Sexul cu un prost...

De la: adi27, la data 2013-08-22 23:42:22si in plus dau si cadouri. un cioc de samantza, o posheta , o giaca de nailon etc etc.


mai improvizeaza.... ca prea seamana
http://www.youtube.com/watch?v=EOpW06PwguA

quasaria
Postat pe 23 August 2013 11:02
are sensibilitate si e si romantic tipul ! tot respectul???? sau mai bine nu !
garbo_19362
Postat pe 23 August 2013 15:39
De la: Rotty, la data 2013-08-21 08:12:59"In concluzie, daca mi s-a putut intampla mie (care am ani de scoala – cu burse de merit – mai multi decat anii de viata a 95% dintre autorii postarilor de pe acest topic)"

De unde rezulta ca esti mai batrana decat istoria , dar din pacate ai cam imbatranit degeaba , cu toti anii tai de scoala.



Stiu ca numele tau incepe cu M , dar mai e un cuvant la fel si ti-l ofer din plin deci Multa LaMuie!!! in gura ta aia spurcata de javra imputita cu limbaj de tiganca. Imi dau seama acum de nivelul tau de cultura de mahalaa (din care te tragi tu cu ma-ta) observi ca am folosit cratima, corect d.p.d.v. gramatical .Merit felicitari d-le profesor. Probabil ca esti frustrata de faptul ca iti lipseste logica plus ca esti hidoasa deci te- ai scos , zic eu.Vrei sa spui ca nu ai parte de Pwla chiar deloc ?? Tragic....
Macar nu te mai lauda ca toate handicapatele ca ai naiba stie ce studii ca numai asta nu dovedesti aici. Esti penibila , zau si chiar iti recomand un control amanuntit la psihiatru, poate vei fi salvata cu putin noroc.(Doamne fereste!)

Mai du te dracu` de expirata .



.
DaMarkus09
Postat pe 24 August 2013 14:30


ete... ia povesteste-ne si noua de handicapul tau ? poate e mai interesant decat la cele pe le vezi la altii... mai ales la care nu au !!! apropo, tu stii ce e aia un "handicap" ? MUIA ta, nu e decat o dovada... !
barboneli
Postat pe 24 August 2013 15:03
Draga Perfect...
prostia este constanta pe cand numarul populatiei creste progresiv...
si apoi fiecare culege ce a semanat.
viitorul nostru se configureaza in functie de alegerile noastre.
dar e bine ca mai exista si unii care invata din greseli, nu conteaza ale cui, iar cei cu mintea odihnita din nastere sunt niste fericiti: fara profunzimi, fara complicatii, totul este plat, aproape animalic, instinctiv.
isi pot ei dori mai mult? nu, cata vreme alternativele sunt inexistente in vidul existentei lor.
fericiti cei...
garbo026237
Postat pe 24 August 2013 15:55
Barbo , eu ma uit mai intai cine vorbeste si apoi ce vorbeste.

Iar despre stimata administratie....nu mai am cuvinte
Rotty
Postat pe 24 August 2013 16:28


deci pe mine... ma citesti, asa-i ?
barboneli
Postat pe 24 August 2013 17:31
Tot timpul
Rotty
Postat pe 24 August 2013 17:34


ai vazut ce scrie Rotty... DaMarkus09 ??? ia aminte !!!
barboneli
Postat pe 24 August 2013 17:37
De la: heartbit, la data 2013-08-21 23:39:21dragilor, chiar nu inteleg de ce va agitati atat!

acest biped, care se vrea a fi perfect, dar nici macar in ochii lui nu reuseste, isi face singur o descriere... despre o cucerire... mai mult sau mai putin de pe un site de "agatat" - (acesta unde posteaza, se numeste forum!!!) - iar 'mnealui, nu se poate dezice de stilul de 2 bani, cu care a intrat pe forum si vrea neaparat ca lumea sa il cunoasca inclusiv la capitolul sex!
deci in "microrecitalul" - sexul cu un prost -, este vorba de el si partenera lui de sex.. ! dupa ce tipa a inteles ca are de-a face cu prostul ... a rezultat "emanatia" gandirii prostului... transofrmata in topic garbo!


E posibil sa fi inventat chinezii masturbator de plastic "vorbitor" iar cand autorul acestui topic a inceput sa se joace, "jucaria" sa fi inceput sa strige : Prostule! Prostule! Esti un prost ! si asa s-o fi nascut topicul asta
Fata_Morgana
Postat pe 24 August 2013 20:07
]
Si dupa parerea ta ce-ar trebui sa faca femeile, avand in vedere ca, dupa parerea ta, multi barbati sunt batuti in cap, iar femeile sunt mai putine? batute in cap (o expremare cam nefericta dpdv gramatical), dar dupa toate statisticile sunt superioare numeric.
Asadar cum ar trebui sa ne selectam barbatii pentru rut? sa le dam un test de IQ?
Poti sa dai peste unul cu IQ de MENSA, dar jalnic la pat
Iar daca e vorba doar de sex, unul prost poate face tot atat cat unul destept, cu conditia, bineinteles, sa-si tina gura inchisa.
Io daca imi cumpar aspirator, nu il iau ca sa rezolve calcule integrale, ci doar sa faca treaba pentru care a fost conceput si pentru care l-am procurat
charmelen
Postat pe 24 August 2013 20:52
taaareee
bianca_dragomir2001
Postat pe 25 August 2013 13:32
minunat elen , ai mare dreptate ! bine zis !
garbo_19362
Postat pe 25 August 2013 19:36
De la: barboneli, la data 2013-08-24 17:37:35

ai vazut ce scrie Rotty... DaMarkus09 ??? ia aminte !!!



Daa, tot respectul pentru o femeie ca si "dansa". Chiar ar fi sarac forumul fara comentariile ei deci....No comment!




DaMarkus09
Postat pe 25 August 2013 22:50
"Prostul are un mare avantaj fata de omul destept: este totdeauna multumit de el insusi."
~N. Bonaparte

stapanul topicului cred ca nici nu s-a asteptat la atatea pareri si ca va fi discutia chiar aprinsa intre unii comentatori ca au ajuns si sa dezmierde unul pe altul cu cele mai ''delicate" cuvinte.


elisavuri
Postat pe 26 August 2013 03:28
Mie-mi place sa ma joc cu mintile odihnite. E funny. Deci daca ma mai injurati va sparg chipurile alea cioplite-n piatra ascunse de dupa monitor. Huh, aveti noroc ca nu sunt violent. Si apropo de noroc, sa fim si noi cu....maniere. O seara frumoasa si mult noroc. Prosti sunteti destul
PerfectStranger
Postat pe 26 August 2013 21:05
....
Rotty
Postat pe 26 August 2013 21:13

De-mi spui cine-a dat viaţa întâiului atom,
De-mi spui de unde vine pe lume întâiul om,
De-mi spui unde să află fiinţa prea putinte
Ce lumea a creat-o zicând două cuvinte,
De-mi spui de ce e lumea şi care-i ţinta sa,
De ce se mişcă totul şi-n veci se va mişca,
De-mi spui aceste toate, atunci m-apuc şi eu
Să-ţi spun cam unde este şi cum e Dumnezeu.

Seara placuta "inteligentule".
Rotty
Postat pe 26 August 2013 21:18


Si pamantul are BURIC!
Fss_ssu
Postat pe 26 August 2013 23:19
De la: PerfectStranger, la data 2013-08-26 21:05:44Mie-mi place sa ma joc cu mintile odihnite. E funny. Deci daca ma mai injurati va sparg chipurile alea cioplite-n piatra ascunse de dupa monitor. Huh, aveti noroc ca nu sunt violent. Si apropo de noroc, sa fim si noi cu....maniere. O seara frumoasa si mult noroc. Prosti sunteti destul



Minte mai odihnita ca a ta mai rar am vazut.
In locul tau nu m-as da atat de rotund; un proverb intelept zice " sa nu arunci cu pietre cand stai intr-o casa de sticla".
Fa-ti mata un bine si ramai ascuns dupa monitor ca un chip necioplit ce te-ai dovedit, ca sa nu experimentezi pe pielea matale spargerea la care te referi.
charmelen
Postat pe 29 August 2013 12:47
prost prost dar cu scula mare,sa te fereasca d-zeude pla unui ciban!!!
ion_11
Postat pe 30 August 2013 16:34
De la: garbo_2574, la data 2013-08-18 12:51:39Trebuie neaparat sa te contrazic,cel putin in legatura cu nr. de femei batute-n cap: este imens! As putea spune chiar ca sunt majoritare;altfel cum ti-ai putea explica posesorii de masini spectaculoase care plimba(fara sa le arda,probabil)tot felul de persoane care nu poseda un penis?!! Criteriul prostiei unui mascul nu mai e de mult unul important pentru cele al caror stindard il agiti;cam de cand si ele au acelasi nivel de cultura,educatie si intelect precum cei pe care ii vaneaza;pt. ca,da,ele nu se feresc de prosti ci ii vaneaza si se mandresc cu ei atunci cand reusesc sa ...nu faca sex cu ei(nu-i asa?!) Cred ca accepti argumentul logic prin care afirm ca pentru a cataloga un om ca fiind prost,cel care care face aprecierea trebuie sa fie recunoscut ca inteligent si instruit;ori daca ea nu difera cu nimic de el,de unde sa stie ca a facut sex cu un prost?! Una peste alta,eu cred ca cine se-aseamana se-aduna,iar pe unii ii mai atrage si anturajul,deci,in curand vom fi toti o apa si-un pamant(de batuti in cap),sau,cel putin,spre asta se pare ca ne indreptam! Asa ca:TRAIASCA EGALITATEA INTRE BARBATI SI FEMEI!!!


noi femeile nu vrem egalitate cu barbatii ci dorim respect din partea barbatilor.

noi oamenii nu putem fii egali unii cu altii pt ca cu totii suntem diferiti.fiecare om este individual ma refer la lucrurile de suprafata..pt ca valorile morale sunt universale si pt barbatii si pt femei
ingerasulluptator
Postat pe 31 August 2013 20:00
noi femeile nu vrem egalitate cu barbatii ci dorim respect din partea barbatilor.

noi oamenii nu putem fii egali unii cu altii pt ca cu totii suntem diferiti.fiecare om este individual ma refer la lucrurile de suprafata..pt ca valorile morale sunt universale si pt barbatii si pt femei
ingerasulluptator
Postat pe 31 August 2013 20:04
De la: ingerasulluptator, la data 2013-08-31 20:04:21noi femeile nu vrem egalitate cu barbatii ci dorim respect din partea barbatilor.

noi oamenii nu putem fii egali unii cu altii pt ca cu totii suntem diferiti.fiecare om este individual ma refer la lucrurile de suprafata..pt ca valorile morale sunt universale si pt barbatii si pt femei




Tu esti Dumnezeu Cel Adevarat ??

DaMarkus09
Postat pe 2 Septembrie 2013 23:35
De la: ion_11, la data 2013-08-30 16:34:20prost prost dar cu scula mare,sa te fereasca d-zeude pla unui ciban!!!


ai patit-o tu...sau?
quasaria
Postat pe 3 Septembrie 2013 00:26
)))))))))
Fss_ssu
Postat pe 3 Septembrie 2013 12:43
offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff greu cu voi dar greu cu totii discutii si contradictii faptele vb de prostia sa de caracterul fiecaruia si cel ce a exprimat cuvintele in topicul de sus nu se crede bret pit dar se4 arata si se crede mai presus poate o fi dar sa se priveasca adinc si prin ochi celorlalti daca este mai presus fata de multi barbati sai poata cobori sub nasul lui daca nu cumva el este cel mai mic inutil si slab sexual in fata femeilor fata de ceilalti masculi dar infine succes prietene se vede ca ai nevoie .si imi cer scuze nu vreau sa jignesc pe nimeni si nici sa ma cred cineva eu nu sunt nimeni sunt doar eu si atit si asa voi ramine vesnic
Calniciuc_Floryn_1
Postat pe 4 Septembrie 2013 17:10
Nu off bre, pfffffff! Da' aşe, veşnic.
Axl_R
Postat pe 6 Septembrie 2013 22:22
;)) deee, "ii nimeni si......vesnic"!;))) daca nu-i "bred"
Fss_ssu
Postat pe 7 Septembrie 2013 14:32
highlander...
quasaria
Postat pe 7 Septembrie 2013 14:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
invitatie la dans 94 De la: zazaq 16 Ianuarie 2013 22:32
testul de sarcina 2 De la: tutankhamon 18 Decembrie 2009 21:08
Prezervativ rupt. 7 De la: garbo_462585 7 Martie 2017 14:02
Dimineata se face sexul cu nevasta ca sa fii primul 119 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:54
o parere , va rog 33 De la: si_totusi 5 August 2010 12:59
Setari Cookie-uri