UN CORP DE INVIDIAT

Pe naiba cu atatea imbunatatiri! Cu corpul de invidiat ori te nasti ori nu exista! Acum pe bune din urat frumos n ai cum sa faci, invers se poate si repede! Acum depinde si ce consideri tu "de invidiat" ca fiecare are un model anume! Daca vrei sa fii gen "papusa Barbie" si tu ai picioare scurte si cracanate poti tu sa faci ture la toate saloanele ca n ai sa fii asa niciodata! o femeie grasa, poate sa aiba un corp frumos, daca el e bine proportionat cand va slabi va fi o bomba. dar daca esti mica in bazin si mare in umeri...asta nu prea e corp frumos. sunt prea multe aspecte. uite thailandezele sunt femei micute de statura mignone chiar, dar sunt foarte bine proportionate au de toate! am vazut si eu 2 chiar la cineva si crede ma ca sunt papusi! Asa ca si un corp de invidiat daca nu ai defecte majore, disproportionari, paranteze, umeri lati, picioare strambe si eu mai stiu ce defecte deastea! restul se rezolva!
pisi08
Postat pe 15 Aprilie 2009 15:29
Nu ne spuimai multe despre cum se procedeazacu leusteanul?
Eu va recomand Superslim, este deosebit de eficient.Pe site-ul lor este foarte scump, eu il pot procura la un pret mult mai mic.Dac va intereseaza contactati-ma
carmen130363
Postat pe 1 Mai 2009 09:20
fetelor ...degeaba recomandati fumatul, sportul sau alte chestii... fiecare om are un organism propriu care reactioneaza diferit de cel al celorlalte persoane...deci ceea ce pe unii ii face sa slabeasca pe altii ii face sa se ingrase...si inca ceva pe sora mea care fumeaza de clasa a sasea( adik de 6 ani ) fumatul nu a ajutat-o decat sa imbatraneasca la chip sa fie mai slabita din punct de vedere al organismului nu al aspectului fizic. Si app mancati sanatos si nu apelati la solutii precum bulimia si anorexia...eu am suferit de bulimie si nu e bn deloc...si app important e sa va iubiti pe voi insiva apoi va vor iubi si admira cei din jur...va pup pe toate si aveti grija ce faceti ...Aveti grija de aspectul fizic dar nu exagerati si ocupati-va mai mult de aspectul sufletului si al mintii...trupul e doar un ambalaj ce e inauntru conteaza;)
kasandra_klm_
Postat pe 7 Mai 2009 10:51
eu am fumat cam 8.9 ani si apoi cand m-am lasat m-am ingrasat cam 15 kg apoicu rabdare de foame am mai slabit 7 kg dupa 4 ani iam inceput sa fumez si am slabit apoi m-am lasat din nou de tigari si am inceput sa mananc mai sanatos adica fara prajeli si am ma
garbo001681
Postat pe 19 Mai 2009 01:49
Eu cind m-am lasat de fumat am slabit!!!!! Si asta probabil pentru ca nu am inlocuit tigara cu bombonele, grojganele, sau alte mincaruri.
Aemulus
Postat pe 19 Mai 2009 02:32
Te rog mult sa-mi spui numele salonului, eventual un tel si o persoana de contact. Eu lucrez pe Polona, chiar 2 pasi de aici. Multumesc mult
Lara2005
Postat pe 19 Mai 2009 09:32
hei, hei, heiiii nea craciun, opreste-te ca devii plictisitor deja...astea nu-s interzise pe site?pe bune...adminilor ce faceti?...ia o pauza, omule...esti culmea...ti-ai baut cafeaua azi?
mia79x
Postat pe 20 Mai 2009 11:46
pentru admini
mia79x
Postat pe 20 Mai 2009 12:10
fumatul taie pofta demancare dar taie si din anii vietii .....kg mele in plus sunt nocive organismului,nu e vb ca nu suntem frumoase ci doar ca nu suntem sanatoase atata tot.incercati regimul cu lamai de la 1 la 10 de la 10 la 1 in fiecare zi mergeti crescator pana la 10 pe urma descrescator .adica azi o lamaie maine doua poimaine 3 si asa mai departe cand ajungeti la 10 luati in sens invers 9,8,7 pana ajungeti la 1 suta la suta merge regimul.eu am slabit 30 de kg in 15 zile am dat jos 17 kg.succes.aaa exclus orice suc cu acid doar 2-3 felii de paine mai putin zahar totul fiert sau gratar multa apa plata .succes garantat
eth
Postat pe 4 Iunie 2009 14:31
De la: ioanarazvan, la data 2008-12-23 15:06:27fetelor mergeti cu toata increderea in saloanele de infrumusetare,eu merg in drumul taberei[ 0726801956 ] SUPER rezultate salon ok super produse super personal si foarte multe reduceri


unde anume in dr taberei??
fleur_de_lis
Postat pe 6 Iunie 2009 00:20
De la: pussy_busy, la data 2008-10-12 22:45:16Am inceput sa ma duc la un salon pt slabit.Vreau sa scap de kg in plus.RECOMAND PENTRU CINE VREA SA INCERCE


Te rog mult sa-mi spui unde anume, eu lucrez pe Polona, aproape de Floreasca si ar fi foarte la indemana.
Multumesc mult
Lara2005
Postat pe 6 Iunie 2009 19:57
sunt de acord cu super slim, cel mai bun pt taierea poftei de mancare.Chiar nu ti-e mai foame niciodata si nici nu poftesti nimic. Eu am inceput de 2 saptamani si am dat jos (nu m-am cantarit) in centimetri 5 . in definitiv nu greutatea conteaza ci cum areti.Precizez ca intr-una din cele 2 saptamani am mancat doar fructe si asta pt ca nu-mi era foame si mancam doar asa ca sa mananc ceva.

Postat pe 7 Iunie 2009 12:17
acum nu stiu dupa...ce se va intampla . Dar eu cred ca ideea de a-ti schimba modul de hranire merge.

Postat pe 7 Iunie 2009 12:19
mancati cu masura...daca se poate sa va ridicati de la masa inainte de a va satura(stiu ca-i greu) si treceti pe pilates, aerobic si stretching...rezultat super garantat...aratati trasnet...la mine modul asta de viata a devenit ca un drog...iar rezultatele hm...superrr...incercati
nici o reteta drastica nu da rezultate pe termen lung...
mia79x
Postat pe 7 Iunie 2009 12:23
Pai i persoanele care nu fumeaz sunt anormale???
ciufy
Postat pe 14 Iunie 2009 12:44
De la: oanaarion, la data 2009-03-10 19:04:52de ce cu atat de multi bani? leustean si slabiti de nici voi nu va mai recunoasteti si nu eliminati aproate nimic din ceea ce mancati, nu va abtineti de la paroape nimic in fara dulciurilor, painii si pastelor fainoase sau daca nu renuntati definitiv la ele o faceti mai cu moderatie si in reste beti doua cani de leustean pe zi pana in ora 17. spor la slabit si sa auzim de bine. [/q
uote]




Si eu astept detalii..plssssssssssss

Postat pe 22 Iunie 2009 17:11
oricine stie ca prin exercitii si diete slabesti...dar pentru persoanele mai putin ''active'' le recomand saloanele in care se pot face remodelari corporale...incercati vacuum si electro-stimulare in tunel cu infrarosu...rezultate superbe...sa nu va descurajati daca dupa primele sedinte de vacuum veti vedea ca pur si simplu sunteti mai umflate..e datorita faptului ca grasimea este desprinsa de pe muschi...dupa tunel veti vedea rezultatele..e bine sa faci miscare dar sincer eu una nu am timp sa merg la fitness de 3 ori pe saptamana,prefer sa ma duc la salon. 45 minute de elctro-stimulare echivaleaza cu 6-8 ore de fitness intensiv...Multumesc ca s-au inventat saloanele pentru persoanele mai lenese asa ca mine...(am uitat sa precizez ca intr-o saptamana am slabit 1kg 200 grame...is multumita )
garbo016505
Postat pe 26 Iunie 2009 10:59
fetelor puneti mana si mergeti la sala si mancati sanatos, este o lupta continua ,care dupa ce slabiti trebuie sa va mentineti ,este foarte greu trebuie sa ai ambitie si multa vointa si veti reusi
garbo016670
Postat pe 26 Iunie 2009 22:49
fumatul nu este o solutie,poate slabesti sau mai sigur te imbolnavesti
garbo016670
Postat pe 26 Iunie 2009 22:53
Masajul e important recunosc dar foarte costisitor!
Votez pentru un abonament la fitness deat pentru sedite la masaj.
Votez pentru o alimentatie sanatoasa, abonament la sala iar seara dupa dus sa va faceti singure masaj!
Inyo
Postat pe 28 Iunie 2009 11:17
tratamente corporale acasa
BODYSLIM AT HOME - serviciu la domiciliu
TIMPUL REPREZINTA UN FACTOR EXTREM DE IMPORTANT IN ZILELE NOASTRE ASA CA BODYSLIM S-A GANDIT LA DUMNEAVOASTRA SI VINE IN INTAMPINAREA CELOR CARE CHIAR DACA SUNT FOARTE OCUPATE VOR SA FIE FRUMOASE. ASTFEL AM ADUS PENTRU DUMNEAVOASTRA SERVICIUL BODYSLIM AT HOME
alina41
Postat pe 28 Iunie 2009 20:54
ce ma bucuri...sa-ti las adresa???
valentino
Postat pe 28 Iunie 2009 21:10
De la: oanaarion, la data 2009-03-10 19:04:52de ce cu atat de multi bani? leustean si slabiti de nici voi nu va mai recunoasteti si nu eliminati aproate nimic din ceea ce mancati, nu va abtineti de la paroape nimic in fara dulciurilor, painii si pastelor fainoase sau daca nu renuntati definitiv la ele o faceti mai cu moderatie si in reste beti doua cani de leustean pe zi pana in ora 17. spor la slabit si sa auzim de bine.
garbo021867
Postat pe 6 Iulie 2009 10:59
Depinde de contructia fiecaruia, depinde de organis, de viata pe care o duci.Eu am 60,83,60 si nu am tinut niciodata regim, dar nu maninc grasimi, carne mai rar. Laptele batut si iaurtul sunt pe primul plan.
iulia_rac
Postat pe 6 Iulie 2009 12:32
Am tinut cont de sfatul tau si chiar a functionat.Fetelor,aceasta metoda chiar da rezultate.Eu, sunt o persoana care cu greu reusesc sa dau 2-3kg jos si sincera sa fiu , am fost sceptica in privinta asta ca fara o dieta si efort fizic,nimic nu da rezultate.Daca cunoaste cineva si poate sa=mi recomande, o crema de fata pentru zi,am o problema cu tenul,este fff sensibil si sincera sa fiu mi-e teama sa testez cremele din comert.
kitty_cross
Postat pe 7 Iulie 2009 02:05
Iulia, dimensiunile tale sunt 60, 83,60???????
Trebuie sa ai o burta taaaare mare in raport cu sinii si soldurile.
Aemulus
Postat pe 7 Iulie 2009 02:14
De la: pussy_busy, la data 2008-10-12 22:45:16Am inceput sa ma duc la un salon pt slabit.Vreau sa scap de kg in plus.RECOMAND PENTRU CINE VREA SA INCERCE
simonika
Postat pe 16 Iulie 2009 00:29
De la: iulia_rac, la data 2009-07-06 12:32:04Depinde de contructia fiecaruia, depinde de organis, de viata pe care o duci.Eu am 60,83,60 si nu am tinut niciodata regim, dar nu maninc grasimi, carne mai rar. Laptele batut si iaurtul sunt pe primul plan.

Cred ca te-ai masurat gresit soro ! Sau ai o burta imensa!!!
Lara2005
Postat pe 16 Iulie 2009 15:25
Am inceput sedintele de impachetari la recomandarea uneia dintre voi.E super! Salonul e foarte dragut, sedinta personalizata si doamna o dulceata !!! Curat si foarte placut, o recomand cu caldura.
Lara2005
Postat pe 16 Iulie 2009 15:28
totul este sa nu mananci, seara sa bei lichide multe si sa faci multa miscare.
garbo011971
Postat pe 16 Iulie 2009 23:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
problema cu ingrasatu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1 De la: garbo108515 22 Martie 2010 18:38
;LIPOSUCTION pt burta 7 De la: garbo082991 22 Martie 2017 12:42
Importanta sexului intr-o relatie 39 De la: iasomia 7 Septembrie 2009 17:49
Hmmm...Solar???...Bun sau..Rau???? 20 De la: deeagcamelia 14 Aprilie 2016 20:17
OFERTA MAXIMA !!!! 4 De la: alina41 3 Ianuarie 2010 15:32
Setari Cookie-uri