ce parere aveti despre o relatieitre un barbat mai tanar si o femeie mai invarsta?

Doamna ti-a raspuns elegant Ornela.
gabitzza
Postat pe 12 Aprilie 2009 17:38
stimata doamna, eu nu te-am sfatuit nimic...

si chiar nu iti inteleg reactia asta atat de agresiva...

mai ales ca eu nu am "sarit arsa" asa cum atat de elegant te exprimi...

cat priveste alianta cu fiica...scuza-ma...dar numai o minte murdara se poate gandi la asa ceva...

cum a zis si gabitza, eu ti-am raspuns elegant, nu te-am jignit, si nu te-am ofensat cu nimic

ca esti tu de alta parere este altceva, fiecare avem dreptul sa gandim cum dorim, mie nu mi-a dat prin cap sa sar la beregata cuiva doar pentru ca gandeste atfel decat mine

si e mai bine sa iti etalezi fericirea decat adulterul sau prostia, nu crezi ? ca pe garbo mai sunt si oameni fericiti

o zi buna iti doresc
wife_de_zmeu
Postat pe 12 Aprilie 2009 17:45
Mai ORNELA ,am crezut ca esti mai tinara,de ataci asa de atroce,dar spre stupoarea mea tu cu WIFE sunteti de o virsta,la ea e cea reala stiu sigur ,la tine sper ca e la fel,daca spui babaciuni cuprinzi tot, cu tine inclusiv,de ce atita ura,fiecare cu norocul lui,chiar acela relativ daca nu cumva de mai multa durata,fiecare cu soarta lui,iar acum cu cuplurile cu diferente de virsta e la moda,tabuurile vechi bau cazut,exista acum si mijloace de intinerire daca doresc,eu am cunoscut multe cupluri asa nu de acum ,casatoriti de multa vreme si nimeni nu a comentat nimic,deci ce concluzie sa trag :ca riia capreasca sa poposeasca musai si pe capra vecinului.
scrichy
Postat pe 12 Aprilie 2009 17:49
scrishy...amuzant este ca expresia "babaciuni refulate" nici macar nu imi apartine

eu nu mi-as permite sa ma exprim atat de neelegant si de prost gust

dar, ma rog...chestie de obraz
wife_de_zmeu
Postat pe 12 Aprilie 2009 17:55
Cine a zis ca e expresia ta,e a ei,de aceia m-am dus glont la profilul ei sa vad ce virsta are si am ramas blocata, am crezut ca e o tinara fara minte dar m-am inselat, e de fapt o matura fara minte.au nu stiu ce a avut de a expus asa
scrichy
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:19
Daca o luam cuvant cu cuvanat:
REFUL vb. I. tr. 1. A respinge, a nbui din domeniul contientului n subcontient imagini, dorine care contrazic contiina moral a individului.
Parerea mea ca Ornela e cam "refulata".
Micass
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:21
Fetele..lasati-o..e reclama deja.
gabitzza
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:24
e clar ca relatiile de acest gen sunt bazate pe interes....si numai pe INTERES.....e vb relatiile unde diferenta de varsta este de cel putin 5 ani...
moldovan_lena
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:24
Hai zi :sa mori tu".
Micass
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:25
De la: moldovan_lena, la data 2009-04-12 18:24:45e clar ca relatiile de acest gen sunt bazate pe interes....si numai pe INTERES.....e vb relatiile unde diferenta de varsta este de cel putin 5 ani...


Eu zic sa nu generalizezi.
gabitzza
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:28
PW, pe cind fetita aia care v-o doriti? Ai fost la doctor? Pe mine sa ma ti la curent cu asta ca vreau sa-ti botez.Si-ti promit ca la botez in aduc pe Satriani!!!!!
Aemulus
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:33
oh da...mare interes...are pro tz vilele in pipera...

doamnelor...noi ne-am cumparat casa cu credit de la banca...amandoi suntem bagati in datorii pe urmatorii 30 de ani

micabis...sa traiesti nashica...

vad ca ai baut apa dupa pro...ca ma bate la cap sa merg la doctor...ca nu mai are rabdare sa se intample "naturel"

promit in mod solemn ca dupa Paste ma duc la medic...chiar ieri vorbeam cu pro si el opina sa mergem la Szeghed, in Ungaria
wife_de_zmeu
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:34
ce dracu WIFE, nu PRO, tu ai vile,nu te-i prins ,Moldoveanco,oi fi frustata maica si tu,sa te loveasca pasiunea,iti urez
scrichy
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:39
ha ? am ? si unde dreaku sunt ?

ca mi-ar prinde bine una...sa nu mai dau bani la banca...

scrichy...cand am plecat de la ex, am plecat cu o genta de haine, 3400 de carti si laptopul personal...si-am stat in chirie un an intreg cu 3 joburi, de dormeam 4 ore pe noapte

so...pro m-a luat saraca lipita
wife_de_zmeu
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:42
Am auzit ce clinica asta din Ungaria ca e f. buna asa ca....GO!

Si ce sa-ti spun, noi astia mai maturii, adica eu, Pro si altele...stim ce spunem si tu ai face bine sa asculti si sa-ti bagi mintile in cap ca daca ai facut dupa mintea ai vazut ce ai patit la Italy? Nu te mai maturizezi si tu o data!!!!
Aemulus
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:44
ouch...tu tii cu ursul ?

parca erai "pretena" mea...

nu destul m-a certat pro ? pentru prima data in doi ani jumate a tipat la mine, de-am avut socul vietii...

a zis ca daca ma mai aude cu plecari de-astea rupe o nuia pe fundu' meu...
wife_de_zmeu
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:48
Da-i batai.!!.

Apropos de copii. Am intrat pe profilul lui CLM. Are o frumushatza de copil... Sa-i traiasca !!!

O sa faca multe victime asta micu` cand o sa creasca, ascultati la mine..
gabitzza
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:51
Hmm, stii tu vorba aia :"sa vezi mindro ce te bat cu scindura de la pat"
E vorba de scindura pe care sta salteaua ...daca ma intelegi ce vreau sa spun
Aemulus
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:52
gabitzza
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:54
Gabitzzo mama, vlei si tu......ce-ai facut ochisorii asa mari huh?
Aemulus
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:56
Vleau ...si tze? Bai, suntem in post..
gabitzza
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:58
scrichy
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:59
Nu pot sa zic despre relatia dintre o tipa mai in virsta si unul mai tinar, dar pot sa zic despre o relatie intre unul mai in virsta si una mai tinara, ca pe asta am trait-o, si nu a fost din vreun interes, ca nu era cazul, a fost o relatie ca oricare alta, dar care pina la urma nu a mers..se pare ca fiecare isi traia viata la un alt nivel, el probabil ca era prea plictisit la virsta lui ca sa-si dea interesul incit sa mearga relatia cu mine.
ccKitty
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:00
Soarta fata...nasol. Asta e, cand nu-i arde, nu-i arde! Iti zic si tie ce-mi spun si mie. Trebuie sa te potrivesti.
gabitzza
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:01
De la: gabitzza, la data 2009-04-12 19:01:53Soarta fata...nasol. Asta e, cand nu-i arde, nu-i arde!

Nu-i arde de ce?
ccKitty
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:03
De canaste !
gabitzza
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:04
De la: gabitzza, la data 2009-04-12 18:58:09Vleau ...si tze? Bai, suntem in post..


Poor excuse darling! Stii si tu vorba aia cu vulpea si strugurii (ia te uita ce de vorbe stiu azi )
Ca sa stii de la mine ca si in Biblie spune Apostolul Pavel la necredinciosi cu privire la post "e bine sa fiti ca mine (adica sa tina post de mincara, sex etc) dar daca nu puteti luati-va sot/sotie si respectati cuvintul Domnului"
Ma rog nu e mot a mot dar cam asta e ideea.
Deci Gabitzzo....
Aemulus
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:05
Deci sa-i dau batai la cautari?
gabitzza
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:07
Adica tu mai stai pe ginduri????
Doamne, nu sunt eu de sex opus ca ti-as fi aratat eu
Aemulus
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:10


doamnelor...sunt oripilata !!!

pacatoaselor
wife_de_zmeu
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dragoste interzisa? 137 De la: pik_nik 9 Iulie 2009 00:52
iubire?!...sau,prostie?! 391 De la: SAL 23 Ianuarie 2012 12:45
citate celebre despre dragoste.. 552 De la: etta70 5 Noiembrie 2009 14:08
Bipolaritate 2 De la: Cassey 6 Aprilie 2009 17:40
Intrebare 4 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 13:01
Setari Cookie-uri