Un sfat va rog!

Buna, am avut o relatie cu un baiat aproape 3 luni, luni in care ne am inteles minunat, totul a mers bine. In urma cu vreo 2 saptamani am simtit ca s a indepartat de mine, am incercat sa vb cu el mi a explicat ca torul e ok, k relatia noastra merge bine si ca daca nu as insemna nimic pt el nu ar fi lungit o atat iar acum 5 zile mi a scris un mesaj in care mi a explicat foarte frumos ca el a fost obisnuit mai libertin si simte ca nu poate continua relatia. I am scris doar ca as fi vrut ca aceasta decizie sa mi o fi comunicat intr o discutie fata in fata dar nu a mai scris nimic. El are cheia de la ap meu la el iar luni i am scris un mesaj ca il rog sa mi lase cheia in cutia postala....nici nu mi a scris nimic dar nici nu mi a lasat cheia. Eu nu vreau sa insist si nici sa l mai caut , desi mi e greu. As vrea sa mai fim impreuna, ce sfaturi imi dati?
garbo_475012
Postat pe 20 Septembrie 2017 22:20
Schimba cheia de la apartament, pana nu il găsești gol
garbo_408297
Postat pe 23 Septembrie 2017 08:11
...
Rotty
Postat pe 23 Septembrie 2017 08:17
Ai asteptari cam mari de la o relatie de doar 3 luni. Schimba yala si mergi mai departe

MARILENA_25
Postat pe 23 Septembrie 2017 08:19
Schimba cheia!
garbo032261
Postat pe 23 Septembrie 2017 09:20
Prima dată schimbă iala de la ap și apoi lasă-l in pace ca o sa vină înapoi dar tu fa an așa fel ca ești ocupată și nu răspunde la mesaje imediat așteaptă un timp totul se rezolvă și o sa înțelegi ca el nu a vrut cu tine daca el a spus că este mai libertin atunci încercă să fii și tu 😉
garbo342359
Postat pe 23 Septembrie 2017 20:46
Schimba yala de la apartament si mergi mai departe. Un băiat căruia îi placi nu-si dorește mai multa libertate ci sa petreacă mai mult timp cu tine, sa te descopere...Astfel de relații oricum se termina si nu e decât un timp pierdut. Cu siguranță exista alți băieți care si-ar dori sa te cunoască...
Maghi_1
Postat pe 23 Septembrie 2017 21:09
Schimba yala si da-l naibii.
Dorina_Pricop_1
Postat pe 23 Septembrie 2017 21:25
Schimba yala si uita de mitocan.
Exista pe lumea asta si barbate adevarati nu doar purtatori de izmene.
Tommy_Boy
Postat pe 25 Septembrie 2017 08:49

Amuzament total, zau asa, daca n-ar fi insa de-a dreptul penibil...

Nu de alta, da' @012 lansa in final o cu totul alta intrebare, ea neavind nevoie de 'sfaturi' tehnice evidente si absolut inutile in context, ci dorind doar sa stie cum sa ramina in relatie cu ... omu' cu cheia!...

Ei ii trebuie nu o yala noua ci o 'cheie' catre inima individului pe care-l iubeste; si ar vrea sa stie cum sa faca ca sa ramina totusi impreuna...

Da' la noi logica e ca la nimeni...


Printr-o rizibila 'simplitate' carteziana absolut totul a ajuns sa se reduca intr-o relatie doar la o ... banala yala!

Cum in tzara asta meseriasi buni nu prea se mai gasesc, probabil ca ar fi o idee f. buna ca ANOF-ul sa organizeze cit mai multe cursuri deee...

...lacatuserie!


Va dati seama cam cite 'yale' or fi zilnic de schimbat in Romania asta mereu surprinzatoare?!?...


garbo101426
Postat pe 25 Septembrie 2017 14:15
De la: garbo101426, la data 2017-09-25 14:15:56
Amuzament total, zau asa, daca n-ar fi insa de-a dreptul penibil...

Nu de alta, da' @012 lansa in final o cu totul alta intrebare, ea neavind nevoie de 'sfaturi' tehnice evidente si absolut inutile in context, ci dorind doar sa stie cum sa ramina in relatie cu ... omu' cu cheia!...

Ei ii trebuie nu o yala noua ci o 'cheie' catre inima individului pe care-l iubeste; si ar vrea sa stie cum sa faca ca sa ramina totusi impreuna...

Da' la noi logica e ca la nimeni...


Printr-o rizibila 'simplitate' carteziana absolut totul a ajuns sa se reduca intr-o relatie doar la o ... banala yala!

Cum in tzara asta meseriasi buni nu prea se mai gasesc, probabil ca ar fi o idee f. buna ca ANOF-ul sa organizeze cit mai multe cursuri deee...

...lacatuserie!


Va dati seama cam cite 'yale' or fi zilnic de schimbat in Romania asta mereu surprinzatoare?!?...




garbo_023578308
Postat pe 25 Septembrie 2017 21:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am o problema.... ce ma tot sacaie.. 24 De la: pantera_neagra 14 Septembrie 2009 06:59
felinarul rosu 210 De la: moniq_ 29 Iunie 2010 22:39
CATRE ADMINISTRATORUL FORUMULUI 380 De la: tutankhamon 1 Noiembrie 2009 19:53
Femeile intre ele de ce ??? 28 De la: mitalina 28 Septembrie 2009 09:08
iubesc un baiat dar nu stiu daca el ma iubeste 17 De la: daniilia 16 Iunie 2011 07:41
Setari Cookie-uri