cum ati reactiona ?!

Tot reclam mascat. Coniac, uic md...
Axl_R
Postat pe 1 Februarie 2013 23:35
da, ...a dreak clona!
cre' ca e aia cu depresia?!
quasaria
Postat pe 1 Februarie 2013 23:43
mai, va rog sa nu mai fiti rele... mai ales voi clonele mele pentru ca omul pierde bani si nu se poate concentra la scris, mai ales ca foloseste o tablema sau un iphone... si e greu cu tastiera aia pe touch-screen, mai ales cand esti presat de timp din cauza jocului...!
creierul ii mai joaca si feste, mai ales ca jumate din el se concentreaza la scris, jumate la partida de poker, jumate e plecat in vacanta si in fine alta jumatate e cu sorcova!

oricum ramane un tip de bun simt si cum zicea fosta lui prietena acolo... vedeti, daca nu l-a gadilat corespunzator, el om dintr-o bucata ... - adica cum zicea el ... bruta - i-a si dat eject din lista si cine mai stie de pe unde
heartbit
Postat pe 1 Februarie 2013 23:45
vezi bit, daca nu l-am invatat forex... al dreak gold, i-a tras tzeapa!!!

Ajunge dreak saracu' om prin vreun apartament plin de gindaci! Sau il joaca si pe ala!
Ar trebui sa ai si tu asa, un pic de compasiune!
quasaria
Postat pe 1 Februarie 2013 23:53
De la: heartbit, la data 2013-02-01 23:45:50mai, va rog sa nu mai fiti rele... mai ales voi clonele mele pentru ca omul pierde bani si nu se poate concentra la scris, mai ales ca foloseste o tablema sau un iphone... si e greu cu tastiera aia pe touch-screen, mai ales cand esti presat de timp din cauza jocului...!
creierul ii mai joaca si feste, mai ales ca jumate din el se concentreaza la scris, jumate la partida de poker, jumate e plecat in vacanta si in fine alta jumatate e cu sorcova!

oricum ramane un tip de bun simt si cum zicea fosta lui prietena acolo... vedeti, daca nu l-a gadilat corespunzator, el om dintr-o bucata ... - adica cum zicea el ... bruta - i-a si dat eject din lista si cine mai stie de pe unde


Stai calm, heartbit si relaxeaza-te : pe garbo, nu ma am prietena decat pe mine, asa ca nu-s in postura de-a gadili sau de-a aplauda...

Cat despre eject, daca tot esti al naibii de curios, mi se pare perfect normal ca la un pahar de ceva sa uiti cine cui da accept sau eject pe site...in alte locuri, poate, aduci tu lamuriri daca esti expert in practici, pentru ca pe mine nu ma pasioneaza subiectul si nici macar tema
magdabeauty
Postat pe 1 Februarie 2013 23:55
ca prima idee... - mesajul nu era adresat sub nici o forma tie! era strict la adresa extra-ordinarului!
a doua idee ... se pare ca eu am sesizat ironia ta la adresa lui, in mesajul pe care i l-ai adresat, insa tu nu ai sesizat acelasi lucru in mesajul meu...
imi cer scuze daca am fost prea subtil... !

dincolo de aspectul asta, se pare ca la sectiunea prieteni... inca face figuratie in lista ta... si evident si tu in a lui ... deci nu cred ca are rost sa comentam mai mult aici... (asta am vazut intamplator...)!

cat priveste starea mea... sunt extrem de calm si relaxat ... chiar n-am de ce sa fiu stresat ... :) viata e frumoasa si nu merita sa-mi fac nervi nici macar cu unul ca 'mnealui ... e doar un agricultorist cu aere ... ... ...
heartbit
Postat pe 2 Februarie 2013 01:14
eniwei magda, daca tot sintem la capitolul evaluari: ne putem face si singuri o parere, ms.
In plus, nu mi s-a parut prea agresat bietul om. Cam toate mesajele la adresa lui, cel putin in prima faza, au fost civilizate. Si probabil esti constienta ca exista personaje care pot aborda tonalitati violente - nu numai neutre. Probabil n-au facut-o doar pentru ca nu iti demonstrezi superioritatea dindu-i un shout unui betiv cind doarme in santz.
Asa ca nu prea vad sensul interventiei tale laudative, si mentionarea listei de "doar prosti" pe care spui tu ca ii injura. Ma rog, aici tu esti libera sa iti evaluezi capacitatea proprie. Dar limiteaza-te la tine, pls.
quasaria
Postat pe 2 Februarie 2013 01:26
Mai, atata vreme cat folosesc un ton cat se poate de echilibrat/civilizat si nu injur(inca ) am liber sa ma limitez exact la ce cred eu de cuviinta...si nu numai

Trebuie sa scrii dormind, sa nu te prinzi cand un om ia la basca un anumit subiect, cand glumeste sau cand este ironic. Ca se intalnesc mai multi tari in gura si vor s-o faca, simultan, pe-a cocosul, asta e alta mancare de peste...si nu tine de prostie...evident...sau, nu neaparat, cred :D

Nefiind implicata cu toata "fierea" in niste discutii copilaresti, am stiut f bine despre ce vorbesc. Atata vreme cat nu am avut de impartit injurii cu o persoana, ci dimpotriva...mi se pare sanatos si de bun simt sa-l descriu asa cum mi s-a adresat(in ideea deci ca da, se poate sa fie si altfel)...

Restu' tine de...somnoroase pasarele!



magdabeauty
Postat pe 2 Februarie 2013 08:59
Faptul ca "nu injuri" - e interpretabil in context: "omul e chiar misto, dar DOAR TAXEAZA PROSTIA intr-un mod direct si ok, poate, zeflemitor. Dar prostia e prostie, pana la urma, nu? :D " - la asta m-am referit si sint sigura ca iti dadeai seama singura, fara citate.
Altfel, apreciez faptul ca i-ai dat tu singura dreptate cind te-a inclus in lista prostilor, cap de lista chiar. Foarte fair play. Altfel as fi putut oricum sa iti spun direct: proasta esti doar tu, pisi.
quasaria
Postat pe 2 Februarie 2013 09:06
E problema cui se simte!

Pe mine nu m-a inclus nimeni in nicio lista, nici macar el. Iar eu chiar nu m-am simtit si nici n-o fac, pentru ca nu-i cazu'.


De pus cuvinte "in gura" si de dat intelesuri acolo unde nu exista este usor si-i pierdere de vreme.

N-am ce subiect sa mai dezbat in acest sens
magdabeauty
Postat pe 2 Februarie 2013 09:09
ca nu vezi sensurile a ce scrii tu insati nu inseamna ca sensurile nu exista. Cam ce spuneam mai sus.
Q.E.D.
quasaria
Postat pe 2 Februarie 2013 09:15

Ma bucur ca ti-ai demonstrat, mie nu mi-ai demonstrat nimic.

Daca as continua dezbateri pe "nimic" cu siguranta m-ai ajuta s-o tin asa pana la Craciunul viitor, asa ca...manifesta-te!

Zi frumoasa si buna dimineata!!!
magdabeauty
Postat pe 2 Februarie 2013 09:20
Vb vine pasrea se cunoate dup pene...



Axl_R
Postat pe 2 Februarie 2013 09:35
De la: burst4x, la data 2013-02-01 23:08:03magda, te-am acceptat in lista de prieteni... plecimacum for ever. drage neftte triste. ma pish pe voi cu spor. nu am citit ce ati scris, da' nu pot sa imi pun prelishtenlampwela. sunteti, la un loc, absolutmpenibili


ii adresez public scuze Magdei, m-am lasat purtat de val. doar ei, in rest ramane cum am stabilit ;)
burst4x
Postat pe 2 Februarie 2013 10:08
m, nu mi-ai demonstrat mie, ai demonstrat in general - n-avem noi doua demonstratii personalizate.
Faptul ca diversi psihopupu sau diversi alcoolisti vin sa sughitze pe aici face parte din zgomotul de fond - tu nu pareai intr-o categorie sau alta. C'est.
quasaria
Postat pe 2 Februarie 2013 11:34
+ + + cu regret anunt ca au trecut 50' de cind domnul burst 4x4 si-a retras cererea de prietenie pe care mi-o adresase. 50'de tristete, lacrimi, rataciri. vca rog un gind bun fie-i linbistea usoara, prietenii sinceri si clonele fidele.
garbo_10470
Postat pe 2 Februarie 2013 11:58
buhuhu... acolo pe meleagurile-indepartate-unde-esti-tu-fericita a venit miezul noptii? nu ti-a demonstrat tie nimic, tie nu iti poate cineva demonstra ceva, pentru ca tu ai dreptate. intotdeauna. da, unii mai beau, eu de exemplu ma si imbat. dar pot fi convins ca nu am dreptate, daca nu am.
burst4x
Postat pe 2 Februarie 2013 12:01
De la: burst4x, la data 2013-02-02 12:01:27buhuhu... acolo pe meleagurile-indepartate-unde-esti-tu-fericita a venit miezul noptii? nu ti-a demonstrat tie nimic, tie nu iti poate cineva demonstra ceva, pentru ca tu ai dreptate. intotdeauna. da, unii mai beau, eu de exemplu ma si imbat. dar pot fi convins ca nu am dreptate, daca nu am.


tot ce am inteles de aici este ca TE IMBETI .textul o demonstreaza clar ca asa este.
garbo_10470
Postat pe 2 Februarie 2013 12:07
si cum bautura este unul din factorii majori care duce la impotenta, e clara si cealalta confesiune a lui... ca lipsa ustensilelor, l-a facut sa devbina monstru!
heartbit
Postat pe 2 Februarie 2013 12:13
dedicatie pentru fatalul fatalau...
http://www.youtube.com/watch?v=4REDz4zl4Gw
heartbit
Postat pe 2 Februarie 2013 12:15
De la: burst4x, la data 2013-02-02 12:01:27buhuhu... acolo pe meleagurile-indepartate-unde-esti-tu-fericita a venit miezul noptii? nu ti-a demonstrat tie nimic, tie nu iti poate cineva demonstra ceva, pentru ca tu ai dreptate. intotdeauna. da, unii mai beau, eu de exemplu ma si imbat. dar pot fi convins ca nu am dreptate, daca nu am.


uite, NOROCUL NU TE PARASESTE !!!!!!!


VREI SA FII PRIETENA MEA ?
garbo_10470
Postat pe 2 Februarie 2013 12:17
De la: garbo_10470, la data 2013-02-02 12:07:28
tot ce am inteles de aici este ca TE IMBETI .textul o demonstreaza clar ca asa este.


eu am inteles si ca a venit sa isi caute ptza pe aici ca si-a pierdut-o azi noapte, cind si-a tot bagat si scos de a uitat ce si cum. Dar oricum nea smucitu' asta e irelevant.

Ma enerveaza in schimb cind prostia e boala molipsitoare. Pnm, n-a mai aparut vreun user normal si inteligibil de nu stiu cind, in schimb se timpesc progresiv si unii dintre aia mai vechi cu care aveai ce sa discuti.
quasaria
Postat pe 2 Februarie 2013 12:18
De la: quasaria, la data 2013-02-02 12:18:24
De la: garbo_10470, la data 2013-02-02 12:07:28
tot ce am inteles de aici este ca TE IMBETI .textul o demonstreaza clar ca asa este.


eu am inteles si ca a venit sa isi caute ptza pe aici ca si-a pierdut-o azi noapte, cind si-a tot bagat si scos de a uitat ce si cum. Dar oricum nea smucitu' asta e irelevant.

Ma enerveaza in schimb cind prostia e boala molipsitoare. Pnm, n-a mai aparut vreun user normal si inteligibil de nu stiu cind, in schimb se timpesc progresiv si unii dintre aia mai vechi cu care aveai ce sa discuti.


asa este LA TINE SE OBSERVA FOARTE BINE.
garbo_10470
Postat pe 2 Februarie 2013 12:26
marsh la cotetz, ca iar te bagi in seama.
quasaria
Postat pe 2 Februarie 2013 12:32
eu cred ca a pierdut-o la poker! si de aia e asa distrus!
heartbit
Postat pe 2 Februarie 2013 12:32
De la: quasaria, la data 2013-02-02 12:18:24
De la: garbo_10470, la data 2013-02-02 12:07:28
tot ce am inteles de aici este ca TE IMBETI .textul o demonstreaza clar ca asa este.


eu am inteles si ca a venit sa isi caute ptza pe aici ca si-a pierdut-o azi noapte, cind si-a tot bagat si scos de a uitat ce si cum. Dar oricum nea smucitu' asta e irelevant.

Ma enerveaza in schimb cind prostia e boala molipsitoare. Pnm, n-a mai aparut vreun user normal si inteligibil de nu stiu cind, in schimb se timpesc progresiv si unii dintre aia mai vechi cu care aveai ce sa discuti.


sigur, relevanta esti tu si ideile tale... la care trebuie sa anchieseze tot forumul fara discutii. minimilizarea este o tehnica de manipulare eficienta, dar trebuie folosita inteligent, antiteza ii anihileaza efectul. nimeni nou care sa itimadmire inteligenta si, si astia vechii parca nu mai sunt ce erau pe vremuri, huh?

PS cautai ptza si e la locul ei, huh, am visat ca am pierdut-o intr-o gaura albastra cu proteze prost slefuite
burst4x
Postat pe 2 Februarie 2013 12:33
De la: heartbit, la data 2013-02-02 12:32:42eu cred ca a pierdut-o la poker! si de aia e asa distrus!


interesanta atentia pe care o acorzi ptzelor si porcilor... trebuie ca ai omsexualitate aparte...
burst4x
Postat pe 2 Februarie 2013 12:38
sau asa l-o fi facut mama-sa.
Cum am zis, irelevant.

Tot e bine ca a plecat xena, deci mai pier si astia. Numai ca piere unul si apar 20 de agramati care o iau cu CUM PLM M-A PARASIT NESIMTITA, sa moara mama?! - dispar si in locul lor apar 40 de pisi care si-au rupt cerceii...samd. Si o baba care si-a cumparat kktor.
quasaria
Postat pe 2 Februarie 2013 12:38
De la: quasaria, la data 2013-02-02 12:32:11marsh la cotetz, ca iar te bagi in seama.



TE OFTICI DE CE ?TI-AM DAT DREPTATE SI UN EXEMPLU.
garbo_10470
Postat pe 2 Februarie 2013 12:39


Tom si Jerry in toata regula!

Faceti-va alcoolisti, psihopati...agramati...nef.../frigide...din partea mea dati-va si cu capul de pereti, daca asta va aduce satisfactie maxima. Cool!

Pentru mine Burst e un tip misto si asa ramane...si nu ma insel de multe ori in privinta cuiva, chiar daca se ascunde in spatele unor taste, so, scuze acceptate, desi...in situatia de aseara, sincer, nici n-ai de ce s-o faci pentru ca nu erai tu...era "voia buna"

La fel si Q are niste puncte de vedere destul de versate si binevenite, de multe ori. Problema-i cand ne pierdem individualitatile, pentru ca...cantam in cor, in mod repetat, si combatem persoana si nu ideea, neaparat...

In rest...

La lupta!

magdabeauty
Postat pe 2 Februarie 2013 13:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa ma contacteze 5 De la: yanyacharberet 19 Iulie 2009 16:43
Buna 4 De la: Ciresica 24 Martie 2010 01:55
endocrinologie 4 De la: Annna_Maria7 18 Aprilie 2010 17:43
SOLICIT UN SFAT URGENT, DE LA ADEVARATE DOAMNE 78 De la: 9 Iulie 2012 22:56
amanta 29 De la: Roxi234 5 Octombrie 2009 19:40
Setari Cookie-uri