Este Complicat...

De la: ingerasulluptor1, la data 2016-11-06 16:17:53Sunt mulți bărbați care se perpetuează, inutil,
Și culmea se înmulțesc ca ciupercile otrăvitoare după ploaie


Sunt otrăviți la gândire ca și ciupercile, cum psihiatri sunt scumpi și spitalele se plătesc sunt mulți nebuni printre cei sănătoși și încearcă sa îi înnebunească pe toți, ca toată lumea bsa fie nebuna așa ca și ei
ingerasulluptor1
Postat pe 6 Noiembrie 2016 16:20
Scumpa, am inteles, barbatii sint naspa iar femeile proaste ca se iau dupa ei si se lasa exploatate s.a.m.d.
Alte idei care sa iasa din acest context mai ai? Nu de alta dar ne cam plictisesti, mai schimba placa ca sa ne convingi ca esti cu adevarat o femeie desteapta, altfel cred ca doar te lauzi.
Tommy_Boy
Postat pe 6 Noiembrie 2016 16:50
Dar nu înțeleg, de ce oare și În tarile economic dezvoltate, este aceasi mentalitate, de ce oare pe tot globul este aceasi mentalitate, ..?

ingerasulluptor1
Postat pe 6 Noiembrie 2016 17:15
La munca sunt uniți oamenii din tarile dezvoltate, ptr ca au salarii mari care ii motiveaza sa munceasca si sa fie uniti, dar in viata privata fiecare pt el, si nu sunt organizati, au doar haos in cap, fara bani nu le place sa munceasca,dar pe fond sufletesc sunt varza, și tot fiecare pt el,
Da mai sunt și oameni cumsecade, dat putini
ingerasulluptor1
Postat pe 6 Noiembrie 2016 17:17
Nu înțeleg, atâția oameni, mii, milioane și minte ioca,
Sau nu vor sa aibă minte, pt ca cum un om cu minte este organizat, ceilalți nu mai pot profita, și de pe un om de pe care nu poți profita nu prezintă interes și este marginalizat și umilit si oamenii își descărca ura Pe el, și dacă nu știe sa se apere sa se impună ajunge la psihitrie
ingerasulluptor1
Postat pe 6 Noiembrie 2016 17:27
Sa inteleg ca tu ai munci fara bani? Mira-m-as.
Tommy_Boy
Postat pe 6 Noiembrie 2016 17:28
Eu nu muncesc fără bani,
Dar pt ăsta nu înseamnă ca nu trebuie sa fiu organizata în viața privată și trebuie sa gândesc ce vor alții ca sa nu fiu umilita și marginalizata, și sa îi las pe barbati sa mă manipuleze și sa mă exploateze
ingerasulluptor1
Postat pe 6 Noiembrie 2016 17:31
Facusi ce facusi si tot in barbati o dadusi.
Am inteles, alte idei vax.
Mi-a parut bine de cunostinta.
Tommy_Boy
Postat pe 6 Noiembrie 2016 17:37
Și încerc sa Ies din probleme și fără sa sa ma las manipulata,
Oricum bărbații te ajuta la Început, apoi Îți Iau cu dobândă, mitipla cu ce Teau ajutat, și fac tot rasul din tine
ingerasulluptor1
Postat pe 6 Noiembrie 2016 17:38
De la: Tommy_Boy, la data 2016-11-06 17:37:54Facusi ce facusi si tot in barbati o dadusi.
Am inteles, alte idei vax.
Mi-a parut bine de cunostinta.


Pai răul este de la rădăcină, și rădăcină este barbatul, dacă ești barbat nu trebuie sa te simți cu musca pe căciulă,
ingerasulluptor1
Postat pe 6 Noiembrie 2016 17:40
Bărbatul este rădăcină râului si femeia tulpina care îl susține în actele lui,,
ingerasulluptor1
Postat pe 6 Noiembrie 2016 17:42
Dar și bărbații se învață de rău unii npe alții, și femeile la fel,
ingerasulluptor1
Postat pe 6 Noiembrie 2016 17:44
De la: ingerasulluptor1, la data 2016-11-06 17:42:14Bărbatul este rădăcină râului si femeia tulpina care îl susține în actele lui,,


No ca nu ma pot abtine.
Propun sa stirpim raul cu radacina si tulpina cu tot, adica femei si barbati deopotriva ca sa lasam in urma o lume mai frumoasa, curata si parfumata.


Tommy_Boy
Postat pe 6 Noiembrie 2016 17:47
De la: Tommy_Boy, la data 2016-11-06 17:47:25
De la: ingerasulluptor1, la data 2016-11-06 17:42:14Bărbatul este rădăcină râului si femeia tulpina care îl susține în actele lui,,


No ca nu ma pot abtine.
Propun sa stirpim raul cu radacina si tulpina cu tot, adica femei si barbati deopotriva ca sa lasam in urma o lume mai frumoasa, curata si parfumata.




Da o lume fără Ura Și Dușmănie Și Invidie,
Copii își pierd multe calități, cum ar fii sa te cerți dar fără sa urăști sau sa sa sapi ppe aalții, , pt ca sunt greșeli mari și nu pot fii iertate,
Copii se cearta dar ei nu se urăsc,
ingerasulluptor1
Postat pe 6 Noiembrie 2016 18:02
De la: ingerasulluptor1, la data 2016-11-06 18:02:27
De la: Tommy_Boy, la data 2016-11-06 17:47:25
De la: ingerasulluptor1, la data 2016-11-06 17:42:14Bărbatul este rădăcină râului si femeia tulpina care îl susține în actele lui,,


No ca nu ma pot abtine.
Propun sa stirpim raul cu radacina si tulpina cu tot, adica femei si barbati deopotriva ca sa lasam in urma o lume mai frumoasa, curata si parfumata.




Da o lume fără Ura Și Dușmănie Și Invidie,
Copii își pierd multe calități, cum ar fii sa te cerți dar fără sa urăști sau sa sa sapi ppe aalții, , pt ca sunt greșeli mari și nu pot fii iertate,
Copii se cearta dar ei nu se urăsc,


Oameni perfecți nu vor exista cred niciodată, cred eu ăsta eeste diferenta dintre om și Dumnezeu, , pt ca ar fii plictiseala mare, fără cearta,și dacă am fii perfecți cred eu,
Dar, ura sa nu fie, invidie, sa sapi pe alții ccndbte ccerți, sa nu te răzbuni, pt ca sunt greșeli mari de neiertat de oameni, și de aceea devin închiși și fiecare pt el, cred eu
ingerasulluptor1
Postat pe 6 Noiembrie 2016 18:08

Oameni perfecți nu vor exista cred niciodată, cred eu ăsta este diferenta dintre om și Dumnezeu, , pt ca ar fii plictiseala mare, fără cearta,și dacă am fii perfecți cred eu,
Dar, ura sa nu fie, invidie, sa sapi pe alții când te cerți, sa nu te răzbuni, pt ca sunt greșeli mari de neiertat de oameni, și de aceea devin închiși și fiecare pt el, cred eu
[/quote]
Și oamenii depind material și sufletește unii de alții, de unul singur nimic nu faci cred eu
ingerasulluptor1
Postat pe 6 Noiembrie 2016 18:10

Da o lume fără Ura Și Dușmănie Și Invidie,
Copii își pierd multe calități, cum ar fii sa te cerți dar fără sa urăști sau sa sa sapi ppe aalții, , pt ca sunt greșeli mari și nu pot fii iertate,
Copii se cearta dar ei nu se urăsc,
[/quote]
ingerasulluptor1
Postat pe 6 Noiembrie 2016 18:12
De la: ingerasulluptor1, la data 2016-11-06 18:12:14
Da o lume fără Ura Și Dușmănie Și Invidie,
Copii își pierd multe calități, cum ar fii sa te cerți dar fără sa urăști sau sa sa sapi pe alții, , pt ca sunt greșeli mari și nu pot fii iertate de oameni,
Copii se cearta dar ei nu se urăsc,
[/quote]
ingerasulluptor1
Postat pe 6 Noiembrie 2016 18:13
Mamaieeee luptatoare, degeaba te tot lupti tu ca de barbati tot n-o sa ai parte. Daca asta e frustrarea vietii tale, stai linistita ca niciun barbat nu te vrea. Cumpara-ti un vibrator si lasa-neeee!!!!!!!!! Istericooo duci lipsa acuta de..... te chinuie hormonii
garbo059727
Postat pe 7 Noiembrie 2016 01:40
De la: garbo059727, la data 2016-11-07 01:40:33Mamaieeee luptatoare, degeaba te tot lupti tu ca de barbati tot n-o sa ai parte. Daca asta e frustrarea vietii tale, stai linistita ca niciun barbat nu te vrea. Cumpara-ti un vibrator si lasa-neeee!!!!!!!!! Istericooo duci lipsa acuta de..... te chinuie hormonii




Ar vrea sa suga ceva si n-are ce.

Andrei4
Postat pe 7 Noiembrie 2016 01:45
Dati-i ma careva ceva de supt ca femeia e disperata Nu vedeti ca nu mai poate?
Andrei4
Postat pe 7 Noiembrie 2016 01:46
De la: Andrei4, la data 2016-11-07 01:46:49Dati-i ma careva ceva de supt ca femeia e disperata Nu vedeti ca nu mai poate?


Le e frica sa nu ramana fara ea, ca bestia e flamanda rau
garbo059727
Postat pe 7 Noiembrie 2016 01:52


Andrei4
Postat pe 7 Noiembrie 2016 01:55
De la: garbo059727, la data 2016-11-07 01:40:33Mamaieeee luptatoare, degeaba te tot lupti tu ca de barbati tot n-o sa ai parte. Daca asta e frustrarea vietii tale, stai linistita ca niciun barbat nu te vrea. Cumpara-ti un vibrator si lasa-neeee!!!!!!!!! Istericooo duci lipsa acuta de..... te chinuie hormonii


Dobitocule stai liniștit ca pe mine nu mă excită toți idiotii, fără creier, și de stat nu stau ca sa satisfac barbati, pt ptca pe mine cine nu numai poate satisface sufletește nu mă ppoate satisface nici fizic, dar tu ești prea prost sa înțelegi,
ingerasulluptor1
Postat pe 7 Noiembrie 2016 23:19
De la: garbo059727, la data 2016-11-07 01:40:33Mamaieeee luptatoare, degeaba te tot lupti tu ca de barbati tot n-o sa ai parte. Daca asta e frustrarea vietii tale, stai linistita ca niciun barbat nu te vrea. Cumpara-ti un vibrator si lasa-neeee!!!!!!!!! Istericooo duci lipsa acuta de..... te chinuie hormonii


Da ma chinuie hormonii, dar nu găsesc barbat care sa stie sa mă satisfacă, pt ca sunt prosti de dau gropi,
Mai binee nu fac sex toată viața decât sa mă umilesc sa fac sex cu un prost, , sexul este normal, dar decât cu un prost mai bine lipsa,
Bărbații nu fac sștiu sa satisfacă o femeie, , pt ca sunt prosti, dacă eu nu mă simt satisfăcută sufletește , eu nu știu sa joc teatru, sa fiu Bună cu bărbații și rea cu altii
ingerasulluptor1
Postat pe 7 Noiembrie 2016 23:27
De la: Andrei4, la data 2016-11-07 01:45:00
De la: garbo059727, la data 2016-11-07 01:40:33Mamaieeee luptatoare, degeaba te tot lupti tu ca de barbati tot n-o sa ai parte. Daca asta e frustrarea vietii tale, stai linistita ca niciun barbat nu te vrea. Cumpara-ti un vibrator si lasa-neeee!!!!!!!!! Istericooo duci lipsa acuta de..... te chinuie hormonii




Ar vrea sa suga ceva si n-are ce.



Bai tâmpitule cred ca eu mă uumilesc în in așa fel sa sug penibil împuțit a unui barbat pe unde se pisa, și se caca.
Crezi ca toată lumea suge ca tine
ingerasulluptor1
Postat pe 7 Noiembrie 2016 23:30
De la: garbo059727, la data 2016-11-07 01:52:17
De la: Andrei4, la data 2016-11-07 01:46:49Dati-i ma careva ceva de supt ca femeia e disperata Nu vedeti ca nu mai poate?


Le e frica sa nu ramana fara ea, ca bestia e flamanda rau


Știi bărbații romani nu au nici banii și ssunt sși tare prosti, așteaptă sa îi satisfaci tu, sa le dai și bani și sa le angajezi și menajera ca ei nu sunt în stare sa își spele nici chiloții cacaciosi,
Măcar dacă ar avea bani ar mai compensa prostia, Siar angaja un psihiatru, sau psiholog, dar ei nu au decât Penis ul pisorcos care și spală cu săpun ieftin,
ingerasulluptor1
Postat pe 7 Noiembrie 2016 23:34
Crezi ca eu joc teatru ca altele, știi mai bine un vibrator decât un barbat prost, vibratory nu te jignește, nu așteaptă sa îi speli chiloții cacaciosi, sa io sugi, nu așteaptă sa Îi întreții,

Un vibrator te satisface mai mult ca un barbat, pe vibrator nu îl urăști , dar bărbații sunt prosti nu știu sa se comporte, așa ca decât sa mă umilesc sa fac sex cu un barbat prost mai bine vibrator, știi ni te lasă gravida, nu trebuie sa ii crești
Plozii, este mai util știi
ingerasulluptor1
Postat pe 7 Noiembrie 2016 23:40
Suge-ti virbratorul pana iti cad dintii cotoroantzo Cu el ramai
Andrei4
Postat pe 8 Noiembrie 2016 00:15
ingerasul sugator ofera servicii de supt non stop Hormonica disperata a iesit pe centura
Andrei4
Postat pe 8 Noiembrie 2016 00:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
roscata 38 De la: kity91 4 Noiembrie 2009 17:31
relatie cu o femeie proaspat divortata 1 De la: cristi_cristi 23 August 2019 17:36
Viata dupa divort 336 De la: liaiedera 25 Martie 2010 17:26
7ani jumate dusi pe apa sambetei 48 De la: garbo_384192 22 Noiembrie 2013 16:40
Sufletul meu... 23 De la: quasaria 19 Decembrie 2011 11:10
Setari Cookie-uri