buna

Va rog din suflet dati.mi un sfat,Am cunoscut un baiat pe internet am tinut relatia la distanta timp de 4luni.Si dupa cele 4luni de zile am hotarat amandoi ca el sa vina dupa mine in spania,la care el hotarat si foarte sigur pe el,ca vrea sa fie cu mine sia vandut lucruri din casa,sa faca rost de bani sa poate veni la mine.Zis si facut a ajuns in spania am muncit impreuna si dupa ceva timp el a ramas fara serviciu,si de aici au si inceput discutiile din partea parintilor mei care nu erau de acord ca eu sa muncesc singura.Ptr care a fost nevoit sa plece in portugalia la fratele lui sa munceasca,sa stranga bani.Am stabilit de comun acord si cu ai mei parinti sa se duca el primul in portugalia sa munceasca,sa rezolve cu o locuinta si dupa 1luna de zile sa ma duc si eu dupa el.Dar akm parintii mei nu mai sunt deacord ca eu sa plec la el.Va rog mult ajutati.ma sa iau cea mai buna decizie si sa impac si pe ai mei parinti si pe el
radu_dana
Postat pe 20 Decembrie 2008 03:41
Va rog din suflet dati.mi un sfat,Am cunoscut un baiat pe internet am tinut relatia la distanta timp de 4luni.Si dupa cele 4luni de zile am hotarat amandoi ca el sa vina dupa mine in spania,la care el hotarat si foarte sigur pe el,ca vrea sa fie cu mine sia vandut lucruri din casa,sa faca rost de bani sa poate veni la mine.Zis si facut a ajuns in spania am muncit impreuna si dupa ceva timp el a ramas fara serviciu,si de aici au si inceput discutiile din partea parintilor mei care nu erau de acord ca eu sa muncesc singura.Ptr care a fost nevoit sa plece in portugalia la fratele lui sa munceasca,sa stranga bani.Am stabilit de comun acord si cu ai mei parinti sa se duca el primul in portugalia sa munceasca,sa rezolve cu o locuinta si dupa luna de zile sa ma duc si eu dupa el.Dar akm parintii mei nu mai sunt deacord ca eu sa plec la el.Tinem legatura prin intermediul telefonului,internetului si am stabilit ca de sarbatori sa vina el aici in spania sa petrecem sarbatorile impreuna dar aceste palnuri ni sau sulberat.Ptr ca ma sunat si mia zis ca nu mai poate ajunge in spania de sarbatori ptr ca seful lui nu ia dat salariul si nu are cu ce sa vina in spania de sarbatori.Si parca toate astea nu era de ajuns am mai primit si vestea soc ca al meu bunic a murit si de voie de nevoie ai mei parinti si frate a trebuit sa plece in tara cu primul avion si sa pregateasca de inmormanatre,si astea nu e tot cand am vorbit cu el al tel l.am intrebat bine nu poti veni de sarbatori in spania dar cu noi doi cu relatia noastra cum ramane.''La care el imi raspunde pai akm nu stiu km ramane cu noi si cu relatia noastra ptr ca momentan nu imi sta gandul
la asta akm gandul imi e doar la cum sa fac sa imi recuperez bani si abia dupa aceia vom vorbi,asa ca ai si tu rabdare pana dupa sarbatori si dupa acea.ia vom vorbi,discuta cum vom face.''Va rog mult ajutati.ma dea lua decizia potrivita,Va multumesc ca ma.ti ascultat
radu_dana
Postat pe 20 Decembrie 2008 04:21
Eu cred ca lui nu-i prea e de tine.
Micass
Postat pe 20 Decembrie 2008 09:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare unde se va ajunge? 194 De la: lucarelu 10 Ianuarie 2009 10:16
Party pentru femei COOL. 10 De la: iasomia 10 Decembrie 2011 09:43
ciocolata o placere..... 26 De la: picaturaderoua 8 Mai 2009 13:31
barbat scorpion cu ascendent in leu 1 De la: 19 Octombrie 2009 00:03
CREDETI CA ATI PUTEA FACE ALT CEVA DECAT CEEA CE A-TI FACUT? 2 De la: garbo233027 2 Aprilie 2012 19:40
Setari Cookie-uri