buna

am si eu un bebelas de 5 saptamani si avem o problema cu constiparea, a supt la san doar 3 saptamani deoarece nu am mai avut lapte si de atunci cu lapte praf. Ce ar fi bine sa fac sau sa ii dau contra constipari?
garbo_11721
Postat pe 26 Februarie 2013 10:27


exista medici pediatrii, adica spetzialisti in problemele copiilor... el il consulta, pune intrebari, afla cat mai multe si te poate sfatui cel mai bine !!! eu... pot sa-i recomand multa varza, chiar murata... conopida sau mere cu miere... leacuri babesti foarte bune ! dar nu cred ca merge la un pui de om abia nascut... !!! succes !
barboneli
Postat pe 26 Februarie 2013 11:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bebei din aprilie 28 De la: office_salinasusesi_ro 18 Martie 2010 09:35
somn in patutul lui 59 De la: office_salinasusesi_ro 19 Aprilie 2010 08:52
romergan......bun sau nu? 4 De la: deliarebecca 7 August 2009 14:52
pozne si gangureli la 5 lunite 13 De la: kidz003510 14 Octombrie 2009 15:40
SALINA ARTIFICIALA SUSESI TIMISOARA 1 De la: office_salinasusesi_ro 14 Februarie 2010 00:27
Setari Cookie-uri