Este Complicat...

De la: Andrei4, la data 2016-11-08 00:18:23ingerasul sugator ofera servicii de supt non stop Hormonica disperata a iesit pe centura


Andrei las-o in pace ca se mai sinucide nebuna dracu , am mai vazut cazuri de depresivi din astia la stiri care se sinucid ca sunt facuti de rusine pe net sau la scoala. Androgina e clar ca sufera cumplit si cred ca suferinta ii e de ajuns, viata ei amara, ura si rautatea ce o varsa aici vorbesc de la sine. E cu capul, daca s-ar sesiza vreo institutie de specialitate ar inchide-o la Balaceanca, astfel de psihopati sunt pericol public cat timp traiesc in libertate.
Furia, agresivitatea si frustrarea sunt periculoase nu doar pt ea cat si pt cei din jur ( nu din jurul ei pt ca sigur nu are pe nimeni) ci din spatiul public unde traiesc oameni normali si sanatosi la cap.
Tema dezbatuta era chiar ok pacat ca a nimerit aici o nebuna sa murdareasca pagina.

Piei satana!!!! improasca-ti ura si rautatea in singuratate nu ne mai obosi ca nu are nimeni nevoie de tine
garbo059727
Postat pe 8 Noiembrie 2016 00:26
Din cauza la prostii de romani merge tara Așa rrău, ccând se văd prostii patroni toți dau salarii de nimic, dar vor ca oamenii sa fie harnici, sa muncească, bărbații sunt niște tâmpiți, care Instiga femeile sa se mănânce intre ele, sa Își ddescărce ura pe alți oameni dar sa întrețină paraziții de barbati bun. DE aruncat la gunoi
ingerasulluptor1
Postat pe 8 Noiembrie 2016 01:12
esti esti prostituata si DISPERATAAAA doar ca nu ai cu cine ca nu te ia nici dracu de asta intri pe site-uri sa-ti plangi de mila but guess what? nobody gives a shit on you
garbo059727
Postat pe 8 Noiembrie 2016 01:34
mai 727 eu zic s-o legam de-un stalp ca pe vrajitoare la centura si sa-i dam foc scapam omenirea de un drac :)))))))
Andrei4
Postat pe 8 Noiembrie 2016 01:44
Ba nu mai pot de ras , tu realizezi ca noi acum jucam ping pong cu o nebuna descreierata??? de unde dracu o aparut ?
garbo059727
Postat pe 8 Noiembrie 2016 01:47
de pe centura
Andrei4
Postat pe 8 Noiembrie 2016 01:49
Mai baieti, se pare ca sunteti noi si cu eticheta pe aici de nu o cunoasteti inca pe ingeritza si "operele" ei...
Rotty
Postat pe 8 Noiembrie 2016 07:12
De la: garbo059727, la data 2016-11-08 01:34:44esti esti prostituata si DISPERATAAAA doar ca nu ai cu cine ca nu te ia nici dracu de asta intri pe site-uri sa-ti plangi de mila but guess what? nobody gives a shit on you


Bai costiupatule, ,
Zic ca ești prost de dat în gropi, pai ai vrea sa ai tu o femeie ca mine, dar mai im întâi să fii inteligent așa așaca mine și ordonat, boule, ce ești, tu Îți plângi de mila tâmpitul e după cum vorbesti,
ingerasulluptor1
Postat pe 8 Noiembrie 2016 14:51
De la: Andrei4, la data 2016-11-08 01:44:54mai 727 eu zic s-o legam de-un stalp ca pe vrajitoare la centura si sa-i dam foc scapam omenirea de un drac :)))))))


Bai jeg ce ești crezi ca toate femeile tolerează prostia voastră și sa va susțină, Dute tu pe centura pshipatule mai bine decât sa aștepți sa te Întrețină femeile, acolo măcar muncești, cu curul dar muncești cinstit, cretinule
ingerasulluptor1
Postat pe 8 Noiembrie 2016 14:54
De la: garbo059727, la data 2016-11-08 01:47:23Ba nu mai pot de ras , tu realizezi ca noi acum jucam ping pong cu o nebuna descreierata??? de unde dracu o aparut ?


Bai minte Împuțită de alcool s I ide țigări și de sex, nebun ești tu libidinosule
ingerasulluptor1
Postat pe 8 Noiembrie 2016 14:56
De la: Andrei4, la data 2016-11-08 01:49:21 de pe centura


Bai tu de unde ai apărut, ai scăpat de la psihiatrie,

Dute tu pe centura și câțiva bani cinstiți cu Penis ul tău cacacios, dați fundul la bătaie, dacă vreo bani, așa ești mai cinstit decât acei barbati care așteaptă sa Îi întrețină femeile, leqgati o piatra de gat și în Marea neagra cu tine ca caci pământul degeaba
ingerasulluptor1
Postat pe 8 Noiembrie 2016 14:59
De la: Andrei4, la data 2016-11-08 01:49:21 de pe centura



Andrei imputitu
ingerasulluptor1
Postat pe 8 Noiembrie 2016 15:01
Rotty ai dreptate, habar n-am cine-i nebuna, sa inteleg ca sunt in pericol???? e cautata cumva de psihanalisti? ca nu mi-ar strica o recompensa
Andrei4
Postat pe 8 Noiembrie 2016 15:31
Cocodrilo sper ca nu esti femeie ca pe langa faptul ca esti semi analfabeta si nu stii sa vorbesti, folosesti un limbaj de centura Imi pare rau, vad ca te chinui sa ne citesti mesajele si sa ne raspunzi, dar crede-ma pe cuvant mi-e scarba sa le citesc, ca femeie ai un limbaj sub toata jena, mi-e scarba sa-ti citesc analfabetele mesaje Sa inteleg ca ai probleme fundamentale cu igiena si in consecinta proiectezi o imaginatie bolnava si mizerabila??? nu-ti place sa-ti speli chilotii? sa inteleg ca nici nu-i nevoie unde muncesti tu pe bani?
Andrei4
Postat pe 8 Noiembrie 2016 15:38
Da. esti in pericol emotional daca ii mai citesti mult postarile. Mai ales ce esti de genul masculin deci cih.
Tommy_Boy
Postat pe 8 Noiembrie 2016 15:39
Daca Antena face o campanie eu donez 2 euro s-o gaseasca pe purcica si s-o inchida la Balaceanca, inainte sa-si taie venele. E un caz social iar mie mi-e mila de ea in ciuda mizeriilor ce le-a scuipat pe aici.
Andrei4
Postat pe 8 Noiembrie 2016 21:19
Cu toate ca e greu de crezut sa stii ca are si sustinatori pe forum.
Toti cei care s-au luat de limbajul ei s-au si-au manifestat plictisul vis-a-vis de postarile ei au fost contracarati dur de acesti sustinatori.
Tommy_Boy
Postat pe 8 Noiembrie 2016 21:35
Nu ma intimideaza prostii si nici numarul lor.
Andrei4
Postat pe 8 Noiembrie 2016 23:48
Bai baieti eu propun sa o lasam in duhul ei, nu merita, pacat de pagina asta si tema discutiei, ca si-a bagat dracu coada sa strice tot. Femeia (daca o pot numi femeie, desi ma tem ca jignesc femeile prin analogie cu aceasta creatura dezgustatoare) e cu capul, are probleme cum de altfel chiar ea a recunoscut si pedeapsa mai mare nu exista. Dumnezo s-o ierte. Vietuitoarea e nebuna adica are probleme psihice, nu ai ce sa ii faci, mai bine ne vedem de treaba si daca cineva mai are ceva de adaugat la tematica discutiei propuse de nobody ok, s-o faca. Dati-i ignore nebunei ca nu are leac, camasa de forta pe ea.
garbo059727
Postat pe 8 Noiembrie 2016 23:58
De la: Andrei4, la data 2016-11-08 15:31:50Rotty ai dreptate, habar n-am cine-i nebuna, sa inteleg ca sunt in pericol???? e cautata cumva de psihanalisti? ca nu mi-ar strica o recompensa


Bai tâmpitule, am spus ca barbatii romani sunt prosti, mai sunt și excepții, știi ai grija pe unde mergi, pe cine sa luat de mine ia călcat mașină, știi au avut accident de mașină, eu zic ca diavolul o sa te protejeze
ingerasulluptor1
Postat pe 9 Noiembrie 2016 00:25
De la: Andrei4, la data 2016-11-08 23:48:53 Nu ma intimideaza prostii si nici numarul lor.


Tu esti n prostia întruchipată, și împuțit pe desupra
ingerasulluptor1
Postat pe 9 Noiembrie 2016 00:26
De la: garbo059727, la data 2016-11-08 23:58:03Bai baieti eu propun sa o lasam in duhul ei, nu merita, pacat de pagina asta si tema discutiei, ca si-a bagat dracu coada sa strice tot. Femeia (daca o pot numi femeie, desi ma tem ca jignesc femeile prin analogie cu aceasta creatura dezgustatoare) e cu capul, are probleme cum de altfel chiar ea a recunoscut si pedeapsa mai mare nu exista. Dumnezo s-o ierte. Vietuitoarea e nebuna adica are probleme psihice, nu ai ce sa ii faci, mai bine ne vedem de treaba si daca cineva mai are ceva de adaugat la tematica discutiei propuse de nobody ok, s-o faca. Dati-i ignore nebunei ca nu are leac, camasa de forta pe ea.


Bai tâmpitule tu ai probleme psihice ca te iei de oameni aiurea și jignesti, eu eu am vorbit de cum sunt romanii mai sunt și eexcepții, dacă faci parte din cei tâmpiți, psihopat tu ești, și excroci prost, sigur ești nun întreținut, tu jignesti ca un tâmpit ce ești și eu trebuie sa tremur de frica, sa zic cum zici tu, ești un jegos împuțit,
ingerasulluptor1
Postat pe 9 Noiembrie 2016 00:30
Așa SUNT Unii JEGOSI De Barbati, DACĂ Ești Sincer Încep Sa Te JIGNEASCA Te PROVOACA DACĂ Devii Agresiv Zic Ca Tu Ești PSIHOPATA, Decât DECATSA Trăiești Cu Un Împuțit DIN Ăsta, El VREA Ca Sa Taci Sa Te JIGNEASCA EL Și Sa Urăști Oamenii, MAI Bine Sa Îl Urăști Pe El,
ingerasulluptor1
Postat pe 9 Noiembrie 2016 00:35
Lasa ca te fac eu sa devii depresiv și sa te fac sa te sinucizi ca oricum, degeaba caci b pământul, sa vedem , voi prostii sunteți mulți și uniți, ca doar prostia va unește, dar lasă va termin pe toți
ingerasulluptor1
Postat pe 9 Noiembrie 2016 00:37
De la: garbo059727, la data 2016-11-08 23:58:03Bai baieti eu propun sa o lasam in duhul ei, nu merita, pacat de pagina asta si tema discutiei, ca si-a bagat dracu coada sa strice tot. Femeia (daca o pot numi femeie, desi ma tem ca jignesc femeile prin analogie cu aceasta creatura dezgustatoare) e cu capul, are probleme cum de altfel chiar ea a recunoscut si pedeapsa mai mare nu exista. Dumnezo s-o ierte. Vietuitoarea e nebuna adica are probleme psihice, nu ai ce sa ii faci, mai bine ne vedem de treaba si daca cineva mai are ceva de adaugat la tematica discutiei propuse de nobody ok, s-o faca. Dati-i ignore nebunei ca nu are leac, camasa de forta pe ea.
psihopat cacacios, jegos împuțit, care ataci oamenii ești un lup flamand Dute în jungla
ingerasulluptor1
Postat pe 9 Noiembrie 2016 00:39
Zboara-ti creierii bestie
Andrei4
Postat pe 9 Noiembrie 2016 03:57
Tu cacaciosule, care caci pământul degeaba și te Iei de femei aiurea ca sa vorbească doar ce îți place ție, ca voi bărbații sunteți niște îngeri fără aripi buni de aruncat la gunoi
ingerasulluptor1
Postat pe 9 Noiembrie 2016 15:34
Puti de la distanta.
Andrei4
Postat pe 10 Noiembrie 2016 02:41
Tu puți ca un bou
ingerasulluptor1
Postat pe 11 Noiembrie 2016 01:51
:
ingerasulluptor1
Postat pe 11 Noiembrie 2016 01:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cine greseste? El sau eu? 40 De la: andradatudor80 26 Ianuarie 2012 10:22
roscata 4 De la: garbo020337 2 August 2009 14:01
buna 3 De la: garbo_414110 8 Martie 2019 02:39
de ce nu pot sa nu ma mai gandesc la el 81 De la: ica2 23 Ianuarie 2011 14:26
a doua sansa a doua viata 11 De la: elodia 19 Septembrie 2011 19:57
Setari Cookie-uri