DC s'au evaporat barbatii frumosi????

Ioana, hai s-i rspund pe un ton glume ca al tu, ai dreptate, una mi ajunge, comentariul se referea la o concluzie statistic, eu doar am citit-o i v-am transpus-o, nu eu am efectuat cercetrile, din foarte multe puncte de vedere, brbaii seamn ntre ei surprinztor de tare,dar totui unii au ceva special, pe de alt parte femeile dac au pus mna pe un brbat frumos care se dovedete i bun(e mai rar) cred c asta e tot ce trebuie s fac,dar ntr-o relaie e ca n sport, nu e neaprat greu s ajungi sus, greu e s te menii acolo, i cum se face asta ???, sunt convins c voi toate tii rspunsul
casperphantom
Postat pe 31 Decembrie 2008 15:45
pe de alt parte , tot statistic vorbind, un brbat care are mai multe, e mult mai potent i mai bine pregtit sexual, dect unul numai cu o partener,i dac vrei s-i rspund de ce, e pentru c nu am fost creai s fim monogami, a putea s-i mai prezint nite argumente, dar sunt convins c le-ai gsi ironice, oricum LA MULI ANI, fie ca 2009 s v gseasc ntr-o stare de beautitudine absolut , s v aduc fericire, sntate i o relaie stabil i suculent
casperphantom
Postat pe 31 Decembrie 2008 15:52
Asata este cusurul tau.Esti baiat destept.
Ioana007
Postat pe 1 Ianuarie 2009 17:13
De la: kinky, la data 2008-11-13 20:42:47Dc sunt asa d putini barbatii frumosi?....




ai putea sa detaliezi cum vezi tu frumusetea de care vb?
pt ca la varsta ta...poate ...papusile...sa ti se para frumoase...in ce prveste modul tau de perceptie!!
deci...daca poti aduce detali in ce priveste frumusetea asa cum ti-o imaginezi tu...poate vei primi si raspunsurile aferente!
asa...ai postat...si...se pare ca nu poti dezbate pb pe care ai pus-o in discutie!

cu respect.. Ovidiu!
ovidiu42
Postat pe 1 Ianuarie 2009 20:56
De la: emagl, la data 2008-11-13 20:55:08Ti se pare tie...am cel mai frumos barbat in viata mea.E barbatul care ma face sa simt iubita,fericita.Oare nu e de ajuns???Ce vrei mai mult de la un barbat???




emag...chiar crezi ca ea stie (ma refer la cea care a deschis topicul) deci...ea stie ce inseamna frumusetea de care vb?
eu...sunt convins ca SIGUR...nu!!
dar avadnd in vedere varsta ei...ii acord circumstante atenuante!!
insa...asa cum ai observat si tu...in ultima vreme...copiii astia...nu stiu sa discearna ce anume i-ar completa in viata!!
pt ca...asa inteleg un soi de frumusete!!
cand din doi...se face un tot care tinde spre frumusete!
insa...pana va mai posta...pt a indica daca chiar o intereseaza ceea ce a pus in discutie...vom mai vedea!!
scz ca am comentat pe postarea ta dar...mi-am permis tocmai pt ca stiu ca gandesti matur!
sa ai un an nou asa cum ti-ldoresti!
ovidiu42
Postat pe 1 Ianuarie 2009 21:05
De la: casperphantom, la data 2008-12-31 15:52:25pe de alt parte , tot statistic vorbind, un brbat care are mai multe, e mult mai potent i mai bine pregtit sexual, dect unul numai cu o partener,i dac vrei s-i rspund de ce, e pentru c nu am fost creai s fim monogami, a putea s-i mai prezint nite argumente, dar sunt convins c le-ai gsi ironice, oricum LA MULI ANI, fie ca 2009 s v gseasc ntr-o stare de beautitudine absolut , s v aduc fericire, sntate i o relaie stabil i suculent



in mare ai dreptate , dar poate sa fie super potent si sa fie doar cu una ...adica baiatu a umblat inainte cu m multe genuri de fete , a capatat experientza si acum stie ce vrea ....e foarte riscant sa te combini cu un baiat care n a avut decat 2 sau 3 fete.....
domo
Postat pe 1 Ianuarie 2009 22:58
Domo am inteles cum este in mare.Face omul hipotermie daca il pune naiba sa intre in apa, dar asta este.Eu vroiam sa te intreb: Dar la munte, cum este?
Ioana007
Postat pe 2 Ianuarie 2009 08:29
De la: Ioana007, la data 2009-01-02 08:29:40Domo am inteles cum este in mare.Face omul hipotermie daca il pune naiba sa intre in apa, dar asta este.Eu vroiam sa te intreb: Dar la munte, cum este?



loana...nu vrei sa simti pe pielea ta cum e la munte?
poate asa...ai decizii...in cunostintza de cauza!!
ovidiu42
Postat pe 2 Ianuarie 2009 15:35
De la: ovidiu42, la data 2009-01-02 15:35:59
De la: Ioana007, la data 2009-01-02 08:29:40Domo am inteles cum este in mare.Face omul hipotermie daca il pune naiba sa intre in apa, dar asta este.Eu vroiam sa te intreb: Dar la munte, cum este?



loana...nu vrei sa simti pe pielea ta cum e la munte?
poate asa...ai decizii...in cunostintza de cauza!!



domo
Postat pe 3 Ianuarie 2009 14:37
Asa, Domo, te bucuri de raul alteia?
Ioana007
Postat pe 3 Ianuarie 2009 20:01
De la: domo, la data 2009-01-03 14:37:25
De la: ovidiu42, la data 2009-01-02 15:35:59
De la: Ioana007, la data 2009-01-02 08:29:40Domo am inteles cum este in mare.Face omul hipotermie daca il pune naiba sa intre in apa, dar asta este.Eu vroiam sa te intreb: Dar la munte, cum este?



loana...nu vrei sa simti pe pielea ta cum e la munte?
poate asa...ai decizii...in cunostintza de cauza!!








domo...sincer...de ce aplauzi?

eu...spun doar ce gandesc!!!
chiar daca e rau...sau bine...
asa gandesc eu!!
ovidiu42
Postat pe 4 Ianuarie 2009 15:38
Domo, ma intreaba pe mine: Dar cand nu gandesti, draga "O', pot pe langa aplauze sa dau putin din picioare?(Numai cat sa ma dezmortesc, pentru ca simt cum se urca furnicutzele pe glezne.)
Ioana007
Postat pe 5 Ianuarie 2009 20:07
eu nu am probleme cu gasitul barbatilor frumosi..pur si simplu nu ma intereseaza barbatii
karmenrosa
Postat pe 6 Ianuarie 2009 15:45
De la: karmenrosa, la data 2009-01-06 15:45:18eu nu am probleme cu gasitul barbatilor frumosi..pur si simplu nu ma intereseaza barbatii





si...daca nu te intereseaza barbatii...de ce postezi aici?
incearca la...femei!!!
poate...ai mai mult succes!!
ca...vad ca...nici nu spui nimik...si...nici nu postezi ceva care sa merite citit...
sau...sa inteleg ca...trebuia ceva fierbinte pt a te face sa te ...dezlantzui
ovidiu42
Postat pe 6 Ianuarie 2009 15:53
LA MULTI ANI!!! pentru toti Ionii si Ioanele, dar mai ales pentru Ioana noastra! Te pup Ionico!!!!
...0 viata senina si fara urma de regrete...!!!
Ella34
Postat pe 7 Ianuarie 2009 10:07
De la: ovidiu42, la data 2009-01-06 15:53:41[si...daca nu te intereseaza barbatii...de ce postezi aici?
incearca la...femei!!!
poate...ai mai mult succes!!
ca...vad ca...nici nu spui nimik...si...nici nu postezi ceva care sa merite citit...
sau...sa inteleg ca...trebuia ceva fierbinte pt a te face sa te ...dezlantzui



auzi....tu vorbesti? tu care nu scrii in general mare lucru de cite ori scrii, ca m-am uitat sa vad cit de interesant esti prin alte subiecte.daca tot te-ai luat de mine... pastreaza-te pentru acasa.poate ai chef de cearta.ce tu aici intrii sa citesti? ia o carte si citeste...

in cazul in care nu ai observat...eu sunt la femei...tu ce crezi? caut barbati? aici nu-i matrimoniale...
karmenrosa
Postat pe 8 Ianuarie 2009 19:39
De la: karmenrosa, la data 2009-01-08 19:39:12
De la: ovidiu42, la data 2009-01-06 15:53:41[si...daca nu te intereseaza barbatii...de ce postezi aici?
incearca la...femei!!!
poate...ai mai mult succes!!
ca...vad ca...nici nu spui nimik...si...nici nu postezi ceva care sa merite citit...
sau...sa inteleg ca...trebuia ceva fierbinte pt a te face sa te ...dezlantzui



auzi....tu vorbesti? tu care nu scrii in general mare lucru de cite ori scrii, ca m-am uitat sa vad cit de interesant esti prin alte subiecte.daca tot te-ai luat de mine... pastreaza-te pentru acasa.poate ai chef de cearta.ce tu aici intrii sa citesti? ia o carte si citeste...

in cazul in care nu ai observat...eu sunt la femei...tu ce crezi? caut barbati? aici nu-i matrimoniale...





hmmmmmmmm!!!!!!!...se pare ca am fost inteles putin gresit...
dar...am comentat ceea ce ai scris tu!
iar in ce priveste ceea ce scriu eu...nu comentez...daca tie iti place sau nu!
imi cer scuze daca postarea mea te-a deranjat atat de mult!
era putin ironica dar...se pare ca una lume nu prea stie sa vada asta!
iar in ce priveste chefu` de cearta...chiar n-am!
doar ca ma intriga prostia...si...inganfarea!!
ce sa fac? am si eu...defectele mele!!
ovidiu42
Postat pe 9 Ianuarie 2009 22:58
barbatii sunt frumosi dar depinde ce papagal au .... daca are un vocabular bogat si stie sa te invarta cu vorba devine din ce in ce mai frumos!

PS: pe acest site tre sa te lauzi singur?
dafffne
Postat pe 10 Ianuarie 2009 10:26
Colegutului nostru, nu-i trebuie papagal, ci un dus rece.
Ioana007
Postat pe 10 Ianuarie 2009 19:19
De la: Ioana007, la data 2009-01-10 19:19:13Colegutului nostru, nu-i trebuie papagal, ci un dus rece.




cred ca e vb de...o baie...siberiana...
sa...inghete definitiv...ironiile si...poate...sa starpeasca...si din prostie!!!
ovidiu42
Postat pe 10 Ianuarie 2009 19:28
interesant subiect!
barbati frumosi! cred ca fiecare femeie are o imagine a lui "fat frumos" ...ca daca ne-ar placea tuturor acelas tip de frumusete, toata varietatea asta de pe lume la ce-ar mai folosi....si ce de paruieli ar mai fi!?!?
eira
Postat pe 11 Ianuarie 2009 02:03
De la: Ioana007, la data 2009-01-10 19:19:13Colegutului nostru, nu-i trebuie papagal, ci un dus rece.


Eu sunt FATA! De va referiti la mine! Asadar pot fi numita COLEGA!
dafffne
Postat pe 11 Ianuarie 2009 10:33
De la: ovidiu42, la data 2009-01-10 19:28:18
De la: Ioana007, la data 2009-01-10 19:19:13Colegutului nostru, nu-i trebuie papagal, ci un dus rece.




cred ca e vb de...o baie...siberiana...
sa...inghete definitiv...ironiile si...poate...sa starpeasca...si din prostie!!!


De draga Ovidiu te referi la mine, ti-as sugera sa-ti verifici vocabularul deoarece eu nu te-am jignit. Nu cred ca ai vazut ca am scris la adresa ta sau a altcuiva ca este "prost". Asa ca te rog da dovada ca poti accepta o parere diferita de a ta!

PS: Chiar tre sa citesc cum fetele se lauda ca au dimenisiuni apropiate de 90-60-90?Mi se pare deplasat de sb. aici nu se cere sa va scrieti dimensiunile ci este cu totul alt topic!
dafffne
Postat pe 11 Ianuarie 2009 10:39
"de ce s-au evaporat barbatii frumosi?" in natura, mimic nu se pierde, totul se transforma
si_totusi
Postat pe 11 Ianuarie 2009 10:49
De la: dafffne, la data 2009-01-11 10:39:55
De la: ovidiu42, la data 2009-01-10 19:28:18
De la: Ioana007, la data 2009-01-10 19:19:13Colegutului nostru, nu-i trebuie papagal, ci un dus rece.




cred ca e vb de...o baie...siberiana...
sa...inghete definitiv...ironiile si...poate...sa starpeasca...si din prostie!!!


De draga Ovidiu te referi la mine, ti-as sugera sa-ti verifici vocabularul deoarece eu nu te-am jignit. Nu cred ca ai vazut ca am scris la adresa ta sau a altcuiva ca este "prost". Asa ca te rog da dovada ca poti accepta o parere diferita de a ta!

PS: Chiar tre sa citesc cum fetele se lauda ca au dimenisiuni apropiate de 90-60-90?Mi se pare deplasat de sb. aici nu se cere sa va scrieti dimensiunile ci este cu totul alt topic!




daffne...ce-ai taticu`?
sincer...chiar nu m-am referit la tine...
nush` de ce ti s-a parut tie ca ...ar fi asa!!
era un comentariu general...
iertare daca...te-ai regasit tu...acolo!!!
sincer...nu fac astfel de...apostrofari decat cu...prieteni pe care ii cunosc si...care stiu ca...rezista la asa ceva!!
mi s-a parut putin deplasat ce am citit de la tine...si...chiar n-am vrut sa fiu incisiv!!!
nu era vb de tine...sincer!!
ovidiu42
Postat pe 11 Ianuarie 2009 16:43
si ce anume ti s-a parut deplasat in ce am scris eu? (info ptr. ovidiu 42)
Poate chiar o fi ...
dafffne
Postat pe 12 Ianuarie 2009 12:54
Suzuki facea o reclama la un spectacol.
-De ce s-au evaporat barbatii frumosi? Simplu, a intrat pe topic spaima femeilor si a barbatilor:Giani.Atentie barbati.Creatura aceasta solzoasa si cu creste de culoare albastra va inghite cat ati zice peste.
-Dar daca zic caprifoi,-ce crezi, ma inghite?-a intrebat speriat Gica.
Ioana007
Postat pe 12 Ianuarie 2009 17:10
De la: dafffne, la data 2009-01-12 12:54:27si ce anume ti s-a parut deplasat in ce am scris eu? (info ptr. ovidiu 42)
Poate chiar o fi ...




era vb de ce ai scris atunci cand mi te-ai adresat mie ca...as fi facut referire la tine...
nici o legatura in postul meu...cu vreo referire la tine!!
sincer...imi cer scuze daca te-ai regasit cumva dar...n-a fost nici o aluzie!!!
daca vreau sa spun ceva cuiva o fac pragmatic si...direct!!
asa ca...as vrea sa nu fiu acuzat de ceva ce n-am facut!
ovidiu42
Postat pe 13 Ianuarie 2009 20:04
Ioana draga, Gica asta tre' sa zica trifoi cu patru foi. poate-l sar...
Oameni buni, daca animalultul va face poligami, creierul si bunul simt ar trebui sa mai "omoare" dintre "neveste". Hai noroc!
gianiblue
Postat pe 13 Ianuarie 2009 22:45
asa e..nu fizicul ...da frumusetea..desi uneori...la prima vedere se reactioneaza ..la acest aspect....dar cand te apropii de celalalt ..incet ..incet...si descoperi ..lucruri deosebite...nu vezi decat ....sufletul....
mirandra64
Postat pe 15 Ianuarie 2009 23:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce ati alege? 54 De la: quasaria 20 August 2010 01:17
Ce faci cand fostele sunt ......in prezent ...prietene? 150 De la: liaiedera 21 Aprilie 2010 10:17
La umbra 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:06
NU POT AVEA ORGASM...OARE DE CE? 35 De la: Alexandra20 18 Mai 2009 14:19
trecutul meu 27 De la: double_chock 4 Noiembrie 2009 21:00
Setari Cookie-uri