Cafenea virtuala

De la: VABRE, la data 2009-03-11 00:49:51 Daca ma mai primiti,am gresit cu mesajele,scuze.....


nu ne-a deranjat, doamne fereste...si noi am gresit la inceput iubita mea....dar se incarca la greu pagina aici si dupa aia ne miram ca merge greu...esti binevenita, scumpo
tutankhamon
Postat pe 11 Martie 2009 00:58
De la: scrichy, la data 2009-03-11 00:55:49DISPER, sunt acasa aici be biroul meu, eu nu termin niciodata ,am de lucru mereu, dar mai evadez din cind in cind, imi iau cimpiiiiiii mai pe romaneste ,bine spus,noapte buna ptr. cei somnorosi


scumpooooo...succese mari la rezolvarea hartiilor...nu mai sta mult....daca te consoleaza si eu lucez la o subtitrare...o traduc din engl in ro...ca nu am gasit-o in ro...asa ca mai stau cu tine cam juma de ora...
tutankhamon
Postat pe 11 Martie 2009 01:01
De la: scrichy, la data 2009-03-11 00:50:55DAAAAAA, fentezi lumea cu sticla aia, dar am scris de mult mai devreme, dar postarea era fara toate cuvintele mele ,glumesc




hai mai ca....uite...am sa desfac alta!!!....
cine mai vrea?
ovidiu42
Postat pe 11 Martie 2009 01:01
Euuu mai iau un pahar si cu asta ma duc sa citesc

Scrichy , apai draga mea multa bafta la rezolvarea lorrr

si cu asta gata .....ca ma intind mai mult decat trebuie
cinezee
Postat pe 11 Martie 2009 01:06
CE dragalas ai devenit,dar acum nu mai vreau mi-a trecut pofta,mersi,eu tot sper sa maresc ritmul de lucru ,ca in cazul in care as evada din cotidian, sa pot,dar e greu.
scrichy
Postat pe 11 Martie 2009 01:09
Noapte buna, la toti,imi pun muzica un pic si apoi ma culc
scrichy
Postat pe 11 Martie 2009 01:15
noapte buna la toata lumea!
tutankhamon
Postat pe 11 Martie 2009 01:20
Multumesc,asa e mai bine,pentru mine e destul de complicat.Sa mai treaca noaptea si cu ce e in recipient...
RIEN
Postat pe 11 Martie 2009 01:24
De la: VABRE, la data 2009-03-11 01:24:40Multumesc,asa e mai bine,pentru mine e destul de complicat.Sa mai treaca noaptea si cu ce e in recipient...




adica....si tu pleci?
ovidiu42
Postat pe 11 Martie 2009 02:18
Am ateptat ....nuam gasit ..... si cu o plimbare inca mai stau un pic.
RIEN
Postat pe 11 Martie 2009 03:36
De la: VABRE, la data 2009-03-11 03:36:05Am ateptat ....nuam gasit ..... si cu o plimbare inca mai stau un pic.




mai...yo...am facut propunerea...si am intrebat daca mai doreste cineva...
am fost refuzat cu diplomatie...si...acu`...tot eu sunt de vina ca...nu vru` nimeni?
ovidiu42
Postat pe 11 Martie 2009 03:44

rusine...dar asta e!!!...n-am rezistat...sa nu-l aduc si aici...e prea tare...(a se citi...prostanac)



Numele meu este Cezar!!! Am 22 ani sunt in zodia rac si am cateva intrebari ... defapt ... sunt nesigur, nu stiu ce ar trebui sa fac...!!! despre ce este vorba? Sunt plecat de 2 ani din romania!!! si de aproape 2 ani sunt cu o fata.. si ea are tot 22 ani si este in zodia berbec ... de cand suntem impreuna nu pot sa zic ca am avut o relatie prea reusita... multe certuri care au dus la despartiri ... si totusi am luato iarasi de la capat ... eu o iubeasc .. in acest timp de 2 ani alaturi de ea .... nu am avut o relatie sexual cu ea ori cu alta fata ...din motiv ca ea nu era pregatita ori cum zicea nu poate sa se gandesca la asa ceva ... pur si simplu nu poate ... uneori imi zicea ca nu se simte sigura cu mine ,... si ea nu a avut nici o relatie sexuala timp de doi ani pana sa ma cunoasca pe mine... deci acum are avea in jur de 4 ani fara sa faca sex ....pana in urma cu 1 luna ....... am avut prima noastra relatie sexuala ....si totusi certurile nu s-au oprit ... de 1 saptamana sunte-m despartiti ... acum nu sunt sigur de daca o mai iubesc ... sau este doar obijnuinta... am inceput sa ma uit si dupa alte fete ... lucru care nu il faceam inainte... sa flirtez... dar totusi o caut si mai vb din cand in cand ... ce ar trebui sa fac? ce se intampla ... imi puteti raspunde?

Si altceva care as vrea sa stiu , ceva de care nu sunt sigur..u stiu ce este, in urma cu ceva timp am observat pe lenjeria ei intima... de foarte multe ori... cand se schimba... era ceva alb... la fel ca sperma ... si de multe ori cand este excitata este foarte umeda in zona genitala ... lucru care am auzit ca o patesc femeile bolnave ... deci ce este ... este ceva pentru care ar trebui sa ma ingrijorez... pe ea am intrebat-o de ce este acea "pasta" pe lenjeria ei... la care ea imi raspunde cum ar fi normal ... toate femeile la toate femeile li se intampla... lucru pe care eu nu l-am mai intalnit!!!

Va rog imi puteti da niste raspunsuri concrete?

ovidiu42
Postat pe 11 Martie 2009 04:01
`mneatza cafenea....si...sa aveti o zi insorita in suflet...asa cum e acu` la noi...chiar daca ceva ceatza...sper sa se risipeasca!

ovidiu42
Postat pe 11 Martie 2009 08:40
Neata si tie Ovidiu ...chiar asa sa fie toata ziua
cinezee
Postat pe 11 Martie 2009 09:21
wow...cinezee...ce devreme te trezesti...iar eu...nici n-am reusit sa ma dezbrac...
ma bucur ca...ai un tonus bun!!
sa fie...o zi asa cum iti doresti!!
ovidiu42
Postat pe 11 Martie 2009 09:37
Mereu ma trezesc asa , devreme , chiar daca ma pun tarziu la somn


doresc la toata lumea sa aiba tonus bun de dimineata
cinezee
Postat pe 11 Martie 2009 09:38
buna dimineata ! bine v-am regasit !
cu cine imi beau si eu cafeaua ??
ce noutati mai sunt?
un rezumat imi face cineva ??
rasarit
Postat pe 11 Martie 2009 10:27
De la: miaunuka_68, la data 2009-03-11 10:27:35buna dimineata ! bine v-am regasit !
cu cine imi beau si eu cafeaua ??
ce noutati mai sunt?
un rezumat imi face cineva ??




pt lenesi...nu fac rezumate!!!
e soarele sus...demult...si...la tine...e dimineatza?
cand altii...se pregatesc de culcare?
glumesc...miau`...sper ca ...distingi!!
hai ia o cafea tare...de la mine...si...nu fa botic!!!
ovidiu42
Postat pe 11 Martie 2009 10:31
Buna dimineata! O cafea fara cofeina la purtator.. cam liniste p'aci fara Wife... dar si cand va veni!
Apropo de rezumate, m-a uimit un articol de dimineata:
http://www.romanialibera.ro/a148408/salvarea-unui-copil-obstructionata-de-o-patroana.html

Pareri?? Eu am ramas fara cuvinte!
Verarmy_38
Postat pe 11 Martie 2009 10:44
lume..

beau o cafea adusa de afara,cafea de cafea...nu are cofeina scoasa,sau poate cafeaua este atat de proasta la noi ,pt ca se umbla la calitatea boabelor..

draq stie!
stiu ca asta e buna ca la balamuc,trei guri am luat si o simt ca imi umbla prin vene..

hai ca-i luai locu' lu' wife....ehe,he,he

woman,

sa dai fata un semn!
sau pune-l pe pro...in italia te-ai gasit si tu sa pleci?
sa stam cu sufletu' in gat...
iasomia
Postat pe 11 Martie 2009 10:46
A zis cineva "wife"...????



Iasomico, nu-mi dai si mie o gura de cafea..?
Ella34
Postat pe 11 Martie 2009 10:52
buna ziua !
asa-i mai bn ovi ???
si sa stii ca nu-s lenesa !!! ci foooarte ocupata !!
hai ca ceva ,ceva ,tot am prins : wife ,a plecat in italia,
iar pe vera o cheama verarmy ....si pe army ..viceversa ...ceea ce inseamna ...ca s-au impacat ?????
foarte frumos ! si mult noroc !
rasarit
Postat pe 11 Martie 2009 10:54
De la: iasomia, la data 2009-03-11 10:46:40lume..

beau o cafea adusa de afara,cafea de cafea...nu are cofeina scoasa,sau poate cafeaua este atat de proasta la noi ,pt ca se umbla la calitatea boabelor..

draq stie!
stiu ca asta e buna ca la balamuc,trei guri am luat si o simt ca imi umbla prin vene..

hai ca-i luai locu' lu' wife....ehe,he,he

woman,

sa dai fata un semn!
sau pune-l pe pro...in italia te-ai gasit si tu sa pleci?
sa stam cu sufletu' in gat...


Sincer si mie mi-e dor de cafeaua "adevarata"... dar daca nenea doctorul a zis ca nu-i buna, imi face rau si daca ma uit la ea... ce sa fac??
Ma amagesc si eu...
Verarmy_38
Postat pe 11 Martie 2009 10:56
ella ,nu mai plangeee ..hai la o cafea ...o dadu ovi ,iar eu o impart bucuroasa cu tn !!
rasarit
Postat pe 11 Martie 2009 10:57
eu va astept la chestiune cand aveti chef de vorba...

va dau cuvantu' meu...astept doua minute ca sa intru aici,din cauza asta nu va citesc..decat rar...

ella,

cum sa nu....

vera,

necazul asta sa-l ai tu...
iasomia
Postat pe 11 Martie 2009 10:57
De la: miaunuka_68, la data 2009-03-11 10:54:34buna ziua !
asa-i mai bn ovi ???
si sa stii ca nu-s lenesa !!! ci foooarte ocupata !!
hai ca ceva ,ceva ,tot am prins : wife ,a plecat in italia,
iar pe vera o cheama verarmy ....si pe army ..viceversa ...ceea ce inseamna ...ca s-au impacat ?????
foarte frumos ! si mult noroc !


Verarmy_38
Postat pe 11 Martie 2009 10:58
pai iaso ,,,chiar ai dreptate !
greu mai incarca ...
asa ca mai ovi ,,,hai sa fim de acord ,,,sa se deschida cafeneaua de primavara ,,,,ca tot noi vom fi ,,
ce spuneti?
rasarit
Postat pe 11 Martie 2009 11:00
Buna dimineata.
persidadamian
Postat pe 11 Martie 2009 11:02
'neata !ce se mai discuta azi?
ca eu am lipsit putin....
mariana_alex_69
Postat pe 11 Martie 2009 11:05
Cum a-ti dormit?
Eu nu prea bine, m-am trezit cu gatu sucit
Cum am putut sa dorm io nu stiu.
persidadamian
Postat pe 11 Martie 2009 11:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Poftiti,va rog,la cafeneaua mea!Cafeneaua celor indragostiti de viata! 796 De la: Tabitta 7 Iunie 2020 12:12
Snack Bar cu program: LA TREI TzATzE NATAFLETzE! 74 De la: clippy 23 Decembrie 2009 19:49
fisuri anale!! 5 De la: hermosa20 17 Decembrie 2015 14:41
reprezentanti Avon 1 De la: cris_roxa85 5 Mai 2009 15:08
la bloc 10 De la: Stefania_Negrus_1 28 Septembrie 2016 13:23
Setari Cookie-uri