VA MULTUMESC FETELOR

ma bucur ca ati iesit din amorteala sarbatorilor
UN AN MINUNAT VA DORESC TUTUROR SI MULTA SANATATE !
IMI CER SCUZE DACA V-AM SUPARAT PE CAREVA .
garbo077323
Postat pe 7 Ianuarie 2010 22:17
greu de crezut ca ai suparat pe cineva dintr-o singura postare.....da ma rog la multi ani si tie
nelly05
Postat pe 7 Ianuarie 2010 22:25
nelly....nu cumva o fi gresit profilul???si o intrat in clona?????
tutankhamon
Postat pe 8 Ianuarie 2010 00:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Varsta in dragoste 1 De la: byanka_rcv 29 Martie 2010 09:56
Reduceri pentru clujence 1 De la: aspectulconteaza 24 Februarie 2010 15:38
Terapie Laser Antifumat 1 De la: garbo261866 30 Ianuarie 2012 14:48
sufletul ,mereu ramane tanar ,ce spuneti ? 8 De la: ladyDY 23 Martie 2010 13:24
CINE MERGE LA SOLAR????? 9 De la: garbo045262 2 Septembrie 2009 01:59
Setari Cookie-uri