il iubesc,desi el este bagabond..

Am 17 ani,si iubesc un baiat de 20 de ani.Dar problema este,ca nu sunt sigura ca si el ma iubeste,si este cam bagabond.Sunde de 2 luni impr si inca nu am avut relati sexulale(eu st virgina)si el mia spus ca dak vrau sa il am langa mn si sa nu ma insele ar trbuia ca sa avem si noi relati....Eu as fi de acord cu el,dar mie frica sa nu ne despatim dupa,sa nu profite de mine si dupa....(cam asa sunt toti baieti,in ziua de astaz).Eu nu am incredre in nimeni si poate asta e si o problema,m-ia spus ca ma iubeste dar eu nu cred,mai am avut o relatie inainte de 4 luni si tot asa imi spunea ca ma iubeste si nu lam crezut si de aceea ne-am desp...pt ca eu nu am incredere in nimeni...
Nu ma stiu ce sa fac...sa il cred sa nu.
Dar el este cam bagabond,dar cu mine se comporta fffff frumos...nu mai stiu ce sa fac...
Astept parerea voastra...
Multumesc
garbo105391
Postat pe 13 Martie 2010 23:37
Stay in school !!

blaa
Postat pe 14 Martie 2010 02:06
Ia culca-te cu el sa vezi ce "frumos" se va purta dupa.
Doara
Postat pe 14 Martie 2010 07:01
391, care ar fi asteptarile tale in situatia in care ai face sex cu el? Tinerete fara batrinete si iubire pina la moarte?
Oamenii fac sex pentru ca asta simt. Pentru ca il vor pe celalalt. Atit. Nu este nici promisiune, nici vreo forma de manipulare asta. Nu implica nimic altceva.
Nu comportamentul barbatilor se schimba dupa prima noapte. Asteptarile femeilor se schimba dupa ce se simt "sacrificate". Daca gindesti astfel, bineinteles ca "te va pacali". Nu numai el - toti.
quasaria
Postat pe 19 Martie 2010 23:30
tu crezi ca e bagabond pentru ca ti-a cerut sa te culci cu el????ioi...viata mea......mami....un baiat la 20 de ani are nevoie si de sex pentru a incununa o relatie de prietenie.....mai bine mai stai mai mult pe la scoala aia.....si serios....invata si niste gramatica...si niste limba romana....corect e vagabond....ca doar nu baga bondul.....
tutankhamon
Postat pe 20 Martie 2010 00:05
Sincer, nu vi se pare cunoscut stilul de scris al fetei asteia?
Nu stiu, eu am devenit suspicioasa!
Ciresica
Postat pe 20 Martie 2010 04:17
numai de acum ai devenit suspicioasa?
eu deja nu mai cred nimic pe cuvant sau "din prima"...
panty_C
Postat pe 20 Martie 2010 04:21
he, he ! ce scces de casa a avut filmul cu bagabondul. da, erau alte vremuri
si_totusi
Postat pe 20 Martie 2010 07:41
Avaramu, uuuuuuu
Ciresica
Postat pe 20 Martie 2010 07:43
ala a fost primul film pe care l-am vazut la cinema. ioi
bluelight
Postat pe 20 Martie 2010 07:45
http://www.trilulilu.ro/koko1/6332fd449d5b66
elodia
Postat pe 7 Aprilie 2010 14:08
Cred ca vrea sa-i cedezi de buna voie si nesilita de nimeni,tu decizi,daca doresti asa ceva,restul il afli intodeauna,dupa...,daca ,nu,lasa-l,ca nu cred ca vrea sa se calugareasca,tropaie hormonii la varsta lui
scrichy
Postat pe 7 Aprilie 2010 14:16
ELODIA,cum le sti tu,mama,asa ceva mai rar,am trait o viata intreaga ca sa aflu asta acum.hi,hi,hi
scrichy
Postat pe 7 Aprilie 2010 14:21
De la: garbo105391, la data 2010-03-13 23:37:40Am 17 ani,si iubesc un baiat de 20 de ani.Dar problema este,ca nu sunt sigura ca si el ma iubeste,si este cam bagabond.Sunde de 2 luni impr si inca nu am avut relati sexulale(eu st virgina)si el mia spus ca dak vrau sa il am langa mn si sa nu ma insele ar trbuia ca sa avem si noi relati....Eu as fi de acord cu el,dar mie frica sa nu ne despatim dupa,sa nu profite de mine si dupa....(cam asa sunt toti baieti,in ziua de astaz).Eu nu am incredre in nimeni si poate asta e si o problema,m-ia spus ca ma iubeste dar eu nu cred,mai am avut o relatie inainte de 4 luni si tot asa imi spunea ca ma iubeste si nu lam crezut si de aceea ne-am desp...pt ca eu nu am incredere in nimeni...
Nu ma stiu ce sa fac...sa il cred sa nu.
Dar el este cam bagabond,dar cu mine se comporta fffff frumos...nu mai stiu ce sa fac...
Astept parerea voastra...
Multumesc

A sunat clopotelul! Fugi la cursuri! Sau daca n-ai chef trage un chiul , o pipa si asteapta "bagabondul" poate te-nvata ceva gramatica in timpul copularii.
cricri2000
Postat pe 8 Aprilie 2010 19:20
a inceput scoala?

am uitat sa/mi duc copilul
elodia
Postat pe 8 Aprilie 2010 20:02
De la: elodia, la data 2010-04-08 20:02:05a inceput scoala?

am uitat sa/mi duc copilul

Pai ,ea ar trebui sa studieze si in vacanta...asa poate recupera ...
cricri2000
Postat pe 9 Aprilie 2010 10:26
De la: garbo105391, la data 2010-03-13 23:37:40Am 17 ani,si iubesc un baiat de 20 de ani.Dar problema este,ca nu sunt sigura ca si el ma iubeste,si este cam bagabond.Sunde de 2 luni impr si inca nu am avut relati sexulale(eu st virgina)si el mia spus ca dak vrau sa il am langa mn si sa nu ma insele ar trbuia ca sa avem si noi relati....Eu as fi de acord cu el,dar mie frica sa nu ne despatim dupa,sa nu profite de mine si dupa....(cam asa sunt toti baieti,in ziua de astaz).Eu nu am incredre in nimeni si poate asta e si o problema,m-ia spus ca ma iubeste dar eu nu cred,mai am avut o relatie inainte de 4 luni si tot asa imi spunea ca ma iubeste si nu lam crezut si de aceea ne-am desp...pt ca eu nu am incredere in nimeni...
Nu ma stiu ce sa fac...sa il cred sa nu.
Dar el este cam bagabond,dar cu mine se comporta fffff frumos...nu mai stiu ce sa fac...
Astept parerea voastra...
Multumesc



Daca nu esti sigura ca te iubeste nu ar trebui sa faci un pas atat de important.Daca te iubeste asa cum zice o sa aiba rabdare.Cine iubeste cu adevarat nu ameninta cu inselatul asa ca ai grija.Si nu te simti vinovata din cauza faptului ca nu ai incredere in barbati..pt ca cea mai mare parte din ei nu merita incredere!!!
gia85
Postat pe 27 Mai 2010 23:09
dap..
e multi bagabonzi,nene...
care bagabonzi numa' fofarlici viseaza...sa fie ei sanatosi!
preciouss
Postat pe 27 Mai 2010 23:12
gia85
Postat pe 27 Mai 2010 23:14
Mai draga ce sa zic eu ... sunt uluita de atata profunzime; zic si ori eu ca te,ori ca nu, vremea trece!
Sincer, daca as mai avea o data varsta, as stii ceea ce stiu acum: ca si femeile au nevoie de experiente de ce nu, chiar variate, atata timp cat o fac constient si cu cap. Voi adauga ca nu imi pare ca fata asta ar intelege despre ce e vorba si in acest caz, mai bine nu ar face un astfel de pas, pana in momentul in care ar fi ea pregatita si ar fi dorinta ei.
moniq_
Postat pe 28 Mai 2010 10:14
De la: preciouss, la data 2010-05-27 23:12:18dap..
e multi bagabonzi,nene...
care bagabonzi numa' fofarlici viseaza...sa fie ei sanatosi!


...ca de fofarlici e lumea plina..
roby_cado
Postat pe 28 Mai 2010 10:23
Ce atata scoala? Daca fata are 17 ani si habar n-are cum se scrie corect...e clar ca pierde timpul degeaba cu gandul la "bagabonzi". Culca-te cu el iubita! Si dupa cu inca unu' si inca unu'.....macar sa te perfectionezi in ceva. Spor!
Rha
Postat pe 29 Iunie 2010 17:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
IUBIREA BAT-O VINA!!!- 162 De la: garbo071325 3 Iulie 2010 17:47
AMANTA -SOTIE PARTEA A DOUA. 116 De la: vera06 23 Mai 2010 16:17
BRBAII RZBUNTORI... 24 De la: sophia 24 Septembrie 2009 22:53
SUCCESUL...ESTE SCOPUL VIETII ... 40 De la: ana02 20 Iulie 2009 09:41
Daca o prinzi ca te-a inselat merita o sansa? 105 De la: Alonzo 26 Aprilie 2016 10:17
Setari Cookie-uri