ce parere aveti despre o relatieitre un barbat mai tanar si o femeie mai invarsta?

Apropos de chestia asta. Mi-a povestit o prietena (deci nu-i caterinca, e caz adevarat) ca avea o verisoara care s-a dus la preot c-avea o apasare.
Tipa ramasese insarcinata si conceptia se produsese in postul Craciunului. Si-avea dubii daca nu cumva pacatuise.. S-a uitat preotul crucis la ea mamicule..i-a zis doua vorbulite si-a trimis-o acasa..
gabitzza
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:13
Vezi Gabitzzo, vezi?????

Si ma rog de ce e PW oripi-lata? De ce nu e oripi-ingusta????
Aemulus
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:17
Eu fetelor ma duc pe afara sa mai intreb si pe altii despre asfel de ralatie ca nu sunt lamurita ,ma duc sa iau tigari,poate si ,apar cu fortze proaspete sper,am intepenit pe scaun toata ziua,drept pe intersectie ma duc,sa ma pupe si pe mine cineva
scrichy
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:18
gabitzza
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:19
Vaz, vaz.

Tre` sa fie lata, ca sa avem loc toate..
gabitzza
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:20
Gabitzzo,

PW cred ca s-a dus sa vada cum e cu scindura aia de la pat...Scrichy a iesit pe centura....tu ce faci intr-o duminica seara Gabi? Iesi si tu undeva ca eu nu cred in (si iar iti dau o vorba "inteleapta") "calul bun se vinde in grajd"

La agatat cu tine!
Aemulus
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:26
OKE!!
gabitzza
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:29


neah...doamnelor...pardonez moi...sunt in casa fie-mea si coana mare...si mai suntem si in post...

chiar...pe-asta cu postul am uitat sa i-o vand lui pro...nu ca as fii avut succes
wife_de_zmeu
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:29
Te lauzi PW, nu? Auzi la ea "nu ca as fi avut succes" de parca iti si doreai succesul...
Aemulus
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:33


auzi...dragoste, dragoste...da' eu nu stiu cum de-l tine pe el de atata timp...

eu inca imi zic ca barbatii se plictisesc mai repede decat fomeile...

si se zice "succesuri", bre...ca daca fiica prezidentului a lansat moda...tre' sa fim si noi in trend
wife_de_zmeu
Postat pe 12 Aprilie 2009 19:36
De la: prometeus_wife, la data 2009-04-12 12:50:22pai asta zic si eu...ca pro ma vede a mai frumoasa...a mai dashteapta...a mai sexy...si chiar nu sunt...

cred ca el ma priveste cu ochii lui, nu cu ai mei...eu sincer, de multe ori nu imi gasesc prea multe calitati...am prea multe defecte...

drept e ca pe mine ma salveaza mult cum arat...si mintea destupata...desi sunt momente cand sunt mai inocenta decat una de 15 ani...m-a conservat exu'...asa...mai imbecila si naiva...ca inca cred in oameni



MULTE PERSOANE DE SEX FEMININ AU TENDINTA SA-SI VADA TOATE IMPERFECTIUNILE SI SA LE CONSIDERE DEFECTE.............Parerea mea este ca ar trebui sa apreciem unele imperfectiuni deoarece acestea ne fac diferiti unii de altii si ne particularizeaza!!!!!!!!!
A si inca ceva ptr unii defectele noastre pot parea calitati ......
si mai e si vorma din batranui " gusturile omunui nu se discuta"
dafffne
Postat pe 13 Aprilie 2009 16:21
dafffne...draguta ca de obicei...

eu cred ca tu ma placi...
wife_de_zmeu
Postat pe 13 Aprilie 2009 17:16
De la: prometeus_wife, la data 2009-04-13 17:16:49dafffne...draguta ca de obicei...

eu cred ca tu ma placi...



socrelaa.....nu-ti mai ajunge pro? te dai si la femei?e straight!!

eu cred ca Ma place!!! nu-i asa Dafne?
superbus
Postat pe 22 Aprilie 2009 11:58
dragelor santeti foarte rele.e viata si soarta omului poate hotarata de undeva de sus.va spun ca am avut doua casnicii.prima de 14ani cu un barbat mai mare ca mine cu 5ani.si viata mea a fost un calvar.am facut cu el 4copii.era pe vremea lui c... acum cel mai mic are 21 va spun ca sa aveti o idee,ptr-ca voi mereu gasiti ceva de facut gargara.a fost tot ce e rau pe lume afemeiat,betiv,mincinos ,bataus.eram vanata cand la ochi,cand cu piciorul sau mana rupta.nu vroiam sa ma despart pt.copii,ptr. ca nu aveam unde ma duce cu 4copii.dupa 14 ani am putut sa o rup.am plecat cu copii la mama,dar dupa un timp a venit si mi ia luat.asa a hotarat legea baietii la el fetele la mine.eu m-am linistit si fetele erau bine.baietii au fost foarte chinuiti batuti, nemancati niste golani care dormeau prin poduri si gari.dupa 2ani am cunoscut un baiat care facea armata aproape.l-am tratat ca pe copilul meu poate dorul de baieti i-si spunea cuvantul.dupa 5luni sa liberat si in ziua aceea a venit la mama si ia spus ca el e ginerele ei.nu am vrut nici cel putin sa aud asa ceva.nu il vroiam de barbat pt.era mai mic ca mine cu 10 ani.si ma gandeam ca daca cel care era mai mare mi-a facut numai rau cum o sa faca asta.a stat pe scara 10 ore pana ma certat mama si la luat in casa.de atunci au trecut 15ani mi-a crescut fetele,am mai facut o fata impreuna care are 13ani,dupa 3ani am luat si baietii si oricum ii multumesc lui d-zeu ca mi la scos in cale cu toate indoielile mele.deci vedeti ca se poate daca exista respect si un pic de dragoste.va spun sincer ca nu ma lovit odata sau sa ma injure.baietii sunt marii si niste oameni buni nu sunt golani,nu bea,cel mare nici nu fumeaza si-a luat masina.i-a ajutat in tot si in toate.fetele sau maritat au copii.a muncit foarte mult pt.noi sa ne fie bine.si sa stiti ca este un barbat foarte frumos.va pup si va doresc numai bine si faceti ce simtiti chiar daca pierdeti stiti ca nu ramaneti cu acel...... daca?
usurel
Postat pe 23 Aprilie 2009 12:00
usurica.....primul a fo un animal! dar totusi cum de nu l-ai parasit dupa prima palma?? si cum de l-ai luat? sa nu zici ca la inceput era cuminte ca o fata mare!!!
superbus
Postat pe 23 Aprilie 2009 16:09
eu tot nu m-am prins care erau "dragele" interpelate...dar ma rog...
wife_de_zmeu
Postat pe 23 Aprilie 2009 16:14
De la: micabis, la data 2009-04-12 19:26:53Gabitzzo,

PW cred ca s-a dus sa vada cum e cu scindura aia de la pat...Scrichy a iesit pe centura....tu ce faci intr-o duminica seara Gabi? Iesi si tu undeva ca eu nu cred in (si iar iti dau o vorba "inteleapta") "calul bun se vinde in grajd"

La agatat cu tine!
Pe centura?,ca acum am citit,bravo,frumos,ce calificativ,in vremuri de criza e bun si asta eu cu intersectia am treaba,parol,ce e mai caraghios ca sunt pupata ,sic,sic
scrichy
Postat pe 23 Aprilie 2009 20:24
hehehe Scrichy, abia acum te-ai intors de la ..."intersectie"...Si ma rog frumos cu cine te-ai intersectata de ti-a luat 11 zile sa-ti revii, huh?
Aemulus
Postat pe 23 Aprilie 2009 22:26
MICA,cautai si gasi ca am postat si pe 20.04,atumnci cind WIFE a zis ca i-au otravit un caine,deci nu sunt 11 zile,mi-am revenit mai repede,
scrichy
Postat pe 24 Aprilie 2009 10:23
Draga Micabis, s-a intersectat cu un pirat, asa ca nu mai fii atat de indiscreta.
Ioana007
Postat pe 25 Aprilie 2009 13:18
Buna seara!Citesc cu placere randurile scrise de voi,in sfarsit m-am hotarat sa scriu si eu cateva randuri,in speranta ca imi veti da cateva sfaturi pe care sa le urmez...sau nu!Am nevoie de parerea voastra sincera si nepartinitoare!Este un strigat de ajutor!Iata care e baiu' meu: m-am indragostit nebuneste de un barbat mai tanar decat mine cu 7 ani!Pentru mine nimic mai ciudat,mai ales ca nu as fi iesit niciodata cu un asemenea barbat...Ne-am indragostit nebuneste unul de celalalt,a urmat cunostinta cu parintii lui care m-au placut.In fine,am trait un an de vis,pana cand am fost invitati de Pasti,anul trecut, la el acasa...Atunci s-a strans "consiliul" de familie si ne-au dat in cap...mai mult mie,ca eu sunt mai mare si n-am minte,cica...Cert e ca de anul trecut de la Pasti eu sufar ingrozitor.Ideea e ca ne iubim in continuare enorm de mult,insa ne ascundem (parca am fi hoti!!!)La Craciun,la Pasti,la sarbatorile importante eu sunt singura...Ce treaba e asta?!Si totusi ne iubim,insa eu am ajuns la capatul puterilor!Va rog sa ma ajutati cu un sfat...
kairia
Postat pe 25 Aprilie 2009 22:52
ai perfecta dreptate...sunt iesita d o saptamana dintr o rel cu un tip de 23 ani.....eu 31.
bubuangi
Postat pe 26 Aprilie 2009 02:22
bubuangi
Postat pe 26 Aprilie 2009 02:26
bubuangi
Postat pe 26 Aprilie 2009 02:27
Ce sfat vrei fato? Daca va iubiti sa va doara fix in pix de restul. 7 ani nu e o diferenta mare. Ceilalti daca nu vor sa accepte relatia voastra e strict problema lor. Nu va inteleg nelamurirea si nu inteleg ce aveti de ascuns.
Micass
Postat pe 26 Aprilie 2009 09:31
e tzeapa Micass.. sfat referitor la ce?

se pare ca n-o deranjeaza decat ca sta singurica-singurica de Pasti si de Craciun
gabitzza
Postat pe 26 Aprilie 2009 09:42
Ma deranjeaza ca ma tine ascunsa,in casa doar,ca nu iesim nicaieri,cand ii suna telefonul trebuie sa pun telefoanele mele pe silent,ca nu cumva sa sune (il suna ma-sa de 3-4 ori pe zi)....si daca ma mai gandesc va mai pot spune...
kairia
Postat pe 26 Aprilie 2009 09:49
asa, si tu ce vrei?
gabitzza
Postat pe 26 Aprilie 2009 09:52
Si tu de ce accepti una ca asta? Cauta-ti fata mea un barbat si lasa-l pe "copilul mamei" asta.
Micass
Postat pe 26 Aprilie 2009 09:52
Este un strigat de ajutor!Iata care e baiu' meu: m-am indragostit nebuneste de un barbat mai tanar decat mine cu 7 ani!Pentru mine nimic mai ciudat,mai ales ca nu as fi iesit niciodata cu un asemenea barbat...

asta e ceea ce ai scris chiar tu cu manutza ta...te-ai indragostit....nebuneste....dar nu ai fi iesit niciodata cu un asemenea barbat....hm....oare nu e tzapa????
tutankhamon
Postat pe 26 Aprilie 2009 09:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna seara 1 De la: maxalina 22 August 2012 20:52
colegul de birou 97 De la: vieru_cezar_iasi 9 Februarie 2009 02:03
. 1 De la: natalia0 9 Decembrie 2008 18:28
prieteni sau cunoscuti? 19 De la: Ioana007 6 Februarie 2009 18:09
Sotul meu nu mai vrea sa lucreze 31 De la: dyanapetrescu 9 Februarie 2009 18:08
Setari Cookie-uri