sex virtual

De la: anakin, la data 2008-08-30 00:16:06Uite un link ce poate te ajuta : http://en.wikipedia.org/wiki/Voyeurism - daca esti asa destept, o sa remarci singur ca voyeurismul este privit la fel peste tot (Voyeurism is the sexual interest in spying on people engaged in intimate behaviors, such as undressing, sexual activity, or urinating), asa incat nu mai arunca cu gunoi acolo unde vezi limpede nu te pricepi. Dar ca sa faci o confuzie intre voyeurism si onanism e cale lunga....
Cred ca defectul tau este sa crezi ca ai absolvit scoala. Ori ca bunul-simt te da afara din casa.




ma steptam sa vad...patima...
nu stiam cand izbucneste...
daca ai o pb...incearca la medic...
aici...greu sa gasesti ceva...care...ar ameliora...
asa ca...incearca sa inveti...despre semantica cuvintelor...apoi...da-te...DASTEPT!!!
vei sesiza ca...nimeni nu a scris...in ce priveste ...semantica...pt ca...e greu cu...materia asta...ca cenusha!!!
asa ca...nu sari...pana nu stii ...
sincer...mi-e mila de tine...dar...poate ai timp...sa te repliezi!!!
si...sa nu te mai faci de ras...
dupa cum vezi...nedorind nmeni sa posteze...oare...nu-ti da de gandit?
eu am facut-o...pt ca...e pacat sa ...stie si altii ...
sincer...chiar nu-ti e...asa...cumva?
nu vreau sa fiu...ironic...dar...incearca si tu...sa aduci ceva autentic...
nu...linck-uri care n-au nimic de-aface...cu ele...
e greu?
roaga un prieten...daca nu esti capabil...
iar in ce priveste ...patimile tale de a ma asocia cu...nebuna...e doar in capu` tau...asta...
nush` de ce...pt ca chiar nu cunosc persoana respectiva...
si...ar trebui sa inveti regulile...bunului simt...si...sa nu blamezi...fara a cunoaste daca nu cumva...celalalt...e putin mai destept ca tine...
asa ca...mai gandeste...
ovidiu42
Postat pe 30 August 2008 19:29
pentru anakin

http://www.femeia.ro/relatii-si-sex/sex/sex-tabu-voyeurism.html?av-page=2
nebuna
Postat pe 30 August 2008 23:54
Esti prea penibil ca sa iti mai raspund... inca nu esti in stare sa scrii normal si te crezi mafalda pe aici.
Ar fi mai bine sa revii la ce stii tu mai bine sa faci; fii incoerent, fara orizont, si continua sa jignesti pe aici. In felul asta vei obtine platonica satisfactie a retardului care invata sa scrie. Iar in ceea ce priveste semantica, nu cred ca esti tu in stare sa imi dai lectii, ba as putea spune ca din contra, cand te vei putea ridica la jumatatea nivelului meu vei putea fi multumit.
Nu am obiceiul sa discut cu agramatii care mai si jignesc, si cauta orice prilej sa o faca. Totusi, considera ca ti-am facut o prea mare favoare incercand sa am un dialog cu tine, sa iti arat ca faci o confuzie, insa e vina mea, am cautat urme de inteligenta acolo unde nu era cazul...posibil sa iti fi disparut in adolescenta, cand erai prea timid sa te apropii de vreo femeie, si cand alaturi de materialul genetic sa iti fi aruncat si bruma de creier ce oricum era in plus.
Oricum, cu tine nu se poate discuta civilizat. Ai cautat si cauti mereu conflicte, oriunde, pozand cu obstinatie constanta intr-un tip ridicol si confuz, cu o exprimare hidoasa ca a unui posesor de sindrom Down. Poate ca tu ar trebui sa te duci la medic, nu crezi?
Sper sa inchei aici cu tine, tristule. Revino cand poti purta o conversatie civilizata.
anakin
Postat pe 31 August 2008 00:11
De la: nebuna, la data 2008-08-30 23:54:50pentru anakin

http://www.femeia.ro/relatii-si-sex/sex/sex-tabu-voyeurism.html?av-page=2


De acord cu tine, este o explicatie clara si vine in sprijinul a ceea ce am spus eu mai devreme. Exact asta incercam eu sa ii explic lui ovidiu, iar el a inceput sa ma jigneasca gratuit.. Voyeurismul asadar nu inseamna si onanism; ca poate conduce acolo, este alta treaba, alta discutie - si tine de un comportament sexual deviant.
anakin
Postat pe 31 August 2008 00:13
SEX VIRTUAL putini vorbesc MULTI IL PRACTICA cu bani sau fara ,femei penrtu care se plateste sau situri gratuite unde o fac din placere ,cu persoane intamplator intalnite pe net sau cu persoana iubita e un lucru normal numai ca multi nu au curaju sa recunoasca
yavrum
Postat pe 31 August 2008 01:49
Gica, il intreba pe Suzuki:
-Mai Suzuki, de unde stii tu cand o femeie de pe net vrea sex virtual?
-Simplu-ii raspunse Suzuki.-Ele vor sugera acest lucru, punandu-si poza de la avatar rasturnata.

Postat pe 31 August 2008 07:57
De acord cu Anakin: Ovidiu, esti asa de penibil. Noua ne e mila de tine, nu tie de noi sau de Anakin. Avand in vedere cum scrii, nu prea ai dat pe la scoala. Eu, desi am 17 ani, nu scriu in stil Messenger, cum faci tu. Eu stiu sa scriu si altfel decat stil Messenger. Aici esti pe un forum, poarta-te ca atare.
greenpoison
Postat pe 31 August 2008 12:22
Cat despre sex virtual, este destul de tare, atata vreme cat nu se exagereaza si modul in care se face asta este... hmm.. acceptabil, mai normal, ca sa zic asa. Eu am incercat prin sms si pot spune ca e placut, dar e de ajuns o data, macar pe luna.
greenpoison
Postat pe 31 August 2008 12:26
penibil subiect...si...oamenii...pe masura!!!
in ce priveste ...nivelul meu...ma opresc aici...
patima voastra...si...nivelul de...sociabilizare...ma ingrijoreaza deja...
problemele...sant grave deja...pentru ca...s-a lasat sa treaca ...timpul...
pacat...
ma gandeam ca ...oamenii care discuta aici...o pot face fara patimi si...cu un nivel de...inteligentza...care mnerita atentie...
urat...ceea ce vad...!!!
dar...cum toti frustratzii se dezlantuie aici...renunt la a mai da...replici...
simtiti-va bine...cu voi...
mie...mi-e suficient ce descopar!!!
ovidiu42
Postat pe 31 August 2008 13:17
Ce mi-e masturbare, ce mi-e sex virtual? Tot aceeasi poveste. Daca esti de principiu ca diferenta intre a face dragoste co o femeie adevarata si a face dragoste...singur consta in faptul ca atunci cand esti cu cineva mai schimbi o vorba :)) , atunci esti de parere ca sexul virtual e bun. Sexul virtual e o tampenie si e impropriu numit "sex" Masturbarea poate fi sex?

Postat pe 31 August 2008 13:55
exista...probleme...exista...refulari...deci...rebuie sa luam...oamenii asa cum sant ei...
asta e viata...si...trebuie s-o ducem...fiecare unde crede ca trebuie!!!
patimile...nu cred ca au rost aici!!!
chiar daca...avem unele frustrari!!!
ovidiu42
Postat pe 31 August 2008 15:10
Michael32, tin sa precizez ca unele persoane fac sex cu o persoana, dar pot sa faca si virtual. De ce? La inceput e incitant, vrei sa incercati chestii noi etc. E ok cat se ramane la stadiul asta, zic eu.
greenpoison
Postat pe 31 August 2008 16:39
De la: greenpoison, la data 2008-08-31 16:39:00Michael32, tin sa precizez ca unele persoane fac sex cu o persoana, dar pot sa faca si virtual. De ce? La inceput e incitant, vrei sa incercati chestii noi etc. E ok cat se ramane la stadiul asta, zic eu.
'
SUPER OK!!!!!!!!!!!!!!!!
laura_bella36
Postat pe 31 August 2008 21:37
Ce faci daca te indragostesti de prietena din lumea virtuala cu care faci sex? Poate incepi o relatie de lunga durata cu ea. Dar ce faci cand te inseala cu doi - trei prieteni imaginari de-ai tai? Hmm - infidelitate! Atunci ori o parasesti, ori o reconfigurezi. Deocamdata nu traim in Matrix. In lumea reala nu exista sex virtual, ci masturbare cu muuulta imaginatie.

Postat pe 31 August 2008 23:14
Ziceam ca pt a face sex real...iti trebuie stil si clasa, educatie si curatenia trupului....Cam asta am vrut sa exprim...O femeie cu clasa si stil...poate cuceri real.Si nu orice "copchil" prost gasit pe nu-stiu-care site!Ci barbati reali...Ok?
maya73
Postat pe 1 Septembrie 2008 13:08
Deosebirea dintre sexul real si cel virtual este ca primul intotdeauna doare.

Postat pe 2 Septembrie 2008 07:31
Sexul virtual e pentru cei care sunt despartiti o vreme!!Pentru cei care vor sa incerce si altceva inafara de cel obisnuit la fel ca si cel prin telefon!!

Postat pe 2 Septembrie 2008 17:09
Oare Burebista facea sex virtual?

Postat pe 5 Septembrie 2008 16:29
De la: Michael32, la data 2008-08-31 13:55:45Ce mi-e masturbare, ce mi-e sex virtual? Tot aceeasi poveste. Daca esti de principiu ca diferenta intre a face dragoste co o femeie adevarata si a face dragoste...singur consta in faptul ca atunci cand esti cu cineva mai schimbi o vorba :)) , atunci esti de parere ca sexul virtual e bun. Sexul virtual e o tampenie si e impropriu numit "sex" Masturbarea poate fi sex?



desi nu mi-am impus sa te blamez oriunde te intalnesc tin sa te contrazic.......sexul virtual nu e acelasi lucru cu masturbarea
masturbarea este recomandata ca mod de a te cunoaste pe tine insuti si de a scapa de anumite tensiuni.....e ceva normal...intreaba medicul
sexul virtual.....depinde ce intelegeti prin sex virtual.....faptul ca vb cu iubitul sau iubita si reinvii senzatii si sentimente deja experimentate sau genul de discutie " acum imi pun mana pa fund.....acum am sfarcurile tari...." ( luati-o drept exemplu ipotetic )???
fiecare are o conceptie si o perceptie despre anumiti termeni.........nu cred ca exista doi oameni care sa gandeasca la fel si care sa-si imagineze lucrurile in aceeasi masura......
eu una nu cred in sexul virtual si nici in cel la telefon.....nu poti avea aceleasi senzatii ca atunci cand le traiesti "live"...
dar recunosc ca am vb cu iubitul meu de nenumarate ori la telefon sau pe mess si am reinviat o "farama de pasiune".....

oare am facut sex virtual???



no ofence.....n-am nimic pesonal cu tine....din contra imi plac pesoanele care ma "stimuleaza" intelectual in discutii contradictorii.........cu stima de la inaltimea onorabilei mele varste si cu tot bunul simt de care dispun
sa auzim numai de bine!

Postat pe 5 Septembrie 2008 17:55
Sexul fara atingerea REALA a partenerului, fara prezenta sa fizica, fara stimulul sau real, nu inseamna decat masturbare.

Postat pe 6 Septembrie 2008 15:17
Si daca are webcam si un monitor Apple cu touchscreen??? sau o holograma ca in "The 6-th day"???
anakin
Postat pe 6 Septembrie 2008 18:14
oameni buni...sexul virtual.....egal...masturbare!!!...punct!!!!
iar cand e vb de masturbare...sigur exista o pb....
pt ca...oricine ar spune ca asta e ceva normal...(poate...in adolescenta)....cand suntem deja...MARI... suna a altceva...
una e s-o faci...in prezenta persoanei iubite...si...sa continue ea...si alta...sa o faci ...pt ca...cerebelul intuieste situati...fierbinti...
intrebati un medic...si...veti vedea ca...nu e departe de ce spun eu!!!
asa ca...ganditi-va ...inainte de afirma ca...e ceva normal...si...firesc...oriunde si...oricum!!!
ovidiu42
Postat pe 6 Septembrie 2008 19:33
Raspuns pentru Anakin: Atunci inseamna ca faci sex cu Trinity din Matrix.

Postat pe 6 Septembrie 2008 22:48
Au inebunit barbatii,ca numai ei au atata imaginatie incat e destul sa priveasca o femeie si o si vad goala.Eu am o varsta si mi e rusine sa spun ca stau pe messenger si alte siteuri dar 90% adin cei cu care am discutat mi au facut astfel de propuneri.Daca as fi open and soft mind as accepta dar asa ce sa fac sunt cam invechita si nu m a pricep,si nici nu cred ca sexul se poate face fara sa iubesti sau sa ti fie drag cu cine faci.Daca vreti sa i cunoasteti va spun eu,cei care incep cu declaratii de dragoste si complimente gratuite ajung la propunerea de sex virtual.Am ramas cu gura cascata:barbati care pareau seriosi,cu pregatire si studii superioare,cu functii,si destul de maturi,se satisfac doar facand sex virtual.Nu mai inteleg nimic,eu speram sa mi gasesc pe cineva pentru sufletul meu si sa mai traiesc o poveste de dragoste si am primit doar propuneri de sex virtual.Adio dragoste in secolul acesta daca nu aveti imaginatie sa traiti virtual,nu aveti sanse cu internetul.La varsta mea nici nu mi ar sta sa fac asa ceva i mi pare rau ca nu sunt mai tanara poate as fi incercat.
ivanofd
Postat pe 7 Septembrie 2008 08:59
Pentru ivanofd: barbatii care se autosatisfac si se multumesc cu privirea unor imagini sunt doar onanisti (ca sa folosesc un eufemism). Repet: una e sa fii un pustan singur la pubertate, disperat sa vada o femeie goala, si alta un barbat in toata firea.

Postat pe 7 Septembrie 2008 10:53
De la: Michael32, la data 2008-09-06 22:48:26Raspuns pentru Anakin: Atunci inseamna ca faci sex cu Trinity din Matrix.


Trinity? Pas mal...
anakin
Postat pe 7 Septembrie 2008 12:21
ptr Anakin: Trinity est tout comme il faut.

Postat pe 7 Septembrie 2008 14:18
De la: ivanofd, la data 2008-09-07 08:59:21Au inebunit barbatii,ca numai ei au atata imaginatie incat e destul sa priveasca o femeie si o si vad goala.Eu am o varsta si mi e rusine sa spun ca stau pe messenger si alte siteuri dar 90% adin cei cu care am discutat mi au facut astfel de propuneri.Daca as fi open and soft mind as accepta dar asa ce sa fac sunt cam invechita si nu m a pricep,si nici nu cred ca sexul se poate face fara sa iubesti sau sa ti fie drag cu cine faci.Daca vreti sa i cunoasteti va spun eu,cei care incep cu declaratii de dragoste si complimente gratuite ajung la propunerea de sex virtual.Am ramas cu gura cascata:barbati care pareau seriosi,cu pregatire si studii superioare,cu functii,si destul de maturi,se satisfac doar facand sex virtual.Nu mai inteleg nimic,eu speram sa mi gasesc pe cineva pentru sufletul meu si sa mai traiesc o poveste de dragoste si am primit doar propuneri de sex virtual.Adio dragoste in secolul acesta daca nu aveti imaginatie sa traiti virtual,nu aveti sanse cu internetul.La varsta mea nici nu mi ar sta sa fac asa ceva i mi pare rau ca nu sunt mai tanara poate as fi incercat.




dar...sincer...aici nu e vb de ...varsta...
varsta biologica...e ceva care nu conteaza...
iar in ce priveste ...sexul virtual...poate ca nu e chiar cea mai nimerita solutie...si...chiar cred ca ...cel real...e mai sanatos...
dar...dupa cum vezi...lumea e mare...si...viata...iti rezerva sur[rize...la care nu prea ai ...replici!!!
vezi cum e...cu...tinerimea?
dar...asta e ...viata...se desfasoara...si cu noi...si...fara noi...
daca reusim sa ne integram...e ok...
daca nu...urmarim de pe margine!!!
ovidiu42
Postat pe 7 Septembrie 2008 18:00
- Mami, cum m-a adus pe mine barza?
- Costel, esti acum destul de mare sa intelegi. Am introdus adresa http://www... si pe site-ul ala l-am intalnit pe tatal tau. Restul a fost chimie...ah, pardon - informatica. Si uite asa ai aparut tu...

Postat pe 7 Septembrie 2008 21:28
:)) misto bancul, bianca!!!
anakin
Postat pe 8 Septembrie 2008 23:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
daca as fi pentru o zi femeie/barbat 193 De la: elisabeta_boia 6 Septembrie 2011 18:12
Confesiune si incertitudine 116 De la: TEODORRD 14 Mai 2009 16:03
Copilul altuia sa devina copilul lui? 7 De la: garbo001220 10 Mai 2009 17:17
cred ca am nevoie de ajutor 465 De la: pitzi 7 Mai 2009 09:22
este posibil sa iubesti doi barbati? 3 De la: sorinara 25 Noiembrie 2008 13:30
Setari Cookie-uri