INTRA GRATUIT IN CEA MAI MARE RETEA CARE TE RIDICA FINANCIAR + ALTE OFERTE !!!!

sall !!!
iata o oferta pe care am primit-o si eu de curand si am inceput deja sa formez o retea : intra pe link si citeste cu FOARTE MARE ATENTIE TOATE DETALIILE :
http://www.trust-community.com/dana92
sponsorul meu deja a inceput sa primeasca bani, are o echi[pa de vreo 30 persoane ; nu trebuie sa cumperi nimik si nici sa platesti ceva pt inscriere , esti platit pt a forma o retea , adik sa devii partener + multe,multe premii lunar pt cei activi
eu am format o retea maricica si in reforma asigurarilor ( aprox. 500 persoane ) , nush cati dintre voi v-ati inscris , dar din vara vor deveni obligatorii si vom beneficia de bonusuri frumoase + mari comisioane din incheierea asigurarilor ~ cei care avem o retea .... inca mai aveti timp si voi >>>>


www.reforma-asigurarilor.ro/register.php?cID=43
pentru orice detali si ajutor dati un e-mail sau mesaj pe mess si eu va voi raspunde . sunt multi care nu cred in asa ceva , dar ... ce avem de pierdut ...spune-ti voi ???? oricum unii dintre noi stam foarte mult timp in fata pc-ului ...
iar acum un site cu superbe bijuterii placate cu aur de 18 k , ceasuri, swarovski, etc ... la care te poti affilia sau poti face un cadou deosebit persoanei iubite de 14 februarie sau de martisor :




http://www.bijunet.ro/?ref=1468
ATENTIE !!!!
iata un mic tabel despre modul in care vom fi platiti de Trust Community , dar ei au multe alte bonusuri si premii ...nu le pot insira pe toate aici , de aceea v-am zis sa intrati pe site si sa cititi cu mare atentie TOTUL


CONVERTIREA NIVELUL DE NCREDERE N BANI (EURO)


Fiecare punct al nivelului de ncredere pe care l avei la un moment dat are o anumit valoare n bani, n funcie de numrul de parteneri pe care i avei. Astfel:

Numrul de parteneri

Ct valoreaz 1 punct
de ncredere?

Ci bani
putei ctiga?

Dac avei ntre 2-3 parteneri direci, care au fiecare la rndul lor, cel puin un partener

2 euro

De la 12 euro; se poate ajunge la peste 300 euro

Dac avei ntre 4-10 parteneri direci, care au fiecare la rndul lor, cel puin un partener

4 euro

Peste 120 euro

Dac avei ntre 11-20 parteneri direci, care au fiecare la rndul lor, cel puin un partener

6 euro

Peste 400 euro

Dac avei ntre 21-30 parteneri direci, care au fiecare la rndul lor, cel puin un partener

8 euro


Peste 1000 euro

Dac avei ntre 31-40 parteneri direci, care au fiecare la rndul lor, cel puin un partener

10 euro

Peste 1800 euro

Dac avei minim 41 parteneri direci, care au fiecare la rndul lor, cel puin un partener

15 euro

Peste 3700 euro

eu cred ca merita incercat , care doriti sa va inscrieti , nu mai stati pe ganduri , iar eu voi reveni cu un e-mail ( numai la cei inscrisi ) pt a va spune ce trebuie sa aveti complectat , pt a nu va fi sters contul .pt orice detalii , nelamuriri sau ajutor dc aveti nevoie , scrie-ti pe e-mail : s.sagetica@yahoo.com
va doresc o zi si o noapte cat mai bune si sper sa ne auzim , k? poop...pa pa !
dana92
Postat pe 4 Februarie 2010 01:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DEMISIE 7 De la: CABINIUC 9 August 2011 13:08
INTRA GRATUIT IN CEA MAI MARE RETEA CARE TE RIDICA FINANCIAR + ALTE OFERTE !!!! 1 De la: dana92 4 Februarie 2010 01:46
cum trecem peste disponibilizare!! 12 De la: office_salinasusesi_ro 15 Septembrie 2010 12:25
Loc de munca la domiciuliu 1 De la: MonaDumitrache 21 Mai 2011 21:50
Dilema... 13 De la: loveactually 16 August 2009 20:09
Setari Cookie-uri