venit suplimentar

buna,daca se poate as vrea si eu detalii despre
acest job
alina200780
Postat pe 3 Noiembrie 2008 16:21
alina200780@yahoo,com
alina200780
Postat pe 3 Noiembrie 2008 16:22
daca iti doresti un part time eu cred ca se gaseste. poti sa inchei asigurari sau sa devii distribuitor. nu iti ocupa foarte mult timp
fluturasalb85
Postat pe 6 Noiembrie 2008 17:32
bravo Saormaria e viitorul pt viitoarea generatie de obezi
edy_sword
Postat pe 13 Noiembrie 2008 23:30
Caut colaboratori Farmmec cosmetics.Pana la 31 noiembrie inscrierile in sistem sunt gratuite .
Tuturor interesatilor/interesatelor sa afle mai multe detalii ii/le invit sa-mi trimita un e-mail la cassye_m@yahoo.com cu mentiunea detalii Farmec.


Postat pe 17 Noiembrie 2008 13:58
as dori sa stiu mai multe despre aceste activitati financiare.email-ul meu este biankadeluca@yahoo.com multumesc anticipat
biankka
Postat pe 23 Noiembrie 2008 02:17
buna! as dori mai multa informatii despre activitatea la care faci referire..luminita.bratescu@gmail.com...multumesc mult..
luminitabr65
Postat pe 23 Noiembrie 2008 21:50
Salut.Cine este interesat de un venit suplimentar sigur ii putem oferii un proiect financiar.Tendintele generale sunt:afacere proprie,discounturi 35%,cumparaturi prin internet,livrare la domiciliu.Trimite-ti numele complect,nr de telefon si locatia la:allexia55@yahoo.com si o persoana va lua legatura cu voi.Multumesc.
allexia
Postat pe 9 Decembrie 2008 17:18
V-ati putea apuca sa faceti mici lucruri..de la martisoare la bijuterii, de la hainute la lucruri crosetate..etc. Eu asa am inceput sa fac bani suplimentari..apoi a devenit un job cu norma intreaga din care castig destul de bine..nu extraordinar, dar mai bine dacat daca as fi angajata.Si am multe prietene care fac asta sau lucreaza part time diverse lucrusoare. Site-ul cu lucrurile mele este www.beefree.ro..de acolo puteti gasi si alte adrese..poate va vin idei.
elena58
Postat pe 11 Decembrie 2008 11:57
Buna la toata lumea...Venit suplimentar??? Eu am asa ceva si sunt multumita. Am invatat multe care m-au ajutat sa-mi dezvolt propria-mi afacere. Nu am sef , lucrez cat vreau , in functie de cati bani am nevoi. Planul de lucru mi-l fac singura...Am castigat bani , sanatate , prieteni...Daca va intereseaza scrieti-mi .Astept...
mirelamaria
Postat pe 13 Decembrie 2008 15:50
acam
Postat pe 8 Ianuarie 2009 02:19
am 2 proiecte ca independenta financiara..1.vand carduri de reduceri --adica clientul care are acest card primeste cand cumpara orice 5%inapoi pe card si 2.o noua retea de telefonie internationala,in care clientul daca recomanda alti clienti in retea nu mai plateste factura curenta.astept sa ma contactati pt mai multe detalii
blu18
Postat pe 8 Ianuarie 2009 08:42
paun_gabriela20@yahoo.com0733671361.doresc detali pt oferta
paun_gabriela20
Postat pe 9 Ianuarie 2009 17:02
Venit suplimentar...detalii la adresa mirela_pas@yahoo.com
mirelamaria
Postat pe 10 Ianuarie 2009 15:21
daca vrei mai multe informatii scrie pe adresa camelya_74@yahoo.com
camelya_74
Postat pe 10 Ianuarie 2009 19:21
eu as fii interesata de anuntul tau cu venit suplimentar...ai putea sa-mi dai mai multe detali pe adresa mea de e-mail catalina 457@yahoo.com.multumesc
catalina457
Postat pe 11 Ianuarie 2009 12:19


Buna!


Si pe mine m-ar interesa un venit suplimentar.

Daca imi poti trimite mai multe amanunte despre networking marketing, asta este adresa mea de mail : porojanlaura@yahoo.com
arual
Postat pe 11 Ianuarie 2009 12:29
daca aveti studii superioare, doriti venituri suplimentare si nu in sistem MLM, credeti ca va potrviti sa colaborati cu o banca, va rog, trimite-ti CV -ul pe tatiana.mardan@yahoo.com.
tanias
Postat pe 11 Ianuarie 2009 17:24
sunt interesata de networkmarketing.
te rog sa imi transmiti detalii la mihaelaturcin@yahoo.com
ledica
Postat pe 12 Ianuarie 2009 09:49
Buna,
V-ar interesa sa va inscrieti intr-o activitate de tip MLM cu produse cosmetice?
Firma este UNICUL IMPORTATOR AUTORIZAT IN ROMANIA al produselor cosmetice naturale de larg consum marca REFAN, SORAYA, 2M (Anafarm), WATKINS si le distribuie prin sistemul Multi Level Marketing (MLM), afacerea aflandu-se intr-o expansiune rapida, locul 1 in Europa ca si crestere in ultimul an dintre MLM-uri, fiind considerata "AFACEREA ANULUI 2008 in ROMANIA" !Daca vrei cu adevarat sa-ti stapanesti viata poti incepe chiar acum ! Asta este MESERIA NOASTRA astazi. Suntem mandri ca te putem ajuta ! Te putem ajuta si pe tine, cu o conditie: sa vrei sa-ti stapanesti viata, sa vrei sa fii independent ! Mult SUCCES !



In momentul inscrierii tale ai devenit client al firmei ABC Cosmetics si beneficiezi de toate avantajele si ofertele firmei, dar ai devenit si asociat al ei , preluand si o afacere de succes.



Ca si client ai urmatoarele avantaje:

Comenzile se pot plasa prin telefon, e-mail, sau fax (recomandabil prin telefon);

Discount de 25% , indiferent de valoarea comenzii;

Beneficiezi de toate ofertele si reducerile suplimentare acordate de firma;

Durata de livrare 2-3 zile de la realizarea comenzii;

Transportul se realizeaza prin curier rapid, la orice adresa de livrare doriti ;

Nu este obligatorie comanda lunara si nici o suma limita;

mail: baicoianu_madalina@yahoo.com
baicoianu_madalina
Postat pe 28 Ianuarie 2009 20:55
Ma-da-li-na... in curand candidezi la Top.
Marisa
Postat pe 28 Ianuarie 2009 20:57
De la: ileanaradu, la data 2008-08-20 13:11:39eu am sa va spun in ce consta : te inregistrezi pe niste saituri si dupa ce te-ai inregistrat iti faci un cont pe un sait de plati pe net, gen alertpay, ca sa aiba firma unde sa iti verse banii, apoi te logezi , dai pe ''surf ads'' , si deschizi paginile care iti apar acolo, asta se face doar o data pe zi, si esti platit cu 2 eurocenti sau un cent pe sait deschis. Sunt bani putini dar daca esti perseverent se strang.
saituri partenere:
http://primebux.com/index.php?r=ileanaradu
http://eurovisits.org/?r=ileanaradu
http:// http://foxcash.net/?r=ileanaradu
Daca aveti incredere puteti incerca , nu va costa nimic si este si distractiv
Spor la treaba

Imi poti da detalii te rog frumos? id manuelagheorghe@gmail.com Multumesc anticipat.Abia astept sa incerc. Pupici.

Postat pe 29 Ianuarie 2009 18:36
sal, zi-mi si mie despre venit suplimentar-roxana_iulika@yahoo.com merci mult
roxana_iulika
Postat pe 2 Februarie 2009 17:47
Buna ma intereseaza si pe mine roxana_iulika@yahoo.com constanta
roxana_iulika
Postat pe 2 Februarie 2009 17:54
De la: corinascriba, la data 2008-08-06 21:58:53o afacere de network marketing este o oportunitate de afaceri a celor care isi doresc control financiar si flexibilitate ,o posibilitate de a alege cand si cum sa lucrezi.Este o afacere cu risc financiar zero si cu investitii foarte mici.Lasa-mi o adresa de mail sau un numar de telefon ca sa te pot contacta pentru mai multe amanunte.
vasyz90ellas
Postat pe 5 Februarie 2009 18:36
De la: corinascriba, la data 2008-08-06 21:58:53o afacere de network marketing este o oportunitate de afaceri a celor care isi doresc control financiar si flexibilitate ,o posibilitate de a alege cand si cum sa lucrezi.Este o afacere cu risc financiar zero si cu investitii foarte mici.Lasa-mi o adresa de mail sau un numar de telefon ca sa te pot contacta pentru mai multe amanunte.
vasyz90ellas
Postat pe 5 Februarie 2009 18:42
De la: Anca_Florina, la data 2008-10-05 02:26:37Doamne iarta-ma, mare e disperarea omului in Romania asta! Cum poti sa gandesti ca o scoti bani dand click-uri? Ganditi-va si voi logic. Plus ca mai e o chestie. Trebuie sa iti faci ,,retea". Nu observati ca toti astia cu reclamele lor, va dau un id la finalul ficarui link?
,,http://primebux.com/index.php?r=ileanaradu
http://eurovisits.org/?r=ileanaradu
http:// http://foxcash.net/?r=ileanaradu "
Ia uitati-va putin la finalul ficarui link. ,,ileanaradu" ce va spune? Haideti sa fim cat de cat realisti. Ei din asta scot ,,banii" aia infimi. 1-2 euro-centi pe click. Pai ia ganditi-va cate click-uri sunt necesare pt sumele pe care le ,,promit" acesti visatori. Faceti un calcul de clasa a 2-a. Eu stiu ca e foame mare, dar ganditi-va si la metode mai ,,normale" de a face un ban cinstit.Va spun sincer, eu mai fac si lucrari de licenta cand imi permite timpul. Ia ganditi-va si voi logic pentru o secunda.
Nu ar fi toata lumea ,,full" de bani daca ar pica din cer, sau ma rog, ceva similar, dand click-uri? E cea mai mare tampenie si sa crezi ca poti sa faci ceva, si sa aplici la asa ceva, ca sa nu mai zic de a sta si te ruga de unul si altul sa se inscrie de pe contul tau si sa dea la click-uri. Bagati-va mintile in cap dragii/dragele mele ca pentru ban trebuie MUNCA, nu taiat frunze la caini morti. Multa bafta si mai ganditi si voi putin! Nu tot ce zboara se mananca. Pacat ca sunt destul de multe persoane cu o anumita varsta care se ocupa cu aceste ,,matrapazlacuri".



PS: Spor la click-uri celor care se ocupa cu asta si by the way, get a LIFE, a REAL one!


MARE DREPTATE AI...
ACUM VEZI CATA LUME DISPERATA EXISTA IN ROMANIA ASTA
lysa77
Postat pe 23 Februarie 2009 01:31
ASTEA SUNT MARI TEPE
AM LUAT SI EU O TEPA DE GENUL ASTA
MACAR INVATATI VOI DIN PROSTIA MEA.
AI FACETI PE ALTII CU BANI,VOI NU AVETI NICI UN CASTIG.
STATI IN BANCA VOASTRA,NU MAI CREDETI TOATE TAMPENIILE.
VA MAI PIERDETI SI TIMPUL DE POMANA PE INTERNET,IN LOC SA FACETI CEVA UTIL PRIN CASA SAU SA IESITI LA O PLIMBARE PRIN PARC.
ASTA E RECLAMA MASCATA...
lysa77
Postat pe 23 Februarie 2009 01:35
dragele mele,dupa ce-am citit parerile si disperarea unora dintre voi,am intrat pe bunul nostru prieten GOOGLE,si-am cautat ceva legat de aceste "afaceri prifitabile" ,doar stand in scaunul de calculator si castigand o "gramada de bani".
am dat peste ceva foarte interesant,un tip "citit",inteligent,cu capul pe umeri,care povesteste despre asa zisele "castiguri".
imi permit sa-l citez pe scurt : " Stilul lor este asa de bine pus la punct incat ai impresia ca tot e simplu si banii vin instantaneu. La final, au invitat vreo 5 familii, care fac parte din sistem si care castiga foarte bine. Doar femeile au vorbit, incercand sa le convina pe cele din sala cat de bune sunt produsele lor, in sala mai bine de 85% erau femei si cred ca asta se intampla deoarece ei cred ca ele sunt mai usor de convins, de aceea si majoritatea produselor comercializate pentru ele sunt "
ADICA NOI FEMEILE SUNTEM MAI USOR DE PROSTIT !!!
las un link pt voi,intrati si cititi despre ce e vorba in afacerile astea de "cartier" , si cu ce se ocupa ele.

http://www.bogdan-pantoc.com/editoriale-libere/aboradare-network-marketing/
lysa77
Postat pe 23 Februarie 2009 02:16
BUna!Adresa de mail este mariana_codreanu2005@yahoo.com>Astept detalii, cu multumirile de rigoare.
mariana_codreanu2005
Postat pe 23 Februarie 2009 10:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dilema... 13 De la: loveactually 16 August 2009 20:09
elena_papa2005 3 De la: Elena_Papa 14 Mai 2009 16:56
Un job part time - Tupperware iti schimba viata! 12 De la: Laura_M 30 Octombrie 2010 22:50
joburi in strainatate 24 De la: ana_badea2001 28 Iulie 2009 20:41
Cat de operativi sunteti in a va schimba locul de munca?? 35 De la: garbo171675 13 Martie 2014 12:55
Setari Cookie-uri