:35:23daca nu va suparati, ce-i cu varsatorul in discutia asta? omul a ridicat altele la fileu


Eeee...nimic nu e intamplator.poate ca sa creat o corelare intre barbatul cel nepriceput...si zodia varsatorului

Scuzeee...a fost o gluma fara nici o aluzie!!!Sau iluzie???
walkiria
Postat pe 26 Ianuarie 2009 20:39


Eeee...nimic nu e intamplator.poate ca sa creat o corelare intre barbatul cel nepriceput...si zodia varsatorului

Scuzeee...a fost o gluma fara nici o aluzie!!!Sau iluzie??? [/quote]


Si totusi se intampla sa ai mare dreptate..zau asa
soparlita16
Postat pe 26 Ianuarie 2009 20:48
Siii...ca sa revenim la tema de baza...sa nu uitam ca asa cum nu exista femei frigide ci doar barbati nepriceputi,la fel nu exista nici barbati impotenti...ci doar femei nepricepute!!!Mai dragilor...alchimia bat-o vina...ea e de vina.Ar trebui sa se inventeze busole...care sa ne directioneze numai catre perechea..."potrivita".De fapt...fiecare are aceasta busola,in el...doar ca nu stie sa urmeze acele indicatoare.
Am zis si io...nu am dat cu paru!!!
walkiria
Postat pe 26 Ianuarie 2009 21:35
domle'...cu riscul sa-l contrariez pe casper...si acum nici nu mi se pare prea greu sa reusesc asta... ...poate imi da si mie cineva un curs intensiv cu zodiile, ca sunt tufa...stiu ca sunt varsator si atat...
wife_de_zmeu
Postat pe 26 Ianuarie 2009 21:45
caspeeeeeeeeeeeer, mai zii la topic, ca o dam pe zodii, frate!
Marisa
Postat pe 26 Ianuarie 2009 21:48
pai, ma simt complexata...toata lumea zice de zodii, si eu ma uit ca matza-n calendar...cam tot asa raman si cand se zice de sex...incuiata de mine...
wife_de_zmeu
Postat pe 26 Ianuarie 2009 21:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Hit Golf with Good Clubs 1 De la: jiaopi111 21 Octombrie 2010 11:34
Cat de mult conteaza diferenta de varsta intre 2 parteneri? 59 De la: Anouk 27 Noiembrie 2009 18:38
Munastirea Tismana 3 De la: tutankhamon 4 Octombrie 2009 12:34
cum se cuceresc barbatii? 893 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:52
Colegu'...bata-l vina 8 De la: garbo_4124 25 Iunie 2012 21:53
Setari Cookie-uri