La multi ani ! Urari de toate cele de la forumisti catre forumisti !


ei da, cini n-o dat nica atuncea sa dea acuma

ii zaua mea, na

Ce mistooo, m-am nascut intr-o zi si mi-o facut certificatu dupa trei zile....=))

mai, nu ti mai salta ca obo... si ai sa zaci ca-ti cade parul
Fss_ssu
Postat pe 27 August 2013 14:37
pentru MIHA: La multi ani fericiti pentru maine 28 08 ! cu toata simpatia si un concediu cat mai placut si odihnitor , te pup si daca deschizi felicitarile pe care ti le-am trimis in avans poate iti si plac! cu sinceritate ! G
garbo_19362
Postat pe 27 August 2013 19:55
Multumesc mult , mult

N-am primit nimic ....
Rotty
Postat pe 27 August 2013 20:19
IOti, iti dau eu!
LMA si

gata, la !
Fss_ssu
Postat pe 28 August 2013 00:39
Primit si
Neata !
Rotty
Postat pe 28 August 2013 07:49


La Multi Ani, Rotty... ! sa fi sanatoasa si sa ai parte de cat mai multe bucurii, impreuna cu familia ta... !!! siii... vacanta placute... faleza de la noi, te asteapta daca vrei... !

http://imgs.mi9.com/uploads/other/2674/fetching-coffee_1024x768_36390.jpg

http://khongthe.com/wallpapers/nature/another-cup-of-coffee-37148.jpg

http://www.v3wall.com/wallpaper/1280_1024/1008/1280_1024_20100805125539582662.jpg

http://www.v3wall.com/wallpaper/1280_1024/1007/1280_1024_20100703090524230063.jpg

http://www.v3wall.com/wallpaper/1280_1024/1001/1280_1024_20100106124857326559.jpg


sa ai o zi minunata si plina de cadouri si veselie... !!!
barboneli
Postat pe 28 August 2013 07:56
Multumesc mult Barbo .....si pentru cafea

Sampania e ptegatita !

http://www.reteteculinare.ro/forum/files/sampanie_964.jpg
Rotty
Postat pe 28 August 2013 08:15
Imi pare rau ca am aflat abia azi ca ieri a fost o zi deosebita pentru tine dar si pentru mine care din cele scrise de tine am inceput sa te cunosc si ....sa te indragesc.Asa ca din partea mea te rog sa primesti :
www.youtube.com/watch?v=7T653wrJNwE
cele mai frumoase flori alaturi de urarile de bine,sanatate si fericire si....un mult meritat concediu super!
fengari
Postat pe 29 August 2013 21:54
Multumesc mult Fengari ....Florile le iau cu mine ....bine ?
Rotty
Postat pe 30 August 2013 05:48
Nu ma supar cum asa...ma bucur din toata inima azi mergem la copii in Plopeni am 2 Alexandru si Alexandra tatal si fiica.Sa te tii pupaturi !!!!La fel si voua celor care va serbati azi cuacest nume va doresc numai realizari si tot ceea ce va doriti sa si aveti !!!
fengari
Postat pe 30 August 2013 17:39
fiecare zi reprezinta un motiv de celebrare in viata cuiva, daca traim fiecare zi ca pe o sarbatoare atunci avem motive de petrecere . azi putem serba prima zi de septembrie, sau prima frunza ingalbenita ! azi putem serba o noua zi in care suntem fericiti ! si sanatosi , suntem inconjurati de oamenii care ne iubesc! la multi ani pentru sanatate , pentru fericire si prietenie !
garbo_19362
Postat pe 1 Septembrie 2013 21:26
'' pentru fericire si prietenie !'' siiiiiii.......http://www.rtv.net/cea-mai-alintata-pisicuta-din-lume-cum-convinge-o-fetita-sa-ii-dea-un-pupic-video_95903.html
ladyDY
Postat pe 1 Septembrie 2013 21:30
De la: garbo_13283, la data 2013-09-01 21:26:33fiecare zi reprezinta un motiv de celebrare in viata cuiva, daca traim fiecare zi ca pe o sarbatoare atunci avem motive de petrecere . azi putem serba prima zi de septembrie, sau prima frunza ingalbenita ! azi putem serba o noua zi in care suntem fericiti ! si sanatosi , suntem inconjurati de oamenii care ne iubesc! la multi ani pentru sanatate , pentru fericire si prietenie !



http://youtu.be/6zSRZoMmUkU




Lady... mersi ptr. clip... am invatat acum cum sa obtin un pupic... !
barboneli
Postat pe 3 Septembrie 2013 10:18
salut Barbo, interesant clipul , merci !o zi de toamna placuta ! G
garbo_19362
Postat pe 4 Septembrie 2013 15:55
eu intirziata ca intotdeauna,
dar de data asta Li e vinovat,
a deschis un topic despre care nu m-a anuntat.
sa-i fie rusine zic.

1. Rotty : La multi ani!
2. Feciorul lui tata : La multi ani!
3. si tuturor celor care au avut ziua de nastere sau onomastica in perioada asta.

''Urare
De aici, din colt de lume,
trimit gindurile mele bune.
Vreau sa presar sanatate
peste sufletele toate.
Cu aceste gesturi mici,
ne facem viata mai placuta.
Va doresc: o viata linistita,
visele sa vi se-mplineasca
si iubirea sa va zimbeasca.
Cu drag va daruiesc
o imbratisare de aici din departare.''
de Donna V.


4. pentru poporul lui Barbo, pentru ca la el se implineste anul 5 mii 3 sute nu stiu cit.... sa intimpinati un an nou cu ce vreti voi mai bine. sanatate inainte de toate.
METUKA
https://getinvolved.bucknell.edu/images/W460xL600/0/noshadow/Event/77066b09e32c4dd19479407515b9fed3.jpg

Prieten drag,
anul care vine,
sa-ti dea tot ce ti se cuvine.
Sanatate, bunatate,
iubire si spor in toate.
Si de-o fi sa fie,
o-m chefui intr-o mie,
de ani luminatie.
La multi ani!
Donna V.
vivacedonna
Postat pe 4 Septembrie 2013 17:57
De la: vivacedonna, la data 2013-09-04 17:57:12eu intirziata ca intotdeauna,
dar de data asta Li e vinovat,
a deschis un topic despre care nu m-a anuntat.
sa-i fie rusine zic.

1. Rotty : La multi ani!
2. Feciorul lui tata : La multi ani!
3. si tuturor celor care au avut ziua de nastere sau onomastica in perioada asta.

''Urare
De aici, din colt de lume,
trimit gindurile mele bune.
Vreau sa presar sanatate
peste sufletele toate.
Cu aceste gesturi mici,
ne facem viata mai placuta.
Va doresc: o viata linistita,
visele sa vi se-mplineasca
si iubirea sa va zimbeasca.
Cu drag va daruiesc
o imbratisare de aici din departare.''
de Donna V.


4. pentru poporul lui Barbo, pentru ca la el se implineste anul 5 mii 3 sute nu stiu cit.... sa intimpinati un an nou cu ce vreti voi mai bine. sanatate inainte de toate.
METUKA
https://getinvolved.bucknell.edu/images/W460xL600/0/noshadow/Event/77066b09e32c4dd19479407515b9fed3.jpg

Prieten drag,
anul care vine,
sa-ti dea tot ce ti se cuvine.
Sanatate, bunatate,
iubire si spor in toate.
Si de-o fi sa fie,
o-m chefui intr-o mie,
de ani luminatie.
La multi ani!
Donna V.


ok hamuda... imi cer scuze ca nu te-am anuntat de topic.... ! dar tu ma ierti, asa-i... ca esti o fata buna la suflet !

chiar asa... te-ai oprit la 5 mii 3 sute, draaaga... ? pai e mai mult... cinci mii shapte sute shaptezeci si trei... sau patru... ! mai simplu... :5773 ! o nimica toata.... !!! mai lasa poeziile si alte carti despre sufletzele si citeste si tu Vechiul Testament... la inceput, cand a facut Dzeu. lumea in shase zile.... ! noi asta sarbatorim... ! ca nu toata lumea e de acord cu aceasta cifra... asta e altceva ! unul e eu ! am avut un var care traia cam cu 10000000 de ani in urma... asa ca stiu !!!

dar iti multumesc de urare.... e bine venita, dragutza ca intodeauna...
barboneli
Postat pe 4 Septembrie 2013 18:33
stau prost cu memoria.
adica tin minte doar ce ma intereseaza.
degeaba imi tot spui sa citesc VT ca nu am s-o fac.
nu vreau.
eu citesc Freud si alti din astia. asa ca nu ma scoti dintr-ale mele.
eu traiesc asa cum vreau eu.

apropo, a fost si ziua lui AXL luna trecuta, La multi ani si ei.
vivacedonna
Postat pe 4 Septembrie 2013 18:41


ok... nici n-am de gand sa te scot din ale tale... ar insemna sa incerc mut munti... si mai bine ii las acolo, la locul lor, respectiv la locul tau !!!
n-am stiut de ziua lui Axl... la multi ani si multa sanatata si lui Axl !!!

dar... Freud sau altii... inclusiv Isus au aparut cu mult dupa Adam si Eva... si cu cateva zile inainte, pamantul, soarele, apele, animalele...... si tot cea ce se numeste facerea lumii... s-a intamplat cam pe atunci, inainte cu 5773 de ani... ! am mai scris, eu unul nu sunt de acord ca atunci... dar te pui cu Biblia... ? eu nu ! cum sa-l intelegi pe Freud, daca nu sti ca acum 5773 de ani, a fost creat omul... ??? intr-o vineri, a shasea zi, pe la orele 9.45 !
barboneli
Postat pe 4 Septembrie 2013 21:46
Li, lasa topicul asta pentru urari, nu pentru subiecte tembele.
inteleg eu multe, dar uneori e bine sa faci pe blonda
sau vrei sa ma provoci intr-ale religiei. nu vreau
vivacedonna
Postat pe 4 Septembrie 2013 21:51


corect hamuda... ai perfecta dreptate ! las subiectele tembele... ! apropo... cand e ziua ta de nastere ? ahaaa... am inteles, in ziua cand te-ai nascut... doaaamne ce tembel sunt.... !!!
barboneli
Postat pe 4 Septembrie 2013 22:23

a trecut Li.
se pare ca nici tu nu mai ai memorie, mi-ai facut urarile de rigoare

07.07
vivacedonna
Postat pe 4 Septembrie 2013 22:41

Da si eu iti multumesc viva! si ti :* di fosta ziua ta!
Niciodata nu-i tarziu decat sa n-o faci niciodata

NB!
Fss_ssu
Postat pe 4 Septembrie 2013 23:01
De la: vivacedonna, la data 2013-09-04 22:41:42
a trecut Li.
se pare ca nici tu nu mai ai memorie, mi-ai facut urarile de rigoare

07.07


doaaamne... ca sa vezi ce fac 3-4 pahare de vin baute de "revelion".... !!! si zici ca anul asta... ti-am facut eu urari de rigoare... ??? cu ce ocazie... ? .....
barboneli
Postat pe 4 Septembrie 2013 23:08
mersi Supi, da, niciodata nu e prea tirziu.
noapte buna


Li, chiar ai baut un pic, dar nu conteaza, important e ca te-ai simtit bine.
dar sa nu faci excese cum am facut eu.
sa nu dureze o saptamina si la tine
vivacedonna
Postat pe 4 Septembrie 2013 23:34


neatza... excese ? stai linistita hamuda... de cand sunt aici niciodata nu am facut exces... daca la imbatat te referi ! zau ! aseara eram doar bine dispus... nu oricine sarbatoreste anul nou cinci mii shapte sute shaptezeci si trei... sau patru, inca nu m-am lamurit ! ei... ce vrei... am dormit si eu un pic, n-am stat pe net sau la tel. sa aflu... ! dar in Romania, acolo m-am pilit de doua ori ultima oara si o data penultima oara.... si nu mai tin minte daca altadata m-am sau nu... ! cum 90% din timp l-am petrecut in ardeal... e clar, nu ? eu care nu sunt bautor mai ales de din astea peste 22 grade... pe unde poposeam prin casele oamenilor ne serveau cu palinca din toate soiurile... ! si mai ales din toate tariile... ! inainte de masa... dupa masa... intre mese... pe sub masa... si ca sa nu uit gustul, mai imi dadeau sa am cu mine, cate o sticla... ! noroc cu nevasta-mea ca-i ardeleanca-unguroaica... si pe ea au intzarcat-o cu plinca... poate nu de aia de 72 grade, si-mi termina ea paharutele unde eu abia imi muiam buzele... !!! si o data, la o pensiune de langa Baia Mare... dupa ce mi-am muiat buzele ba in rachiu de mere, ba in rachiu de pere, ba in palinca de prune... de la asa multe fructe deodata... m-a molesit !!! in 2008, de revelion, revelion... iar m-am pilit ! si asta numai din cauza ca dupa desert au facut tzuica fiarta... ca si cum nu fiersese destul acolo in alambicul ei... !
asa ca excese nu fac... de acum mananc fructele de mai sus, inainte de asi schimba proprietatile lor naturale.... ! la vin si bere... acolo sunt pe terenul meu si tin mult mai bine... !
ei... la multi ani si voua si noua si la toata lumea... !!!
barboneli
Postat pe 5 Septembrie 2013 09:12
Buna dimineata. Li.
dupa cum ai povestit, cred ca nu te-ai trezit nici acum.
o zeama de varza, ceva....?
vivacedonna
Postat pe 5 Septembrie 2013 10:29


... neatza hamuda... m-am trezit draga... asa povestesc eu, sunt vorba lunga ! zeama de varza e buna si asa... ca imi place mult ! ai ?
crezi tu ca de la o fiola dina asta, impartita cam la 2... poate sa ma de-a jos ?

http://www.sstarwines.pl/images/10004.JPG

ma faci sa rad... ! de fapt m-ai facut sa rad... de aia eram vesel.
barboneli
Postat pe 5 Septembrie 2013 11:02
buna Donna , buna Barbo ce mai sarbatorim azi ? sau pe cine ? dragut ce ai povestit cu imbatatul... iar o sticla de MERLOT nu te imbata daca esti obisnuit cu plalinca ... va doresc succes in tot ce intreprindeti azi !
garbo_19362
Postat pe 5 Septembrie 2013 11:33

daca nu se mai anunta nimeni pe aici, nu stim. asa ca....
sarbatorim faptul ca a inceput o noua zi, ca a iesit soarele, ca respiram.
ne bucuram de viata.
la mine fiecare zi e o sarbatoare.
eu alaltaieri, asa-n singuratate, am sarbatorit ziua unui prieten de departe...
vivacedonna
Postat pe 5 Septembrie 2013 12:21
sa iti traiasca Donna draga , o zi senina si te salut ! ciao
garbo_19362
Postat pe 5 Septembrie 2013 15:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cateva idei pt organizarea unui bal al francofoniei 1 De la: naomi 7 Aprilie 2010 12:19
ce parere aveti despre tot ce se intampla in tara noastra? 251 De la: anakin 5 Ianuarie 2010 01:48
Iadul e aici... ! 19 De la: barboneli 2 Februarie 2014 20:45
cazare delta dunarii Sulina 13 De la: iasomia 14 Octombrie 2010 17:18
fisuri anale!! 5 De la: hermosa20 17 Decembrie 2015 14:41
Setari Cookie-uri