sex virtual

pai nu inteleg, ovidiu ce zici si ce ajutor vrei . bifam optiunea orgii?
si_totusi
Postat pe 30 Decembrie 2008 21:53
Maria, iti fac o propunere.Din propunerea asta, nu ramai gravida, nu faci copii gemeni si nici geniali, nu te mariti cu mine si nici eu cu tine...Hai sa facem sex virtual impreuna, sa le invatam pe fetele noastre ce inseamna asta, ca nu stiu.Pana la urma, daca te temi cumva, ii fac poropunerea asta lui "Si totusi".Ce zici?
Ioana007
Postat pe 31 Decembrie 2008 08:13
Si totusi ce spuneti?
Micass
Postat pe 31 Decembrie 2008 10:18
nu spunem , facem. acum caut aplicatia aia speciala de care vorbea anakin
si_totusi
Postat pe 31 Decembrie 2008 10:32
De ce intrebi Micass? Vrei si tu? Putem sa facem sex (virtual, desigur ) si in patru.Tu vii cu borcanul de visine.
Ioana007
Postat pe 1 Ianuarie 2009 19:17
hopaaa... iese de o orgie.. ma invit si eu, dar numai daca vine si maria.
Ioano, eu ce aduc? ca visinile le aduce micass...... un sirop de artar e bine?
anakin
Postat pe 1 Ianuarie 2009 21:02
Gut, danke..
Ioana007
Postat pe 2 Ianuarie 2009 17:12
De la: Ioana007, la data 2009-01-01 19:17:07De ce intrebi Micass? Vrei si tu? Putem sa facem sex (virtual, desigur ) si in patru.Tu vii cu borcanul de visine.

Si tu ti/ai dat seama ca*s cam acra?
Micass
Postat pe 2 Ianuarie 2009 18:35
si io, si io, si io, mslinele sunt bune ??? c merg cu ,
casperphantom
Postat pe 3 Ianuarie 2009 08:22
Hmmm...:)

ia sa incep eu anu' cu ceva picant,nu de alta..dar sunt o perversa mica...

cum sa ma integrez?
siropul de artar de la anakin il las pt cei mai "setosi",maslinele lu' casper nu ma tenteaza,sunt sarate si de la un timp incerc sa mananc nesarat..of,of...cred ca o sa asigur fondul sonor,sunt prea batrana si prea bolnava...dap! voi apucati-va de treaba copilasi...contati pe mine pt galerie...
iasomia
Postat pe 3 Ianuarie 2009 18:31
Eu cred ca nu trebuie sa exageram cu maslinele.O prietena de-a mea a patit-o.A fost invitata la un sex in doi, si ca introducere, ca sa i se faca pofta sau sete, nu mai stiu, i s-a servit de catre baiat niste masline, cu o votca, ca aperitiv.Partea rea, a fost ca atunci cand a fost sa impunga o maslina cu scobitoarea, maslina a luat-o la fuga.Alerga maslina, de ziceai ca este la olimpiada de la Beijing, la o suta de metri garduri.A iesit maslina pe locul I, prietena pe locul II, iar prietenul ei, a ratat bronzul, la cateva secunde.Asa ca am impresia ca gasperfantom, vrea sa ne alerge si sa ne epuizeze cu maslinele lui, dar eu sunt convinsa ca noi nu avem fata de UEFA, sau de Liga lui Mitica.
Ioana007
Postat pe 3 Ianuarie 2009 19:53
iasomico, baga-te, special pentru tine vom forma un grup de gerontofili.. ;))
anakin
Postat pe 3 Ianuarie 2009 23:15
eheee,he,he...

ce vrei sa faca baba poc?

mai sunt si data,vrei sa ma ia mosneagu' de ciuf?..




sa lustruiasca podeaua cu mine?....


chiar..oare de ce nu intra fetele aici sa se distreze un picut?

le-ati speriat mai.. buhuuhuu si buhuuhuu...

stau in continuare la mantinela...poate,poate vine vreo fata sa va faca felul,ma duc sa va pun boleroul lu' ravel...

felul..adica o poala in brau ceva,sa va dea sa papati,nu m-am gandit la sex,parol...
iasomia
Postat pe 4 Ianuarie 2009 08:59
De la: si_totusi, la data 2008-12-30 21:53:51pai nu inteleg, ovidiu ce zici si ce ajutor vrei . bifam optiunea orgii?




nu la ...orgii...trebe bifat!!
ci...la ce sa discuta pe aici!!
orgiile...le rezolv singur!!!
asa ca...nu fi...provocatoare!!
:)
ovidiu42
Postat pe 4 Ianuarie 2009 15:43
De la: Ioana007, la data 2008-12-08 15:07:08Pot sa va intreb ceva doamna cirebica? Va rog sa-mi iertati intrebarea, stiu ca va suna anapoda, dar sunt foarte curioasa.Eu pana sa-mi cumpar calculator, am corespondat prin posta, cu prietenul meu.Asta inseamna ca eu l-am facut pe el posta? Adica vreau sa spun si posta este un fel de dragoste virtuala? Insa sa stiti ca nu am simtit nimic.Pe cuvantul meu.Credeti ca sunt frigida si trebuie sa merg la doctor?


Ce ziceti dvs. nu este sex virtual.Cautati pe google ce inseamna, nu am facut sex virtual, dar asa face daca as iubi enorm de mult si partenerul meu de viata ar fii plecat pe o perioada de timp departe de mine.Cu scuzele de rigoare, trebuie sa imbatranim frumos si sa mai cautam tentatii, daca nu intervine o noutate in relatia sexuala, nu creste andrenalina....ma pot pune in pat langa bunica de 80 de ani ...
cirebica
Postat pe 4 Ianuarie 2009 17:41
Eu cred ca traiesti in alta lume d-na ioana007
cirebica
Postat pe 4 Ianuarie 2009 17:43
ovidiu, nu vezi ce cumintica am devenit, cand am vazut ca se lasa cu 'siroape de artag?" am tacut ca pestele si tivaaa ! fuga-i rusinoasa dar...
si_totusi
Postat pe 4 Ianuarie 2009 22:40
Daca invat limba spaniola, poate sa fie Spania?Hai, va rog frumossss...
Ioana007
Postat pe 5 Ianuarie 2009 12:36
De la: ovidiu42, la data 2009-01-04 15:43:43
De la: si_totusi, la data 2008-12-30 21:53:51pai nu inteleg, ovidiu ce zici si ce ajutor vrei . bifam optiunea orgii?




nu la ...orgii...trebe bifat!!
ci...la ce sa discuta pe aici!!
orgiile...le rezolv singur!!!
asa ca...nu fi...provocatoare!!
:)


Esti barbat Ovi, trebuie sa rezisti la provocari..........fruntea sus si mergi inainte
nyco1970
Postat pe 7 Ianuarie 2009 19:46
este o forma de a face sex......se practica din mai multe motive(lipsa posibilitatii de a intalni un partener real,anumite frustrari,comoditate,etc).fiecare este liber sa isi aleaga cum face sex
elfmia
Postat pe 11 Ianuarie 2009 08:45
elfmia,

corect....
iasomia
Postat pe 11 Ianuarie 2009 08:55
cirebica, numai la 80 de ani te pui ...in pat? la varste mai fragede ,te asezi?


si chiar langa bunica? sa vada si ea ce virtual iubesti? poate ea vrea sa se uite la tv si nu la ce faceti voi pe web cam
si_totusi
Postat pe 11 Ianuarie 2009 10:57
.
CredendoVides
Postat pe 12 Ianuarie 2009 01:07
Recunosc.
Am facut-o!
Am facut sex virtual.
Si nu doar o data.
Si nu doar cu unul o data.
Cel putin primele experiente sunt devastatoare. ( Nu neaparat si prima , pana pricepi despre ce e vorba ) .
Pana la urma care e problema? Inhibitiile voastre? Daca voi nu reusiti sa scapati de ele, eu una am putut.
Am parcurs in mare ce ati postat, dar pana nu incercati, de ce blamati?
Cine sunteti voi sa aruncati primi cu piatra?
O viata minunata si inchistata , bye bye .
CredendoVides
Postat pe 12 Ianuarie 2009 01:15
Cine esti tu sa te dai lovita, daca piatra nu a cazut in capul tau?Oricat ai bea tu cafea surogat, sa stii ca nu se compara cu cafeaua adevarata.Daca nu crezi, intreab-o si pe Giani.
Ioana007
Postat pe 12 Ianuarie 2009 16:39
Ma intreb daca atunci cand ai facut sex virtual ai avut si orgasm.L-ai avut si pe cel de dupa preludiu?
Stii cum e cu sexul asta virtual?

Ca-n bancul ala in care individul zice:
-ubit-o, cu o mana sunt pe mouse, iar cu cealalta ma gandesc la tine.


O fi bine asa? Eu, nu cred.
cameluta
Postat pe 13 Ianuarie 2009 17:37

E un surogat.Vrei asa ceva? Eu , nu.
cercelmarilena
Postat pe 15 Ianuarie 2009 22:29
De la: si_totusi, la data 2009-01-04 22:40:59ovidiu, nu vezi ce cumintica am devenit, cand am vazut ca se lasa cu 'siroape de artag?" am tacut ca pestele si tivaaa ! fuga-i rusinoasa dar...




mai sa fie!!!!...ce-o avea..."artzaru'" ala de te facusi tu...atat de cuminte?
mamica...pe bune...cum o fi...sa o faci...virtual?
ca...parca...n-ar strica sa devenim si noi mai...modernisti...asa...
uite...vezi?...ne ia copiii astia la bobarnace!!!
ca...suntem inchisi la minte!!
ovidiu42
Postat pe 24 Ianuarie 2009 06:52
De la: nyco1970, la data 2009-01-07 19:46:07
De la: ovidiu42, la data 2009-01-04 15:43:43
De la: si_totusi, la data 2008-12-30 21:53:51pai nu inteleg, ovidiu ce zici si ce ajutor vrei . bifam optiunea orgii?




nu la ...orgii...trebe bifat!!
ci...la ce sa discuta pe aici!!
orgiile...le rezolv singur!!!
asa ca...nu fi...provocatoare!!
:)


Esti barbat Ovi, trebuie sa rezisti la provocari..........fruntea sus si mergi inainte




poi...incerc...nyco....sa rezist...
da...yo stiu daca rezist si la...optiunea de care se vb aici?
apropo`s....cum dreaq se seteaza optiunea aia?
ca...m-a starnit..."si totusi" si...m-a lasat in ceatza!!
asa ca ...acu`...am ocupatie...caut optiunea aia...sa vaz si yo...cum o fi!! poate o fi marfa dreaq...si...am ramas eu in urma!!!
ovidiu42
Postat pe 24 Ianuarie 2009 06:57
Una scriu eu si dvs.intelegeti altceva.Cititi cu mare atentie si nu interpretati gresit.....De ce va deranjeaza parerile altor persoane? Fiecare face ceea ce simte si doreste.In fond si la urma urmei nu dam explicatii nimanui, aici doar ne exprimam punctul de vedere, schimbam pareri.
cirebica
Postat pe 24 Ianuarie 2009 23:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Familia sau cariera????? 17 De la: Ioana007 5 Aprilie 2009 12:09
Degeaba e frumos , destept.... 49 De la: Ioana007 3 Mai 2009 15:48
Parerea prietenilor conteaza pentru el mai mult decat persoana mea 40 De la: Ioana007 5 Aprilie 2009 12:26
incredibil... 43 De la: mia79x 10 Mai 2009 17:37
AM PROCEDAT CORECT? 59 De la: Ioana007 20 Februarie 2009 16:08
Setari Cookie-uri