venit suplimentar

Buna!Pentru mine companiile care ofera un venit suplimentar vanzand si promovand produsele lor,m-au ajutat foarte mult in perioada cat am stat cu bebe acasa.Iar acum neavand bunici sau pe altcineva care sa-mi duca ,aduca sa stea cu el dupa gradi acasa,am preferat sa ma implic mai mult intr-o companie MLM,care imi asigura un venit in functie de implicare.Vrei mai mult ,muncesti mai mult.Dar ma pot ocupa de copil si pot fi langa el si pot sa castig bani,programul mi-l stabilesc singura,fara presiuni si stress.Pentru cine doreste amanunte :lrparfumuri@gmail.com
Nu poti sa castigi fara o investitie minima in nici o afacere serioasa si fara implicare.Fiecare poate gasi ceva sa se potriveasca dorintelor,felului de a fi,iar procentul femeilor in sistemul MLM este cred de 90%,din experienta mea de ceva ani.
nicoleredsun
Postat pe 20 Octombrie 2009 12:37
VA ROG FRUMOS AS VREA SI EU SA VA LAS ADRESA MEA PENTRU A MA AJUTA CU U JOB SUPLIMENTAR......MULTUMESC MULT marych171268@yahoo.com
garbo034018
Postat pe 20 Octombrie 2009 13:46
pentru cine este interesat,se va lansa in curand si in Romania afacerea MLM a 4 Life Research SUA prin intermediul International Networker's Team . Este o afacere care in 11 ani de existenta a avut o expansiune in 52 tari din lume si in primii 5 ani de viata o crestere record de 6108% !!!! conform prestigioasei reviste americane INC 500...pentru cei interesati de acest tip de afacere/venit suplimentar pot furniza detalii pe mail sau pe mess ... cautam in special parteneri din Bucuresti,dar si din tara , oameni care stiu cat de cat ce inseamna MLM sau NETWORK MARKETING.
TF_
Postat pe 20 Octombrie 2009 20:32
De la: ileanaradu, la data 2008-08-07 08:36:01da-mi adresa ta si iti voi trimite informatii suplimentare cum sa lucrezi acasa.
si eu doresc informatii cu privire la obtinerea de venituri lucrand acasa
garbo041619
Postat pe 20 Octombrie 2009 21:23
si eu doresc sa obtin informatii cu privire la obtinerea de venituri lucrand acasa marcela1948@yahoo.com
garbo041619
Postat pe 20 Octombrie 2009 21:26
De la: CRIMEDE, la data 2008-08-06 21:58:53o afacere de network marketing este o oportunitate de afaceri a celor care isi doresc control financiar si flexibilitate ,o posibilitate de a alege cand si cum sa lucrezi.Este o afacere cu risc financiar zero si cu investitii foarte mici.Lasa-mi o adresa de mail sau un numar de telefon ca sa te pot contacta pentru mai multe amanunte.
garbo060881
Postat pe 20 Octombrie 2009 21:35
si eu doresc sa fiu informata in legatura cu acest subiect (venit suplimentar). Va multumesc!
garbo060881
Postat pe 20 Octombrie 2009 21:40
Si eu as fi interesata de acest lucru!!!
crysa03
Postat pe 20 Octombrie 2009 22:03
da, am idee. trebuie insa sa muncesti si rezultatele apar. daca te intereseaza... adresa mea e: vioricabuzau@yahoo.com
viorik
Postat pe 21 Octombrie 2009 10:08
De la: rimina, la data 2008-08-17 10:37:22Personal sunt o femeie extrem de ocupata, am un servici care necesita multa responsabilitate, sunt studenta si in anul II la psihologie si inca atatea altele. Insa in timpul liber ce imi mai ramane dezvolt un proiect financiar de networkmarketing.
Cine spune ca proiectul in care sunt implicata, este o prostie nu am de gand sa il contrazic, nimeni nu stie ce spune, atata timp cat nu face asa ceva , trebuie sa fi in interiorul sistemului ca sa poti sa zici mai tarziu ceva despre el.
Astept asadar sa imi scrieti daca va intereseaza despre ce este vorba, daca sunte-ti din Bucuresti (eu sunt din alt oras) este perfect am colaboratori de marca in Bucuresti, si vi se poate prezenta oportunitatea la un nivel inalt. Va trebuie doar un pic de deschidere a minti.

p.s. ATENTIE! NU POTI FACE BANI IN NIMIC , DACA NU INVESTESTI O SUMA DE BANI , IMPORTANT ESTE CAT INVESTESTI, 200 RON SAU 200000XXX(?)RON, EU CRED CA TOTI AM ALEGE SA INVESTIM INTR-O AFACERE 200 RON. ASA CA SA NU CREDETI CA SE FAC BANI FARA UN MINIM DE INVESTITIE . EU AM ALES PRIMA VARIANTA ACUM 3 ANI SI NU IMI PARE RAU DELOC.
As dori si eu amanunte despre proiectul tau. Cum pot afla?
garbo036477
Postat pe 24 Octombrie 2009 00:42
Acum sunt vanzatoare intr-un supermaket vreau sa ma angajez ca si asistenta la un cab. medic de familie si pictez contra unor sume modice ce as mai putea face da-mi o idee te rog ...
garbo056189
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:00
Imi doresc din tot sufletul un venit din munca la domiciliu , in special acum ca sunt somera,am idee de MLM,as fi foarte fericita daca as fi si eu contactata ptr a incepe ceva serios,investitie minima si program la alegere.Adresa mea de e-mail este angelicutza007@yahoo.com
Astept sa fiu contactata...multumiri!
ana35
Postat pe 3 Noiembrie 2009 17:32
daca vrei o colaborare de succes intra pe http://jobial.yolasite.com
http___jobial_yolasite_com
Postat pe 11 Decembrie 2009 22:20
daca vrei o colaborare de succes intra pe htto://jobial.yolasite.com
http___jobial_yolasite_com
Postat pe 11 Decembrie 2009 22:21
daca vrei o colaborare de succes intra pe htto://jobial.yolasite.com
http___jobial_yolasite_com
Postat pe 11 Decembrie 2009 22:21
daca vrei o colaborare de succes intra pe htto://jobial.yolasite.com
http___jobial_yolasite_com
Postat pe 11 Decembrie 2009 22:22
In primul rand va felicit pe toti ca vreti sa faceti parte din cei care construiec lumea, nu din cei care se uita cum se construieste! unii se lasa prea exploatati... pot sa zic ca am cunoscut mai multe firme MLM-uri, si aveam impresia ca le stiu pe toate,toate sunt la fel... deci aveam un gust amar... munca multa, bani putini... dar ma simt o norocoasa,mi=am gasit un MLM stabil... numarul unu in calitate, au sust0inere stiintifica(oamenii de stiinta vin,dau mana cu noi in Romania, cumperi direct de la producator, si pentru ca numarul unu sunt oamenii, firma ofera scoli cu specializari si formare de lideri si directori in strainatate,chair daca sunt furmos,este real... poti obtine rapid un venit de minim 2500 de Roni cu sprijinul meu... daca nu cunoasteti,nu inseamna ca nu exista... pentru detalii magdalena_filip@yahoo.com 0757 986 986 0765 560 360 .... Succes!
FMeg
Postat pe 13 Decembrie 2009 22:20
2500 de roni? bre magdaleno, eu nu intru in birt fara maruntishu' asta in buzunar bre! si asta numai cand ma duc sa beau o cafea
ce dreaq, vino si tu cu o oferta mai acatarii
ready_vivus
Postat pe 13 Decembrie 2009 22:24
pentru cei din brasov, venim din Bucuresti din partea GNLD-ului,pentru a oferi locuri de munca,formare lideri si directori,cu un venit rapid de peste 25 de milioane... va astept joia aceasta, 17.12.2009, ora 17:00 , hotel ANABEL, langa complexul STAR... numele meu este Filip Magdalena,si pt alte intrebari 0757 986 986 , 0765 560 360, magdalena_filip@yahoo.com, si pentru alte infromatii revizualizati forumul... Sunt o tanara cu mari realizari pe plan profesional,si vreau sa vi le confesez!
FMeg
Postat pe 15 Decembrie 2009 21:23
sisterr esti aici? ne mutam in brasov
(astia-s doar banii de buzunar nu??? )
fleurdelis
Postat pe 15 Decembrie 2009 21:37
cata demagogie la unii, cat bla,bla,bla...MLM-ul se face cu munca asidua si sustinuta, o perioada buna de timp, dar apoi, FACE TOTI BANII SI TOT TIMPUL INVESTIT, DEOARECE ESTE SINGURA AFACERE UNDE MUCESTI ODATA BINE SIPRIMESTI APOI TOATA VIATA PROFIT !!!! dar se munceste pe rupte, nu se castiga banii usor cum zi unii si altii pe aici...asadar daca esti un om care esti perseverent si dornic sa te realizezi, fa MLM, daca esti lenes si te multumesti cu putin , te resemnezi si te consolezi cu gandul ca "tu nu ai noroc precum altii" ....vezi-ti de drum, nu te apuca de MLM, s-ar putea sa fi deceptionat...

in concluzie, MLM ar putea face oricine, dar nu este pentru toata lumea !!!
TF_
Postat pe 16 Decembrie 2009 19:46
si inca ceva importatnt, cei ce doriti sa incepeti o asemenea activitate, nu-i credeti pe cei care va promit castiguri rapide si spectaculoase realizate cu munca putina, asa ceva nu exista !!! imi MLM se castiga serios dupa cel putin 6 luni de activitate, serios ma refer la sume de peste 500 euro lunar constant!!!

dar se pot ajunge in decursul a 5 ani la venituri de peste 20000 eurolunar !!!
TF_
Postat pe 16 Decembrie 2009 19:48
un venit suplimentar ar fi asigurarile obligatorii pentru locuinte,pentru mai multe detalii puteti sa-mi scrieti la blonda212003@yahoo.com
garbo010960
Postat pe 26 Ianuarie 2010 11:23
ioi da...sister...pe maruntisul asta de buzunar...o sa traim ca in sanul lui Avraam.....da salariul...cat e salariul????
tutankhamon
Postat pe 26 Ianuarie 2010 11:38
BUNA,
TE INTERESEAZA BROKER DE ASIGURARI SI CREDITE?
SUNT BROKER COORDONATOR IN AFARA UNUI SERVICIU DE BAZA(CARE NU PREA ESTE SIGUR) SI AM AVANSAT DESTUL DE BINE PE TREPTELE DE CARIERA(ciuca_gh@yahoo.com)
ciuca_gh
Postat pe 9 Februarie 2010 22:55
BUNA,
TE INTERESEAZA BROKER DE ASIGURARI SI CREDITE?
SUNT BROKER COORDONATOR IN AFARA UNUI SERVICIU DE BAZA(CARE NU PREA ESTE SIGUR) SI AM AVANSAT DESTUL DE BINE PE TREPTELE DE CARIERA(ciuca_gh@yahoo.com)
ciuca_gh
Postat pe 9 Februarie 2010 22:57
BUNA,
TE INTERESEAZA BROKER DE ASIGURARI SI CREDITE?
SUNT BROKER COORDONATOR IN AFARA UNUI SERVICIU DE BAZA(CARE NU PREA ESTE SIGUR) SI AM AVANSAT DESTUL DE BINE PE TREPTELE DE CARIERA(ciuca_gh@yahoo.com)
ciuca_gh
Postat pe 9 Februarie 2010 22:57
De la: ana35, la data 2009-11-03 17:32:50Imi doresc din tot sufletul un venit din munca la domiciliu , in special acum ca sunt somera,am idee de MLM,as fi foarte fericita daca as fi si eu contactata ptr a incepe ceva serios,investitie minima si program la alegere.Adresa mea de e-mail este angelicutza007@yahoo.com
Astept sa fiu contactata...multumiri!



un venit suplimentar ar fi si cel de la firma LIFE CARE.Gama de produse este formata in special din produsele BIO: detergenti, produse de ingrijire corporala naturale, cosmetica decorativa (make-up) si suplimente nutritive.# Life Care foloseste o platforma Multi Level Marketing, cel mai complex si recompensatoriu sistem de management al unei retele de consumatori. Fiecare cumparatura este rasplatita pe baza unei evidente computerizate si pe baza unei grile de bonificatii predefinite·
# Life Care este compania ce dezvolta si sustine comunitatea BIO (adica orice persoana interesata de produse BIO si stilul de viata BIO si este dispusa sa impartaseasca aceasta preocupare). Daca sunteti interesati, detalii la : simona_filip@yahoo.com
simona1900
Postat pe 10 Februarie 2010 08:50
CADOURI SPECIALE PENTRU ZIUA INDRAGOSTITILOR si castig suplimentar in acelasi timp
http://www.bijunet.ro/?ref=1485
ryannik
Postat pe 10 Februarie 2010 11:45
riannik, lasa-ne mama cu cadourile astea...noi uram valantainu'
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Februarie 2010 11:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O FAPTA BUNA 1 De la: garbo173220 2 Mai 2012 10:57
Esti in cautarea unui loc de munca usor si profitabil? 4 De la: zebrrasalon 5 Aprilie 2011 13:41
job cu venit substantial,promovat de mitropolia ramana 2 De la: vuvuzela 5 Aprilie 2012 17:12
joburi in strainatate 24 De la: ana_badea2001 28 Iulie 2009 20:41
caut,un job 4 De la: nelly05 29 Septembrie 2009 11:04
Setari Cookie-uri