DC s'au evaporat barbatii frumosi????

De la: ovidiu42, la data 2009-01-13 20:04:28
De la: dafffne, la data 2009-01-12 12:54:27si ce anume ti s-a parut deplasat in ce am scris eu? (info ptr. ovidiu 42)
Poate chiar o fi ...




era vb de ce ai scris atunci cand mi te-ai adresat mie ca...as fi facut referire la tine...
nici o legatura in postul meu...cu vreo referire la tine!!
sincer...imi cer scuze daca te-ai regasit cumva dar...n-a fost nici o aluzie!!!
daca vreau sa spun ceva cuiva o fac pragmatic si...direct!!
asa ca...as vrea sa nu fiu acuzat de ceva ce n-am facut!


O fi asa cum spui u ca procedezi nu e politicos sa contrazici oamenii cand nu ai contra-argumente!


dafffne
Postat pe 16 Ianuarie 2009 12:32
De la: mirandra64, la data 2009-01-15 23:06:12asa e..nu fizicul ...da frumusetea..desi uneori...la prima vedere se reactioneaza ..la acest aspect....dar cand te apropii de celalalt ..incet ..incet...si descoperi ..lucruri deosebite...nu vezi decat ....sufletul....


Parerea mea ca se schimba procentajul in favoarea sufletului dar ramane si aspectul fizic. Ce se observa este ca fetele nu se prea despart de barbati ca s-au ingrasat dar cine stie poate se va marii procentajul si in randul nostru doar nu tre sa stam cu atata carne de porc langa noi ....... ( o avea el suflet dar totusi pe asta nu pui mana....)
dafffne
Postat pe 16 Ianuarie 2009 12:39
citeam pe undeva un articol referitor la acest subiect.
ea - o tipa frumoasa din toate punctele de vedere, se cupla intotdeauna cu barbati care nu-ti luau ochii de frumosi ce erau ci, din contra cu cei urati ca . prietenele, bineinteles foarte contrariate de optiunile ei, au intrebat-o in cele din urma motivul! raspunsul : barbatii mai putin frumosi sunt o companie mult mai placuta, spirituali, mult mai degajati cand sunt antrenati intr-o relatie....si....de ce nu...chiar mai performanti sexual
deci, doamnelor, ca in orice, legea compensatiei functioneaza!
eira
Postat pe 16 Ianuarie 2009 19:41
De la: kinky, la data 2008-11-13 20:42:47Dc sunt asa d putini barbatii frumosi?....


frumosi la suflet..ori la chip? sau ambele?
cred ca va impresioneaza mai mult frumusetea fizica:)
superbus
Postat pe 16 Ianuarie 2009 22:07
De la: eira, la data 2009-01-16 19:41:09citeam pe undeva un articol referitor la acest subiect.
ea - o tipa frumoasa din toate punctele de vedere, se cupla intotdeauna cu barbati care nu-ti luau ochii de frumosi ce erau ci, din contra cu cei urati ca . prietenele, bineinteles foarte contrariate de optiunile ei, au intrebat-o in cele din urma motivul! raspunsul : barbatii mai putin frumosi sunt o companie mult mai placuta, spirituali, mult mai degajati cand sunt antrenati intr-o relatie....si....de ce nu...chiar mai performanti sexual
deci, doamnelor, ca in orice, legea compensatiei functioneaza!


Tre sa spun ca un barbat frumos intradevar este narcisit si o femeie frumoasa la fel. Daca ambii sunt obisnuiti sa fie laudati si sa li se faca pe plac e greu sa reziste impreuna.

Mie mi s-a intamplat sa fiu intr-un centru comercial cu un tip care arata foarte bine la corp fiind sportiv si cu un chip deosebit de incantator. Totul a fost OK pana cand am auzit doua fete din fata mea care au exclamat : ce frumosi sunt amandoi! In mod normal va ganditi ca am fost incantata de remarca... Dar ce sa vezi ele se uitau doar la prietenul meu!!!!!!!
De atunci am iesit cu baieti mai uratei... Pana acum un an jumatate am zis ca este f bine! Dar intr-o seara am gasit in casa la prietenul meu de 2 ani un chilotel ce nu era al meu...
In momentul acela am realizat ca nu conteaza de e frumos sau mai uratel poate sa te insele oricum!
Acum sunt cu un baiat pe care o ospararita acum 3 saptamani nu l-a scapat din ochii. Ospatarita era frumoasa! Nu m-am enervat deoarece dupa ce eu i-am dat de inteles ca am observat acest lucru, el glumea cu mine pe seama ei si-mi facea semne la anumite faze!
dafffne
Postat pe 18 Ianuarie 2009 16:23
eu votez clar cu frumusetea interioara. ce sclipire minunata in ochi si ce comportament minunat...
frumusetea fizica se duce intr-o clipa, cu un accident. de ce sa contezi pe ea?
gianiblue
Postat pe 18 Ianuarie 2009 16:30
De la: gianiblue, la data 2009-01-18 16:30:41eu votez clar cu frumusetea interioara. ce sclipire minunata in ochi si ce comportament minunat...
frumusetea fizica se duce intr-o clipa, cu un accident. de ce sa contezi pe ea?



si eu merg pe cea interioara:)....dar prima data ne impresioneaza aspectul exterior! abia apoi vedem interioarul:)
superbus
Postat pe 21 Ianuarie 2009 02:12
Desigur, superbus. Si suplimentar: cine-i trecut prin viata a deprins obiceiul de a vedea la exterior frumusetea interioara caci ea isi pune amprenta, modifica un aspect fizic. Exemplu: Charlize Theron. Pentru mine ea este blonda perfecta din lumea actorilor. dar daca nu ar avea acea frumusete interioara si inteligenta... am privi-o ca pe Andreea Banica, sa zicem. desi cea din urma nici pe departe nu atinge nici macar frumusetea exterioara a lui Charlize. evident ca este mult subiectivism in evaluarea frumusetii BUT toata lumea are o repulsie la o privire temebela si acra si toata lumea se simte atrasa de o privire plina de substanta si bunatate.
gianiblue
Postat pe 21 Ianuarie 2009 08:36
De la: gianiblue, la data 2009-01-21 08:36:33Desigur, superbus. Si suplimentar: cine-i trecut prin viata a deprins obiceiul de a vedea la exterior frumusetea interioara caci ea isi pune amprenta, modifica un aspect fizic. Exemplu: Charlize Theron. Pentru mine ea este blonda perfecta din lumea actorilor. dar daca nu ar avea acea frumusete interioara si inteligenta... am privi-o ca pe Andreea Banica, sa zicem. desi cea din urma nici pe departe nu atinge nici macar frumusetea exterioara a lui Charlize. evident ca este mult subiectivism in evaluarea frumusetii BUT toata lumea are o repulsie la o privire temebela si acra si toata lumea se simte atrasa de o privire plina de substanta si bunatate.


am facut un colegiu in Anglia , am avut ocazia sa vad foarte multe vedete care veneau cu diferite campanii, etc. O DOAMNE ce surprize am m avut, sunt m buhaite decat toate uratele din tara asta ....nu dai 2 lei pe ele , in reviste si la tv sunt cu totul altele ...si vb aia, am vazut femei care erau catalogate ca fiind cele m frumoase .......sunt terminate de la atata machiaj........a fost un soc cand am vazut o pe Demi Moore cum arata ...beyonce e un pachet de sunci , ii tremura carnea pe ea cand mergea....facea valuri, de picioare nu m zic parca erau niste butuci , televizorul si revistele fac minuni ptr ele
domo
Postat pe 21 Ianuarie 2009 13:36
De la: gianiblue, la data 2009-01-21 08:36:33Desigur, superbus. Si suplimentar: cine-i trecut prin viata a deprins obiceiul de a vedea la exterior frumusetea interioara caci ea isi pune amprenta, modifica un aspect fizic. Exemplu: Charlize Theron. Pentru mine ea este blonda perfecta din lumea actorilor. dar daca nu ar avea acea frumusete interioara si inteligenta... am privi-o ca pe Andreea Banica, sa zicem. desi cea din urma nici pe departe nu atinge nici macar frumusetea exterioara a lui Charlize. evident ca este mult subiectivism in evaluarea frumusetii BUT toata lumea are o repulsie la o privire temebela si acra si toata lumea se simte atrasa de o privire plina de substanta si bunatate.



da asa e!Charlize e una din preferatele mele!!Alaturi de Scarlett Johansson!!
superbus
Postat pe 21 Ianuarie 2009 17:48
Domo, DA. stiu ce zici. Da' eu ma foloseam de o imagine pentru scopul meu didactic. Si Charlize asta e misto natural.
gianiblue
Postat pe 21 Ianuarie 2009 18:46
De la: kinky, la data 2008-11-13 20:42:47Dc sunt asa d putini barbatii frumosi?....
.draga mea.toti barbatii au frumusetea lor ca si femeile de altfel.daca te intereseaza frumusetea fizica atunci nu e bine cea sufleteasca si caracteru sunt mai importante.eu nu dau 2 bani pe frumusete,oricum e trcatoare.eu am cel mai frumos barbat si la propriu si la figurat.cauta interioru nu exterioru si atunci vei fi fericita
lilianastoica22
Postat pe 3 Februarie 2009 11:45
De ce va intereseaza barbatii frumosi?
Vreti sa faceti un concurs Mister???

TEODORRD
Postat pe 7 Februarie 2009 15:18
Se spune ca si unele mere frumoase sunt mancate de viermi.
Ioana007
Postat pe 8 Februarie 2009 18:24
Nu va e teama de barbatii frumosi? Inteleptii spun lucruri trasnite: cica ar fi prosti la pat !
taur_atipic
Postat pe 9 Februarie 2009 01:11
asta nu nelepii o spun , ci femeile, care au pus botul la frumuseea lor, mam ce dureri de cap au unele, i nu numai
casperphantom
Postat pe 9 Februarie 2009 18:45
Ei..., lasati, ca nici cealalta categorie nu garanteaza ...talentul!
Ella34
Postat pe 9 Februarie 2009 19:34
ella, nota 10
si_totusi
Postat pe 9 Februarie 2009 21:10
Sunt o gramada trebuie da sti unde sa cauti ... eu de exemplu l-am gasit... si pana la urma degeaba e frumos daca e prost si n-l duce capul?
_dulcik_
Postat pe 9 Februarie 2009 21:20
perfect adevrat, dar dac chimia e totul atunci doar ai dreptate, i apoi depinde i ce ateptri ai
casperphantom
Postat pe 9 Februarie 2009 21:59
De la: Ella74, la data 2009-02-09 19:34:35 Ei..., lasati, ca nici cealalta categorie nu garanteaza ...talentul! [/quo
Talent la CE????
TEODORRD
Postat pe 10 Februarie 2009 09:57
ei nu s-au evaporat doar ca nu lai gasit tu...acum ce sa faci mai asteapta si poate il gasesti pe fat-frumos din lacrima...frumos da plin de figri si etc... astia sunt baietii frumosi... nu stiu cat la suta din ei sunt si de treaba majoritatea celor draguti nu au decat talente si impresii
_dulcik_
Postat pe 10 Februarie 2009 11:25
Care era topicul...Unde au disparut baietii frumosi???
Ar trebui sa cautati BARBATI !!
TEODORRD
Postat pe 10 Februarie 2009 15:25
lume buna...veddeti si voi cum e
deci...cum sa facem?
ce tre sa creem...?
sau,,,cum ar trebui sa fie?
ovidiu42
Postat pe 10 Februarie 2009 19:29
Stiti de ce dispar barbatii frumosi?Ca sa faca loc barbatilor inteligenti.
Ioana007
Postat pe 10 Februarie 2009 21:15
loana...sa vezi ce pietre iti iei...
sa nu mai faci aprecieri aici!!!
eu...mi-am furat-o!!!
si...am indoit cocoasha...
fie...pt ...omenire!!!
ovidiu42
Postat pe 10 Februarie 2009 21:33
Un barbat inteligent are coloana vertebrala.El nu si-o indoaie la capriciile femeii.Adevaratii copaci, mor in picioare.
Ioana007
Postat pe 11 Februarie 2009 16:41
De la: Ioana007, la data 2009-02-11 16:41:02Un barbat inteligent are coloana vertebrala.El nu si-o indoaie la capriciile femeii.Adevaratii copaci, mor in picioare.

Daca o iubeste,capriciile ei sunt indeplinite cu cea mai mare bucurie,nu credeti?
TEODORRD
Postat pe 11 Februarie 2009 20:19
De la: TEODORRD, la data 2009-02-11 20:19:56
De la: Ioana007, la data 2009-02-11 16:41:02Un barbat inteligent are coloana vertebrala.El nu si-o indoaie la capriciile femeii.Adevaratii copaci, mor in picioare.


Daca o iubeste,capriciile ei sunt indeplinite cu cea mai mare bucurie,nu credeti?


Asta asa e ca daca o iubeste ii pune lumea la picioare si ii ndeplineste fiecare dorintza
_dulcik_
Postat pe 11 Februarie 2009 21:35
De la: _dulcik_, la data 2009-02-11 21:35:25
De la: TEODORRD, la data 2009-02-11 20:19:56
De la: Ioana007, la data 2009-02-11 16:41:02Un barbat inteligent are coloana vertebrala.El nu si-o indoaie la capriciile femeii.Adevaratii copaci, mor in picioare.


Daca o iubeste,capriciile ei sunt indeplinite cu cea mai mare bucurie,nu credeti?


Asta asa e ca daca o iubeste ii pune lumea la picioare si ii ndeplineste fiecare dorintza




da`...ma gandesc yo in prostia mea...chestia asta cu...iubitu...n-ar trebui sa fie reciproca?
si...la piciare...sa fie si ceva...adus de femeia care iubeste barbatul?
sau...e unidirectionala chestia asta?
daca e asa...yo...nu mai iubesc!!
vreau si yo...la piciarele mele...cam cat depun la...picioarele ei!!
deci...de ce se vede dar dintr- directie ceea ce place femeilor ?
iar cand le spui ca...si ele ar trebui sa faca la fel...iau foc?
ovidiu42
Postat pe 12 Februarie 2009 15:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sa continui...sau sa pun punct? 36 De la: luc70 3 Mai 2009 21:51
Sunt insarcinata si sotul meu vrea sa divorteze 168 De la: garbo_415173 31 Ianuarie 2016 13:54
Copilul altuia sa devina copilul lui? 7 De la: garbo001220 10 Mai 2009 17:17
Sunt indragostita de un barbat insurat si asta ma omoara! 1009 De la: veve 14 Octombrie 2012 00:25
nu pot sa inteleg daca este normal 63 De la: garbo027119 29 Noiembrie 2009 21:51
Setari Cookie-uri