Este Complicat...

Cretinelo esti tot pe centura?? ti-au inghetat creierasii? nu te ia nimeni?
garbo059727
Postat pe 12 Noiembrie 2016 03:59
Bou încălțat ce ești, ai scăpat de spitalul de psihilitici, știi am văzut pe bunica ta pe centura,
ingerasulluptor1
Postat pe 12 Noiembrie 2016 21:38
De la: garbo059727, la data 2016-11-12 03:59:29Cretinelo esti tot pe centura?? ti-au inghetat creierasii? nu te ia nimeni?
pe nevasta am văzut ca face centura ca a zis ca așa câștiga mulți bani și te poate întreține, iam explicat casa bărbații nu merita dar ea era spus ca te iubește, și sta la toți boșorogii ca sa te Întrețină, pt ca tu ești un bou frumos
ingerasulluptor1
Postat pe 12 Noiembrie 2016 21:44
Ti-e ciuda? baga-ti gheara-n gat
garbo059727
Postat pe 13 Noiembrie 2016 22:04
mai luptor eu cred ca tu esti un tiganus de la tara cu 4 clase pt ca nu prea stii sa scrii, nu ti-a placut cartea lasa ca-ti da iohannis ajutor social pentru handicap mental Du-te spala-te si pune mana de invata sa scrii in limba romana ca raia te mananca
Andrei4
Postat pe 13 Noiembrie 2016 22:06
De la: Andrei4, la data 2016-11-13 22:06:47mai luptor eu cred ca tu esti un tiganus de la tara cu 4 clase pt ca nu prea stii sa scrii, nu ti-a placut cartea lasa ca-ti da iohannis ajutor social pentru handicap mental Du-te spala-te si pune mana de invata sa scrii in limba romana ca raia te mananca


garbo059727
Postat pe 13 Noiembrie 2016 22:08
Du bist eine scheisse, was stinkst, bist auch Analphabet kennst nicht die rumänische Sprache zu lessen
ingerasulluptor1
Postat pe 14 Noiembrie 2016 00:00
Du hast scheisse in kopf, tu ai merda în tu o capo, stupido
ingerasulluptor1
Postat pe 14 Noiembrie 2016 00:02
Ai taci tu!
Mai “warrior angel” tu esti exemplul perfect ca “la bêtise est sans frontières”.
Mai draga, romana ai facut-o de cacao cu o lejeritate pe care nici cel mai crunt agramat nu o poseda, de ce vrei tu sa-ti bati joc si de germana?


Apropo, barbatii germani tot la fel de nesimtiti au ramas ca ultima data cind te-ai plins de ei sau au picat secerati in sfirsit de sublima ta kooltura?

“Prostul face tot ce poate ca sa nu treaca neobservat” tu ti-ai luat diploma “summa cum laude” in domeniu.
Si cum “prostia are talentul de a fi insistenta” probabil ca vom mai auzi de tine muuult prea curind..

P.S.
Daca vrei sa ma injuri iti reamintesc ca sint femeie nu barbat pt. ca se pare ca nici tinerea de minte nu e punctul tau forte.

Hai pa.
Tommy_Boy
Postat pe 14 Noiembrie 2016 09:20
De la: Tommy_Boy, la data 2016-11-14 09:20:30Ai taci tu!
Mai “warrior angel” tu esti exemplul perfect ca “la bêtise est sans frontières”.
Mai draga, romana ai facut-o de cacao cu o lejeritate pe care nici cel mai crunt agramat nu o poseda, de ce vrei tu sa-ti bati joc si de germana?


Apropo, barbatii germani tot la fel de nesimtiti au ramas ca ultima data cind te-ai plins de ei sau au picat secerati in sfirsit de sublima ta kooltura?

“Prostul face tot ce poate ca sa nu treaca neobservat” tu ti-ai luat diploma “summa cum laude” in domeniu.
Si cum “prostia are talentul de a fi insistenta” probabil ca vom mai auzi de tine muuult prea curind..

P.S.
Daca vrei sa ma injuri iti reamintesc ca sint femeie nu barbat pt. ca se pare ca nici tinerea de minte nu e punctul tau forte.

Hai pa.


Good point

Eu inca mai sper ca vom scapa de aceasta creatura agramata si nespalata, pentru ca e de o subcultura jenanta. E pacat de topicul discutiei. Daca exista un admin ar trebui s-o blocheze, e o RUSINE!!! Mi-e si scarba sa vorbesc despre aceasta specie "luptoare"

garbo059727
Postat pe 14 Noiembrie 2016 21:58
Dar eu nu am întreținut barbati și nici nu o sânii intretin vreodată, pt ca ei nu fac curățenie și nu merita,

Bărbații vor afecțiune chiar dacă se comporta ca niște bădărani, ca zic Zic ca la început femeia este afectuoasa la Început, dar apoi se distanțează de barbat și debating rece când înțelege ce prost este barbatul, prosti nu sunt sunt egoiști,

Știi eu dacă îmi este scârbă de un barbat, când vezi de gândire urata are, prinzi sila de el, plus ca trebuie sa îl mai și pupi, și urâțenia din creier se extinde pe toată suprafața corpului barbatului, și pur și simplu Îți vine scârbă când Îl vezi,
ingerasulluptor1
Postat pe 14 Noiembrie 2016 22:52
Dar eu nu am întreținut barbati și nici nu o saii intretin vreodată, pt ca ei nu fac curățenie și nu merita,

Bărbații vor afecțiune chiar dacă se comporta ca niște bădărani, ca zic Zic ca la început femeia este afectuoasa la Început, dar apoi se distanțează de barbat și debating rece când înțelege ce prost este barbatul, prosti nu sunt sunt egoiști,

Știi eu dacă îmi este scârbă de un barbat, când vezi de gândire urata are, prinzi sila de el, plus ca trebuie sa îl mai și pupi, și urâțenia din creier se extinde pe toată suprafața corpului barbatului, și pur și simplu Îți vine scârbă când Îl vezi,
ingerasulluptor1
Postat pe 14 Noiembrie 2016 22:54
Stai liniștit ca nu mă mai încurc eu cu toți tâmpiții, și nu mai iau eu În serios ce spun, bărbații, cu un barbat trebuie sa sa se comporta frumos doar dacă merita,

Eu una mă comport frumos doar cu cine merita și respect pe cine mă respecta ,
ingerasulluptor1
Postat pe 14 Noiembrie 2016 22:57
Oricum cu bărbații nemți ai mai multe avantaje decât cu un barbat roman, bărbații romani aștepta întreținuți, vor bani, afecțiune de mi se face pielea de găină de scârbă când mă gândesc la cât de libidinoși sunt, se simte ca sunt falsi, doar sa fii naiva sa nu îți dai seama dar la bărbați le plac femeile naive care sa facă ce vor ei l sa lepl conducă ei și sa profite


Eu una nu sunt actriță sa joc, eu una sunt reala și spun așa cum sunt bărbații,
Eu una nu pot oferi afecțiune unui barbat Bde care îmi este scârbă de el pt ptca nu știe sa se comporte, eu nu sunt psihologul lui sa Îl Învăț,,poate sa plătească psiholog și femeie pt curățenie și femeie pt șex sa plătească sa îl respecte, sa îl iubească așa prost și mitocan și dobitoc cum este barbatul în general, un om n evoluat și needucat un primitiv
ingerasulluptor1
Postat pe 14 Noiembrie 2016 23:00
Bărbații sunt niște primitivi, poate mai diplomați dar sunt primitivi,
Și bărbații nemți sunt niște primitivi dar măcar au bani nu îi întreții tu, dar bărbații romani sunt și primitivi și fără bani așteaptă sa muncești tu ca tu ca femeie sa ii întreții, sa sale cureți mizeria gratis sau sa angajezi menajera pe care femeia sa o plătească, sa îi oferi afecțiune chiar dacă esti nemulțumită, sa faci sex cu un barbat primitiv care are doar rahat în cap, pt ptca lui așa ii oferta place pt ptca el crede ca este barbat și el poate sa rămână primitiv asa cum ii place, pt ca ca sa înveți lucruri bune trebuie sa Îți bati capul și la barbat nu îi place, așa ca mai tăceți ca nu faceți doi bani

Așa ca ai doar dezavantaje, doar bărbații romani au doar avantaje și femeile românce au doar dezavantaje
ingerasulluptor1
Postat pe 14 Noiembrie 2016 23:15
Eu cred ca este important ca femeie sa ai și avantaje nu doar dezavantaje, și doar bărbații sid aibă avantaje,

Bărbații vor ca femeile sa se lasă conduse de ei, sa fie bune cu oamenii pt care are sentimente sa ii lase sa profite și sa profite și femeile de pe oamenii de care sunt străini, pt ptca doar ăsta înseamnă iubirea când iubești atunci lași pe celălalt sa facă ce vrea din tine, sa profite apoi și tu sa profiți de alții si tu sa iti descărci ura pe ei,
ingerasulluptor1
Postat pe 14 Noiembrie 2016 23:25
""Bărbații vor ca femeile sa se lasă conduse de ei, sa fie bune cu oamenii pt care are sentimente sa ii lase sa profite și sa profite și femeile de pe oamenii de care sunt străini, pt ptca doar ăsta înseamnă iubirea când iubești atunci lași pe celălalt sa facă ce vrea din tine, sa profite apoi și tu sa profiți de alții si tu sa iti descărci ura pe ei,""
Draga ingeras iubirea nu inseamna sa lasi pe celalalt sa faca ce vrea din tine ca nu mai suntem in sclavagism inseamna ca pe langa dragoste trebuie sa acorzi sprijinul si increderea ta .E greu de inteles?Ti-am explicat cum ii explic nepotelului din clasa a III a la lectii si ma intelege, sper sa ma intelegi si tu .Singuratate nu inseamna ca poti sa-ti descarci ura pe acest site este doar o optiune.... si la una si la alta poti renunta oricand. In rest iti doresc numai bine !
fengari
Postat pe 15 Noiembrie 2016 15:03
Mai ingerito, in sfirsit pricepui si io despre ce e vorba in zicerea ta.
Nu conteaza cit de primitiv e barbatul, conteaza doar citi bani poseda primitivul.
Daca este un primitiv sarac atunci e cih rau de tot dar daca este un primitiv cu bani, e!!! atunci se schimba calimera, devine un primitiv frecventabil chiar si de pretioasa ta faptura. Vezi ca cuplarea pe bani poarta un nume cunoscut din cele mai vechi timpuri.
Tommy_Boy
Postat pe 15 Noiembrie 2016 17:44
Bai cretino LUPTOARE ce naiba o mai fi insemnand luptor creierii tai expirati stiu, PE NIMENI NU INTERESEAZA PAREREA TA DESPRE BARBATI!!! PE ACEST TOPIC NU E VORBA DESPRE TINE!!!! HELLOOOOOO!!!! DU-TE DRACU FA-TI TOPICUL TAU SI LASA-NEEEEE!!!! I COULDN'T CARE LESS ABOUT YOUR FUCKING LAME LIFE!!!! GET LOST YOU LOSER !!!! FOR THOSE WITH SPECIAL NEEDS THERE ARE MENTAL INSTITUTIONS!!! GET PROFESSIONAL HELP!!! WE CAN'T DO ANYTHING FOR YOU!!!! XANAX
garbo059727
Postat pe 16 Noiembrie 2016 03:41
Pt mine liniștea mea sufleteasca este cea mai importanta decât banii barbatului,
Dar bărbații au multe necesități așa poate sa plătească,răutatea barbatului consta în mare parte ca el vrea doar sa fie ajutat dar sa nu ajute, de la bărbați poți scoate bani doar dacă îi seduci, în rest lor nu le place sa plătească pt nimic,
Bărbații nu ajuta dacă le faci curat, și alte treburi, vor totul mocca pt ptca ei sunt barbati,
ingerasulluptor1
Postat pe 16 Noiembrie 2016 11:44
Nici bărbații care au bani nu ajuta dacă îi ajuți, te ajuta dacă nii minți și îi seduci și îi spui povesti,

Și mie nu mi se pare corect sa mă prefac și sa mă comport fals, mai bine îmi văd de treburile mele ai ajut și respect doar pe cine mă respecta, pt ca sanatatea mea este cea mai Importanta,

Creieri expirați și acriti aveți voi maimuțelor
ingerasulluptor1
Postat pe 16 Noiembrie 2016 11:50
Nu am de gând sa mă cobor la nivelul sa seduc barbati ca sa mă ajute, pt ca nici cei care au bani nu te ajuta pt ptca și țu îi ajuți, te ajuta doar dacă te prefaci ca îi iubești de când iai văzut, dar pt munca cinstita nu le place sa plătească de aceea mulți nu se comporta frumos, dar mai bine lipsa de bani decât sa mă cobor la nivelul ăsta, eu sunt sincera și așa cum sunt eu, cine mă accepta sa ma accepte as a cum sunt și cine nu mă ajuta și numai mă respecta atunci nici eu nu mai ajut și Îl respect,,Creieri prosti ce sunteți ca grei sunteți de cap

ingerasulluptor1
Postat pe 16 Noiembrie 2016 11:55
Ingerito, mama draga, noi nu te acceptam nici nu vrem sa te ajutam cu nimic.
Asa ca mai bine cauta tu acceptarea si ajutorul in alta parte. La un psiholog par example ca ala banuiesc ca te accepta si sigur te poate ajuta.
Incepi sa te repeti obsesiv si devii de-a dreptul plictisitoare.

De altfel nu vad nici un barbat de pe acest forum dispus sa te ia in serios sau sa te trateze ca pe o femeie normala.

Am o singura intrebare, daca barbatii sint toti cih de ce nu incerci cu femei? S-o mai gasi o ingerita pe lumea asta cu care sa faci o pereche fericita.
Bafta!
Tommy_Boy
Postat pe 16 Noiembrie 2016 19:14
Ce barbat crezi ca sta cu o nebuna??? O isterica frustrata si nesatisfacuta cih Nu poti decat sa provoci voma unui barbat femeie, esti exact tiparul de care fug barbatii mancand pamantul, doar ca dus la extrem in patologic. O sa ramai singura toata viata si ce crezi, cu varsta te vei acri si mai mult pana cand vei ajunge o uscatura care creste pisici paduchioase. N-ai nicio sansa cu niciun barbat ever!!!! esti dusa cu pluta
Andrei4
Postat pe 16 Noiembrie 2016 20:20
Ca iti displace profund ingerita si mai ales luptatoare (oare cu cine ca pe acest forum e pace) pot intelege si chiar sint de acord cu tine dar cu pisicile ce ai?
Eu sint posesoarea unui motan superb dar si al unui sot. Deci pisica recte motanul meu nu exclude sotul si nici viceversa.
Ingerita insa, da, exclude totul, bunul simt, logica, inteligenta, dragoste, e.t.c.
Ei bine, nici macar o pisica paduchioasa nu ar sta cu ea si asta pt. ca pisicile sint destul de selective, nu agrieeaza pe oricine si mai ales simt omul rau de la distanta.
Or absorbi ele mitele energia negativa dar nu la infinit.
Tommy_Boy
Postat pe 16 Noiembrie 2016 20:55
Aoleu nu incepe si tu acuma pe bune, era a manner of speaking, femeile singure cresc pisici. Nu am absolut nimic cu felinele, iubita mea e leoaica veritabila si stiu ce spun.... daca incepi si tu acuma deci chiar sunt cu capul cu nebuna.... Nu se mai termina....jeez I'm out!
Andrei4
Postat pe 17 Noiembrie 2016 00:15
Era o gluma. Imi pare rau dar dai prea multa importanta ingeritei razboinice.

Eu o ignor in cea mai mare parte. Nu stiu ce mi-a venit sa o bag in seama acum dar o sa-mi treaca repede.
Tommy_Boy
Postat pe 17 Noiembrie 2016 01:11
Tot ceea ce este necesar pentru ca raul sa triumfe este ca oamenii buni sa nu faca nimic. Edmund Burke

Eu sunt genul de om care atunci cand vede o nedreptate in strada nu sta sa faca poze cu iphone-ul si sa le posteze pe facebook. A ignora raul din lume nu e o solutie viabila pentru ca se ajunge la haos. Orice mica schimbare aduci lumii, deja ai schimbat-o in bine. Altfel ti se urca nebunii in cap pentru ca ei nu au constiinta nici morala. Uita-te la ce se intampla in SUA la momentul asta par example. Nu poti ignora la nesfarsit pt ca indiferenta ta va ajunge la un moment dat sa te muste de dos. Lumea asta pana la urma e casa in care traim, si daca tu ignori la nesfarsit ca cineva ti-o vandalizeaza pana la urma va termina prin a te distruge sau in cel mai bun caz, a te da afara din propria casa.
Andrei4
Postat pe 17 Noiembrie 2016 16:36
Andrei, din fericire viata mea nu se desfasoara nici pe acest forum nici pe Fb. Oameni ca ingerita exista (din pacate) iar prin discutii ratoite nu rezolvi nimic cu ea.
Nici macar nu cred ca citeste (poate in diagonala) mesajele noastre.
Cu cit o bagi mai mult in seama cu atit isi da poalele peste cap mai dihai iar "dialogul" devine de necitit. Cred ca asta si urmareste.
E drept ca deranjeaza in discutii dar am dezvoltat o tactica, pur si simplu nu o bagam in seama si cu timpul se linisteste. Cu cit o bagi mai mult in seama (cred ca ai observat) cu atit devine mai toxica si de necitit.
Iti inteleg atitudinea dar merita sa iti alegi cu mai multa grija razboiul iar ingerita nu merita sa o consideri un adversar demn de luat in seama.
-------
Apropo de SUA, americanii au dreptul sa-si aleaga ce presedinte doresc.
Eu una nu am avut niciodata o parere prea buna vis-a-vis de americanul de rind care ca si la noi asteapta ca STATUL sa-i rezolve problemele si sa-i dea drepturile. Am trait o perioada printre ei asa ca stiu direct de la sursa. Americanul obisnuit e tare la job-ul lui in rest nu are nici o grija fata de securitatea lumii, Europa este un continent (eventual o tara pt. unii) undeva pe globul asta si in afara de Franta, Anglia, Germania ( despre care habar nu au unde se afla in Europa) eventual de Italia si Spania (pt. vacante) celelalte tari sint ca si inexistente.
Cind colegii americani ma intrebau din ce tara sint si le spuneam Romania erau intr-o mare incurcatura pina cind pronuntam cuvintele magice Nadia si Nastase, atunci se luminau la fata si spuneau ca Romania este o tara frumoasa. N-am avut niciodata curajul sa-i pun sa arate pe harta unde vine tara asta frumoasa.
Nu ii intereseaza.
Si cind ma refer la americanul de rind ma refer la cei care au cel putin echivalentul liceului de la noi.
Chestia cu prietenia dintre poporul roman si cel american este vax. Atit timp cit interesele lor coincid cu ale noastre sintem prieteni, daca nu, Doamne ajuta.
Lucrul asta a fost demonstrat de istoria destul de recenta. Pina nu vom intelege ca singuri sintem responsabili de destinul nostru ca oameni si tara vom repeta greselile trecutului.

Pe mine ma ingrijoreaza mai mult ce se intimpla pe batrinul continent si in tara.
Europa la acest moment este in degringolada iar in tara avem niste conducatori de toata jena.
Din pacate nici nu prea avem o oferta de calitate iar populatia este manipulata la modul grosolan.
Atit timp cit vom accepta ordinea de zi trasata de fb si nu vom judeca cu neuronii din dotare vom pune botul la tot felul de gogorite.

Tommy_Boy
Postat pe 17 Noiembrie 2016 18:56
Nebuna nu e un adversar pentru mine fiindca saracuta n-are cum, suntem din filme diferite. Cu aceste subspecii trebuie sa te cobori si sa te adaptezi la un "dialog" pt ca daca o dai intelectually nu pricepe animalul. Pt vaci exista bota , nu eseuri argumentative, intelegi tu?

Iar mentalitatea americanilor putin ma intereseaza. Eu ma refeream la scandalul Trump si cum nebunii pot ajunge sa ti se urce-n cap daca le permiti, restul e logoree.

I'm done, Imi pierd timpul de pomana p-aci.

Va salut baieti
Andrei4
Postat pe 17 Noiembrie 2016 22:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O IUBESC,MA IUBESTE,SI VOM INVINGE 114 De la: SIMPATICILA 21 Noiembrie 2014 18:42
7ani jumate dusi pe apa sambetei 48 De la: garbo_384192 22 Noiembrie 2013 16:40
dc barbatii divortati fac atata pe victimile si isi acuza pe fosta ca ea e de vina,o vb de rau ,isi posteaza viata pe toate saiturile unde sunt femei,ce cred ei ca castiga....simpatia noastrasi vor sa atinga o coarda sensibila?Asa considera ei oare ca po 27 De la: vuvuzela 9 August 2010 13:00
Deruta... 161 De la: lala_cri 23 Noiembrie 2009 12:08
V-as ruga daca se poate sa-mi dati un sfat 227 De la: albatros 21 Noiembrie 2009 19:12
Setari Cookie-uri