sex virtual

Hai,fratilor..ce naiba e aia sex virtual? Ce poti simti cu niste taste in brate??? Mie mi se pare o aberatie demna de tot rasul....
sea_shell
Postat pe 9 Septembrie 2008 02:44
- Suferiti cumva de vise erotice? intreaba doctorul un pacient.
- Nu sufar, domnule doctor. Chiar imi fac placere!

Postat pe 9 Septembrie 2008 03:06
http://divertisment.okay.ro/vizualizare~poze-sex~poza-sex-virtual.html

Postat pe 9 Septembrie 2008 03:08
Sex virtual incercati fratilor poate fi ceva nou nu ai de unde sa sti....

dar sexul prin telefon nu e la fel ca cel virtual????

Postat pe 9 Septembrie 2008 15:56
numai daca ai 3G ...
anakin
Postat pe 9 Septembrie 2008 23:54
O femeie poate ramane insarcinata de la sex virtual?
Daca nu, atunci poate de la sex prin DHL.
Fratilor, nu mai confundati sexul cu masturbarea.

Postat pe 10 Septembrie 2008 00:26
Bla bla bla ,sexul virtual este ceva cat se poate de normal iar cat despre barbatii care se uita la poze cu femei desbracate tot normal INDIFERENT de varsta dar noi femeile din gelozie ne place sa ii atacam.Dar ca de obicei .................................................mai bine codosim decat sa recunoastem
yavrum
Postat pe 10 Septembrie 2008 13:45
Draga mea,sexul virtual este o realitate dureroasa.Prietenul meu Suzuki, a facut sex virtual pe internet cu o tipa virtuala si a lasat-o gravida.Peste noua luni, virtuala a nascut doi gemeni virtuali cu Suzuki, care semanau cu bunicul lui dupa tata si inca trei copii proveniti din alte patru casatorii anterioare.Suzuki a fost nevoit sa recunoasca paternitatea cel putin a gemenilor lui, pe care i-a numit Bing si Bang.Asa sa nascut dupa aceea universul.

Postat pe 11 Septembrie 2008 13:07
Care trage-o fuga pana la Geneva pentru un sex virtual intens in acceleratorul de particule?

Postat pe 11 Septembrie 2008 16:10
De la: yavrum, la data 2008-08-31 01:49:35SEX VIRTUAL putini vorbesc MULTI IL PRACTICA cu bani sau fara ,femei penrtu care se plateste sau situri gratuite unde o fac din placere ,cu persoane intamplator intalnite pe net sau cu persoana iubita e un lucru normal numai ca multi nu au curaju sa recunoasca


singurul raspuns care mi-a placut cu adevarat...
alina18pink
Postat pe 12 Septembrie 2008 16:13
Cati ar recunoaste ca au facut sex virtual?sincer acum!!esti liber sa incerci orice

Postat pe 12 Septembrie 2008 18:00
Bine, dulcik. Daca Maria se dezbraca in fata camerei web si Ion se uita la si se masturbeaza, inseamna ca el face sex? Adik toti pustii fara prietene si plini de pistrui care se masturbeaza la filme xxx pe net au o viata sexuala intensa?

Postat pe 12 Septembrie 2008 18:15
De la: Michael32, la data 2008-09-12 18:15:38Bine, dulcik. Daca Maria se dezbraca in fata camerei web si Ion se uita la si se masturbeaza, inseamna ca el face sex? Adik toti pustii fara prietene si plini de pistrui care se masturbeaza la filme xxx pe net au o viata sexuala intensa?



eu sincer cred in diferenta dintre masturbare si sex virtual.....
in ce priveste sexul virtual exista si un stimul din partea partenerului, nu? adica iti raspunde intr-un anumit fel.....
iar cand te masturbezi esti de unul singur si iti raspunzi singut.....

cred in aceasta diferenta si mi se pare notabila pt a nu confunda cele doua "activitati"
:D

Postat pe 13 Septembrie 2008 22:05
Tocmai cand am prins o simpatie virtuala pentru una dintre doamnele de pe forum, na beleaua.A fugit in America.Sa mai ai incredere in femei.
Suzuki era in divort cu nevasta-sa.
-De ce divortezi Suzuku?
-Lipsa de intelegere.
-Pai de ce nu mai comunicati intre voi?
-Ba comunicam.Eu ii vorbesc in engleza si ea imi raspunde in limba turca.
-Dar aceasta nu este o bariera intre oameni.
-Nu e, domnule judecator.Dar cand ea ma striga Ibrahim si pe mine ma cheama Suzuki,eu unde sa-i spun ca este polonicul?

Postat pe 14 Septembrie 2008 06:58
Normal ca nu se compara sexul virtual cu cel normal dar poate fi o experienta noua!! intre cele 2 feluri nu exista comparatie!!Aia e doar pt oamenii care nu au ce face decat sa se uite pe net cum se dezbraca cate 1

Postat pe 14 Septembrie 2008 11:01
da...am facut sex virtual...nu merge decat daca ai imaginatie...si daca stii sa conduci discutia...e placut sa-l faci pe partenerul de discutie(in fond e doar o discutie) sa se simta bine...chiar sa aibe o erectie..pt tine ca femeie mai putin...e ca si cum ai citi literatura erotica,toata chestia este sa nu devii dependent,sa uiti ca de fapt dragostea inseamna altceva...apropierea dintre 2 persoane...dar daca esti la distantza..merge ,sa-si faca omul o parere despre ce pierde!
laura_stoian64
Postat pe 14 Septembrie 2008 14:31
daca faci sex virtual, probabil ca vrei sa faci si dragoste virtuala

Postat pe 14 Septembrie 2008 23:16
De la: ovidiu42, la data 2008-08-24 16:16:56
De la: gianiblue, la data 2008-08-24 13:14:43Ovidiu, te rog numara pe cei din jurul tau care vor realitate. Rezultatul va fi de o cifra, eventual sub 5...
Si DA; ai dreptate. Sex virtual? Mi se pare prostie reala si nu virtuala - din pacate. Numai cei frustrati, INCAPABILI DE REALITATE - in acest sens, recurg la astfel de substitute ale acelui act minunat de intimitate. Din pacate cu cat o practica mai des, cu atat depind mai mult de virtual si nu mai sunt capabili de nimic in viata reala. Aaaa. Ba mai sunt capabili doar sa provoace suferinta lor si celor din jur.




ooffffffffffff..........
de ce oare...viata ne obliga sa discutam astfel de ....chestiuni?
eu...tot timpul am crezut ...si...inca mai cred ca ...sunt un om...normal...
de aceea...virtualul asta...ma intriga!!!
de ce trebuie sa fim..."virtuali"...cand...putem fi ...reali si...naturali...asa cum e cel mai sanatos?
e adevarat ca ...una lume...are mari pb...cu...a se descurca in real...
tocmai pt ca...au facut mai totul ...virtual...
pt ca ...si netu` asta...nu are numai cauze nobile...daca uni oameni...au ceva pb...
deci...iata ce iese...cand oamenii...nu mai vor sa stie cum e...sa pui mana pe cel iubit...
sa simti tu...cum e cu...asperitatile pielii...cu...transpiratia...cu...gustul...sarii...atunci cand ...spiritele se incing...
doamne...cate pb are ...azi...o societate....
si...membrii ei...sufera...saracii...rau de tot...
pacat...ca e asa...
oricum...multumesc ca...cineva...incearca sa gandeasca ...cumva...apropiat de ...realitate...
poate ...mai sant si altii...care fac asta...
vom vedea...


ovidiu,
virtual inseamna si forumul asta pe care tu scrii :)
asta nu inseamna ca esti anormal sau normal..
esti o persoana in continua dezvoltare si cunoastere pe sine..
tu incerci, te risti si castigi (era si un show banal de genul asta), dar are un gram de adevar in asta...
well....
Neghinitza
Postat pe 15 Septembrie 2008 10:43
scuze pt greseli.. a mentine VIE* ;)
Neghinitza
Postat pe 15 Septembrie 2008 12:19
Raman la convingerea mea - aceea ca sexul virtual e doar masturbare.

Postat pe 17 Septembrie 2008 17:55
De la: Angelli, la data 2008-08-07 21:56:59 sex virtual
cine a mai inventat si chestia asta???

sex virtual super tare !!!

Adriana a si facut poate ne impartasesti experienta
fortelion
Postat pe 20 Septembrie 2008 22:21
de ce va agitati toti pe tema asta? daca considerati "sex virtual" ca un preludiu mai indelungat, o promisiune a unor momente viitoare, va simtiti mai bine, mai relaxati! incercati si asa,o sa dscoperiti experienta "pe viu" mai satisfacatoare!
De la: ovidiu42, la data 2008-09-07 18:00:27
De la: ivanofd, la data 2008-09-07 08:59:21Au inebunit barbatii,ca numai ei au atata imaginatie incat e destul sa priveasca o femeie si o si vad goala.Eu am o varsta si mi e rusine sa spun ca stau pe messenger si alte siteuri dar 90% adin cei cu care am discutat mi au facut astfel de propuneri.Daca as fi open and soft mind as accepta dar asa ce sa fac sunt cam invechita si nu m a pricep,si nici nu cred ca sexul se poate face fara sa iubesti sau sa ti fie drag cu cine faci.Daca vreti sa i cunoasteti va spun eu,cei care incep cu declaratii de dragoste si complimente gratuite ajung la propunerea de sex virtual.Am ramas cu gura cascata:barbati care pareau seriosi,cu pregatire si studii superioare,cu functii,si destul de maturi,se satisfac doar facand sex virtual.Nu mai inteleg nimic,eu speram sa mi gasesc pe cineva pentru sufletul meu si sa mai traiesc o poveste de dragoste si am primit doar propuneri de sex virtual.Adio dragoste in secolul acesta daca nu aveti imaginatie sa traiti virtual,nu aveti sanse cu internetul.La varsta mea nici nu mi ar sta sa fac asa ceva i mi pare rau ca nu sunt mai tanara poate as fi incercat.




dar...sincer...aici nu e vb de ...varsta...
varsta biologica...e ceva care nu conteaza...
iar in ce priveste ...sexul virtual...poate ca nu e chiar cea mai nimerita solutie...si...chiar cred ca ...cel real...e mai sanatos...
dar...dupa cum vezi...lumea e mare...si...viata...iti rezerva sur[rize...la care nu prea ai ...replici!!!
vezi cum e...cu...tinerimea?
dar...asta e ...viata...se desfasoara...si cu noi...si...fara noi...
daca reusim sa ne integram...e ok...
daca nu...urmarim de pe margine!!!
fortelion
Postat pe 20 Septembrie 2008 22:32
Am facut cu sotul meu in perioada cat el era in strainatate,acum sant langa el si parca relatia noastra a prins mai multa pasiune.
lotus6
Postat pe 21 Septembrie 2008 02:49
De la: Michael32, la data 2008-09-17 17:55:31Raman la convingerea mea - aceea ca sexul virtual e doar masturbare.


si masturbarea e nesanatoasa?? :)
Neghinitza
Postat pe 22 Septembrie 2008 17:08
Masturbarea e nociva.

Postat pe 22 Septembrie 2008 18:54
Esista si dragoste virtuala, nu doar sex?

Postat pe 23 Septembrie 2008 09:18
De la: Michael32, la data 2008-09-22 18:54:25Masturbarea e nociva.


si asta ar trebui sa insemne ca e un lucru rau ??
Neghinitza
Postat pe 23 Septembrie 2008 11:11
Foarte rau.

Postat pe 23 Septembrie 2008 14:16
da de teapa virtuala ati auzit? ca si asta e topic tot marca rodica
si_totusi
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:48
De la: Michael32, la data 2008-09-23 14:16:01Foarte rau.


vii din grota???
Neghinitza
Postat pe 23 Septembrie 2008 17:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ca nu stiu unde sa apuc 2 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 13:02
se spune ca... 100 De la: DaMarkus09 17 Iunie 2009 14:12
Dilema... 44 De la: blondy777 7 Mai 2009 18:05
Cupa.... 7 De la: Jojolin 19 August 2010 17:36
I-am zis ca vreau sa ne casatorim si m-a parasit 106 De la: anamarianow 18 Februarie 2010 00:57
Setari Cookie-uri