sunt disperata

sunt o femeie disperata pentru casnicia ei! Nu mai stiu cum sa reactionez,ce sa mai fac! M-am schimbat mult; din femeia voiasa si zimbitoare,m-am transformat intr-o persoana trista,ce plinge mereu si sufera continuu!
Cauza disperarii mele este sotul meu. Am descoperit ca traieste virtual.Mereu se conecteaza pe tot felul de sit-uri,vorbeste numai cu femei,a inceput sa ma ignore,chiar imi reproseaza ca suntem prea mult timp impreuna.Adevarul este ca muncim impreuna,dar avem succes cu ceea ce facem insa pe mine nu ma deranjeaza si nu m-a deranjat niciodata acest lucru.
Intre altele,are telefonul plin de numere de femei,este mereu fara sunet,deci nu suna,in fine,sunt absolut disperata!
Ce pot sa mai fac? Avem o virsta la care nu ne mai prmitem luxul de a reactiona ca adolescentii.
As vrea sa scriu mai multe dar nu pot ,insa,simt nevoia sa discut si sa cer parerea aici pentru ca am observat ca multa lume este nefericita! Pacat...viata e frumoasa s-o traim iubindu-ne!
miky65
Postat pe 21 Martie 2012 19:14
G-630...dap' tu esti legata,s-au dependenta?
...iote' cei!..vb. si matali cu barbati,no'?...in direct,mai fain....!

..in virtual nu-l viziteaza bre, nu-ma' il stimuleaza ....si lasa-l mai usor cu munca.... vezi ,ca nu va mai permitetzi luxuu' ?!... Hai!..ia masuri ok? spo sa ai!
Fss_ssu
Postat pe 23 Martie 2012 08:10
ei , nu-l viziteaza
uite asa.. cum te vizitez eu acum sa vad ce avatar ai mai pus
cri_cat
Postat pe 23 Martie 2012 08:15
spo sau spa?
Astarta
Postat pe 23 Martie 2012 08:15
...bine vii flacarico ...da o arzi repede din loc..foc esti,nu alta!
.... Spor la spa' am vrut sa zic .....no' avut efect...tot ma doare rau si sunt disperat Ast.... start...la ziua buna..... si tie!
Fss_ssu
Postat pe 23 Martie 2012 08:50
.....nu suna flacarico,....ii mut
Fss_ssu
Postat pe 23 Martie 2012 08:52
ce te doare? esti si tu disperat?
Astarta
Postat pe 23 Martie 2012 08:53
asa.s eu suparatu' ... in miscare.

ii mut, o fi din cauza sonorului sau din alte cauze ?
cri_cat
Postat pe 23 Martie 2012 09:11
Hallooo!!!!

doamna striga''help''!.....si voua va arde de glume????

Cristina_Adler
Postat pe 23 Martie 2012 09:17
As, tati' ma DOR...si mi se rupe inima, cand vad indiferentza ca nu suna ,nu vine,nu vb. cu mine
Fss_ssu
Postat pe 23 Martie 2012 09:18
630, dependenta de viata virtuala se trateaza ca orice dependenta. Intai trebuie constientizarea problemei. Daca asta e o problema.
Aici te afli pe un site de socializare ... sunt foarte multi dependenti de viata virtuala.
Faptul ca are telefonul pus pe silence nu face decat sa te protejeze. Cine stie cui i-a dat numarul de telefon si nu mai scapa de apeluri.

vorba suparatului... ori faci si tu la fel, ori pui punct si cauti unul care nu are calculator.
cri_cat
Postat pe 23 Martie 2012 09:19
...cea mai buna rezolvare este?....sa nu aive nic bre, barbatu?... ...nici foc,nici Dor, nici flori... iote na,....nici telefon ....site cu gauri mari deee!
Fss_ssu
Postat pe 23 Martie 2012 09:29
stii ce se spune? e bine sa aiba mai multe decat una. Inseamna ca nu tine la niciuna
cri_cat
Postat pe 23 Martie 2012 09:34
De la: Cristina_Adler, la data 2012-03-23 09:17:55Hallooo!!!!

doamna striga''help''!.....si voua va arde de glume????



da, sper ca a inteles multe din glumele astea.
cri_cat
Postat pe 23 Martie 2012 09:35
Mie unul mi se pare extrem de talentata fata asta.
Haideti sa va dau si cateva mostre de talent, nu joaca, un talent care ar trebui transbordat in putzele gandirii, sau cum naibii o veni pluralul putzului...

De la: garbo194630, la data 2012-03-21 19:14:07Mereu se conecteaza pe tot felul de sit-uri
- o fi arheolog, nu?

De la: garbo194630, la data 2012-03-21 19:14:07Am descoperit ca traieste virtual
- asta da descoperire. Practic, suntem in fata unei descoperiri istorice: prima persoana care, probabil decedata, continua sa traiasca virtual!

De la: garbo194630, la data 2012-03-21 19:14:07 Intre altele,are telefonul plin de numere de femei,este mereu fara sunet,deci nu suna
- As dori sa aflu carei femei ii corespunde numarul 69... asa, din curiozitate doar.

[quote name='garbo194630' date='2012-03-21 19:14:07'Avem o virsta la care nu ne mai prmitem luxul de a reactiona ca adolescentii. - asta e o replica epocala, colosala!!! sa moara sora 13 in lighean!

De la: garbo194630, la data 2012-03-21 19:14:07Adevarul este ca muncim impreuna,dar avem succes cu ceea ce facem insa pe mine nu ma deranjeaza si nu m-a deranjat niciodata acest lucru.[/quote] - Another epic fail..
anakin
Postat pe 23 Martie 2012 09:38
as...azi te dor, dar iti trece! site!
Astarta
Postat pe 23 Martie 2012 11:12
Anakinu
De la: anakin, la data 2012-03-23 09:38:07
De la: garbo194630, la data 2012-03-21 19:14:07Am descoperit ca traieste virtual
- asta da descoperire. Practic, suntem in fata unei descoperiri istorice: prima persoana care, probabil decedata, continua sa traiasca virtual!


Ru, mh, ru! Tu n-ai auzit de Matrix - Romanian? Uomu' i-o fi conectat la o matrice d-aia prin care i se induce o realitate. Plin de fumei, da' cu nevast-sa la inventar.
Thor_again
Postat pe 23 Martie 2012 11:36


Daaa...Una matrice' harem cu acte....!
.. cica, sa fie in regulaaa


Fss_ssu
Postat pe 23 Martie 2012 15:16
macar in virtual, sa aveti harem!
Astarta
Postat pe 23 Martie 2012 16:44
...parem/barem...biss harem ,cu acte scumpo'!
..te rog frumos!...sara fr.
Fss_ssu
Postat pe 23 Martie 2012 19:58
as vrea sa te ajut cu un sfat si ma-m uitat putin pe profilul tau nu am putut afla ce varsta aveti stimata doamna ce as putea zice decat sa reusiti sa fiti cu un pas inaintea prietenelor virtuale cred ca avand o casnicie de ceva timp cu sotu si stiti ce iar place ce si- ar dori incercati sa ii readuceti aminte ca existati in viata lui
gabor196908
Postat pe 24 Martie 2012 06:12
buna
daca vrei sa vb cu cineva eu te ascult
intra pe id meu
daniel_olt
danieldan1
Postat pe 24 Martie 2012 21:37
De la: garbo194630, la data 2012-03-21 19:14:07 sunt o femeie disperata pentru casnicia ei! Nu mai stiu cum sa reactionez,ce sa mai fac! M-am schimbat mult; din femeia voiasa si zimbitoare,m-am transformat intr-o persoana trista,ce plinge mereu si sufera continuu!
Cauza disperarii mele este sotul meu. Am descoperit ca traieste virtual.Mereu se conecteaza pe tot felul de sit-uri,vorbeste numai cu femei,a inceput sa ma ignore,chiar imi reproseaza ca suntem prea mult timp impreuna.Adevarul este ca muncim impreuna,dar avem succes cu ceea ce facem insa pe mine nu ma deranjeaza si nu m-a deranjat niciodata acest lucru.
Intre altele,are telefonul plin de numere de femei,este mereu fara sunet,deci nu suna,in fine,sunt absolut disperata!
Ce pot sa mai fac? Avem o virsta la care nu ne mai prmitem luxul de a reactiona ca adolescentii.
As vrea sa scriu mai multe dar nu pot ,insa,simt nevoia sa discut si sa cer parerea aici pentru ca am observat ca multa lume este nefericita! Pacat...viata e frumoasa s-o traim iubindu-ne!


dar banuiesc ca aceesi varsta nu va permite sa traiti virtual; daca a luat-o razna s-ar putea sa fie complicat ; inteleg ca lucrati in acelasi loc? nasol! daca va vedeti non stop , plictiseala este la indemana.
adeline
Postat pe 28 Martie 2012 16:20
Ai rezolvat problema. Acum o sa-ti sune si tie telefonul. Crezi ca vei gasi rezolvarea aici.... unde te ia lumea la misto? Mai bine discuta cu sotul tau. Daca nu te asculta lasa-l in plata lui.
garbo193607
Postat pe 28 Martie 2012 16:26
Heei!Nu cred ca barbatilor le place sa stea langa o femeie suferinda si plansa mai tot timpul!!!Ce crezi ca o sa-i se faca mila si o sa se dea pe brazda brusc asa????Dimpotriva!!!Schimba-ti look-ul.....haine,par ....totul!!!Fii (prefate) f.vesela si roaga o prietena sa te sune mai tot timpul chiar cand esti langa el.Iesi cu prietenii mai des fara el si vei vedea ca realul o sa bata virtualul!!!!Gata cu suferintele!Vrei ceva servestete.....dar inteligent!!!
mitiduk
Postat pe 28 Martie 2012 18:09
cumpara=ti si tu un computer si fa la fel. da rezultate. Nu mai plange, nu are rost si nu se merita....sa facie exact la fel ca el. Succes.
niulia
Postat pe 31 Martie 2012 20:11
Da!Unii care au comentat decent au dreptate! Trebuie sa fii tare!Nu sa fii disperata! Muncind impreuna si acasa sunteti non stop unul langa altul si precis a intervenit monotonia. Daca are numere de telefon,,, ce poate face cu ele??!!Nimic!Are multe??!! Le cauta?? Daca,nu,,,,atunci nu i nici un pericol.Schimba ti lokul, fii vesela si nu l baga in seama!O sa vezi ca se va trezi, la realitate!Nu l cicali!Fa te indiferenta!!!! Sa vezi cum va reactiona!!!Succes!
Jojolin
Postat pe 1 Aprilie 2012 07:41
nu ai facut ceea ce trebuie,schimbandu-te in rau.
poti sa il lasi sa se sature,de vorbit pe net cu altele,ca e ca o furie,prin care trec majoritatea.
schimba-te de azi in bine,numai asa faci bine casniciei.
pana si copii fac asta,chat pe internet cu tot felul de persoane.
doar nu se si culca cu ele prin internet...e o lume imaginara.
in care se simte in centrul atentiei.
fii zambitoare,buna,ca nu ai motive serioase sa fii trista.
e ca si cum te-ai supara pe un vis.
lumea netului nu este reala....
altceva e sa cunosti personal,altceva sa cunosti doar pe net.
exagerezi,si asta nu iti face tie bine in primul rand,apoi relatiei voastre face tot rau.
nici mie nu mi-ar place sa vorbesca al meu pe net cu alte femei,dar eu sunt langa el,el e sotul meu.celelalte sunt doar pe net.
daniilia
Postat pe 2 Aprilie 2012 00:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tiati ca... 8 De la: micabis 13 Aprilie 2009 22:17
Relatia ideala posibila sau egal moarte ca-n majoritatea marilor povesti? 4 De la: maimuticagogosica 24 Februarie 2009 15:21
citate celebre despre dragoste.. 552 De la: etta70 5 Noiembrie 2009 14:08
nu pot sa inteleg daca este normal 63 De la: garbo027119 29 Noiembrie 2009 21:51
Nu multe 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:15
Setari Cookie-uri