DC s'au evaporat barbatii frumosi????

pentru c ele ''e '' frumoase, i femei ???????
casperphantom
Postat pe 12 Februarie 2009 20:21
Ovi, da, reciprocitate ar trebui. te felicit ca vrei asta. Nu ai idee cati barbati alearga dupa femei care nu numai ca nu-i iubesc dar ii si umilesc, le fac un rau inimaginabil in 7.000 de feluri.
Saraci cu duhul cu duiumul. Unu' mi-a zis ca el trebuie sa vanatoreasca femeia. Desi ERA TRAUMATIZAT ca o vanatorise pe una care-si batuse joc de el, el, prostul satului, voia aceeasi reteta.
unii nu invata din propria viata. Eram prea draguta cu el; el cerea tocuri cui in dinti la fiece minut. Asaa... sa simta ca iubeste. Poate ii place sa se pupe cu tocurile cui, nu cu o femeie care-l iubeste ca la carte.
gianiblue
Postat pe 12 Februarie 2009 20:38

Nu casper. Pentru ca "e" fitoase! Alea care nu sunt fitoase stiu sa ofere cel putin in masura in care primesc.
Ella34
Postat pe 12 Februarie 2009 20:40
De la: gianiblue, la data 2009-02-12 20:38:19Ovi, da, reciprocitate ar trebui. te felicit ca vrei asta. Nu ai idee cati barbati alearga dupa femei care nu numai ca nu-i iubesc dar ii si umilesc, le fac un rau inimaginabil in 7.000 de feluri.
Saraci cu duhul cu duiumul. Unu' mi-a zis ca el trebuie sa vanatoreasca femeia. Desi ERA TRAUMATIZAT ca o vanatorise pe una care-si batuse joc de el, el, prostul satului, voia aceeasi reteta.
unii nu invata din propria viata. Eram prea draguta cu el; el cerea tocuri cui in dinti la fiece minut. Asaa... sa simta ca iubeste. Poate ii place sa se pupe cu tocurile cui, nu cu o femeie care-l iubeste ca la carte.


Ha,HA,Ha..Nu cumva era sado...?
TEODORRD
Postat pe 13 Februarie 2009 00:28
De la: taur_atipic, la data 2009-02-09 01:11:43Nu va e teama de barbatii frumosi? Inteleptii spun lucruri trasnite: cica ar fi prosti la pat !


Io stiam faza asta dar era schimbat actorul principal : era vb de femeile frumoase!!!!!!!!!!!!

oricum acestea sunt stereotipii ... sunt spuse ca sa-i faca pe ceilalti sa se simnta bine
dafffne
Postat pe 13 Februarie 2009 14:43
De la: TEODORRD, la data 2009-02-10 15:25:26Care era topicul...Unde au disparut baietii frumosi???
Ar trebui sa cautati BARBATI !!


Mai io sincer as dori sa stiu astfel de locuri...
MMMMMMMMMMMmmmmmmmmmmm!
As cumpara cativa ( asa de se strica unul sa nu trebuiasca sa-l duc la reparat ).
dafffne
Postat pe 13 Februarie 2009 14:49
De la: TEODORRD, la data 2009-02-11 20:19:56
De la: Ioana007, la data 2009-02-11 16:41:02Un barbat inteligent are coloana vertebrala.El nu si-o indoaie la capriciile femeii.Adevaratii copaci, mor in picioare.

Daca o iubeste,capriciile ei sunt indeplinite cu cea mai mare bucurie,nu credeti?


Unui barbat ii face deosebita placere sa indeplineasca capriciile femeii ce o iubeste. Asa dovedeste el ca este barbat ,iar ea este femeia lui...
Oricum femeile fac capricii pentru a vedea de mai sunt iubite.
dafffne
Postat pe 13 Februarie 2009 14:52
-Dragul meu,-i-a spus o prietena lui Suzuki.Daca ma iubesti, asa cum spui, arunca-te in fantana.
Dar Suzuki a aruncat-o pe ea.
-Vezi ca tu nu ma iubesti?Daca ma iubeai, pana acum ai fi iesit afara.
Ioana007
Postat pe 13 Februarie 2009 16:07
De la: gianiblue, la data 2009-02-12 20:38:19Ovi, da, reciprocitate ar trebui. te felicit ca vrei asta. Nu ai idee cati barbati alearga dupa femei care nu numai ca nu-i iubesc dar ii si umilesc, le fac un rau inimaginabil in 7.000 de feluri.
Saraci cu duhul cu duiumul. Unu' mi-a zis ca el trebuie sa vanatoreasca femeia. Desi ERA TRAUMATIZAT ca o vanatorise pe una care-si batuse joc de el, el, prostul satului, voia aceeasi reteta.
unii nu invata din propria viata. Eram prea draguta cu el; el cerea tocuri cui in dinti la fiece minut. Asaa... sa simta ca iubeste. Poate ii place sa se pupe cu tocurile cui, nu cu o femeie care-l iubeste ca la carte.





wowwwwwwwwww...giani...si...n-ai fost si tu...curioasa sa vezi cum sta treaba?
ca...poate...saracu`...nu stie cum sta treaba si...r fi trebuit invatzat!!
CU....SINCER VORBIND...NU STIU DE CE ASEMENEA OAMENI...SALASHLUIESC PE PAMANT!!!
NICI EI SINGURI NU STIU CE VOR DE LA VIATZA!!!
VAI VIATZA MEA CE SPUN AICI!!
SI..MA VOR BATE ASTIA CU...PIETRE!!!
IMI SARI IN AJUTOR?
ovidiu42
Postat pe 13 Februarie 2009 17:19
Aici gresesti amarnic, Ovi. ei "stiu" ce vor: vor tocuri cui in dinti sa aiba motiv sa si-i faca periodic. Vor adrenalina, vor iubire "adevarata". Cu lacrimile ei de crocodil cand nu-i convine in patul altuia. Ce sa mai..., "Romeo si Julieta" contemporani.
Stati ca nu-i tot: o culegea periodic de prin alte paturi, era o putoare de nedescris (dormea pana la 1 ziua, nu facea nimic in casa), nu lega doua vorbe inteligente. Totusi, acest om care se supoza ca-i inteligent - caci ajunsese pe o scara...- o considera si o considera THE ONLY ONE. Poate , poate era singura care le poate avea pe toate rele. Acordati-mi credit caci detaliile despre ea le-am aflat discret de la prieteni...
Si Ovi, imi pare rau ca te dezamagesc spunandu-ti ca foarte multi barbati functioneaza strict pe criteriul feeeling. O data ce apuca sa simta, NU MAI VAD NIMIC. Isi pun frumos ochelari de cal si gata. Cica-i facea d-rei si sandwich-uri, cafele si i le ducea la pat si ea intorcea fundul caci voia sa mai doarma. aaaa. dar fata stia ca trebuie sa-l tina de prost. a ajutat-o in tot ce a facut cu viata ei. mai mult, i-a inlesnit tot si a stat la fundul ei.... si el se credea iubit.... foaaaarte "inteligent", parol
gianiblue
Postat pe 13 Februarie 2009 20:35
giani, ai dreptate.sunt destule cazuri din acestea . si eu m-am intrebat de multe: ori de ce, care-i motivatia ? am ramas ca prosta tot intrebandu-ma. singurul raspuns pe care mi l-am dat si pe care l-am vazut logic a fost " ca e buna la pat sau ca barbatul respectiv e masochist si-i place sa sufere. daca acum as spune ca unii barbati gandesc cu.....ar sari lumea in capul meu
si_totusi
Postat pe 13 Februarie 2009 20:48
totushel, nu au decat sa sara. adevaru' doare dar el ramane cea mai buna minciuna.
ipoteza cu buna la pat eu cred ca poate sa cada linistita. din studiile mele a reiesit ca ea era suficient de naiva incat sa nu-l miroase pe masochist. caci masochistul cerea sadism si din alte parti... eh, barbatii nu au curaj sa-si ia femei destepte. stiu ca nu-i chip sa greseasca fata de ele... e riscul prea mare, dom'le. nu iti face nimeni polita de asigurare...
gianiblue
Postat pe 13 Februarie 2009 21:01
De la: gianiblue, la data 2009-02-13 20:35:31Aici gresesti amarnic, Ovi. ei "stiu" ce vor: vor tocuri cui in dinti sa aiba motiv sa si-i faca periodic. Vor adrenalina, vor iubire "adevarata". Cu lacrimile ei de crocodil cand nu-i convine in patul altuia. Ce sa mai..., "Romeo si Julieta" contemporani.
Stati ca nu-i tot: o culegea periodic de prin alte paturi, era o putoare de nedescris (dormea pana la 1 ziua, nu facea nimic in casa), nu lega doua vorbe inteligente. Totusi, acest om care se supoza ca-i inteligent - caci ajunsese pe o scara...- o considera si o considera THE ONLY ONE. Poate , poate era singura care le poate avea pe toate rele. Acordati-mi credit caci detaliile despre ea le-am aflat discret de la prieteni...
Si Ovi, imi pare rau ca te dezamagesc spunandu-ti ca foarte multi barbati functioneaza strict pe criteriul feeeling. O data ce apuca sa simta, NU MAI VAD NIMIC. Isi pun frumos ochelari de cal si gata. Cica-i facea d-rei si sandwich-uri, cafele si i le ducea la pat si ea intorcea fundul caci voia sa mai doarma. aaaa. dar fata stia ca trebuie sa-l tina de prost. a ajutat-o in tot ce a facut cu viata ei. mai mult, i-a inlesnit tot si a stat la fundul ei.... si el se credea iubit.... foaaaarte "inteligent", parol



giani...sincer...daca ai sti cata drepptate ai!!!...dar...nu propovaduiesc asa ceva...
si...sunt barbat...inca!!...cred yo!
deci....sincer...hai sa recapitulam...!!!
ce anume...tine legate astfel de...relatii?
doar...prostia si...eu mai stiu ce anume?
ca...nu gasesc acu`...cuintele!!
dar...e josnic daca...cineva...asteapta asa ceva!
sa...gaseasca unom naiv...(nu conteaz sexul)...ca e femeie...ca e barbat...si..sa-l exploateze!!!
consideri ca e ok?
ovidiu42
Postat pe 13 Februarie 2009 21:13
DOAMNE FERESTE-MA, Ovi. am avut ocazii sa exploatez pe unu', altu'. daaaaar:
1.cum sa-i fac raul asta?!
2. e sub demnitatea mea
3. EU TREBUIE SA-MI ADMIR BARBATUL. Cum sa te urci cu el in pat
spunandu-ti "bai ce prost e!"?
4. m-ar tine legata de cineva cu care nu am nimic in comun in loc sa astept singurica, vazandu-mi de treburile mele, pe cel cu care ARE ROST SA FIU IMPREUNA.
doamne dumnezeule, ce folos sa legi niste minciuni de tine?
gianiblue
Postat pe 13 Februarie 2009 21:17
ce le tine "legate"?
1. orgoliul victimei care nu vrea sa recunoasca prostia crasa si tapajul
2. interesul uzurpatorului.
Eu zic ca-i clar.
gianiblue
Postat pe 13 Februarie 2009 21:19
De la: gianiblue, la data 2009-02-13 21:17:52DOAMNE FERESTE-MA, Ovi. am avut ocazii sa exploatez pe unu', altu'. daaaaar:
1.cum sa-i fac raul asta?!
2. e sub demnitatea mea
3. EU TREBUIE SA-MI ADMIR BARBATUL. Cum sa te urci cu el in pat
spunandu-ti "bai ce prost e!"?
4. m-ar tine legata de cineva cu care nu am nimic in comun in loc sa astept singurica, vazandu-mi de treburile mele, pe cel cu care ARE ROST SA FIU IMPREUNA.
doamne dumnezeule, ce folos sa legi niste minciuni de tine?




eu...sincer..inteleg rationamentu`tau dar...inca mai sant persoaNE CARE...IATA...FAC FURORI...CAND E VB DE...
SI...DE CE SA NU RECUNOASTEM CA...UNEORI...SUNTEM VULNERABILI?
MAI ALES...CAND E VB DE...FLUTURASHI...CARE II SIMTIM...IN STOMAC SI...N-AVEM CE FACE!!!
ovidiu42
Postat pe 13 Februarie 2009 21:24
Ce topic e asta despre barbati frumosi? Cui ii trebuie un barbat frumos? Poti sa-i pui pe raft in loc de bibelou?
Aemulus
Postat pe 13 Februarie 2009 21:25
of, Ovi... nu ai terminat cu fluturashii? of, of...
Ba ai ce sa le faci. DAR NU VREI SA LE FACI. this is the problem.
Pai, Ovi... fluturashii sunt strict pentru 18 ani trecuti fix. Mai incolo pui mult creierul si vointa la bataie...
Si se mai plang barbatii ca au esecuri. iaca di aia, di fluturashi din flori di mar... tztz. Ovi, m-ai dezamagit, parol...
gianiblue
Postat pe 13 Februarie 2009 21:28
eu vreau unul foarte frumos... LA INTERIOR. La etajul cu creierul si la ala cu sufletul. Poleiala nu ma intereseaza caci sub intemperii se duce repede...
gianiblue
Postat pe 13 Februarie 2009 21:29
De la: micabis, la data 2009-02-13 21:25:49Ce topic e asta despre barbati frumosi? Cui ii trebuie un barbat frumos? Poti sa-i pui pe raft in loc de bibelou?




micas`...sincer...nu i-ai pune?
sa-i vezi cand iti e dor de ei?
si...sa-i admiri cat de frumoshi sant...sau...erau candva?
ovidiu42
Postat pe 13 Februarie 2009 21:30
De la: gianiblue, la data 2009-02-13 21:28:06of, Ovi... nu ai terminat cu fluturashii? of, of...
Ba ai ce sa le faci. DAR NU VREI SA LE FACI. this is the problem.
Pai, Ovi... fluturashii sunt strict pentru 18 ani trecuti fix. Mai incolo pui mult creierul si vointa la bataie...
Si se mai plang barbatii ca au esecuri. iaca di aia, di fluturashi din flori di mar... tztz. Ovi, m-ai dezamagit, parol...




giani...sincer...nu cautam sa-t cant in struna...
deci dezamagirea..e benefica zic yo!!!
ca...mai vezi si alte pareri si...nu ramane ceea ce stii tu ca si...axioma!!
deci...nu tragediza!!!
fii convinsa ca...stiu ce spun si...cat sa acuz!!!
ovidiu42
Postat pe 13 Februarie 2009 21:34
Ce raft???? La munca nu la pozat!!!!
Pai eu pe un raft, el pe altul...de copii cine mai are grija???
Aemulus
Postat pe 13 Februarie 2009 21:35
micabis, ai pus punctul pe j.. ca pe i il pun toti fraierii.
mai, fiorasii pot avea grija de copii. eventual fiorashii pentru amanta aluia frumos ca un bibelou (eu urasc bibelourile...)
gianiblue
Postat pe 13 Februarie 2009 21:46
Ovi, de ce as "tragediza"? Hmm? te-am cerut cumva de barbat si constat ca nu te-ai maturizat? Constat asta fara sa te fi cerut de barbat. si daca tot constat... E CLAR CA NU TE-AS CERE...
gianiblue
Postat pe 13 Februarie 2009 21:47
De la: gianiblue, la data 2009-02-13 21:47:45Ovi, de ce as "tragediza"? Hmm? te-am cerut cumva de barbat si constat ca nu te-ai maturizat? Constat asta fara sa te fi cerut de barbat. si daca tot constat... E CLAR CA NU TE-AS CERE...



giani...sincer...nu te supara dar...prefer sa raman...copil...si...neinsurat!!

iar in ce priveste cererea...nu cred ca o po omora!!!
pt ca...sunt luat si...nucred ca ai face mare branza cu mine!!
ovidiu42
Postat pe 13 Februarie 2009 22:40
Frumosi si in interior vrei sa spui, sau numai in exterior? Mie mi se par superficiali frumuseii si profunzi cei care fac pe durii.
cercelmarilena
Postat pe 14 Februarie 2009 03:34
De la: micabis, la data 2009-02-13 21:25:49Ce topic e asta despre barbati frumosi? Cui ii trebuie un barbat frumos? Poti sa-i pui pe raft in loc de bibelou?


ochiului tau!!!!!!!!!!!!
dafffne
Postat pe 14 Februarie 2009 11:22
De la: gianiblue, la data 2009-02-13 21:29:24eu vreau unul foarte frumos... LA INTERIOR. La etajul cu creierul si la ala cu sufletul. Poleiala nu ma intereseaza caci sub intemperii se duce repede...


Ca sa ajungi la interior te lovesti de exterior ... De nu treci peste asta nicio sansa sa ajungi sa-i cunosti inteligenta , sufletul etc...
dafffne
Postat pe 14 Februarie 2009 11:25
Nu s-au evaporat... au plecat din tara!
PS: Oriunde m-as duce tot romancele sunt mai frumoase!
Armyvero_38
Postat pe 14 Februarie 2009 12:39
noooo. chestia asta cu netrecutul peste exterior este exclusiv a barbatilor. numa' ei se impotmolesc acolo. Fetili si femeili dishtepti stiu sa vada dincolo.
multumim, army. si eu cred la fel... romancele sunt super ok. nu doar frumoase dar si , si...
gianiblue
Postat pe 14 Februarie 2009 13:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Salata 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:12
infidelitate 189 De la: mia79x 13 Mai 2009 21:22
ajutor !!!!!!!!!!!! 1 De la: yullynar3 22 August 2010 09:56
nu pot sa inteleg daca este normal 33 De la: pik_nik 13 Decembrie 2009 20:28
AJUTOOOOOOOOOR!!!!!!!!!!!!!! 52 De la: pisi08 27 Aprilie 2009 23:07
Setari Cookie-uri