Buna

Buna :*
Sunt noua aici... Ma puteti ajuta,va rog ?!
Stiti o crema exfolianta sau crema pentru puncte negre ? Dar sa nu fie mai mult de 50 de eli
Va rog.multumesc anticipat.:*
Emilia16bv
Postat pe 9 Octombrie 2011 16:02
Mai bine du-te la un Salon de Cosmetica... E mai sigur si mai sanatos!
elisabeta_boia
Postat pe 9 Octombrie 2011 16:14
ups ..
emilia , cate topice cu puncte negre ai deschis ?
cricat
Postat pe 10 Octombrie 2011 08:33
De la: Emilia16bv, la data 2011-10-09 16:02:00Buna :*
Sunt noua aici... Ma puteti ajuta,va rog ?!
Stiti o crema exfolianta sau crema pentru puncte negre ? Dar sa nu fie mai mult de 50 de eli
Va rog.multumesc anticipat.:*




fugi la cosmetician!

http://www.youtube.com/watch?v=KtL-LPxI9l
ratuscaceaurata
Postat pe 10 Octombrie 2011 08:37
2 si ?
Emilia16bv
Postat pe 10 Octombrie 2011 15:15
Degeaba ai deschis 2 topice cu aceeasi intrebare,punctele negre ti le v-a scoate doar o cosmiticiana...
Aici cu 2 topice de acelasi fel..ti se vor scoate numai reprosuri..
elisabeta_boia
Postat pe 10 Octombrie 2011 21:35
dap... cosmiticiana ii da cu tamponu' imbebat cu mitilic...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 10 Octombrie 2011 21:37
Corect:COSMETICIANA...acum ?multumit?
elisabeta_boia
Postat pe 10 Octombrie 2011 22:06
Mi-e egal, eu nu am facut decat sa ma adaptez...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 10 Octombrie 2011 22:13
de la egal....la egal....amical....:)
Axl_22
Postat pe 10 Octombrie 2011 22:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
clipa fericita 1 De la: allexanndrra 14 Iunie 2009 07:20
s.o.s 10 De la: LADY_23_ 15 Martie 2011 15:43
Ce rol am eu in caruselul asta? 42 De la: garbo161879 28 Iulie 2010 23:02
Hai sa va mai dau un subiect nou de analizat: poate exista intre un barbat si o femeie numai o relatie simpla de prietenie? Daca "da" pentru cit timp iar daca"nu" , de ce? 111 De la: crina_iuli 14 Ianuarie 2010 18:26
CUM SA LUPT CU DRAGOSTEA LOR? 131 De la: cineva1 21 Iulie 2011 09:14
Setari Cookie-uri