Sunt indragostita de un barbat insurat si asta ma omoara!

De la: si_totusi, la data 2009-01-26 18:32:21exista si cazul cand un el si o ea au o relatie fara pretentii din partea ei de maritis.

aici pot intelege situatia. fiecare are motivele lui de a avea o aventura si nu exista presiuni ce se vor rasfrange asupra familiei. nu e ortodox dar, se intampla


si inca destul de neplacut de des....
si mai cred ca depinde si de gradul de vulnerabilitate al femeii la un moment dat. asa am patit dupa divort cand am dat numai peste astfel de situatii. din pacate la una din ele am cedat
mitisor
Postat pe 26 Ianuarie 2009 22:30
am avut o relatie de 1 an cu un barbat casatorit, a fost superb, atunci m am simtit cu adevarat vie. exista dragoste adevarata si in relatiile astea, desi e mai greu de crezut cateodata.noi am incheiat relatia, am continuat sa ne intalnim din cand in cand. au trecut 4 ani de cand a inceput totul si ma mandresc ca am 1 an de cand nu ne am mai atins dar imi vine sa mi trag una pt ca tot ma gandesc la el, e prezent in mine desi acum sunt la 300km de el.
sfat: aveti grija cu barbatii de peste 35ani , nu se compara cu nimic "vrajeala" pe care o au.

va pup
bianca666
Postat pe 3 Februarie 2009 15:46
astia au experienta . stiu ce sa spuna si cand sa spuna
si_totusi
Postat pe 3 Februarie 2009 18:40
si mai ales..cand s-o puna..si cum s-o puna...

iasomia
Postat pe 3 Februarie 2009 20:30
iasomica, si tu
si_totusi
Postat pe 3 Februarie 2009 21:03
pai...mai trebuie sa vedem si partea plina,nu?





si daca nu stiu ei, stim noi..ce? noi mai suntem niste panselute?...


poc! cu bibicu' la pamant..mama lui de pungas...
iasomia
Postat pe 4 Februarie 2009 10:55
vezi, asa e. astia mai mititei, ce au inca cash la gura ,habar nu au cu ce se papa vrajeala asta he, he, he !
si_totusi
Postat pe 4 Februarie 2009 11:00
totusico,

ehhh..sa nu exageram...

uite prometeus cum i-a sucit capu lu' wife...


are omu' vrajeala,nu?...

cred ca nu tine neaparat de varsta...decat in unele cazuri..
iasomia
Postat pe 4 Februarie 2009 11:11
iaso...si tu brutus?

poti sa stii ca mi l-a sucit...nici sa ma omori nu-mi dau sama cum...eu eram tampita cu printzipii si morala...incuiata cat incape...sacrificata pe altarul unei foste casatorii. giani are dreptate...asteptam sa imi ridice aia din jurul meu o statuie, ca uite ce grozava am fost eu...23 de ani am stat langa un barbat care mergea la birt zilnic, ca la munca nu mai mergea de 19 ani...si trebuia sa isi umple si el timpul cu ceva, nu? obisnuita sa imi bat eu capul pt tot si toate, de la platit facturi pana la reparatia casei, nu-mi venea sa cred ca pot sa par interesanta cuiva.

noroc ca pro nu a luat in seama scrupulele mele, ca altfel si azi eram singura...

si chiar a trebuit sa apeleze la argumente solide ca sa ma lamureasca sa ma marit cu el...
wife_de_zmeu
Postat pe 4 Februarie 2009 12:24
woman,

nu a fost niciun pic de ironie in ce am zis eu acolo...este o realitate,te-a zapacit?da.

ma faci si tu brutus?...
iasomia
Postat pe 4 Februarie 2009 14:50
De la: iasomia, la data 2009-02-03 20:30:38si mai ales..cand s-o puna..si cum s-o puna...



atat de adevarat...grait-ai
mitisor
Postat pe 4 Februarie 2009 15:23
tu ce esti mami?

matza sau pui?...
iasomia
Postat pe 4 Februarie 2009 15:25
iaso...stiu exact care a fost tonul tau...de-aia m-am si amuzat asa...

cred ca e pui... il cheama Twitty
wife_de_zmeu
Postat pe 4 Februarie 2009 18:31
De la: iasomia, la data 2009-02-04 15:25:40tu ce esti mami?

matza sau pui?...


matza in devenire...deocamdata doar pui (dar dau cu capu in toate cele rele)
mitisor
Postat pe 4 Februarie 2009 20:15
woman,

sunt tare simpatica uneori..este?...


miti,


da' de ce nu ramai tu pui... mami?

te trasformi in pasarica,in puica...

tu nu vezi cate matze sunt p-acilea...
iasomia
Postat pe 5 Februarie 2009 15:41
Exista cazuri si cazuri dar pe mine asta ma enerveaza,ca generalizam.Nu toti barbatii inseala si nu toate femeile sunt "parashute".Exista barbati care inseala ca asa le este firea,pentru ca "s-au plictisit",dar exista barbati care sunt extraordinari.Idem si femeile.Am 3 prietene care s-au casatorit cu barbatii cu care au trait(ei fiind insurati).Nu spun ca este o treaba buna dar prietenele mele sunt niste femei extrordinare care au schimbat viata barbatilor in cauza,le-au dat curaj si sunt apreciati pentru ce sunt(asta au declarat ei).Vreau sa fiu scurta,deci sa nu generalizam si sa judecam niste femei care poate nu au vina.
diavolul_roz
Postat pe 5 Februarie 2009 16:26
De la: iasomia, la data 2009-02-05 15:41:35woman,

sunt tare simpatica uneori..este?...


miti,


da' de ce nu ramai tu pui... mami?

te trasformi in pasarica,in puica...

tu nu vezi cate matze sunt p-acilea...


as vrea io...dar nu se poate
mitisor
Postat pe 5 Februarie 2009 23:23
eu am o nedumerire...sau o intrebare...da' de-aia neinsurati o fi atat de greu sa gasiti?
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Februarie 2009 12:31
Barbat bun si neinsurat? Specie rara!
Mai sunt cativa, da-s inaccesibili. Sunt protejati de lege!!!
Ella34
Postat pe 10 Februarie 2009 12:39
Ella...sunt luati deja...asta era raspunsul corect...
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Februarie 2009 12:59
Ai deja un serviciu,dar vrei sa castigi suplimentar? Nu iti gasesti servici si ai nevoie de bani? Lucreaza acasa,sau la birou daca dispui de putin timp, o ora sau doua pe zi si poti castiga cel putin 2000 ron lunar fara mari eforturi si fara sa investesti bani. Aceasta activitate nu te solicita prea mult, se cer doar notiuni minime de utilizare a internetului, Vrei sa discutam despre asta?Vrei detalii?Tot ce trebuie sa faci este sa te inscrii pe urmatorul link: http://www.magneticmarketing.ro/?r=23681f58b75112656bc39f808f5e58f1 dupa inscriere nu ai de facut decat sa trimiti linkul tau care il vei primi ulterior,cat mai multor persoane.Succes!

Postat pe 10 Februarie 2009 15:20
Draga cocaina.Daca vrei sa faci reclame , du-te fata mea si fa reclame in sectorul respectiv.Acceptam reclama ta numai cu o singura conditie:daca esti indragostita de un barbat insurat si el te omoara.
Ioana007
Postat pe 10 Februarie 2009 19:44
gina...ne disperi draga...cumpara-ti spatiu publicitar si lasa-ne...ca aici dezbatem chestii importante pentru omenire...
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Februarie 2009 20:04
eh, doina draga, toti barbatii sunt extraordinari....pana la proba contrarie!!

dar pt ca sunt suflet bun, le mai dau o sansa, stiu ca nu o fac intentionat, pur si simplu asa sunt ei!

si pana la urma, nici cu femeile nu mi-e rusine!!

zambila
Postat pe 11 Februarie 2009 10:29
De la: Ella74, la data 2009-02-10 12:39:07 Barbat bun si neinsurat? Specie rara!
Mai sunt cativa, da-s inaccesibili. Sunt protejati de lege!!!

Aia buni si neinsurati nu vor relatii serioase si vor numai bautura,femei,clubing si sa caste ochii la una care danseaza pe boxa in club ca doar nu are cine sa-i"controleze".
diavolul_roz
Postat pe 11 Februarie 2009 16:17
De la: zambila, la data 2009-02-11 10:29:15eh, doina draga, toti barbatii sunt extraordinari....pana la proba contrarie!!

dar pt ca sunt suflet bun, le mai dau o sansa, stiu ca nu o fac intentionat, pur si simplu asa sunt ei!

si pana la urma, nici cu femeile nu mi-e rusine!!


Eu ma indragostesc in fiecare zi de 5 ani de zile de acelasi barbat.Nu am simtit o secunda ca este altfel decat la inceput asta din cauza ca-i acord atentia cuvenita,il respect.Atat.
diavolul_roz
Postat pe 11 Februarie 2009 16:22
La avatarul pe care il ai, cred si eu ca te iubeste neconditionat.Este suficient sa faci miau la el si merge in vartul picioarelor mai ceva ca Jeri.
Ioana007
Postat pe 11 Februarie 2009 16:35
Buna la toata lumea! Va scriu din partea lui Veve. Mi-a zis ca va multumeste la toti dar ca si-a dat seama ce pacate mari a facut si a decis sa se calugareasca. Acolo la manastire nu are acces la net. cat despre iubitul ei s-a intors la sotie si traiesc fericiti.
aveti ceva mesaje sa-i transmiteti?
redfire
Postat pe 14 Februarie 2009 19:36
Barbatii care nu inseala sunt cei care isi iubesc partenera, doar astia nu inseala, ca n-au de ce. Cei care au o partenera de dragul de-a avea, fiti sugure ca inseala la greu. Vorba cantecului "unde dragoste nu e, nimic nu e".
Clm
Postat pe 15 Februarie 2009 15:31
De la: Ioana007, la data 2009-02-11 16:35:43La avatarul pe care il ai, cred si eu ca te iubeste neconditionat.Este suficient sa faci miau la el si merge in vartul picioarelor mai ceva ca Jeri.

CE STII TU DESPRE MINE?!! UITE CUM FAC MIAU SI LA TINE !!CHHHH!!nesuferita fiinta esti!
diavolul_roz
Postat pe 15 Februarie 2009 15:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
legile lui murphy despre sex... 22 De la: garbo001254 24 Aprilie 2009 13:49
ochipt ochi si dinte pt dinte??? 56 De la: Allegra 20 Februarie 2011 00:36
manifest pentru dragoste 52 De la: zuzu63 13 Octombrie 2012 23:54
barbati inselati 31 De la: reyya 14 Decembrie 2009 19:35
Buna! 4 De la: Micass 8 Noiembrie 2008 09:03
Setari Cookie-uri