menstruatia dupa nastere

buna astazi se implinesc 3 luni de cand am nascut si azi dimineata m-am trezit cu picaturi de sange ce le-am avut aproape toata ziua.eu de vreo saptamana iau anticonceptonale(cele pe care mi le-a prescris ginecologul zicandu-mi ca sunt singurele anticonceptinale ce se pot lua in timpul alaptarii),care sa fie cauza sangerari????????????????????ajutati-ma cu un sfat ca sunt ff preocupata pt ca am inteles ca daca imi vine menstruatia e posibil sa nu mai vrea bebelusul sa suga la san din cauza ca isi schimba laptale gustul..
byondyna83
Postat pe 12 Noiembrie 2011 01:16
De la: byondyna83, la data 2011-11-12 01:16:39buna astazi se implinesc 3 luni de cand am nascut si azi dimineata m-am trezit cu picaturi de sange ce le-am avut aproape toata ziua.eu de vreo saptamana iau anticonceptonale,care sa fie cauza sangerari????????????????????ajutati-ma cu un sfat ca sunt ff preocupata pt ca am inteles ca daca imi vine menstruatia e posibil sa nu mai vrea bebelusul sa suga la san din cauza ca isi schimba laptale gustul..




apeleaza la medicul de specialitate.sanatate
ratuscaceaurata
Postat pe 12 Noiembrie 2011 01:20
pai, ti-a revenit menstruatia, foarte simplu. nu e nimic anormal. alaptatul va fi ca de obicei, poate ca laptele isi va schimba gustul in aceasta perioada, dar nimic grav. alapteaza ca de obicei si cu asta basta!
succes!
irene13
Postat pe 24 Noiembrie 2011 07:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bebei din Cluj 18 De la: office_salinasusesi_ro 12 Aprilie 2010 22:57
intarcatul 18 De la: office_salinasusesi_ro 22 Aprilie 2010 16:49
Idei pentru un botez reusit 3 De la: lara 5 Octombrie 2009 09:13
PICATURI BERES 1 De la: lucysymy 4 Ianuarie 2010 18:36
trecerea pe lapte praf 21 De la: vasilicasavoiu 7 Mai 2009 21:35
Setari Cookie-uri