venit suplimentar

De la: fleur_de_lis, la data 2009-09-19 12:13:54 ia te uita ce usor era sa devenim bogati cu totii
cu adevarat este usor...totul este numai sa vrei cu adevarat asta si sa si faci ceva in sensul asta...
TF_
Postat pe 20 Septembrie 2009 19:45
Te rog, spune-mi , ma intereseaza si pe mine.Adresa mea este:crinamita@yahoo.com
garbo004450
Postat pe 21 Septembrie 2009 00:35
.n u stiu ce alte detalii ti-as putea da.dupa cum am spus este un megaportal precum google,yahoo.si google si yahoo au oferit inainte de lansare celor care s-au inscris cate 100 de actiuni.cand au ajuns la un numar suficient de mare de membrii au incetat sa mai dea actiuni gratuite.la inscriere primesti cele 100 de actiuni iar pentru fiecare persoana pe care o inscrii mai primesti o actiune.daca te intereseaza te poti inscrie aici http://affiliate.sqipcom.com/?user=krisstyne.nu ai ce pierde asa ca eu zic ca merita incercat.ai email,messeger,blog,radio,si multe altele
garbo000306
Postat pe 21 Septembrie 2009 03:08
mã INTERESEAZA tare mult

adresa mea de e-mail :anamaria@cnlo.ro

salutãri
garbo036168
Postat pe 21 Septembrie 2009 13:12
vad ca nu ne intelegem.care vreti dati-mi data nasterii z-l a si adresa de email si va inscriu apoi va trimit detaliile cum puteti intra si verifica.
garbo000306
Postat pe 21 Septembrie 2009 17:58
De la: garbo000306, la data 2009-09-21 03:08:20.n u stiu ce alte detalii ti-as putea da.dupa cum am spus este un megaportal precum google,yahoo.si google si yahoo au oferit inainte de lansare celor care s-au inscris cate 100 de actiuni.cand au ajuns la un numar suficient de mare de membrii au incetat sa mai dea actiuni gratuite.la inscriere primesti cele 100 de actiuni iar pentru fiecare persoana pe care o inscrii mai primesti o actiune.daca te intereseaza te poti inscrie aici http://affiliate.sqipcom.com/?user=krisstyne.nu ai ce pierde asa ca eu zic ca merita incercat.ai email,messeger,blog,radio,si multe altele
este o mare vrajeala ...o mega vrajeala...cati bani ai facut tu pana acuma pe acest mega portal ??? scopul lor nu este decat acela de a avea cat mai mare trafic pe acel portal...cu siguranta nu plateste pe nimeni,deoarece nu este o activitate comerciala sau de productie care sa genereze venituri....cam de unde crezi tu ca ar putea veni banii pe acel portal ???? sigur din vazduh !!!! daca vreti venit suplimentar sau pentru cine investeste mai mult timp in aceasta activitate sa castige bani frumosi,de multe ori valoarea a 4-5 salarii babane lunar,sa ma contacteze pentru detalii....
puteti sa va alaturati unei echipe care la nivel mondial are peste 35.000 oameni care impreuna fac aceasta afacere !!!
http://www.youtube.com/watch?v=SMxcVY26Whk&translated=1
TF_
Postat pe 21 Septembrie 2009 22:25
De la: 2680426335012, la data 2008-08-17 22:12:40te rog daca vrei sa mi dai si mie mai multe detalii despre aceste venituri suplimentare.Mi ai dat acceptul pe mess, sunt in lista ta si id ul este inima de gheata
astept detaliile respectiva
iti multumesc
capsuna24
Postat pe 24 Septembrie 2009 15:17
De la: ileanaradu, la data 2008-08-17 15:28:00Fetelor tare ma intriga un lucru la majoritate dintre voi.Cum de ati devenit toate membre ale forumului la acceasi data?





Buna observatie, chiar toate la 21.11.2007?
Eu sincer am studiat mai multe "oportunitati" de afaceri pe net si chiar si cele mai serioase iti cereau sa platesti o suma de inscriere ca apoi sa-ti decarteze cardul lunar sau sa-ti ceara lunar o suma frumusica in dolari.Important este sa stai pe forumuri sau bloguri si poti vedea ce spun cei care sau pacalit deja.Si eu nu caut imbogatire rapida ci dezvoltarea unei afaceri pe net.
capsuna24
Postat pe 24 Septembrie 2009 15:23
Reprezentanti Metropolitan in Romania! Castig 30% din vanzarile proprii si 10% din vanzarile persoanelor inscrise sub tine! Produsele sunt de calitate si la preturi relativ mici. Daca doresti sa-ti rotunjesti venitul , sa imbini utilul cu placutul , intra pe www.metropolitans.ro. Codul reprezentantului care recomanda pentru inscriere este: HMRXLZJE.Daca ai nevoie de mai multe informatii intra pe adresa de mail: madyy2002us@yahoo.com sau pe id: madyy2002us. Nu ai nimic de pierdut, incearca
madyy
Postat pe 25 Septembrie 2009 15:26
Imi pare rau dar nu te-am gasit in lista mea.Te poti inscrie pe linkul care l-am dat.La inscriere obtii 100 de peps in valoare de 188 euro.Vor primi cele 100 de peps doar cei care se inscriu pana pe 1 octombrie.Va trebui sa mai inscrii minim 3 persoane pentru ca altfel la 1 octombrie iti vor fi anulate.Petru fiecare persoana inscrisa de tine mai obtii un pep.Nu inteleg de ce nu incercati.Ce aveti de pierdut?Asa cum v-ati facut cont pe messenger sau aici pe Garbo fara sa fiti platite nu puteti sa incercati si pe sqip?Va inscrieti pe tot felul de siteuri sa dati clicuri dar nu avet garantia ca veti fi platite si totusi incercati.Macar pe sqip nu te obosesti sa totdai clicuri.Ai ocazia sa-ti faci prieteni din intreaga lume.Ausite de licitatii si multe altele.Deci?
garbo000306
Postat pe 26 Septembrie 2009 03:30
De la: ileanaradu, la data 2008-08-03 16:55:35si pe mine ma intereseaza acest subiect tare mult dar inca nu am gasit decat o firma care plateste insa c-am putin, bine ca nici treaba multa nu este de facut....te-as ruga daca ai amanunte spune-le. multumesc frumos

Buna dimineata! Eu desfasor un proiect network marketing, si cred ca este o solutie si pentru tine. Te pot indruma si ajuta cum sa faci lucrul acesta. Daca te intereseaza, astept sa ma contactezi.
flo_faby
Postat pe 26 Septembrie 2009 08:09
De la: TF_, la data 2009-09-20 19:45:08
De la: fleur_de_lis, la data 2009-09-19 12:13:54 ia te uita ce usor era sa devenim bogati cu totii
cu adevarat este usor...totul este numai sa vrei cu adevarat asta si sa si faci ceva in sensul asta...

Sa stii ca este usor sa devii bogat daca desfasori un proiect gen network marketing. Daca iti doresti cu adevarat sa fii bogat ajungi bogat, prin acest sistem. Sint dispusa sa te ajut.
flo_faby
Postat pe 26 Septembrie 2009 08:12
De la: TF_, la data 2009-09-20 19:45:08
De la: fleur_de_lis, la data 2009-09-19 12:13:54 ia te uita ce usor era sa devenim bogati cu totii
cu adevarat este usor...totul este numai sa vrei cu adevarat asta si sa si faci ceva in sensul asta...
Eu nu vorbesc de megaportalul din aceste mesaje. Daca vrei detalii ti le voi da.
flo_faby
Postat pe 26 Septembrie 2009 08:16
De la: TF_, la data 2009-09-20 19:45:08
De la: fleur_de_lis, la data 2009-09-19 12:13:54 ia te uita ce usor era sa devenim bogati cu totii
cu adevarat este usor...totul este numai sa vrei cu adevarat asta si sa si faci ceva in sensul asta...
Eu nu vorbesc de megaportalul din aceste mesaje. Daca vrei detalii ti le voi da.
flo_faby
Postat pe 26 Septembrie 2009 08:16
daca se ajungea asa usor "bogat", sigur stiau multi, multi, d-aici!!! si de ce nu chiar si eu...

succesuri, muuulte succesuri... va doresc!!!
garbo015564
Postat pe 26 Septembrie 2009 08:21
De la: capsuna24, la data 2009-09-24 15:23:57
De la: ileanaradu, la data 2008-08-17 15:28:00Fetelor tare ma intriga un lucru la majoritate dintre voi.Cum de ati devenit toate membre ale forumului la acceasi data?





Buna observatie, chiar toate la 21.11.2007?
Eu sincer am studiat mai multe "oportunitati" de afaceri pe net si chiar si cele mai serioase iti cereau sa platesti o suma de inscriere ca apoi sa-ti decarteze cardul lunar sau sa-ti ceara lunar o suma frumusica in dolari.Important este sa stai pe forumuri sau bloguri si poti vedea ce spun cei care sau pacalit deja.Si eu nu caut imbogatire rapida ci dezvoltarea unei afaceri pe net.

Buna dimineata! Eu dezvolt o afacere pe internet si cred ca este si solutia ta. Nimic nu poti face fara sa nu investesticit de putin Imi place ca esti realista si nu te lasi pacalita. Daca esti dinamica, perseverenta, si chiar iti doresti sa-ti schimbi stilul de viata, contacteaza-ma.my_elena_flo, pe mess
flo_faby
Postat pe 26 Septembrie 2009 08:23
De la: mirela_pas, la data 2008-12-13 15:50:59 Buna la toata lumea...Venit suplimentar??? Eu am asa ceva si sunt multumita. Am invatat multe care m-au ajutat sa-mi dezvolt propria-mi afacere. Nu am sef , lucrez cat vreau , in functie de cati bani am nevoi. Planul de lucru mi-l fac singura...Am castigat bani , sanatate , prieteni...Daca va intereseaza scrieti-mi .Astept...

Felicitari pentru ca esti deschisa la nou si vrei sa realizezi venituri din munca cinstita!
flo_faby
Postat pe 26 Septembrie 2009 08:28
De la: biankka, la data 2008-11-23 02:17:38as dori sa stiu mai multe despre aceste activitati financiare.email-ul meu este biankadeluca@yahoo.com multumesc anticipat

Buna dimineata! Eu desfasor un astfel de proiect financiar, si iti marturisesc ca merge. Dar cistigi dupa cit muncesti.Compania pune banii pe masa si tu ei cit vrei. Daca vrei te pot ajuta cum sa vezi si cum sa desfasori aceasta afacere. Astept mesaj de la tine.
flo_faby
Postat pe 26 Septembrie 2009 08:42
De la: flo_faby, la data 2009-09-26 08:42:35
De la: biankka, la data 2008-11-23 02:17:38as dori sa stiu mai multe despre aceste activitati financiare.email-ul meu este biankadeluca@yahoo.com multumesc anticipat

Buna dimineata! Eu desfasor un astfel de proiect financiar, si iti marturisesc ca merge. Dar cistigi dupa cit muncesti.Compania pune banii pe masa si tu ei cit vrei. Daca vrei te pot ajuta cum sa vezi si cum sa desfasori aceasta afacere. Astept mesaj de la tine.
As vrea si eu niste detalii pe robertaoana72@yahoo.com multumesc
robertaoana72
Postat pe 27 Septembrie 2009 09:42
De la: CRIMEDE, la data 2008-08-06 21:58:53o afacere de network marketing este o oportunitate de afaceri a celor care isi doresc control financiar si flexibilitate ,o posibilitate de a alege cand si cum sa lucrezi.Este o afacere cu risc financiar zero si cu investitii foarte mici.Lasa-mi o adresa de mail sau un numar de telefon ca sa te pot contacta pentru mai multe amanunte.
garbo047945
Postat pe 27 Septembrie 2009 16:09
Valoarea sqip a crescut si inca mai creste.Daca te-ai inscris ,promoveaza in continuare !!! Foloseste acest text cu datele tale de referinta !!!
"Pe 1 mai s-a lansat megaportalul SQIP . Acest megaportal include toate functiile Yahoo , Aol , hi5 , Facebook etc . Inscrie-te GRATUIT acum si poti sa devii actionar in cadrul firmei . Pentru ca te inscrii gratuit primesti 100 de actiuni in cadrul firmei . Pentru fiecare afiliat Sqip te recompenseaza cu o actiune . Actiunile valoreaza in acest moment 2.03euro bucata . Nu ezita sa te inscrii aici : SIGN UP http://affiliate.sqipcom.com/?user=krisstyne................... . Pentru actiunile tale SQIP iti plateste saptamanal dividente in bani . Totodata ai si o retea de afiliere structurata pe 10 nivele . Aducerea de noi membrii este recompensata de SQIP cu plata unor comisioane in valoare de 10% din valoarea actiunilor afiliatilor tai . In plus primesti cate o actiune in valoare de 2.03 euro pentru fiecare membru inscris . Poti oricand sa iti ridici banii pentru actiunile tale . Nu ezita sa te inscrii . SIGN UP http://affiliate.sqipcom.com/?user=krisstyne..................... . SQIP MALL este cel mai mare megaportal de shoping online care iti sporeste valoarea comisioanelor cu 10% din valoarea tranzactiilor efectuate de afiliatii tai . SQIP BOOSTER este locul in care poti desfasura activitatea ta MLM in cele mai bune conditii . Pentru 30 de euro lunar Sqip iti atribuie 100 de actiuni plus 2.50 euro pentru fiecare afiliat care se inscrie la SQIP BOOSTER . Nu ezita sa te inscrii . SIGN UP http://affiliate.sqipcom.com/?user=krisstyne.................... . Inscrie-te acum gratuit si devii actionar la cea mai mare afacere inceputa online . SQIP cuprinde : SQIP motor de cautare ; SQIP mail ; SQIP messenger ; SQIP dating ; SQIP sport ; SQIP booster ; SQIP community ; video ; radio ; etc .Incepind din luna iulie 2009 SQIP va rula si in limba romana . Nu ezita sa te inscrii si sa inscrii si pe altii . Incepe acum sa aduni bani cu Sqip . Totodata actiunile primite pentru afiliatii tai , actiuni pe care le poti transforma oricand in bani iti vor genera pe viitor venituri bune . Valoarea unei actiuni este de 2.03.EU . In total 203 euro . SIGN UP http://affiliate.sqipcom.com/?user=krisstyne................... . Plata dividentelor pentru actiunile tale sau a comisioanelor pe care le primesti pentru cei care se inscriu prin tine se face foarte simplu . Prin PAYPAL , ALERTPAY , MONEYBOOKERS , sau prin card emis de TOWAH BANK ENGLAND . Sumele se pot converti si in roni . Se poate vedea pe site dupa inscriere . Te astept sa devenim parteneri in cea mai buna afacere online din lume . SIGN UP http://affiliate.sqipcom.com/?user=krisstyne...................."
Nu uita .....O afacere desteapta are rezultate scontate in timp.Le vei putea obtine numai prin perseverenta !!!
Succes in continuare .......si NU TE LASA !!!

Care doriti trebuie sa va grabiti caci doar cine se inscrie pana pe 1 octombrie primeste cele 100 de actiuni.plus ca trebuie sa inscrieti inca 3 persoane ,lucru usor deoarece pot fii parintii,fratii ,vecinii.Sau inscrieti o persoana dupa care transferati actiunile respectiei persoane la voi iar apoi impartiti banii jumi-juma.
garbo000306
Postat pe 27 Septembrie 2009 21:51
De la: garbo015564, la data 2009-09-26 08:21:50daca se ajungea asa usor "bogat", sigur stiau multi, multi, d-aici!!! si de ce nu chiar si eu...

succesuri, muuulte succesuri... va doresc!!!
pai sa stii ca este usor sa ajungi bogat...pe cei de pe aici ce crezi ca-i opreste sa stie cum sa faca sa devina bogati ??? oare mentalitatea ?? cu siguranta DA...
TF_
Postat pe 27 Septembrie 2009 22:22
De la: garbo000306, la data 2009-09-27 21:51:12Valoarea sqip a crescut si inca mai creste.Daca te-ai inscris ,promoveaza in continuare !!! Foloseste acest text cu datele tale de referinta !!!
"Pe 1 mai s-a lansat megaportalul SQIP . Acest megaportal include toate functiile Yahoo , Aol , hi5 , Facebook etc . Inscrie-te GRATUIT acum si poti sa devii actionar in cadrul firmei . Pentru ca te inscrii gratuit primesti 100 de actiuni in cadrul firmei . Pentru fiecare afiliat Sqip te recompenseaza cu o actiune . Actiunile valoreaza in acest moment 2.03euro bucata . Nu ezita sa te inscrii aici : SIGN UP http://affiliate.sqipcom.com/?user=krisstyne................... . Pentru actiunile tale SQIP iti plateste saptamanal dividente in bani . Totodata ai si o retea de afiliere structurata pe 10 nivele . Aducerea de noi membrii este recompensata de SQIP cu plata unor comisioane in valoare de 10% din valoarea actiunilor afiliatilor tai . In plus primesti cate o actiune in valoare de 2.03 euro pentru fiecare membru inscris . Poti oricand sa iti ridici banii pentru actiunile tale . Nu ezita sa te inscrii . SIGN UP http://affiliate.sqipcom.com/?user=krisstyne..................... . SQIP MALL este cel mai mare megaportal de shoping online care iti sporeste valoarea comisioanelor cu 10% din valoarea tranzactiilor efectuate de afiliatii tai . SQIP BOOSTER este locul in care poti desfasura activitatea ta MLM in cele mai bune conditii . Pentru 30 de euro lunar Sqip iti atribuie 100 de actiuni plus 2.50 euro pentru fiecare afiliat care se inscrie la SQIP BOOSTER . Nu ezita sa te inscrii . SIGN UP http://affiliate.sqipcom.com/?user=krisstyne.................... . Inscrie-te acum gratuit si devii actionar la cea mai mare afacere inceputa online . SQIP cuprinde : SQIP motor de cautare ; SQIP mail ; SQIP messenger ; SQIP dating ; SQIP sport ; SQIP booster ; SQIP community ; video ; radio ; etc .Incepind din luna iulie 2009 SQIP va rula si in limba romana . Nu ezita sa te inscrii si sa inscrii si pe altii . Incepe acum sa aduni bani cu Sqip . Totodata actiunile primite pentru afiliatii tai , actiuni pe care le poti transforma oricand in bani iti vor genera pe viitor venituri bune . Valoarea unei actiuni este de 2.03.EU . In total 203 euro . SIGN UP http://affiliate.sqipcom.com/?user=krisstyne................... . Plata dividentelor pentru actiunile tale sau a comisioanelor pe care le primesti pentru cei care se inscriu prin tine se face foarte simplu . Prin PAYPAL , ALERTPAY , MONEYBOOKERS , sau prin card emis de TOWAH BANK ENGLAND . Sumele se pot converti si in roni . Se poate vedea pe site dupa inscriere . Te astept sa devenim parteneri in cea mai buna afacere online din lume . SIGN UP http://affiliate.sqipcom.com/?user=krisstyne...................."
Nu uita .....O afacere desteapta are rezultate scontate in timp.Le vei putea obtine numai prin perseverenta !!!
Succes in continuare .......si NU TE LASA !!!

Care doriti trebuie sa va grabiti caci doar cine se inscrie pana pe 1 octombrie primeste cele 100 de actiuni.plus ca trebuie sa inscrieti inca 3 persoane ,lucru usor deoarece pot fii parintii,fratii ,vecinii.Sau inscrieti o persoana dupa care transferati actiunile respectiei persoane la voi iar apoi impartiti banii jumi-juma.
o mare teapa !!! dai 30 euro lunar pe nimic....!!! ce garantie ai ca vei primi acesti bani promisi ?? este un fel de caritas,cei inscrisi deja sunt platiti din banii noilor veniti,nu se desfasoara nicio activitate care sa adauge plus-valoare !!! IN CONCLUZIE O MARE PACALEALA !!! si cand vreti sa va lasati de treaba asta ca nu va merge,programul va va descarca cardul in continuare cateva luni pana va veti prinde de faza !!! ca si in cazul afacerii GDI
TF_
Postat pe 27 Septembrie 2009 22:26
noi nu vrem sa fim la fel de... "bogati" ca tine
ce poti sa faci? asta e...
garbo015564
Postat pe 27 Septembrie 2009 22:28
Platesti lunar 30 de euro doar daca vrei sa te inscrii la booster.Ca sa e inscrii la sqip si sa-ti primesti cele 100 de actiuni nu te costa nimic.Trebuie doar sa te inscrii pana pe 1 oct. si sa mai inscrii 3 persoane.Poti inscrie orice persoana care are minim 15 ani.
garbo000306
Postat pe 28 Septembrie 2009 02:49
Eu doar am venit cu o idee.Fiecare face cum doreste.Si inca nu m-am imbogatit dar sper.Daca se va intampla va voi spune.
garbo000306
Postat pe 28 Septembrie 2009 02:53
DA, EXISTA VENITURI SUPLIMENTARE, SUBSTANTIALE, IN FUNCTIE DE IMPLICARE . CINE E INTERESAT TRIMITETI CV LA MAIL asigurjob@yahoo.com. VETI FI CONTACTATI CU AMANUNTE IN MAXIM 24 DE ORE.
garbo047149
Postat pe 20 Octombrie 2009 07:55
BUNA!CREZI CA A INVESTI INTR-O MUCA AFACERE 200 LEI NU ESTE MULT,TE SUPERI DACA TE CONTRAZIC?EU SUNT SOMERA IAR AJUTORUL DE SOMAJ ESTE DE 450LEI DACA MAI INVESTESC INTR-O AFACERE 200 CRED CA MA VEZI LA STIRI.
lucrir70
Postat pe 20 Octombrie 2009 08:17
MA INTERESEAZA O AFACERE NETWORK MARKETING
ADRESA EMAIL: alerim.mirela@yahoo.com
MULTUMESC !
garbo032967
Postat pe 20 Octombrie 2009 10:48
buna, am citit si eu ce ati scris si nu am gasit nimic din ce m-ar interesa. acum cativa ani, mama mea saraca tot asa isi dorea sa mai castige un ban in plus si stiu ca statea noaptea si lipea plicuri ptr.nu stiu ce firma. eu asa o munca imi caut, sa lucrez de acasa atunci cand am timp, singura, fara sa implic pe nimeni si cat muncesc atat sa castig. am raspuns la anunturi de genul: trimiteti plic autoadresat s.a dar au fost doar vrajeli. Deci, daca cineva stie o munca cinstita de genul celei din exemplu, va rog sa-mi dea si mie referinta. Multumesc
lumi_casia
Postat pe 20 Octombrie 2009 11:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
venit suplimentar 325 De la: garbo_501515 29 Ianuarie 2020 10:26
joburi in strainatate 24 De la: ana_badea2001 28 Iulie 2009 20:41
CAUT COLABORATORI 2 De la: pantera_neagra 14 Mai 2010 02:28
LUCRU 2 De la: garbo182580 18 Ianuarie 2011 14:09
Cautam sef de magazin 8 De la: Axl_22 5 Octombrie 2011 17:59
Setari Cookie-uri