venit suplimentar

De la: zambil, la data 2009-05-29 10:08:13nu ne intereseaza...

Scuze atunci,am crezut ca este un forum in care exista comunicare....Insa ...

Postat pe 29 Mai 2009 10:21
castanieto...

nu esti prima cu texte d-astea de piramidale mascate... s-a saturat lumea p-acilea...

da' daca ne spui ce te doare pe tine pe sufletel, ne bagam indata, ca suntem si noi simtitori...
zambil
Postat pe 29 Mai 2009 10:24
comunicare exista...mai buna, mai rea...dar exista si-un mic regulament, pe care nu tb neaparat sa-l citesti, incat sa stii ca reclama de orice fel este interzisa pe acest site...multumim...
mia79x
Postat pe 29 Mai 2009 10:24
si-nca am fost draguti...ca altfel atentionam adminii si zbura in eter reclama cu tot...cu altii asa am procedat...cu tine chiar suntem draguti...incat dam si explicatii
mia79x
Postat pe 29 Mai 2009 10:26
bre mio.. disparu reclama, auzisi.. disparu reclama...

iar am ramas ca prostii, de nu stim ce vorbim p-acilea...
zambil
Postat pe 29 Mai 2009 10:26
pai unde disparu, zambil?ca eu tot o vad si odata cu ea...rosuu.dar ia sa rezolv eu problema again...ca numai virusi dintr-astia apar in jur de weekend , nu stiu cum ma-sa
mia79x
Postat pe 29 Mai 2009 10:30
lasa-ti sa manance si gura lor o paine...
wife_de_zmeu
Postat pe 29 Mai 2009 10:31
pai am fost finuti cu ea, wife...ca nu scotea asa tare ochii, so nu am actionat din prima...am dat chiar si explicatii...dar, ma provoca si zambil...si tare avea dreptate
mia79x
Postat pe 29 Mai 2009 10:33
mai floricico......lasa-ne......intr-o tara care geme.... da...efectiv, geme si e supraincarcata de produse cosmetice care mai de care mai proaste sau mai fitoase, tu vii si cu abureala asta???? e clar!...nu mai aveti clienti si ati ajus sa ii cersiti pe unde puteti....josnic daca o faceti pe un amarat de forum cu cateva sute de utilizatori....
tutankhamon
Postat pe 29 Mai 2009 10:34
cu vreo cateva zeci de utilizatori, si restu' clone... si la zeci ala crez ca-s entuziast... he,he,he..
zambil
Postat pe 29 Mai 2009 10:36
miutzo...nu te mai chinui mama sa atentionezi adminii de reclama mascata..cred ca de aceea au deschis acest topic ca sa nu ne mai inunde semintaresele si chilotaresele....sa mor eu, parca am fi la colt de strada....in copilaria mea erau tigancile cu seminte - bomboane agricole baieti, ciunga cu suprize baieti....acuma aceleasi tiganci s-au reprofilat...vind chiloti shtanga si sutiene pentru balabuste.....
tutankhamon
Postat pe 29 Mai 2009 10:38
ati speriat fata, nu mai intra

mia, dap...ati fost delicati cu ea...ca daca ma trezeam eu cu fundu' in sus, cine stie ce ziceam...

si-a sters contul, mai...
wife_de_zmeu
Postat pe 29 Mai 2009 10:39
fiecare pasare pe limba ei piere.....
tutankhamon
Postat pe 29 Mai 2009 10:40
Pacat ca voiam sa ma inscriu.
Micass
Postat pe 29 Mai 2009 20:47
Saraca fata a-ti speriato,si eu care mai aveam un pic sa nu ma inscriu.
strumfitoaia
Postat pe 30 Mai 2009 10:10
ati mami... cai d-aia dobrogeni.. de la rebus...
zambil
Postat pe 30 Mai 2009 10:15
timite mi si mie detalii. lucya_mania2006@yahoo.com multumesc
lucya_mania2006
Postat pe 30 Mai 2009 10:59
si totusi... cine a plecat... suplimentar?!!
gianiblue
Postat pe 30 Mai 2009 11:02
M-ar interesa si pe mine o astfel de afacere, daca se poate sa imi da-ti si mie niste detalii pe gabriela.nicoara@yahoo.com
gabriela_nicoara
Postat pe 30 Mai 2009 21:16
ioi doamne...ce-mi plac mie conturile deschise pentru a se scrie prima si unica postare pe un topic indoielnic....oricum, unica care conteaza....parca asa era reclama la o revista de renume.....
tutankhamon
Postat pe 30 Mai 2009 22:43
AS DORI SI EU MAI MULTE AMANUNTE DESPRE UN ASTFEL DE JOB.
anisoaracristea57@yahoo.com
MULTUMESC
garbo002254
Postat pe 30 Mai 2009 23:27
mari caterimcosi mai sunt unii pe aici...in special cei cu sute de mesaje postate...o intrebare vreau sa va pun si eu....sper ca imi veti putea raspunde cumva la ea...CUM V-AR PLACEA SA MUNCITI?? 35-40 ani cate 8-10 ore/zi,6 zile pe saptamana,concediul sa-l luati cand vrea patronul,apoi dupa acesti ani sa iesiti la pensie,o pensie care este poate 80% dintr-un salariu care oricum nu va ajunge....SAU mai inteligent ar fi sa munciti 3-5 ani cate 2-3 ore/zi,restul timpului petrecanduti-l asa cum doresti,stabilindu-ti singur programul,colegii...fara sef,fara subaltern,sa poti pleca in concediu cand doresti tu fara sa-ti impuna cineva un program,Iar dupa aceasta perioada sa"iesi la pensie",o pensie generoasa care sa-ti poata asigura traiul mai mule decat decent tie si familiei tale tot restul vietii....
EU IMI DORESC SA FIU TANAR PENSIONAR si asta se va intampla in curand....TU DE CE NU AI FACE-O ???
TF_
Postat pe 30 Mai 2009 23:52
auzi tinere pensionarule....si in 2-3 ani cand nimeni nu iti va mai cumpara produsele pe care le promovezi acuma, ce vei face?????...traiesti din mila publica?????...esti jalnic....va imbata cu apa rece firmele astea de kkt, care promit marea cu sarea...dar nimenea nu a auzit de ele in strainatate...tinere... stii ceva....maturizeaza-te.... lasa visele copilariei si ale imbogatirii peste noapte.....daca se castigau asa multi bani, se duceau toti somerii sa faca asta....ce dreaq e atat de greu de inteles in mlm-urile astea de reahat???
tutankhamon
Postat pe 31 Mai 2009 00:02
ba...ma lasi.....ti-am mai spus si mai sus...dar vad ca e greu sa citesti....mai asteapta tu cativa ani si ai sa vezi ce ti-o iei.....de la viata....si ce rau iti va partea ca ai apucat-o pe drumul asta......da..ard gazul...e vreo problema???...o fac cumva pe banii tai????.....si tu daca ai atatia bani cat te lauzi, ce cauti pe forumul asta de doi lei????...mai fuse una pe acilea care cica vindea produse de 8 ori mai ieftin.....si, din pacate, inca sunt multi fraieri care mai cred gogoritele voastre....
tutankhamon
Postat pe 31 Mai 2009 00:26
trimite-mi si mie detalii despre lucru la domicilui.
szabadosa@yahoo.com
mersi
garbo002118
Postat pe 31 Mai 2009 06:57
buna.ma numesc reveica.eu prestez colaborari in timpul meu liber,zic colaborari ca sunt doua.am de la 7,30-16 primul job de baza, dupa care urmeaza cele doua colaborari.daca vrei sa iti impartasesc din activitatea mea ,contacteaza-ma la nr de tel:0723231104.te astept.totul este posibil azi si e ok.
garbo003799
Postat pe 31 Mai 2009 08:24
Iar a aparut pe forum un "imbogatit" in urma vazarii de produse de rahat? Toti se imbogatesc in 3-5 ani. Hai sa vindem toti produse de astea sa ne asiguram viitorul.Sa fim toti bogati si fericiti. Sa ne intalnim toti in vacante in stainatate. Haideti sa vindem toti creme sa vedeti ce bogati o sa fim.
Micass
Postat pe 31 Mai 2009 09:50
afacerea e simpla.
apare o tanti / nene cu reclama la niste produse. lume-njura si se-ntreaba fara noima: ce-ai cu noi, ma?

cum clientii nu prea se inghesuie, acea tanti /nene ca sa dea impresia ca a starnit curiozitatea si interesul, mimeaza bulucire de clientela. poate, poate pica un fraier / fraiera.

asa ca, isi face niste conturi si se intreaba pe sine despre ce vorbeste intelegent, nu?

acelasi scenariu ca la papucei acolo, cine o fi castigat ochincili? ca nu ni s-a mai spus. secret .
si_totusi
Postat pe 31 Mai 2009 10:26
Pai ce vrai Totusico sa atacam fata ?! Nu de papuci , de invidie ! Lume rea ,mai
blanca
Postat pe 31 Mai 2009 11:31
fetele, mie imi place propozitia aia.. de-o zise fata, mai sus..

.prestez colaborari in timpul meu liber. , wow!!, are si 2..obosita tre sa fie femeia..
gabitzza
Postat pe 31 Mai 2009 11:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa faci bani pe timp de criza 2 De la: KITYSH 3 Februarie 2011 11:34
Cat de operativi sunteti in a va schimba locul de munca?? 35 De la: garbo171675 13 Martie 2014 12:55
LUCRU 2 De la: garbo182580 18 Ianuarie 2011 14:09
cum trecem peste disponibilizare!! 12 De la: office_salinasusesi_ro 15 Septembrie 2010 12:25
adio criza am reusit 15 De la: LILO 23 Aprilie 2010 18:30
Setari Cookie-uri