venit suplimentar

multi isi doresc un venit suplimentar.Oare la noi in tara exista si joburi.colaborari cu diversa firme pt lucrul acasa?Am auzit ca in strainatate se cistiga destul de bine din astfel de colaborari.Cred ca tuturor ne-ar primde bine .Ce ziceti?Are cineva idee despre astfel de firme?
marinela_diana
Postat pe 29 Iulie 2008 23:21
daca vrei un venit suplimentar poti sa incerci o afacere de network marketing
CRIMEDE
Postat pe 3 August 2008 12:13
si pe mine ma intereseaza acest subiect tare mult dar inca nu am gasit decat o firma care plateste insa c-am putin, bine ca nici treaba multa nu este de facut....te-as ruga daca ai amanunte spune-le. multumesc frumos
ileanaradu
Postat pe 3 August 2008 16:55
Daca vrei , da -mi ceva amanunte despre aceasta afacere Multumesc ,pa
marinela_diana
Postat pe 5 August 2008 19:04
o afacere de network marketing este o oportunitate de afaceri a celor care isi doresc control financiar si flexibilitate ,o posibilitate de a alege cand si cum sa lucrezi.Este o afacere cu risc financiar zero si cu investitii foarte mici.Lasa-mi o adresa de mail sau un numar de telefon ca sa te pot contacta pentru mai multe amanunte.
CRIMEDE
Postat pe 6 August 2008 21:58
da-mi adresa ta si iti voi trimite informatii suplimentare cum sa lucrezi acasa.
ileanaradu
Postat pe 7 August 2008 08:36
buna. ma intereseaza si pe mine ,daca poto trimite -mi detalii
magda_r
Postat pe 7 August 2008 18:06
rmmagdalena@gmail.com ---multumesc anticipat
magda_r
Postat pe 7 August 2008 18:09
m ar interesa si pe mine o astefel de preocupare. daca poti da mi i d ul sa putem discuta mai multe pe mess. Multumesc
2680426335012
Postat pe 12 August 2008 17:07
DRAGA MEA ASTEA SUNT PROSTII NU MUNCA ACA ,EU AM CREZUT CA ESTE CEVA SERIOS NU SAITURI DE ACCESAT.
magda_r
Postat pe 13 August 2008 17:25
Nu stiu de ce crezi tu ca sunt prostii, daca stii ceva spune-mi si mie ca sa nu mai pierd timpul!ti se par bani putini sau ce? Daca reusesc sa strang ceva in cont o sa fi prima care o sa afli!! Eu am postat anuturi si pe bestjobs si nimeni nu s-a oferit decat daca plateam niste cd-uri..... etc.oricum daca gasesti ceva mai serios anunta-ne si pe noi!
merci frumos!
ileanaradu
Postat pe 14 August 2008 15:44
prostiile astea circula de mult,eu stiu de ale de aprox 3 ani ,daca era ceva serios jumatate din romanii buni de munca numai munceau,dadeau clicuri si gata banii,dar dupa cum vezi lumea se zbate pentru ceva real nu virtual .Eu lucrez la o firma de constructii si oamenii muncesc din greu pt 12-15 mil pe luna ,daca ar fi cum crezi tu cine ar mai sta la 36grade sa asude ,nu??ar da clic si noaptea nu numai ziua Gindeste te ca primii care afla de regula de chesrtiile asta sunt pustii care stau non stop pe net,ce crezi nu s ar umple de banii?Ai mai vedea unul pe stada?Ar mimca netul ,SUCCES
magda_r
Postat pe 16 August 2008 18:33
Personal sunt o femeie extrem de ocupata, am un servici care necesita multa responsabilitate, sunt studenta si in anul II la psihologie si inca atatea altele. Insa in timpul liber ce imi mai ramane dezvolt un proiect financiar de networkmarketing.
Cine spune ca proiectul in care sunt implicata, este o prostie nu am de gand sa il contrazic, nimeni nu stie ce spune, atata timp cat nu face asa ceva , trebuie sa fi in interiorul sistemului ca sa poti sa zici mai tarziu ceva despre el.
Astept asadar sa imi scrieti daca va intereseaza despre ce este vorba, daca sunte-ti din Bucuresti (eu sunt din alt oras) este perfect am colaboratori de marca in Bucuresti, si vi se poate prezenta oportunitatea la un nivel inalt. Va trebuie doar un pic de deschidere a minti.

p.s. ATENTIE! NU POTI FACE BANI IN NIMIC , DACA NU INVESTESTI O SUMA DE BANI , IMPORTANT ESTE CAT INVESTESTI, 200 RON SAU 200000XXX(?)RON, EU CRED CA TOTI AM ALEGE SA INVESTIM INTR-O AFACERE 200 RON. ASA CA SA NU CREDETI CA SE FAC BANI FARA UN MINIM DE INVESTITIE . EU AM ALES PRIMA VARIANTA ACUM 3 ANI SI NU IMI PARE RAU DELOC.
rimina
Postat pe 17 August 2008 10:37
Astep sa-mi spui si mie despre afacerea ta.
multumesc!
ileanaradu
Postat pe 17 August 2008 11:23
ma numesc mariana,din cluj-napoca,sincer am cautat si caut un venit suplimentar,am reusit sa invat tehnici de marketing pe internet insa nu am gasit inca solutia si nici o calaborare REALA
DACA STII CEVA TI-AS FI FOARTE RECUNOSCATOARE

Postat pe 17 August 2008 12:43
Buna fetelor,
Eu derulez un proiect financiar de cateva luni, si va pot spune ca este ok.In primul rand am reusit sa ma dezvolt personal fiind pe un program de pregatire si sa castig un venit suplimentar.Desi am o pregatire economica superioara, scoala nu ne-a invatat cum sa devenim independenti financiar, sa stim sa citim cadranul banilor.
valance
Postat pe 17 August 2008 15:14
Fetelor tare ma intriga un lucru la majoritate dintre voi.Cum de ati devenit toate membre ale forumului la acceasi data?
ileanaradu
Postat pe 17 August 2008 15:28
te rog daca vrei sa mi dai si mie mai multe detalii despre aceste venituri suplimentare.Mi ai dat acceptul pe mess, sunt in lista ta si id ul este inima de gheata
astept detaliile respectiva
iti multumesc
2680426335012
Postat pe 17 August 2008 22:12
Buna fetelor! Si eu sunt inetersata de un loc de munca part-time, o afacere suplimentara. Va rog sa dati mai multe detalii. Cele care ati postat mai sus si sustineti ca dezvoltati unele proiecte financiare, de ce nu dati mai multe detalii? De ce atatea secrete? Daca e ceva serios nu vad de ce nu ati putea descrie in cateva cuvinte cu ce va ocupati si care ste modalitatea de intra in sisteme in care activati. Sau trebuie ca fiecare sa isi lase Id-ul pentru a fi "aburit" in particular?
alinaposchina
Postat pe 17 August 2008 22:32
SI PE MINE M-AR INTERESA O ASTFEL DE MUNCA ,NETWORK MARKETING.
MAI DATI-MI NISTE DETALII

EMAILUL MEU:mrs_popescu2006@yahoo.com

Va multumesc!

Postat pe 18 August 2008 08:22
Pe cine nu intereseaza??? dar ce va impiedica sa ne spune ti si noua?bravo voua ,dar indurativa si de noi ,eu de ex muncesc 10ore pe zi pt 1200 ron pe luna
dyanapetrescu
Postat pe 18 August 2008 13:13
De la: dyanapetrescu, la data 2008-08-18 13:13:25Pe cine nu intereseaza??? dar ce va impiedica sa ne spune ti si noua?bravo voua ,dar indurativa si de noi ,eu de ex muncesc 10ore pe zi pt 1200 ron pe luna




dyana.mary@yahoo.com
magda_r
Postat pe 18 August 2008 22:27
sunt foarte curioasa de network marketing sistemul in general incep sa-l inteleg, dar,inca nu am obtinut nici un profit,
mami3dulce@yahoo.com

Postat pe 18 August 2008 23:35
Probabil este vorba de network 21 si de amway............
intr-adevar daca ai personalitate si poti selecta binele de rau, merita, daca nu stai in banca ta pentru ca filozofia americana privind banii e cu totul alta decat cea europeana.
Cunosc familii care s-au dezbinat din cauza acestei afaceri, cunosc persoane care au cazut in stari depresive duse pana la un pas de sinucidere...dar, pentru unii a mers, a mers bine chiar!
nebuna
Postat pe 19 August 2008 08:19
De la: ileanaradu, la data 2008-08-17 15:28:00Fetelor tare ma intriga un lucru la majoritate dintre voi.Cum de ati devenit toate membre ale forumului la acceasi data?


ai deptate...acum observ si eu!
nebuna
Postat pe 19 August 2008 08:22
buna,
te rog sa-mi dai sio mie amanunte despre aceasta posibilitate de castig
0747062082, debypopa@yahoo.com
o zi buna
dana
debypopa
Postat pe 20 August 2008 11:34
eu am sa va spun in ce consta : te inregistrezi pe niste saituri si dupa ce te-ai inregistrat iti faci un cont pe un sait de plati pe net, gen alertpay, ca sa aiba firma unde sa iti verse banii, apoi te logezi , dai pe ''surf ads'' , si deschizi paginile care iti apar acolo, asta se face doar o data pe zi, si esti platit cu 2 eurocenti sau un cent pe sait deschis. Sunt bani putini dar daca esti perseverent se strang.
saituri partenere:
http://primebux.com/index.php?r=ileanaradu
http://eurovisits.org/?r=ileanaradu
http:// http://foxcash.net/?r=ileanaradu
Daca aveti incredere puteti incerca , nu va costa nimic si este si distractiv
Spor la treaba
ileanaradu
Postat pe 20 August 2008 13:11
as vrea ceva detalii daca se poate pe mail marinela_diana@yahoo.com mersi,o seara buna,pa
marinela_diana
Postat pe 20 August 2008 22:44
as vrea si eu detalii pe mail daca se poate(solea_teo@yahoo.com),multumesc mult!
genul
Postat pe 23 August 2008 15:46
Nu s-ar putea trimite banii direct fara sa mai accesam saiturile?Am face si economie de net si in mod normal, ar trebui ca beneficiile sa creasca direct proportional.Mai ales ca pe nimic, nu se iau impozite, si nici t.v.a.

Postat pe 24 August 2008 05:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va temeti ca puteti ramane fara serviciu? 28 De la: caasandra 19 Septembrie 2013 01:43
Cautam sef de magazin 8 De la: Axl_22 5 Octombrie 2011 17:59
DEMISIE 7 De la: CABINIUC 9 August 2011 13:08
caut,un job 4 De la: nelly05 29 Septembrie 2009 11:04
elena_papa2005 3 De la: Elena_Papa 14 Mai 2009 16:56
Setari Cookie-uri