DC s'au evaporat barbatii frumosi????

Ovi, rasuflu usurata. Bine ca te are cineva in grija desi ii plang de mila... si da, ai dreptate, nu as face branza cu tine mai ales ca eu vreau sa nu stau la coada vacii si a oii si sa fac branza. eu am teluri mai inalte.
gianiblue
Postat pe 14 Februarie 2009 13:51
De la: gianiblue, la data 2009-02-14 13:51:28Ovi, rasuflu usurata. Bine ca te are cineva in grija desi ii plang de mila... si da, ai dreptate, nu as face branza cu tine mai ales ca eu vreau sa nu stau la coada vacii si a oii si sa fac branza. eu am teluri mai inalte.





giani...pe bune...ti se puse pata pe mine?
ce ai?...ai ceva...neimpliniri pe care vrei sa le ashezi undeva?
nici nu cred ca ...ti-am facut avansuri si...nici n-as face asta...
deci...care e pb de scrii asa ceva la adresamea?
cu ce anume am gresit si...te simti nevoita sa lovesti?
ia da tu pe gura...daca ai ceva de care eu...nu stiu!!
aici...in public...ca ...n-am de ascuns nik...
cu toate ca...rufele de regula...se spala la loc ferit...
sa nu se vada...fecalele care zac...
ovidiu42
Postat pe 14 Februarie 2009 17:47
Eu cred k fiekre fata sau baiat e frumos in felul si au ceve atragator pentru fiekre.si fiecare persoanade sex feminin casatorita sau combinata, crede k are cel mai frumos barbat din lume.e normal.si eu zic la fel. insa knd merg pe strada totusi park "mi-asi mai clati okii"....cum zic barbatii....dar bineinteles k spun...."tot iubitul meu e mai frumos....
krynul
Postat pe 14 Februarie 2009 18:13
hmmmmmmmmm...........
ma minunez...cand aud ce spui!!
pai...ori iti place ce ai les...ori...inca mai mergi la cules?
e devarat ca...ce-i frumos...se merita admirat!!
dar...acu...ca si oameni cu ceva in cap...cand aduni langa tine pe cineva...stii de ce l-ai ales...
deci...ce criterii se darama cand incepi sa alegi din nou?
ce ti-e cu tineretu` asta!!
si...se mira de ce sufera mai tarziu!!
le place...focu` de paie...inedit si...la coamnda...si...aoi...raman cu...copii...cu sufletu`ranit...si...nici ei nu stiu de ce!!
chiar nu va puteti maturiza sa stiti ce vreti langa voi?
ovidiu42
Postat pe 14 Februarie 2009 18:22
Doaaaaaamneeee, Ovi, cum te exprimi... si cat de arogant esti... tztz... nene, avansurile pe net, DESI EVIDENT NU A FOST VORBA DE ASTA IN CAZUL NOSTRU, nu se contorizeaza. Eu am parte in viata reala de avansuri.. Chiar crezi ca ma poate incanta ceva virtual?!

fecale? hmmm

Ovi, dar tu nu stii de simtul umorului? Ai auzit de U M O R ?
Eu facusem doar niste remarci mai rautacioase a propos de afirmatia ta ca vrei sa ramai copil si ca nu te pot avea caci esti luat. Ovi, un pic de modestie nu ti-ar strica. Si un pic de educatie.
daca tot m-ai intrebat asa de obsesiv daca am ceva in momentul asta... Hmm. Nu, Ovi, sunt foarte ok. Doar glumeaaaaammm.
Mda.
gianiblue
Postat pe 14 Februarie 2009 18:36
De la: gianiblue, la data 2009-02-14 18:36:01Doaaaaaamneeee, Ovi, cum te exprimi... si cat de arogant esti... tztz... nene, avansurile pe net, DESI EVIDENT NU A FOST VORBA DE ASTA IN CAZUL NOSTRU, nu se contorizeaza. Eu am parte in viata reala de avansuri.. Chiar crezi ca ma poate incanta ceva virtual?!

fecale? hmmm

Ovi, dar tu nu stii de simtul umorului? Ai auzit de U M O R ?
Eu facusem doar niste remarci mai rautacioase a propos de afirmatia ta ca vrei sa ramai copil si ca nu te pot avea caci esti luat. Ovi, un pic de modestie nu ti-ar strica. Si un pic de educatie.
daca tot m-ai intrebat asa de obsesiv daca am ceva in momentul asta... Hmm. Nu, Ovi, sunt foarte ok. Doar glumeaaaaammm.
Mda.




giani...sincer...nu am intrebat daca ai ceva in momentu` asta...
si...sincer...chiar ai un ghimpe pe mine?
ca...sincer...tot incerc sa nu calc pe nimeni pe...bashici!!
si...cu atat mai putin pe tine care...sincer...te consider amica...si...nu am intentii de...posesiune!!
pe bune...citeste lumea si...cine stie ce imagin-si face despre ce spui tu acolo!!
cred ca...e suficient sa dezbatem anumite trend-uri pe aici si...sa schimbam impresii!!
nu te inteleg de ce esti atat de incisiva!!
n ce priveste simtzu` umorului...n-am bagat de seama ca...n-as avea...
dar daca tie ti se pare ca...ar fi altfel...ma iarta ...si...sincer...nu voi mai dezbate cu tine ce se scrie pe aici!!
credeam ca...sunt ok...dar vad ca...inca mai am carentze!
imi cer scuze ca...spun direct ce nu-mi plac dar...asta`s yo!!!
si...la varsta ei...mama...saraca...nu mai are de gnd sa mai faca unu` ca mine!!
si...nici nu cred ca ar mai reusi!!
la cat de zapacit sunt eu...sigur n-ar reushi!!
ovidiu42
Postat pe 14 Februarie 2009 18:47
frate Ovi, daca esti uituc... reciteste-te... m-ai intrebat daca am ceva eventual neimpliniri. tztz.
si despre spusul verdelui in fata, ia accepta ideea ca fac si io la fel. glumesc, glumesc da' ai declarat public ca vrei sa fii copil. si eu imi tranteam o opinie despre asta. ideea cu eventuala curte pe care ti-as face-o a fost penibila. si cat esti tu de intangibil. tztz
hai sa facem pace insa te rog sa mai faci selectii la cuvinte si idei... ca doar le poti sterge daca le scrii aiurea... eh, nu-s ca vorba... spusa.
gianiblue
Postat pe 14 Februarie 2009 18:54
De la: gianiblue, la data 2009-02-14 18:54:22frate Ovi, daca esti uituc... reciteste-te... m-ai intrebat daca am ceva eventual neimpliniri. tztz.
si despre spusul verdelui in fata, ia accepta ideea ca fac si io la fel. glumesc, glumesc da' ai declarat public ca vrei sa fii copil. si eu imi tranteam o opinie despre asta. ideea cu eventuala curte pe care ti-as face-o a fost penibila. si cat esti tu de intangibil. tztz
hai sa facem pace insa te rog sa mai faci selectii la cuvinte si idei... ca doar le poti sterge daca le scrii aiurea... eh, nu-s ca vorba... spusa.



giani..ai venit cu..naframa alba?
eu...o am afishata de la inceput!!
deci...hai sa nu fim patimashi ...chiar daca fiecare vrea sa spuna ce crede!!
nu cred ca tre sa impartim personalitatea...
fiecare o are pe a lui!!
si...chiar nu vreau sa fac exces aici!!
mai ales...cu tine si...in general intyre femei!!
deci...imi cer scuze public si...propun...PACE!!
CE ZICI?
e de bine asa?
ovidiu42
Postat pe 14 Februarie 2009 19:03
Draga Ovidiule, intre barbati si femei exista in permanenta un razboi.La o femeie cochetaria si capriciile sunt arme.Nu cere unei femei sa fie dreapta atunci cand te loveste, si nici sa faca pace, pentru ca pacea nu este decat un moment de a-si aduna fortele si a te distruge.Nu intinde si partea cealalta a obrazului daca nu vrei sa ramai fara el.Nu sta cu degetul in gura, daca vrei sa nu dispara puntea de sub tine si tu sa te trezesti zburand prin aer ca un porumbel.Daca vrei sa pedepsesti o femeie, insoara-te cu ea.
Ioana007
Postat pe 14 Februarie 2009 21:17
De la: Ioana007, la data 2009-02-14 21:17:11Draga Ovidiule, intre barbati si femei exista in permanenta un razboi.La o femeie cochetaria si capriciile sunt arme.Nu cere unei femei sa fie dreapta atunci cand te loveste, si nici sa faca pace, pentru ca pacea nu este decat un moment de a-si aduna fortele si a te distruge.Nu intinde si partea cealalta a obrazului daca nu vrei sa ramai fara el.Nu sta cu degetul in gura, daca vrei sa nu dispara puntea de sub tine si tu sa te trezesti zburand prin aer ca un porumbel.Daca vrei sa pedepsesti o femeie, insoara-te cu ea.




loana...sincer...iti inteleg spusele!!!
dar...sincer...acum...nu vreau sa pedepsesc pe nimeni!!
in ce priveste ...dreptatea ce o cer...n-o cer ...DOAR unei femei!!!
am cerut-o odata si-mi ajunge!!
si...asta e...intind ...mereu...obrazu!!!
asta e felul meu de a fi!!!
se are ca...n-am sa ma-nvatz minte...in veci!!!
si...nu duc un razboi...
vroiam doar a conversam despre ceva !!!
dar...se pare ca...nu asta era intentia ei!!
ai citit si tu...si...e l vedere...
dar...continuu sa cred ca...totushi...merita inca o shansa!!
ciar daca ...sunt singurel pe aici...iata ca...imi ling ranile si...incerc sa rezist!!am eu o doza de...masochism si...o testez!!
ovidiu42
Postat pe 14 Februarie 2009 21:25
doamne! Ioano, Ovi, voi sunteti siguri ca intelegeti ce cititi din ceea ce scriu?
Ioana, draga mea, EU AM CERUT PACEA. ia zii ce filosofie mai ai pentru cazul asta rar cand o femeie cere pacea. hmmm?
Ovi, ce sansa nene? pentru ce? Tu ma faci sa par penibila creand impresia ca te-as curta si TOT TU ESTI VICTIMA?!
Nu cred ca intelegeti mare lucru. serios. apucati-va de recitit. poate aveti niste sclipiri. parol.
gianiblue
Postat pe 15 Februarie 2009 01:05
De la: gianiblue, la data 2009-02-15 01:05:36doamne! Ioano, Ovi, voi sunteti siguri ca intelegeti ce cititi din ceea ce scriu?
Ioana, draga mea, EU AM CERUT PACEA. ia zii ce filosofie mai ai pentru cazul asta rar cand o femeie cere pacea. hmmm?
Ovi, ce sansa nene? pentru ce? Tu ma faci sa par penibila creand impresia ca te-as curta si TOT TU ESTI VICTIMA?!
Nu cred ca intelegeti mare lucru. serios. apucati-va de recitit. poate aveti niste sclipiri. parol.




giani...sincer...nu de curtare e vb aici!!!
ca...nu cred ca cineva dintre noi...e aici...pt imperechere!!!
cu atat mai putin eu!!!
dec i...nu lansa...ipoteze!!!
pt ca...tot ce am vb...e la vedere si...sincer...daca uneori am incercat sa fiu...educat...n-as vrea sa se inteleaga ca...fac curte!!
deci...as vrea sa stii ce spui!!
mai ales ca...chiar n-a avut discutii languroase sa zic asa...si...nici nu-mi doresc asta!
deci...nu cauta sa te victimizezi...
ca...e urat sa faci asta!!
ovidiu42
Postat pe 15 Februarie 2009 15:13
Ovi, una si cu una fac mereu doua: ai zis la un moment dat ca te-as curta. m-a scos din pepeni. gata? ai inteles? terminam cu subiectul asta ca plictisim pe toti?
hai. pace.
da-i pe subiect. si mai injumatateste nene punctele alea.
gianiblue
Postat pe 15 Februarie 2009 15:18
De la: gianiblue, la data 2009-02-15 15:18:20 Ovi, una si cu una fac mereu doua: ai zis la un moment dat ca te-as curta. m-a scos din pepeni. gata? ai inteles? terminam cu subiectul asta ca plictisim pe toti?
hai. pace.
da-i pe subiect. si mai injumatateste nene punctele alea.




giani...pe bune...nu vreau sa ma curteze nimeni!!!
am ce-mi trebe...si...sincer...daca sunt aici...nu sunt sa refulez pe nimeni!!!
nush` de ce zici tu ca...as fi spus ca ...vrei sa ma curtezi!!!
era ceva...invers...chiar daca eu nu fac asta aici!!
daca vreau sa curtez o doamna...o fac...LIVE...
cred ca inca sunt capabil sa fac asta chiar daca ...daca m-ar auzi a mea doamna...m-ar otravi!!
dar..fiind doar o discutie...sincer...nush` unde ai vazut tu ca...ar fi vb de aa ceva!!
si...daca nu vrei sa mai vb cu mine...vreau sa-mi spui si...e ok!!
eu...sunt pe aici pt ca...vreau nu vreau...am de-a face cu netu`...
si...intre timp...mai comunic...
daca nu e spre binele natiunii...comunicarea intre noi...o rupem si...nu cred ca moare nimeni din asta!!!
vad la tine...acea ...incisivitate pe care...sincer...nu ma asteptam s-o vad!!!
mereu am crezut ca...vb cu oameni cerebrali!!!
si...am cautat sa fac o selectie dar...ceva...m-a derutat!!
tu...ai altceva de transmis...vad!!
sincer...ma iarta pt deranj si...promit sa nu mai deranjez!!!
e bine asa?
ovidiu42
Postat pe 15 Februarie 2009 15:50
frate Ovi, unde nu-s cerebrala?! eu am terminat de mult cearta si tu o tii ca pe o placa stricata. ai inteles ce m-a enervat? ai luat nota? bine. INCHIDE NAIBII SUBIECTUL. nu am cu tine nimic. putem dialoga excelent pe orice teme.
gata? GATAAAAA?
gianiblue
Postat pe 15 Februarie 2009 15:53
giani, verifica-ti mesajele, te rog
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Februarie 2009 15:58
De la: gianiblue, la data 2009-02-15 15:53:45frate Ovi, unde nu-s cerebrala?! eu am terminat de mult cearta si tu o tii ca pe o placa stricata. ai inteles ce m-a enervat? ai luat nota? bine. INCHIDE NAIBII SUBIECTUL. nu am cu tine nimic. putem dialoga excelent pe orice teme.
gata? GATAAAAA?




vrei sa intinzi dialogu` pe toate topicurile?
chiar vrei sa te simti...victima?
hai sa terminam dreaq asta ca...suntem oameni maturi si...se uita copiii astiala noi cum...dizertam!!!
chiar ma simt penibil sa tot bat apa in piua...pe acelasi subiect!!
facem pace?...
am tot propus asta ...pe cateva topicuri...
vrei pe toate?
sa facem...rattyng?
ovidiu42
Postat pe 15 Februarie 2009 15:59
Ovi, e timpul sa-ti pui ochelari. EU AM FOST PRIMA CARE A PROPUS PACE. si te-am mai rugat gata de vreo 5 ori de atunci. nu intind eu pe toate topicurile ci doar raspund la ce intinzi tu pe toate topicurile. DECI TERMINAM. GATA.
gianiblue
Postat pe 15 Februarie 2009 16:11
De la: gianiblue, la data 2009-02-15 16:11:00Ovi, e timpul sa-ti pui ochelari. EU AM FOST PRIMA CARE A PROPUS PACE. si te-am mai rugat gata de vreo 5 ori de atunci. nu intind eu pe toate topicurile ci doar raspund la ce intinzi tu pe toate topicurile. DECI TERMINAM. GATA.



am terminat dragutza!!!
sper ca sa nu te irite si acest diminutiv!!!
si-l retractez...deja!!!
deci...pe bune...hai sa mai vb si despre altceva...nu doar despre ceea ce nu putem avea...
ovidiu42
Postat pe 15 Februarie 2009 16:16
pai subiectul cu barbatii frumosi, nu?
asta cu frumusetea nu-i subiectivism curat cumva?
gianiblue
Postat pe 15 Februarie 2009 16:21
De la: gianiblue, la data 2009-02-15 16:21:43pai subiectul cu barbatii frumosi, nu?
asta cu frumusetea nu-i subiectivism curat cumva?




mai...si cat m-am ascuns sa nu ma descopere ca as fi...frumos!!!
dar...cine oare a sapat mai adanc decat trebuia?
de ce trebuia sa stie lumea cat de...frumos sunt eu si...acu`...sa nu mai fac fatza?
ovidiu42
Postat pe 15 Februarie 2009 16:27
vai, draga, sa intelegem ca ai carnetul de dans scris si pe cotor. "felicitari". noua, femeilor, ne plac barbatii frumosi cu carnetul alb imaculat.
gianiblue
Postat pe 15 Februarie 2009 16:34
De la: gianiblue, la data 2009-02-15 16:34:58vai, draga, sa intelegem ca ai carnetul de dans scris si pe cotor. "felicitari". noua, femeilor, ne plac barbatii frumosi cu carnetul alb imaculat.



al meu...la varsta asta...cred ca e noirmal sa aibe adnotari!!!
daca vreti ceva imaculat...deja...ma duce gandu`...in c u totu` alta parte...
si...nici cu asa ceva n-ash fi de acord!!!
iar intram in razboi se pare!!!
ovidiu42
Postat pe 15 Februarie 2009 16:46
eu nu intru in razboi. mi-am spus parerea si atat.
gianiblue
Postat pe 15 Februarie 2009 17:31
deci...sa revenim on topic!!!
barbatzii frumosi...(fiecare stie ce inseamna a fi frumos)...poate ca...nici nu exista!!!
ei...doar trebe sa fie putin mai frumoshi decat dracu`...
si...cine vrea frumusetze fizica...sigur va suporta consecintele...mai tarziu!
asta o spun eu...acum...si sigur stiu ce spun!
frumjusetea fizica trece...cu vremea...si...daca doar asta conteaza pt noi...(pt ca asta se vede la prima infatzishare)...chiar nu avem o scara de valori!!!
e adevarat cae posibil sa gasesti si...barbati frumoasi fizic...si cu alte calitati atarnate de el!!
dar...cum nimeni nu are un asa mare bagaj cu care pleaca la etalare...fiecare vede ce a pascuit si...daca e pe gustu` lui!!
deci...de disparut sau...reaparut...barbatzii frumosi...e de discutat destl...
in functie de...frumusetzea vazuta de fiecare...si...ce intelege prin asta!
ovidiu42
Postat pe 15 Februarie 2009 18:20
stii, Ovi, trist pentru noi femeile este ca noi putem sa iubim pe unul frumos si dupa ce se buhaieste, se ingrasa. la noi chestia asta cu frumusetea fizica sa spunem ca este ca o poseta frumoasa pentru prima luna de amor. dar dupa... dar barbatul este capabil sa te paraseasca pentru ca ai pus kile in plus sau nu iti mai ingrijesti la mare arta parul (cel mai porbabil nu ai timp)... barbatul este infinit mai superficial in amor si daca a ales pe criterii de frumusete sigur va pleca pe criterii de nonfrumuseste.
gianiblue
Postat pe 15 Februarie 2009 18:36
De la: gianiblue, la data 2009-02-15 18:36:27stii, Ovi, trist pentru noi femeile este ca noi putem sa iubim pe unul frumos si dupa ce se buhaieste, se ingrasa. la noi chestia asta cu frumusetea fizica sa spunem ca este ca o poseta frumoasa pentru prima luna de amor. dar dupa... dar barbatul este capabil sa te paraseasca pentru ca ai pus kile in plus sau nu iti mai ingrijesti la mare arta parul (cel mai porbabil nu ai timp)... barbatul este infinit mai superficial in amor si daca a ales pe criterii de frumusete sigur va pleca pe criterii de nonfrumuseste.




giani...acu...sincer...fiecare alege in functie de ceva nume!!!
criteriile...le stabileste fiecare ...in functie de...multe elemente...
cultura...dorintze...experientza...scara de valori...si...doamne...cate sant in ecuatia asta!!!
e adevarat ca...si barbatzii fac...burta...gusha...si...cate altele...
daca fiecare are ceva cu asta...ar trebui sa vb despre asta de la inceput...
poate...si noi...uitam sa mai fim atenti uneori...poate si voi...femeile...din cauza problemelor din familie...(copii...viata lipsita de parte material)...si cate altele...gasim un cui al lui pepelea...sa ne legam de el...si nu luam in calcul ca...la inceput ne vroiam amandoi...asa cum eram...fara sa gandim cum vom ajunge...sincer...nu stiu ce sa mai spun!!
te uiti la fatucile astea de azi...vor...un baiat macho...frumos...si...cand se da alta la el...ca deh!!...frumos fiind...nu trece neobservat...se strofoaca rau!!
valabil si...invers...
dar...oare...ce legaturi ii tine pe astfel de oameni?
ce anume...credeau oare...ca va face viata din fiecare?
pt ca...trec anii...evoluam...imbatranim...avem pb in familie...viata azi...e ai mult decat efervescenta...si...toate lasa urmari peste fiecare!!
dar daca exista o alta scara de valori...care sa nu includa frumusetea de moment...sigur totul va fi ok!!!
oooooffffffffff.......cum ma starnesti sa dau din casa si...sa devin filozof...pe aici!!!
si...sincer...nu-mi doresc sa fac asta!!!
poate ai observat ca...virgula...caut sa scriu in propozitii scurte...si...foarte putin tocmai pt a nu deveni atotstiuor...
sa spuna fiecare cate ceva!!
si...acu`...tu...m-ai facut sa dizertez!!
hai sa fumam...o tigara a pacii...sau...o narghilea cu aroma de vihine!!
vrei?
ovidiu42
Postat pe 15 Februarie 2009 18:47
ihi. vreau sa fumez orice.
Ovi, oamenii nu isi asuma schimbarea de acest fel. mai curand isi asuma alte schimbari mult mai grave... tocmai pentru ca au scarile de valori cu fundu' in sus. nu-i inteleg si nu-i voi intelege vreodata. sotul meu era un tip de 1.65 m si vesnic cu 45 de kile. eu am 1.57 si am avut intre 50 si 55 de kile. si l-am iubit oricum caci era lipit de mine... pana intr-o zi cand el s-a uitat in gradina vecina si ...

gianiblue
Postat pe 15 Februarie 2009 19:01
...si e istorie...
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Februarie 2009 19:03
dap. dar nu una trista. asta a fost. si va fi altceva ori ba. conteaza ca am trait iubirea 7 ani. nu-i rau nici atat...
gianiblue
Postat pe 15 Februarie 2009 19:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
divort cu lipsa paratului 2 De la: yavrum 28 Noiembrie 2008 14:51
Credeti ca e buna? 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:13
un sfat? 43 De la: fleurs_du_mal 21 Noiembrie 2009 17:41
parere 7 De la: Laura_M 11 Octombrie 2010 16:18
Sunt indragostita de un barbat insurat si asta ma omoara! 1009 De la: veve 14 Octombrie 2012 00:25
Setari Cookie-uri