venit suplimentar

ofer job part-time...cei interesati sa intre pe mess la ryanna_gh...este o afacere testata de mine...se castiga foarte bine...
ryannik
Postat pe 10 Februarie 2010 11:49
da ....da...trimet email acuma......vreau job.....da ...da....
tutankhamon
Postat pe 10 Februarie 2010 11:51
ioi, ca mi-am adus aminte!
tuth, daca mai trimiti chestii d-alea terminate cu "daca nu bla-bla-bla... vei avea 7 ani de ghinion" te scot din lista, auzi?!

mai, urasc treburile astea!

si nici buzzz nu-ti mai dau de ziua lu' valentin ala, uite-asa!
Tylly
Postat pe 10 Februarie 2010 11:51
ioi, mor...aseara a primit G un mass de la scrishy...cu de-asta sa nu intrerupi firul
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Februarie 2010 11:52
celll...nu dadea....l-am primit de la scrich si eu...si l-am dat mai departe.....ca nu vroiam ca fata sa aibe ghinion....ca eu oricum nu cred in rahatelele astea....ca si aia cu trimite la cinshpe persoane si apasa F1 si pe ecrasn iti apare numarul iubitului.....ma lasi...o prietena mai naiva a facut asa si i s-a restartat compu...deci iubitul ei e windows????

era numai asa...de amuzament....
tutankhamon
Postat pe 10 Februarie 2010 11:55
numarul trebuia sa apara?
io cautam sa-i vad numele... na, ca l-am ratat!
Tylly
Postat pe 10 Februarie 2010 11:57
doamne,bine ca nu trebuia sa apara poza sau vreun filmulet ceva
elodia
Postat pe 10 Februarie 2010 12:04
Ofer job part-time la firma de cosmetice metropolitans...25% reducere comanda,la inscriere plus 10% de la cei inscrisi+daca intr-o luna cumu;ezi vanzari de 600ron,in urmatoarea luna ai reducere de 32.5% la comanda...cei interesati sa intre pe mess la ryanna_gh...este o afacere testata de mine...se castiga foarte bine...
ryannik
Postat pe 10 Februarie 2010 12:06
cell..scuze mami....din cauza vitezei....si a serialului - nu spui care, ca mi-o iau de la sor'ta - da...ai dreptate...e NUMELE iubitului si nu NUMARUL......
tutankhamon
Postat pe 10 Februarie 2010 12:18
Amway... E ok daca inchizi ochii si te lasi condus, uiti de prieteni... ti se explica sa-i lasi daca nu sunt langa tine, oricum iti faci altii in interiorul ,,organizatiei"... Da, am mers la intalniri, PM, BBS, WES,... am fost si pe programul de pregatire. Da, incepuse sa fie bine pt mine dar eram obligata sa-mi neglijez familia pt. "a creste". Cand nu am mai fost "om cheie" (cei din sistem cunosc expresia) s-a crezut ca ma vor readuce in colectiv daca imi vor spune ca sunt slaba, nu am ambitie, nu lupt... Pacat! Am fost slaba pt. ei dar am ramas cu familia. Dar pastrez magazinul, consum produsele lor. Chiar sunt bune calitativ. Pacat ca oamenii care intra in sistem sunt atat de habotnici. Distrug de multe ori in loc sa dezvolte...
viorik
Postat pe 10 Februarie 2010 17:53
dar produsele lor sunt scumpe pt nisa de piata romaneasca.
reyya
Postat pe 10 Februarie 2010 18:02
De la: garbo036477, la data 2009-10-24 00:42:15
De la: rimina, la data 2008-08-17 10:37:22Personal sunt o femeie extrem de ocupata, am un servici care necesita multa responsabilitate, sunt studenta si in anul II la psihologie si inca atatea altele. Insa in timpul liber ce imi mai ramane dezvolt un proiect financiar de networkmarketing.
Cine spune ca proiectul in care sunt implicata, este o prostie nu am de gand sa il contrazic, nimeni nu stie ce spune, atata timp cat nu face asa ceva , trebuie sa fi in interiorul sistemului ca sa poti sa zici mai tarziu ceva despre el.
Astept asadar sa imi scrieti daca va intereseaza despre ce este vorba, daca sunte-ti din Bucuresti (eu sunt din alt oras) este perfect am colaboratori de marca in Bucuresti, si vi se poate prezenta oportunitatea la un nivel inalt. Va trebuie doar un pic de deschidere a minti.

p.s. ATENTIE! NU POTI FACE BANI IN NIMIC , DACA NU INVESTESTI O SUMA DE BANI , IMPORTANT ESTE CAT INVESTESTI, 200 RON SAU 200000XXX(?)RON, EU CRED CA TOTI AM ALEGE SA INVESTIM INTR-O AFACERE 200 RON. ASA CA SA NU CREDETI CA SE FAC BANI FARA UN MINIM DE INVESTITIE . EU AM ALES PRIMA VARIANTA ACUM 3 ANI SI NU IMI PARE RAU DELOC.
As dori si eu amanunte despre proiectul tau. Cum pot afla?
vreau si eu detalii te rog pe robertaoana72@yahoo.com
robertaoana72
Postat pe 10 Februarie 2010 18:45
De la: reyya, la data 2010-02-10 18:02:17dar produsele lor sunt scumpe pt nisa de piata romaneasca.
daca ai cunoaste catusi de putin despre produsele amway, nu ai mai spune ca sunt foarte scumpe,uite un exemplu:

detergent de vase la 2.65 lei/litru si sampon cu care se spala o familie de 3 persoane cca 6-8 luni la 80 ron...este chiar asa demult ?

sau detergen automat, pentru 60 spalari la 75 ron ? si este de foarte buna calitate...
TF_
Postat pe 10 Februarie 2010 20:24
De la: tutankhamon, la data 2010-02-10 11:51:20da ....da...trimet email acuma......vreau job.....da ...da....

venit sigur , suplimentar , substantial poti gasi si la life-care.poti sa vezi despre ce e vb pe www.life-care.ro, iar daca doresti inscrierea, la rubrica " vreau sa devin parener ", la cod sponsor : 946241, iar la nume sponsor : filip simona.
simona1900
Postat pe 10 Februarie 2010 20:32
buna,
prin aceasta reforma a asigurarilor se urmareste formarea unei echipe de agenti profesionisti care vor beneficia de pregatirea necesara incat acestia sa fie motivati financiar;
in plus daca iti formezi propria echipa poti atinge nivele mai mari de cariera castigand in felul acesta mai mult;
sa fiu mai precisa nu exista un salariu fix,se castiga in functie de implicarea si de dorinta de castig a fiecaruia;
garbo010960
Postat pe 10 Februarie 2010 21:17
trimite-mi un mail cu intrebari despre un job si te ajut cu cea mai mare placere....
mirelamaria
Postat pe 11 Februarie 2010 15:16
Buna seara,sunt din BAIA MARE,ma numesc TIBERIU si sunt interesat de informatii suplimentare,daca nu te deranjez.
TIBERIU
Postat pe 11 Februarie 2010 20:51
si eu as vrea detalii te rog.potop_nuta@yahoo.com
asiral
Postat pe 12 Februarie 2010 00:39

asiral
Postat pe 12 Februarie 2010 00:41
m-ar interesa si pe mine ,daca poti sa-mi dai detalii te rog
mimibobo
Postat pe 12 Februarie 2010 16:26
m-ar interesa si pe mine ,daca poti sa-mi dai detalii te rog
mimibobo
Postat pe 12 Februarie 2010 16:26
cine doreste sa ia parte la dezvoltarea unei afaceri MLM in Romania, afacere care ii poate aduce LIBERTATE FINANCIARA si castiguri pe masura muncii pentru toata viata, sa ma contacteze pentru detalii....mentionez ca nu este nevoie de investitii banesti...este o afacere ce se poate dezvolta part time, prin care putem ajuta oamenii sa aiva o sanatate mai buna si sa-si realizeze venituri consistente pentru toata viata lor

www.4life.com


p.s. nu este o afacere de vanzari, ci una de instruire!!!
TF_
Postat pe 12 Februarie 2010 17:53

castiga numai cu un click!!!!! succes

http://www.e-joculet.ro/punctaj.php?user=ametist&id_user=3185
panait62
Postat pe 13 Februarie 2010 09:06
De la: tutankhamon, la data 2009-05-13 22:59:45cine dreaq mai crede in aceste fantome numite mlm-uri?????.... bleah...hei, treziti-va!...in spatele lor sunt manageri care va taie x la suta din ceea ce castigati.....si va treziti cu nimic in mana.....


EU CRED CA ASA CUM SE SI NUMESTE VREA TOTUL FARA MUNCA; NOI MUNCIM , NE PERFECTIONAM, AVANSAM PE TREPTE DE CARIERA SI CASTIGAM ASA CUM PREVEDE REGULAMENTUL PE CARE L-AM ADMIS SI SUNTEM MULTUMITI
ciuca_gh
Postat pe 13 Februarie 2010 16:24
doresc si eu un astfel de job.c_costel18.astept un raspuns
c_costel18
Postat pe 16 Februarie 2010 10:07
savolszkimadaras@yahoo.com
TIBERIU
Postat pe 16 Februarie 2010 17:10
mihaelatudor85@yahoo.com
tudormihaela
Postat pe 17 Februarie 2010 15:56
M-ar interesa si pe mine o activitate pentru un castig in plus. ID meu este belabeladona@yahoo.com, daca vrei da-mi o cale ...Cu respect M
dimitriu
Postat pe 27 Februarie 2010 16:48
(Titlu anunt 2) Atentie intreprinzatori! O sansa unica in timpul crizei!
Este o vorba despre o taxa impusa de stat, dar si o oportunitate extraordinara pentru colaboratori!

Din anul 2010 toate locuintele trebuie sa aiba o asigurare obligatorie impotriva dezastrelor naturale (prin legea 260/2008). Peste 8 milioane de proprietarii sunt obligati sa plateasca 10 EURO sau 20 EURO/an pentru asigurarea locuintei. Cei care nu doresc sa incheie asigurarea vor fi sanctionati cu o amenda cuprinsa intre 100 si 500 de lei.

Pentru stat este o reforma, iar pentru noi o SANSA ENORMA!

Intr-o perioada scurta de timp toate locuintele trebuie sa fie asigurate. Intr-o perioada scurta de timp agentii pot castiga sume enorme de bani! Alatura-te echipei noastre ca sa castigi si tu!

Compania TOP Training System ne pune la dispozitie platforma www.reforma-asigurarilor.ro/register.php?cID=4514 prin care ne ofera informatii, norme legislative si ultimele stiri din domeniul asigurarilor obligatorii de locuinta. Astfel clientii nostrii pot lua o decizie in cunostinta de cauza.

Colaboreaza cu noi pentru a beneficia de informatii complete si de o reducere la asigurarea obligatorie.

Ai posibilitatea de a castiga sume importante de bani daca ne recomanzi potentiali clienti (prieteni, cunoscuti, vecini, etc.) sau dezvolti online o echipa de colaboratori.

Avantajele colaboratorilor nostrii:
vom colabora cu cele mai renumite si profitabile societati de asigurari
birou virtual si o platforma online pentru dezvoltarea unei echipe de clienti si agenti colaboratori
un sistem de cariera motivant
pregatire, traininguri, materiale ajutatoare
nu avem concurenta online
inregistrare in echipa GRATUITA (nu ai nimic de pierdut)

Inregistreaza-te acum www.reforma-asigurarilor.ro/register.php?cID=4514
Ygrek22
Postat pe 15 Martie 2010 16:03
mihaifazacas@yahoo.com-sunt interesat
lulu123456
Postat pe 16 Martie 2010 19:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un job part time - Tupperware iti schimba viata! 12 De la: Laura_M 30 Octombrie 2010 22:50
Vrei sa fii propriul tau sef ? Schimbarea job-ului o provocare ! 1 De la: fittnescoffe 6 Iunie 2011 15:58
ALATURA-TE ECHIPEI DE DISTRIBUITORI HISPANIANET! 4 De la: nazirra 8 Ianuarie 2010 15:46
DEMISIE 7 De la: CABINIUC 9 August 2011 13:08
job cu venit substantial,promovat de mitropolia ramana 2 De la: vuvuzela 5 Aprilie 2012 17:12
Setari Cookie-uri