mi am inselat barbatul!




Si asa cum se obisnuieste...

...I REST MY CASE !
garbo101426
Postat pe 16 Mai 2016 09:13
De la: gabrielahapy, la data 2016-05-15 23:50:34Am dat click pe link... Îmi scrie ca următoarea ședință e pe 13 iunie! Eu am depus cererea de recurs, de reintrare pe rol pe 12mai.se poate așa ceva? Ar fi minunat. Scrie SUSPENDARE 12 FEBRUARIE. URMĂTOAREA ȘEDINȚĂ 13MAI.


Si ce vrei acum, dupa ce ti-ai expus zoaiele? Asta trebuia sa faci de la inceput fara sa ne povestesti toate porcariile voastre.
pinkrainbow
Postat pe 16 Mai 2016 09:44
De la: garbo101426, la data 2016-05-14 17:43:14
Decriptind putin mesajul asta aparent vulgar si 'agresiv', putem constata cu usurintza ca omul - femeia in cazul nostru, ca e si ea tot om, nu? - e singura fiintza cu ratiune da' in acelasi timp si singurul animal care nu reuseste - oare de ce? - sa-si auto-impuna ... ...RESTRICTII SEXUALE.


Hmmmm, pfffff ce baliverne poti sa spui, se vede ca ai discutat cu un psiholog, te-a prostit in fata! Cum dracului ai vazut tu un animal sa isi inhibe actiunile sexuale??? Nici omul si nici alt animal de pe pamantul asta nu isi poate restrictiona aceste placeri cu privire la sex. Problema e ca cei care se simt cu musca pe caciula sa nu se mai prefaca atat de vinovati!! Care animal reuseste sa nu si-o traga?? Spune-mi si mie?!?!
E o problema normala, ca la orice animal ne-o tragem, noi o facem si din placere nu numai pentru procreere si asta nu trebuie sa ne dea nici o stare de vinovatie atat timp cat am facut-o cu voia noastra, a celor implicati in actul sexual, ba din contra trebuie sa ne simtim bine ca poate am facut pe cineva fericit, l-am facut pe un el sau o ea sa fie 5 minute fericit(a) sa uite de necazurile zilnice. Restrictii sexuale sa iti impui tie care nu poti fi un animal liber si perfect sanatos.
Pffff de unde scoateti ineptiile astea cu "regret ca mi-am tras-o cu aia sau cu ala", "ce sa fac daca m-am culcat cu unul si cu altul", bla bla bla. Nu face nimic daca te-ai simtit bine mergi mai departe daca nu asta e nu ai nimerit partenerul ideal pentru tine. Daca nu vrei sa te implici mai mult te opresti si poti cauta alt partener, combinatii sunt milioane, trebuie doar sa le vedem asa cum sunt. Si noi oamenii suntem niste animale "inteligente" dar care pentru "basic instinct" nu avem ce face si trebuie sa il tratam asa cum e. Ne cade cu tronc pe o ea sau pe un el si este de acord sa faca pasul cu tine in pat o facem si mergem mai departe nu ne cautam alt animal care sa fie in "calduri" si sa vrea sa mearga cu noi mai departe intr-o partida de sex.
Au incercat unii sa ne imprime in subconstient ca daca facem sex cu un alt animal decat ala care il punem pe hartie si il numim sot/sotie suntem vinovati, ca atat au inteles ei din viata lor de cusca! Orice animal face sex cu orice animal care ii raspunde la propunere si cu asta basta ca scriu de fac volumul 1 la Shogun!
In concluzie daca va place faceti-o cu cine va atrage daca nu treceti peste propunere ca si cum nu ar fi existat!
Faceti sex sa va simtiti bine si sa fiti fericiti fara alte implicatii. Cand pierdeti "cararea spre casa", atunci cereti un sfat si aici, poate cineva se gaseste sa va dea un sfat bun, dar nu va plangeti ca ati gresit si ati facut sex cu altcineva.Bucurati-va de placerile care vi le-a oferit si vedeti ce e de facut mai departe, sa va intoarceti la turma sau sa va cautati alta.
Iubiti-va ca viata e scurta!
garbo219313
Postat pe 16 Mai 2016 10:19
De la: gabrielahapy, la data 2016-05-15 23:50:34Am dat click pe link... Îmi scrie ca următoarea ședință e pe 13 iunie! Eu am depus cererea de recurs, de reintrare pe rol pe 12mai.se poate așa ceva? Ar fi minunat. Scrie SUSPENDARE 12 FEBRUARIE. URMĂTOAREA ȘEDINȚĂ 13MAI.


Succes!
Deliaaa
Postat pe 16 Mai 2016 10:20
Cind ti-am spus ca ne batem capetele ca prostii si in mod inutil pt. o panarama de homuncul, tu ma 'consiliai' sa gindesc/vorbesc/scriu frumos despre ea si viatza ei 'chinuita', cum c-ar fi ... femeie!
Adica vrun fel de om, nu-i asa?

Nu zau?!?

De parca mizeria si zoaiele nu era la ei in ograda si nu ea le facea publice!


Povestea ei - nu ma indoiesc ca in buna masura adevarata -, e doar partea ei de adevar, nu si a lui.
Si e posibil sa avem mari surprize daca am cerceta si cum se vede istorioara asta imunda si de pe partea ailalta a tarasheniei!

Nu-i exclus chiar ca adulterul ala sa mai fi avut in antecedente si alti ... 'fratziori' mai mici, de mai multa vreme. Iar bataile si toate alealalte sa fie de fapt ... consecintzele si nu cauzele nebuniei in care astia doi si-au adus intreaga familie.

Te-ai gindit la posibilitatea asta?
Deloc atit de mica, dupa cit se ... auto-incredintzeaza in mod public sumedenie de femei de pe-aici!


Oricit ar fi de insensibili, indolenti, grobieni, porci sau chiar agresivi, barbatii au insa o mare 'calitate' naturala:
Atunci cind au mari probleme, indiferent de natura lor, nataraii astia macar...
...nu se pling prin vecini!

Chiar daca sint la andropauza (care va vine sa credeti sau nu, da' are nu de putine ori manifestari chiar mai dramatice decit menopauza), barbatii nu spun de regula nimanui, absolut nimic.

Si chiar daca ... prostata lor e pe cale fatalmente sa-i si ucida, n-o sa-i vezi pe prea multi nici macar ducindu-se la medic!

Asa ca, asa nemernici cum ii vad majoritatea muierilor, nataraiiii astia au un fel de ... 'onoare' testosteronica si-un fel de... pudibonderie a lor, greu de inteles si de acceptat.

Astia vor prefera cel mai ades chiar sa si moara singuri, nestiuti de nimeni in propria lor casa, decit sa-si expuna in vreun fel public problemele lor.

Expunere asociata de regula in mintea lor cu...
...o slabiciune umana de neadmis!


Femeile - helas! - n-au aproape niciodata 'slabiciunea' asta!

Dupa cum putem constata cu mare usurintza chiar si pe-aici...

garbo101426
Postat pe 16 Mai 2016 10:59
Dumnezeule Mare!

Si se mai ofuscheaza unii ca la ce-ar fi buna ... eugenetica... Iata exact mai sus de ce!


Nici n-am apucat bine sa inchei 'cazul', ca un stupid testosteronic s-a si grabit sa 'cautzioneze' apucaturile sexuale primitive! Asemeni lui si in felul lui nating, desigur...


Multi, mult prea multi idioti pe lumea asta:

...animalele au 'placeri' iar omul face fericit/a alta fiintza umana doar prin sex!


Oare de ce nu ma mir ca unii n-au trecut nu numai bac-ul, da' nici macar n-au reusit sa asimileze minimele cunostintze de biologie din ... gimnaziu?

Noi vorbim aici de o tragedie umana zilnica, aproape perpetua si extinsa chiar la scara planetara, si unii self-suficienti si sferto-docti pretind ... shogunic(?!) c-ar fi inteles de-adevaratelea natura umana. Mai ales partea sexuala a existentzei noastre!...


Asa ca e cazul sa fac o addenda f. utila si extrem de necesara:
...Foarte multi masculi, da' prea putzini barbati pe lumea asta!
garbo101426
Postat pe 16 Mai 2016 11:21
De la: garbo219313, la data 2016-05-16 10:19:37
De la: garbo101426, la data 2016-05-14 17:43:14
Decriptind putin mesajul asta aparent vulgar si 'agresiv', putem constata cu usurintza ca omul - femeia in cazul nostru, ca e si ea tot om, nu? - e singura fiintza cu ratiune da' in acelasi timp si singurul animal care nu reuseste - oare de ce? - sa-si auto-impuna ... ...RESTRICTII SEXUALE.


Hmmmm, pfffff ce baliverne poti sa spui, se vede ca ai discutat cu un psiholog, te-a prostit in fata! Cum dracului ai vazut tu un animal sa isi inhibe actiunile sexuale??? Nici omul si nici alt animal de pe pamantul asta nu isi poate restrictiona aceste placeri cu privire la sex. Problema e ca cei care se simt cu musca pe caciula sa nu se mai prefaca atat de vinovati!! Care animal reuseste sa nu si-o traga?? Spune-mi si mie?!?!
E o problema normala, ca la orice animal ne-o tragem, noi o facem si din placere nu numai pentru procreere si asta nu trebuie sa ne dea nici o stare de vinovatie atat timp cat am facut-o cu voia noastra, a celor implicati in actul sexual, ba din contra trebuie sa ne simtim bine ca poate am facut pe cineva fericit, l-am facut pe un el sau o ea sa fie 5 minute fericit(a) sa uite de necazurile zilnice. Restrictii sexuale sa iti impui tie care nu poti fi un animal liber si perfect sanatos.
Pffff de unde scoateti ineptiile astea cu "regret ca mi-am tras-o cu aia sau cu ala", "ce sa fac daca m-am culcat cu unul si cu altul", bla bla bla. Nu face nimic daca te-ai simtit bine mergi mai departe daca nu asta e nu ai nimerit partenerul ideal pentru tine. Daca nu vrei sa te implici mai mult te opresti si poti cauta alt partener, combinatii sunt milioane, trebuie doar sa le vedem asa cum sunt. Si noi oamenii suntem niste animale "inteligente" dar care pentru "basic instinct" nu avem ce face si trebuie sa il tratam asa cum e. Ne cade cu tronc pe o ea sau pe un el si este de acord sa faca pasul cu tine in pat o facem si mergem mai departe nu ne cautam alt animal care sa fie in "calduri" si sa vrea sa mearga cu noi mai departe intr-o partida de sex.
Au incercat unii sa ne imprime in subconstient ca daca facem sex cu un alt animal decat ala care il punem pe hartie si il numim sot/sotie suntem vinovati, ca atat au inteles ei din viata lor de cusca! Orice animal face sex cu orice animal care ii raspunde la propunere si cu asta basta ca scriu de fac volumul 1 la Shogun!
In concluzie daca va place faceti-o cu cine va atrage daca nu treceti peste propunere ca si cum nu ar fi existat!
Faceti sex sa va simtiti bine si sa fiti fericiti fara alte implicatii. Cand pierdeti "cararea spre casa", atunci cereti un sfat si aici, poate cineva se gaseste sa va dea un sfat bun, dar nu va plangeti ca ati gresit si ati facut sex cu altcineva.Bucurati-va de placerile care vi le-a oferit si vedeti ce e de facut mai departe, sa va intoarceti la turma sau sa va cautati alta.
Iubiti-va ca viata e scurta!


Anal-fabetule, de unde le scoti ... biped, fatat in scorbura de tzatza de ma-ta, pt. care ridicatul poalelor, cu toti taranii, era o obisnuinta diurna si nocturna... mai da si "sfaturi" jegul atoatetragator
pinkrainbow
Postat pe 16 Mai 2016 11:33
De la: garbo101426, la data 2016-05-16 11:21:28Dumnezeule Mare!

Si se mai ofuscheaza unii ca la ce-ar fi buna ... eugenetica... Iata exact mai sus de ce!


Nici n-am apucat bine sa inchei 'cazul', ca un stupid testosteronic s-a si grabit sa 'cautzioneze' apucaturile sexuale primitive! Asemeni lui si in felul lui nating, desigur...


Multi, mult prea multi idioti pe lumea asta:

...animalele au 'placeri' iar omul face fericit/a alta fiintza umana doar prin sex!


Oare de ce nu ma mir ca unii n-au trecut nu numai bac-ul, da' nici macar n-au reusit sa asimileze minimele cunostintze de biologie din ... gimnaziu?

Noi vorbim aici de o tragedie umana zilnica, aproape perpetua si extinsa chiar la scara planetara, si unii self-suficienti si sferto-docti pretind ... shogunic(?!) c-ar fi inteles de-adevaratelea natura umana. Mai ales partea sexuala a existentzei noastre!...


Asa ca e cazul sa fac o addenda f. utila si extrem de necesara:
...Foarte multi masculi, da' prea putzini barbati pe lumea asta!


100% de acord!
pinkrainbow
Postat pe 16 Mai 2016 11:42
De la: garbo101426, la data 2016-05-16 10:59:17Cind ti-am spus ca ne batem capetele ca prostii si in mod inutil pt. o panarama de homuncul, tu ma 'consiliai' sa gindesc/vorbesc/scriu frumos despre ea si viatza ei 'chinuita', cum c-ar fi ... femeie!
Adica vrun fel de om, nu-i asa?

Nu zau?!?

De parca mizeria si zoaiele nu era la ei in ograda si nu ea le facea publice!


Povestea ei - nu ma indoiesc ca in buna masura adevarata -, e doar partea ei de adevar, nu si a lui.
Si e posibil sa avem mari surprize daca am cerceta si cum se vede istorioara asta imunda si de pe partea ailalta a tarasheniei!

Nu-i exclus chiar ca adulterul ala sa mai fi avut in antecedente si alti ... 'fratziori' mai mici, de mai multa vreme. Iar bataile si toate alealalte sa fie de fapt ... consecintzele si nu cauzele nebuniei in care astia doi si-au adus intreaga familie.

Te-ai gindit la posibilitatea asta?
Deloc atit de mica, dupa cit se ... auto-incredintzeaza in mod public sumedenie de femei de pe-aici!


Oricit ar fi de insensibili, indolenti, grobieni, porci sau chiar agresivi, barbatii au insa o mare 'calitate' naturala:
Atunci cind au mari probleme, indiferent de natura lor, nataraii astia macar...
...nu se pling prin vecini!

Chiar daca sint la andropauza (care va vine sa credeti sau nu, da' are nu de putine ori manifestari chiar mai dramatice decit menopauza), barbatii nu spun de regula nimanui, absolut nimic.

Si chiar daca ... prostata lor e pe cale fatalmente sa-i si ucida, n-o sa-i vezi pe prea multi nici macar ducindu-se la medic!

Asa ca, asa nemernici cum ii vad majoritatea muierilor, nataraiiii astia au un fel de ... 'onoare' testosteronica si-un fel de... pudibonderie a lor, greu de inteles si de acceptat.

Astia vor prefera cel mai ades chiar sa si moara singuri, nestiuti de nimeni in propria lor casa, decit sa-si expuna in vreun fel public problemele lor.

Expunere asociata de regula in mintea lor cu...
...o slabiciune umana de neadmis!


Femeile - helas! - n-au aproape niciodata 'slabiciunea' asta!

Dupa cum putem constata cu mare usurintza chiar si pe-aici...



Care femeie poate femela sau fimeie, cum se obisnuieste prin catune. Am si precizat ca-i o fiinta pt.care simt cumva mila, dac-am numit-o femeie, am facut-o in virtutea vorbirii, nu intra in categoria femeilor, care-si merita numele.
Astia doi din topic insa au amandoi probleme grave , am eu o "presimtire"...
pinkrainbow
Postat pe 16 Mai 2016 12:03
Eh,se mai intampla. Nu e mare lucru ca ti-ai luat pumni. Ai vazut cum se simt aia de la resling😂😂


P.s: invata sa scrii corect pisi,iar apoi cauta-ti un barbat calumea pe Matrimoniale.ro
pisicaDElac
Postat pe 27 Mai 2016 15:24
Iti place sa fi batuta, iti place suferinta? Ti-a placuta asta de la inceput sa-o Doamne iarta-ma de iubire , bataia este urata, viata asta nu este viata si Da ti-ai ales singura sa traiesti intr-un cosmar, Viata nu se termina cu o casatorie esuata, sau cu doua minuni carora le-ai dat viata. Ori esti femeie, ori nu. parerea mea este ca nu, nu poti sa te plangi ca te bate si te maltrateaza cand tu trebuia sa nu te mai intorci la un altfel de barbat si plus ca exista politie si medicolegal. pentru asa ceva se poate da afara din casa. Crezi ca meriti ce ti se intampla, teoretic nu practc da ti-ai ales calea asta , nu inteleg de ce nu pleci cu copii, divort, partaj , dosar penal inchisoare si pa baiete, decat sa cresti copii raumatizati de ca vad mai bine sa fie linistiti si echilibrati , nu stai cu el ca este tatal copiilor tai sta cu e ca te-ai obijnuit sa fi batuta, maltratata desconsiderata si pentru ca nu te respecti pe sine ca femeie. un altfel de om trebuie sa plateasca , tu trebuia sa faci asta . Cum ai putut sa crezi ca o sa se schimbe cand asa este natura sa, pentru tine, da o sa puna o fata frumoasa sa vi inapoi dupa isi va scoate colti afara. Copii au de suferit cel mai tare din ecuatia asta, ei o sa fie traumatizati,
garbo_444497
Postat pe 9 Iunie 2016 17:21
buna,bravo ,stai linistita o persoana cu coloana vertebrala nu arunca cu pietre in tine,bravo nimeni daca nu a stiut sa te pretuiasca ,respecte si sa te iubeasca la parametriii tai asa ii treba,traieste-ti viata ,felicitari si fi puternica
naitsirc
Postat pe 11 Iunie 2016 08:14
Femeie draga sunt sigura ca nici tu nu esti sănătoasa daca vb asa ca si cum ce mare isprava ai facut ca ti suferă bărbatul.vrei sa ti zic ceva? Il doare fix in carici,se preface doar sa te mai țină lângă el pt ca te folosește pe post de sac de box si obiect sexual. Unde mai găsește el asa ceva???
Am trăit intr un mediu ca al copiilor tai cand eram mică,dar mama mea a luptat pt noi,tatăl meu este alcoolic. Da,e adevărat ca mi bătea mama atunci cand eram mici,dar n a înțeles ca noi vom creste.
Stii ce a pățit tatăl meu pt ca mi a terorizat Copilăria cand venea beat?cand am implinit vârsta de 16 ani a luat o bătaie de la mine sora cu moartea!!!
Nu te gândi ca o fi vreun pipernicit,nu! Dar era prea beat. Acum e singur de 10 ani si ne implora sa ne reîntoarcem.
Niciodată!!!!!!!
Pleacă femeieeeee!
AniriAnni
Postat pe 11 Iunie 2016 09:11
Daca inca nu l-ai parasit ,pentru copilasii tai fii puternica si pleaca,nu conteaza ce ai facut ,ai o responsabilitate fata de copiii tai ,nu fii lasa ,nu ii abandona ,ai parinti care vreau sa te ajute, dute la ei ,priveste-i pe copilasii tai si promte-ti tie ca o sa le asiguri nopti in care sa doarma linistiti si zile in care sa se joace inconjurati de iubire.
sunsset
Postat pe 11 Iunie 2016 09:39
Te-ai muta la Brasov?
garbo004157
Postat pe 11 Iunie 2016 10:25
Doamna, sincer sa fiu, am fost casatorit de doua ori. Prima data 10 ani cu o fosta colega de grupa din facultate cu care am ramas dupa divort cu un copil de 6 ani si jumatate. Fosta mea sotie nu ma insela doar pe mine, isi insela si amantii. Nu am dat o palma, niciodata. Cand am vazut ca vorba si ratiunea nu au efect, am divortat.
A doua oara, dupa trei ani de trai doar cu baiatul meu, m-am recasatorit.
A durat 15 ani. Calm liniste, armonie, pana cand nu am mai fost o persoana cu functie importanta si am ramas somer. Rudele ei au spus ca daca nu mai sunt ...sef ar fi mai bine sa dam divort. A plecat in Spania si am dat eu divort. Nu puteam avea o sotie doar prin telefon si sa fiu intretinut de bani spanioli. Si totusi, desi sunt capabil de violente, ca orisice fiinta, nu am dat o palma, desi moral eu am lut cu varf si indesat.
Am vaga senzatie ca faptul ca va complaceti intr-o situatie atat de dificila presupune din partea dumneavoastra ceva gen MASOCHISM.
Trebuie sa stii cand si de ce sa te retragi, sa renunti. Nu as putea trai cu cineva fara dragoste.
ceval58
Postat pe 11 Iunie 2016 11:42
Nu inteleg si nici nu voi intelege, cum o femeie cu capul pe umeri ,poate suporta asa ceva. Presupun ca iti lipseste vointa de caracter, ai devenit dependenta de acest ,, mascul infierat". Nu ai coloana vertebrala. Trebuia sa nu ii dai voie sa ridice mana la tine, doar nu esti invalida. Oare te gandesti la fetita ta, ce trauma poate suferi?, nu mai zic de tine. Trebuie sa fii ferma in astfel de cazuri, fara cale de intoarcere. Oare cum poti sa mai ai relatii intime dupa tot ce se intampla?.
Eu cred ca nu te iubesti pe tine, si nici pe fiica ta. Nu s-au terminat barbatii in aceasta tara.
garbo120577
Postat pe 11 Iunie 2016 11:45
Cat de usor se dau sfaturi in necunostinta de cauza...Cine nu a trecut prin astfel de experienta traumatizanta spune cu usurinta" pleaca,de ce ai suportat atat sau multe alte cuvinte usoare"....
Suntem persoane diferite,cu caracterediferite,cu educatie diferita si trairi diferite,sensibilitatile fiecarei persoane si caracterul nostru nu este acelasi la toti....Ce tie t-i se pare normal si logic mie poate ca m-i se pare altfel,educatia pe care tu ai primit-o de la parintii tai e posibil ca eu sa nu o fi primit si poate ca tu ai primit in dar de la Dumnezeu fericire maxima iar eu am ales sa primesc inversul.
Soarta,este drept ca ne-o mai facem si singuri insa fiecare dintre noi avem un scop in viata dpmdv,mai devreme sau mai tarziu vom afla care este crucea noastra si scopul pt care suferim in aceasta viata!
Ps:ISUS a patimit si a fost rastignit pe cruce pentru a salva omenirea! DE CE A ACCEPTAT ATATA DURERE; DE CE ,DE CE,DE CE?
amiruza12
Postat pe 11 Iunie 2016 11:54
nu este bine ce se intimpla si nici din partea lui nu a fost frumos deloc dar aceasta poveste ar trebui vazuta de acele femei care de prea m liniste fac ce ai facut tu,tu trebuie sa fi inteleasa de greutati de necazuri dar acele -------nu vreau sa le jicnesc chiar daca sint asa fi tare si ia decizia cea m buna pt tine si copiii tai ceau
garbo326281
Postat pe 11 Iunie 2016 12:24
Tanti, cred ca esti masochista! Sa rabzi prosteste in numele, a ce? Ca doar iubire nu se poate numi. Nici un tribunal si nici o mare de lacrimi si juraminti nu trebuiau sa te convinga. Clar, omul este bolnav mintal, dar nici dumneata nu esti tocmai ok.
garbo041696
Postat pe 11 Iunie 2016 14:39
De la: amiruza12, la data 2016-06-11 11:54:32Cat de usor se dau sfaturi in necunostinta de cauza...Cine nu a trecut prin astfel de experienta traumatizanta spune cu usurinta" pleaca,de ce ai suportat atat sau multe alte cuvinte usoare"....
Suntem persoane diferite,cu caracterediferite,cu educatie diferita si trairi diferite,sensibilitatile fiecarei persoane si caracterul nostru nu este acelasi la toti....Ce tie t-i se pare normal si logic mie poate ca m-i se pare altfel,educatia pe care tu ai primit-o de la parintii tai e posibil ca eu sa nu o fi primit si poate ca tu ai primit in dar de la Dumnezeu fericire maxima iar eu am ales sa primesc inversul.
Soarta,este drept ca ne-o mai facem si singuri insa fiecare dintre noi avem un scop in viata dpmdv,mai devreme sau mai tarziu vom afla care este crucea noastra si scopul pt care suferim in aceasta viata!
Ps:ISUS a patimit si a fost rastignit pe cruce pentru a salva omenirea! DE CE A ACCEPTAT ATATA DURERE; DE CE ,DE CE,DE CE?
ingerasulluptor1
Postat pe 11 Iunie 2016 15:00
Pai iisus a vrut sa fie recunoscut ca fiu al lui Dumnezeu prin înviere și moarte, de aceea a acceptat suferință și umilita și nu sa mai aparat, oamenii din invidie și ura, ca ei așteptau b ba bani, nu caracter,
ingerasulluptor1
Postat pe 11 Iunie 2016 15:05
Așa pățesc și oamenii care nu se apără de cei rai, nu se impun sunt răstigniți, la figurat poate nu pe cruce, da dar su de suferă, și sunt umiliți, unii oameni nu au limita, pe ei doar banii ii interesează și interesele lor, egal ca tu ai fost bun cu ei, uele femei au mentalitate sa tacă si în sa facă și ele răutăți, nu sunt ca iisus, ell nu a făcut rău nimănui, si când nu sa mai în aparat oamenii lau omorât,
ingerasulluptor1
Postat pe 11 Iunie 2016 15:10
Draga mea, fara suparare, cred ca ai o problema grava la cap. Cum e posibil sa accepti asa umilinte??? Sa te lasi maltrata, umilita, jicnita, folosita ca obiect sexual>>>????
Retine, ai distrus inca doua vieti pe langa a ta!!!!!!!!!!!! Ce mama denaturata poti fi incat sa accepti sa fi tratata ca o zdreanta in loc sa mergi la parinti tai si sa salvezi viata psihica a copilului tau????? Tu realizezi ce ai facut cu psihicul fetei si a baiatului tau?????
REALIZEZI????
Dc tu ai vrut sa iti distrugi viata e probl ta, dar nu trebuia sa faci copii si sa ii fortezi sa traiasca in asa mediu.
Macar acum fa ceva pt a remedia partial situatia. ORICUM CE AI DISTRUS, DISTRUS RAMANE.
cris_13
Postat pe 11 Iunie 2016 18:51
ce ai trait tu, inimaginabil...
multa bafta in toate!
garbo257891
Postat pe 12 Iunie 2016 02:04
De la: Ilona30, la data 2016-05-16 09:44:58
De la: gabrielahapy, la data 2016-05-15 23:50:34Am dat click pe link... Îmi scrie ca următoarea ședință e pe 13 iunie! Eu am depus cererea de recurs, de reintrare pe rol pe 12mai.se poate așa ceva? Ar fi minunat. Scrie SUSPENDARE 12 FEBRUARIE. URMĂTOAREA ȘEDINȚĂ 13MAI.


Si ce vrei acum, dupa ce ti-ai expus zoaiele? Asta trebuia sa faci de la inceput fara sa ne povestesti toate porcariile voastre.


daca nu ti-a placut, de ce ai bagat nasul...??? pardon, de ce ai citit??? dadeai next, si gata... nu mai citeai nicio porcarie!!! of...of, ce mai lume buna!!!!
garbo257891
Postat pe 12 Iunie 2016 02:32
RAMONA TUTUNARU---SINUCIDE TE DECIT SA MINTI SI SA FURI BANI DE LA UNCHIUL DE 70 DE ANI TIRFA-----AI MULTE PACATE DE CIND TE STIU ESTI HOATA---MINCINOASA SI TIRFA--ESTI SI LEZBII-- CE MAI VREI ESTI O FEMEI DE NIMIC ITI BATI UNICUL COPIL--AI 42 DE ANI SI INCA MINTI SI FURI!!!!!--NUMAI CREZI CA ESTI FEMEIE---NU ESTI UN GUNOI- FARA NICI O VALOARE-- SA MANIPULRZI---UN OM DE 70 DE ANI SA TE INTRETINA-----TIRFA- CRAPA-- NU MAI AI NICI O SANSA--TIRFA INPUTITA HOATA DRACULUI--
garbo_410203
Postat pe 12 Iunie 2016 03:28
...bravo tie Gaby, acum i-ai dat de ales , ori se face baiat de familie ori tu pleci cu altu, totusi imi pare bine ca ai avut puterea sa-l inseli asa macar stii pentru ce patesti ceea ce patesti... fii mai dura decit viata.
Cristian_Vizitiu_1
Postat pe 12 Iunie 2016 04:03
Am trait intr-o asemenea familie .priveam cind tata o batea pe mama. Acum tata a murit. Dar bataile care au urmat au fost de catre mama asupra mea. Am incercat sa ma apar dar, fara prea multi sorti de izbinda. Ce ma durea ca spunea la vecini rude ca o bat. Am plecat m-am maritat .acum ma suna si imi spune ca am fost o gresala a vietii ei ca eu nu trebuia sa ma fi nascut!
lllorena
Postat pe 12 Iunie 2016 06:28
Plecati urgent din iad si oferiti fetitei o viata normala.
Aceasta imitatie de barbat, trebuie lasat sa se chinuie singur.
Faptul ca l-ati inselat, trebuia sa sa stiti numai DVS.
CE-AR INSEMNA DACA TAOATE FEMEILE CE CAD IN PACAT, AR FACE PUBLIC.
garbo_412695
Postat pe 12 Iunie 2016 06:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am inima impartita 21 De la: catalin1405 8 Aprilie 2012 11:31
intrebari 66 De la: Melanie 27 Octombrie 2009 18:40
Cum sa slabesc 15 kg in doua luni? 3 De la: wife 10 Februarie 2010 11:43
Demonstratii de iubire 91 De la: Alecsx 6 Februarie 2013 10:30
ajutatima 5 De la: garbo248890 12 Martie 2012 18:27
Setari Cookie-uri