sex virtual

yavrum, asa cel putin s-a lamurit lumetul. vezi ce liniste s-a facut?
s-a elucidat misterul
si_totusi
Postat pe 16 Octombrie 2008 21:26
Nu s-a lamurit nimic.Acum ca ai intrerupt lumina, toata lumea este in intuneric.Am sa va lamuresc eu ce este sexul virtual.Pis, pis, unde esti?Pe canapea.Simti degetele mele cum te mangaie intre urechiuse de sar scantei din blana ta moale si catifelata?Iti vine sa inchizi ochii si te ia cu caldura, de parca degetele mele te ating cu moliciunea senzuala a valurilor marii.Ele te saruta ca niste barbatusi si femeiusti, printi si printese vaporoase, trecand ca niste umbre, peste gleznele tale si facand aerul sa vibreze ca un cantec.Tu esti misterul, si cuvintele mele seamana cu cantecul lui Solomon, murmurat ca o soapta a ploii la urechile tale:
Valul de ploaie se sparge molcum, /Pe harfa de sticla, ciobita acum,/Plang amintiri cu aripi de ereti,/Lovindu-se tandru, cu dor de pereti,/Piciorul tau calca prin flori de cais,/Sarutul meu parca, te smulge din vis./Si musca usor din gurita ta dulce,/Facand ca vapaia in trup sa se urce,/Se misca in noapte paduri si fosnesc,/Si pasarea tipa in cer:Te iubesc./Si tot Solomon a zis:
"Mi te inchipui si te-aseman, cu trupul tau frumos de manza, Invaluita toata-n aur si lucrusoare de argint,Cand noaptea se intinde panza, Si vin iar orele ce mint, cand tu esti toata o vapaie, O patima devoratoare,Si dorurile in odaie, Se-aprind in noi, mistuitoare./Si ochii tai, incep pe rand, Sa spuna te iubesc, plangand."/

Postat pe 17 Octombrie 2008 20:03
he, he, he !! 'otz mai esti vanghelis.

asta nu-i sex virtual e de-a dreptul dragoste virtuala. ca sa zic si sa nu spun, parca seamana a romantism virtual.ia sa vad si eu ce mai spune solomon ca , m-ai facut curioasa. a inceput sa-mi placa ce si cum spune inteleptul
pe cerul meu o stea rasare /in noptile albastre , reci/cand dorul meu in vis tresare /te-aud venind, dar stiu ca pleci/am sa te chem si-ai sa revii /in fiecare noapte alba/bratele tale, ochii tai,/ spre tarm de vise sa ma soarba
ce ti-i si cu virtualul acesta
si_totusi
Postat pe 18 Octombrie 2008 08:52
O, pisi, pupati-as mustatile tale blonde.Ce este mai minunat decat o dragoste virtuala, romantica si plina de fantezie, decat o intalnire reala, in care dupa primele clipe de nebunie, cei doi incep sa se bata ca nebunii si sa traga unii de altii pana se deseala.Nu te simti tu ca o printesa din o mie si una de nopti, comoara cea mai de pret a califului Harun al Rashid?Nu ti-ar placea sa fii tu insati Sah-razada, si sarutarile iubitului, sa-ti acopere mainile cu margaritare si rubine, in rosul carora sa straluceasca putin din secretul intunecat al inimii tale?Nu ti-ar place sa asculti chemarea muezinilor cand noaptea se lasa cu aripile violet si tot pustiul, este spulberat de pasii inviforati ai djinilor si geniilor inspaimantatoare?Iar tu, stai alba ca o mireasa si canti din dairea si vocea ta se sparge in intuneric de cele patru colturi ale incaperii, asa cum se sparge vantul in frunzele inaltilor cocotieri, sau valurile marii de plaja intunecata, ca un suspin?

Postat pe 18 Octombrie 2008 09:10
apoi nu, vanghelis. nu as vrea asta. virtualul e un vanzator de vise al naibii de pervers. un shahryar care iti zambeste ademenitor ca apoi, sa rada had de tine si .
am inteles ce ai vrut sa spui si de asta dezvolt putin.

poti sa te inchipui o seherezada si sa plasmuiesti vise cu califi , sultani, lampi fermecate si broscoi care se transforma in printi. e o lume ce ti se pare accesibila, incitanta si fermecatoare. dar ,tot visand ca atarni de cornul lunii, nici nu observi ce usor aluneci de pe pamant. mos timp isi toarce caierul cat tu, asemeni unui icar , plutesti spre alte lumi. te regasesti singur si pierdut . cu ce ramai din cele plasmuiri? de asta spun ca , 1001 de nopti de traire virtuala, nu fac cat o noapte pamanteana, chiar daca sa lasa cu bataie. dar , poate nu

si_totusi
Postat pe 18 Octombrie 2008 15:26
Ca sa ajunga la realitate, oamenii sunt despartiti de aceasta prin virtual.Eu sunt asemenea unui vis care se poate implini, sau se poate pierde in tenebrele somnului.Paradoxal, dar intotdeauna visul este inainte cu un pas fata de realitate.Daca vreau sa fac o gradina, mai intai ma gandesc sa o fac si o vad fictional in imaginatia mea.Cand te gandesti la cum va arata iubitul tau, deja in mintea ta el prinde contur si are toate defectele si calitatile cu care il inzestrezi tu.Suzuki, s-a dus la o doamna pe care o iubea.La un moment dat a crezut ca apartamentul acesteia era bantuit.Si asta, deoarece pentru ca a vazut de cateva ori un tip mustacios, cu o fata patrata si cu niste brate de maimuta, trecand prin camera dintr-o parte in alta.La un moment dat s-a intrebat daca aceasta creatura este reala si este de fapt sotul sau amantul doamnei.Pe urma, cand i-a spus doamnei in cauza ca vrea sa-si lase mustati ca la husari, ea i-a soptit timida, ca acesta a fost visul ei din totdeauna.Problema este ca niciodata sa nu gonesti un vis.Este important sa-i arati doar usa pe care poate sa intre in viata ta.

Postat pe 19 Octombrie 2008 14:06
ma gandeam acum la cele vise, dorinti, nazuinte
a naibii viata asta! le facem loc in viata noastra, trimitem sortii o cerere de activare a visului , ne dam adresa corecta dar ea, hotomana, mereu ratacete drumul sau bate la alta usa. de cele mai multe ori, ramanem toata viata pe o lista de asteptare. si macar daca am cere mare lucru. se vede ca suntem multi care vrem ca un vis minunat , sa devina o realitate la fel de frumoasa. o fi avand si soarta asta niste criterii de selectie sau un numar limitat de minuni. cine mai stie? sau o fi si aici pe pile si relatii
si_totusi
Postat pe 19 Octombrie 2008 14:50
Toate visele tale ajung la un singur postas.Problema este ca intotdeauna postasul se gaseste in afara acestora, asa ca nimeni nu-l baga in seama.

Postat pe 19 Octombrie 2008 19:06
n-amincercat dar poate daca o sa am ocazia nu o sa ratez
irinuca_alintata
Postat pe 19 Octombrie 2008 19:29
dar tot mai bine este in realitate
irinuca_alintata
Postat pe 19 Octombrie 2008 19:31
In care realitate?

Postat pe 19 Octombrie 2008 19:39
daca ai fi ajuns in situatie cu siguranta ai gandi altfel. spun asta pentru ca eu deocamdata nu pot fi cu iubitul meu, care este in alta tara...el este singur, lucreaza acolo...ne iubim foarte mult, dar...suntem departe. Imi este dor de atingerea lui, de mangaierea lui..de tot...ne iubim si asta conteaza...ne vedem pe webcam si vorbim la telefon, exista o placere foarte mare chiar si asa, orgasmul este intens si dorinta este tot la fel de mare....si asta ne ajuta sa trecem peste lunile cat nu suntem impreuna. Il doresc tot mai mult...de ce sa fie un lucru rau atata timp cand stii cum este, atat timp cat il iubesti, atat timp cat te doreste??? asta este parerea mea...fiecare e liber sa gandeasca si sa iubeasca cum vrea si cum poate..
iluzie
Postat pe 17 Noiembrie 2008 15:41
De la: ovidiu42, la data 2008-08-31 13:17:34penibil subiect...si...oamenii...pe masura!!!
in ce priveste ...nivelul meu...ma opresc aici...
patima voastra...si...nivelul de...sociabilizare...ma ingrijoreaza deja...
problemele...sant grave deja...pentru ca...s-a lasat sa treaca ...timpul...
pacat...
ma gandeam ca ...oamenii care discuta aici...o pot face fara patimi si...cu un nivel de...inteligentza...care mnerita atentie...
urat...ceea ce vad...!!!
dar...cum toti frustratzii se dezlantuie aici...renunt la a mai da...replici...
simtiti-va bine...cu voi...
mie...mi-e suficient ce descopar!!!



SUBSCRIU. Auzi, tu, cand lumea e plina de sex pe bune, nebunele astea fac ,sau se incurioziteaza sa faca sex virtual.E GRA-VA RAU DE TOT.
cameluta
Postat pe 17 Noiembrie 2008 15:57
MA TENTEAZA ASA O OFERTA. MA GANDESC DE CEVA TIMP LA ASTA...POATE...
ioanaionele
Postat pe 1 Decembrie 2008 15:23
acesta este site-ul meu de pregatiri pentru nunta.va invit sa va alaturati grupului si sa va inregistrati daca va face placere.multumesc! http://kentutza.at.ua/

Postat pe 2 Decembrie 2008 01:46
De la: kmyk, la data 2008-11-17 15:57:29
De la: ovidiu42, la data 2008-08-31 13:17:34penibil subiect...si...oamenii...pe masura!!!
in ce priveste ...nivelul meu...ma opresc aici...
patima voastra...si...nivelul de...sociabilizare...ma ingrijoreaza deja...
problemele...sant grave deja...pentru ca...s-a lasat sa treaca ...timpul...
pacat...
ma gandeam ca ...oamenii care discuta aici...o pot face fara patimi si...cu un nivel de...inteligentza...care mnerita atentie...
urat...ceea ce vad...!!!
dar...cum toti frustratzii se dezlantuie aici...renunt la a mai da...replici...
simtiti-va bine...cu voi...
mie...mi-e suficient ce descopar!!!



SUBSCRIU. Auzi, tu, cand lumea e plina de sex pe bune, nebunele astea fac ,sau se incurioziteaza sa faca sex virtual.E GRA-VA RAU DE TOT.



kami...sincer...cand lumea trebuie sa vada ceea ce e sanatos...chir nush` de ce...vrea virtual...
n-am incercat...si...nici nu cred ca e cazul...
pt ca...inca ma consider ca fiind sanatos...psihic...
ce poate fi mai frumos decat sa fii LANGA persoana iubita si...sa simti tot ce emana acea persoana?
dar...iata ca...viata...pt unii...ofera si altceva...
surogate...desigur...dar...se pare ca le place mai mult...
pt ca...au o teama de viata reala...sau...nu sant suficient de pregatiti pt a da piept cu...realitatea...
sau...D-zeu mai stie ce pb or avea!!
ca...altfel...chiar nu pot spune avand in vedere ce se scrie aici!!
ovidiu42
Postat pe 3 Decembrie 2008 11:49
Eu am o cunostinta, care, cand e plecat iubitul ei in delegatie dincolo isi trimit mesaje cu tente de dragoste, ca si cum ar fi impreuna si s-ar petrece pe bune.Asta nu e tot sex virtual? si care e problema asa mare de deranjeaza pe atata lume, ca doar nimeni nu stie efectiv ce isi scriu.
cirebica
Postat pe 7 Decembrie 2008 20:41
Pot sa va intreb ceva doamna cirebica? Va rog sa-mi iertati intrebarea, stiu ca va suna anapoda, dar sunt foarte curioasa.Eu pana sa-mi cumpar calculator, am corespondat prin posta, cu prietenul meu.Asta inseamna ca eu l-am facut pe el posta? Adica vreau sa spun si posta este un fel de dragoste virtuala? Insa sa stiti ca nu am simtit nimic.Pe cuvantul meu.Credeti ca sunt frigida si trebuie sa merg la doctor?
Ioana007
Postat pe 8 Decembrie 2008 15:07
De la: Ioana007, la data 2008-12-08 15:07:08Pot sa va intreb ceva doamna cirebica? Va rog sa-mi iertati intrebarea, stiu ca va suna anapoda, dar sunt foarte curioasa.Eu pana sa-mi cumpar calculator, am corespondat prin posta, cu prietenul meu.Asta inseamna ca eu l-am facut pe el posta? Adica vreau sa spun si posta este un fel de dragoste virtuala? Insa sa stiti ca nu am simtit nimic.Pe cuvantul meu.Credeti ca sunt frigida si trebuie sa merg la doctor?


tu faci misto de noi sau vb pe bune??????

Neghinitza
Postat pe 9 Decembrie 2008 01:30
vaaaai..ioana007 seamana extrem de mult cu fratele vanghele la stil,un motiv in plus ca "batranu' "sa revina....


hai ca m-am distrat...
iasomia
Postat pe 9 Decembrie 2008 08:46
De la: Ioana007, la data 2008-12-08 15:07:08Pot sa va intreb ceva doamna cirebica? Va rog sa-mi iertati intrebarea, stiu ca va suna anapoda, dar sunt foarte curioasa.Eu pana sa-mi cumpar calculator, am corespondat prin posta, cu prietenul meu.Asta inseamna ca eu l-am facut pe el posta? Adica vreau sa spun si posta este un fel de dragoste virtuala? Insa sa stiti ca nu am simtit nimic.Pe cuvantul meu.Credeti ca sunt frigida si trebuie sa merg la doctor?


bravo !
si_totusi
Postat pe 9 Decembrie 2008 13:00
gren, pai la asa subiect dezbatut , nu crezi ca e un raspuns logic?


sex virtual. eu tot la parerea mea raman. clar. masturbare. ce mai calea, valea?

si_totusi
Postat pe 9 Decembrie 2008 13:06
Doamna Si-totusi, sa stiti ca nu bateam din palme cand ii citeam scrisorile, ca sa nu cada pe jos.Dar ascultam in schimb, muzica de dans, pe ritm de castaniete.
Ioana007
Postat pe 9 Decembrie 2008 13:06
doamna ioana, citisem in ritm de castane.
schimbam muzica si jocul. ce eroare eram sa fac !
si_totusi
Postat pe 9 Decembrie 2008 14:56
Partea rea, este ca cel care sta dedesubt,-ma refer la situatiile reale,-s-ar putea sa se trezeasca ori constipat,(din cauza castanelor,) ori dupa cateva luni, sa-si dea seama ca i-a crescut un castan in spate.Pana la urma, eu una cred ca tot raul este spre bine, deoarece poate sa stea la umbra vara.
Ioana007
Postat pe 9 Decembrie 2008 15:06
Sex Virual .Nu .Cred ca cei care practica au probleme psihice .Trebuie sa-ti lipseasca ceva ca sa ajungi la un asemenea coportament.
maria24
Postat pe 29 Decembrie 2008 17:15
Maria 24... , eu am facut sex virtual cu iubitul meu, si jur ca sunt sanatoasa tun.Daca tu esti mai pudica, iti este mai greu sa te deschizi, si usor de "moda veche", asta nu inseamna ca noi ceilalti 'vinovati", suntem bolnavi psihic. Ideea e ca uneori simti o nevoie acuta de a face dragoste cu iubitul/sotul tau aflat la distanta de tine, incat asta e o solutie destul de buna sa-ti stapanesti trairile, si de a fi cu el.Da ...una peste alta aceasta tehnica, masturbare se cheama...si? unde e prb? ...fiecare simte intr-un fel anume sexul, unele dintre noi suntem mai pasionale, altele mai "cumintele" , nu vad nimic nesanatos in treaba asta, am invatat sa ma uit in curtea mea si sa nu judec pe nimeni inca de pe la 18 ani...daca tu nu esti capabila de un lucru, asta nu inseamna ca intreaga lume se raporteaza la tine . Imi permit sa-ti dau un sfat, desi nu imi sta in fire sa fac asta fara sa mi se ceara, insa nu ma pot abtine de data asta ...accepta oamenii asa cum sunt, nu incerca sa-i schimbi, nu mai "arunca cu pietre" doar pt ca tu gandesti altfel, pt ca pana la urma nu se stie care este "nebunul" in viata asta atat de agitata ..ai grija de tine...cunoaste-ti corpul, in felul asta vei stii exact ce vrei, ce cauti la un barbat

Postat pe 29 Decembrie 2008 18:21
Eh, draga Nico. Si eu ma vad sanatoasa.
Micass
Postat pe 30 Decembrie 2008 14:12
De la: maria24, la data 2008-12-29 17:15:29Sex Virual .Nu .Cred ca cei care practica au probleme psihice .Trebuie sa-ti lipseasca ceva ca sa ajungi la un asemenea coportament.


Cherie Marie, atunci cand faci sex "virual" - asa ai scris, e limpede ca iti lipseste ceva.. in principiu este vorba de litera "t" din cuvant.
Eu ti-as propune sa incerci sexul virtual in grup, este ca o conferinta pe mess, doar ca iti trebuie o aplicatie de messenger special unde poti bifa optiunea orgii, sa nu creada lumea ca te duci la rugaciuni in grup.
anakin
Postat pe 30 Decembrie 2008 16:52
De la: si_totusi, la data 2008-12-09 14:56:23doamna ioana, citisem in ritm de castane.
schimbam muzica si jocul. ce eroare eram sa fac !




si totushi...sincer...chiar starnesti...patimi!!!
de ce o faci?
daca lumea vrea ceva...lasa-i sa vrea...si...e ttreaba lor!!!
cred eu!!!
dar...mai departe...chiar nu stiu cum sa fac!!!
ma ajuti putin?
ovidiu42
Postat pe 30 Decembrie 2008 18:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
este posibil sa iubesti doi barbati? 3 De la: sorinara 25 Noiembrie 2008 13:30
ROMANTISMUL_(mai sunt romantici printre noi ? 27 De la: Ioana007 21 Aprilie 2009 22:08
de ce femeile sufera? 223 De la: moment31 11 Noiembrie 2009 15:25
aventura fara sex 62 De la: garbo008875 21 August 2009 11:14
daca aveti inima deschideti 11 De la: yavrum 14 Ianuarie 2009 12:13
Setari Cookie-uri