Va rog, am nevoie de un sfat!

De la: dienutzamanu, la data 2009-01-12 14:21:21Buna, si eu am aceasi problema si din cate stiu eu nu se poate asta...eu am 23 de ani si tot la fel ca tine....am picioarele cu paranteza....ce sa fac??? asa a fost sa fie....sunt strambe dar am ajuns sa le iubesc....adica se compenseaza in alta parte....am degetele frumoase si talpa, pot sa-ti spun chiar ca mai port si fuste scurte doar pentru iesirile in oras, la plimbare, etc nu imi iau saboti, sandale, pantofi cu toc foarte inalt ci doar sa ma ridice un pic, am doar 1,63m si na sa nu fiu scunda....asta accentueaza foarte mult, fustele scurte le port cu slapi, saboti si sandale cu talpa cat mai joasa, in fustita scurta ma imbrac de obicei cand merg la iarba verde, gratar, la strand, sau prin vizita la prieteni, acolo nu are cine sa zica ceva de picioarele tale, fiindca cine te iubeste te iubeste asa cum esti si mai mult conteaza cum te simti tu asa imbracata, normal ca se vede ca sunt strambe dar ce sa fac??? daca ar fi dupa anumiti oameni noi nu am mai purta deloc fuste scurte fiindca avem picioarele strambe....ma bucur ca sunt totusi sanatoasa si nu este problema foarte mare fiindca pot sa merg, am vazut cazuri in care din cauza parantezelor foarte accentuate unele persoane nu pot sa mearga. Normal k as vrea sa pot purta fuste oriunde as merge si sa nu-mi fie rusine cu picioarele mele...nu mi-e rusine cu ele....sper sa treci si tu peste asta cu am reusit eu sa trec...
o_zi
Postat pe 2 Martie 2010 09:21
pentru picioare cu paranteza....avem ilasticuri......
nazirra
Postat pe 2 Martie 2010 09:24
de ce vb asa nazirra?
ionelutza24
Postat pe 2 Martie 2010 09:26
de ciuda ca s cracanata....
nazirra
Postat pe 2 Martie 2010 09:27
nu inteleg cum puteti sa vb asemenea lucruri,fiecare avem defecte....
ionelutza24
Postat pe 2 Martie 2010 09:30
pai da mai....deci daca s cracanata n am voie sa traiesc????ha????cine stabileste standardele de frumusete"????
nazirra
Postat pe 2 Martie 2010 09:33
mai, eu nu-s cracanata, dar picioare frumoase n-am, asa ca, prefer sa nu le arat.
si traiesc foarte bine si asa...

Tylly
Postat pe 2 Martie 2010 09:38
asta am vrut si io sa spun.....toate femeile cred ca ele au cel mai mare defect.....io nu cred!!!!
nazirra
Postat pe 2 Martie 2010 09:40
De la: nazirra, la data 2010-03-02 09:40:40asta am vrut si io sa spun.....toate femeile cred ca ele au cel mai mare defect.....io nu cred!!!!
asa e!! am fost complexata de asta f mult timp, bn ca nu-s chiar paranteze, dar ...cum e femeia...chestia e ca sotul meu m-a ,,scapat'' de boala asta...urasc sa port fuste scurte!!!dar la rugamintea lui fac asta cand suntem acasa,,,,atat! Nu avem picioarele frm...dar compenseaza un posterior bine facut..o talie subtire..sunt atatea...acum am ajuns sa imi placa si mie de mine....dar atat cat stiu ca trb...ca altfel...o dam in narcisism...
sheika29
Postat pe 2 Martie 2010 09:59
daca u crezi ca vrei sa iti faci operatie i bine at..eu vreu o op de rinoplatie mi-am dorit-o de cand ma stiu si sincer....sfaturile de la alte prs nu conteaza...cel putin ptr me.mie nu imi place nasul meu...prietenele imi zic nu imi fac ca i bine...normal ca i bine cand ele il au frumos si eu.... operatiile de infrumusetare sunt deja la moda nu mai sunt un taboo
garbo102257
Postat pe 6 Martie 2010 12:48
De la: garbo102257, la data 2010-03-06 12:48:21daca u crezi ca vrei sa iti faci operatie i bine at..eu vreu o op de rinoplatie mi-am dorit-o de cand ma stiu si sincer....sfaturile de la alte prs nu conteaza...cel putin ptr me.mie nu imi place nasul meu...prietenele imi zic nu imi fac ca i bine...normal ca i bine cand ele il au frumos si eu.... operatiile de infrumusetare sunt deja la moda nu mai sunt un taboo

Mie mi s-a parut cel mai urat nasul Mariei Calas.Si ce barbat a avut langa ea....Pe Onasis.
liaiedera
Postat pe 11 Aprilie 2010 16:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Varsta in dragoste 1 De la: byanka_rcv 29 Martie 2010 09:58
Te poti casatori fara sa fi indragostit de persoana respectiva? 236 De la: buna01 3 Februarie 2010 15:27
Cadouri super pentru 1-8 martie. 1 De la: produsedefirma 21 Februarie 2010 14:07
Reduceri pentru clujence 1 De la: aspectulconteaza 24 Februarie 2010 15:38
Sani mai mari ? 97 De la: garbo_448185 17 Iulie 2017 13:40
Setari Cookie-uri