tuse bebelusi

Buna doamnelor as avea si eu o intrebare,am o fetita de 7luni si a racit am mers la medic si a spus ca are bronsita mia dat sirop de tuse dar nu stiu daca sa il dau imi e cam frica pt ca e micuta, exista leacuri babesti pt bebe asa mici sau sa ii dau siropul?multumesc
garbo_430420
Postat pe 13 Februarie 2016 09:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
"special" pentru .... "doamnele" nemultumite de subiectele de pe forum! 492 De la: eu_geminy 21 Septembrie 2010 03:21
triplu test in orasul suceava 1 De la: vio7891 7 August 2009 21:35
Ma ajutati un pic, va rog. mamicilor? 2 De la: pinicuta 19 Iulie 2009 21:29
atac de panica!!!!!!!!!!!!!!!! 42 De la: garbo_382132 19 Septembrie 2013 16:21
bone in constanta 4 De la: dana73_76 11 Septembrie 2011 16:11
Setari Cookie-uri