cum ati reactiona ?!

nu se mai poarta in sec 21 papushica, ca sunteti independente si puteti sa luati singure decizii. inclusiv de a plca noaptea pe jos... daca sunteti urate, nu prea aveti de ce sa va temeti.
burst4x
Postat pe 31 Ianuarie 2013 21:48
Aha, deci m-a pacalit cine mi-a zis ca intelepciunea vine odata cu varsta
S-o fi auzit eu pe mama c-a plecat de nebuna la 1 dimineata din cauza unui "domn"...pff, ce scandal i-as fi facut! Mda, deci dragostea n-are varsta si sa imbatranesti nu-i totuna cu a te maturiza.
Ai gresit, dupa parerea mea, c-ai ales sa pleci. Dar si el taran
Oare pe tot drumul cat tu te rugai, el facea acelasi lucru, stand in pat, la TV?

magdabeauty
Postat pe 31 Ianuarie 2013 22:15
De la: burst4x, la data 2013-01-31 21:48:15nu se mai poarta in sec 21 papushica, ca sunteti independente si puteti sa luati singure decizii. inclusiv de a plca noaptea pe jos... daca sunteti urate, nu prea aveti de ce sa va temeti.


"Nu exista femei urate" e o minciuna, clar...parerea mea. Dar, urata, neurata...daca te prinde Gigel si compania la 1 dimineata...ai pus-o in cel mai neinspirat mod posibil.
S-a facut un studiu cum ca femeile mai putin frumoase se casatoresc mai rapid si sunt mult mai usor abordabile...uof, mai Burst, nimic nu stii
magdabeauty
Postat pe 31 Ianuarie 2013 22:19
i s-a pus pata, el o fost un mitocan. Nu neleg care-i pr?
Ai plecat. Pa!

E mai bine cu ''mitocanu''? Mai f 7 km!
Axl_R
Postat pe 31 Ianuarie 2013 22:46
De la: Axl_R, la data 2013-01-31 22:46:51i s-a pus pata, el o fost un mitocan. Nu neleg care-i pr?
Ai plecat. Pa!

E mai bine cu ''mitocanu''? Mai f 7 km!


desktop study... femeile urate, da, se casatpresc mai devreme, dar nu sunt mai usor de abordat... caci ele este misteripase, domn'le
burst4x
Postat pe 31 Ianuarie 2013 22:51
Parleti avec je? C io bizto nu.
Axl_R
Postat pe 31 Ianuarie 2013 23:02
exact - sintem urite, sarace si stam intr-un apartament plin de gindaci in ferentari. Si ne luam de pe garbo banii de iaurt. Si visam barbati ca tine. Da' exact ca tine. Esti visul vietilor noastre nefericite.
Stam pe aici in speranta ca apare vreunul cu care sa ne maritam. Sau macar sa prindem un viol, ceva! Multumit?
Ca vad ca tot cauti confirmari - poftim, ti-am confirmat eu, in numele celor 2548 de clone ale mele care scriu pe aici pt maruntis.


762, puteai foarte bine si sa ii spui ca vrei sa te duca acasa.. si sa iti deschida portiera.... si sa stai in spate, ca o doamna. In locul tau ii lasam si bacsis. Ca sa ii ia fostei o cutie de bomboane daca tot "facea asa".
Ca sa se duca la sala ca fostul n-avea burta.
Sau ca sa se duca la femei, poate invata cum se face...

Sint multe moduri de a rectiona - sa iti faci rau tot tie in speranta ca te salveaza chiar ala care te-a dezamagit... e cel mai pagubos dintre ele.
quasaria
Postat pe 1 Februarie 2013 08:57
De la: burst4x, la data 2013-01-31 22:51:39
De la: Axl_R, la data 2013-01-31 22:46:51i s-a pus pata, el o fost un mitocan. Nu neleg care-i pr?
Ai plecat. Pa!

E mai bine cu ''mitocanu''? Mai f 7 km!


desktop study... femeile urate, da, se casatpresc mai devreme, dar nu sunt mai usor de abordat... caci ele este misteripase, domn'le


LA ANIVERSARE, PRIMESTE-N DAR O FLOARE

LA IMPLINIREA A 100 DE RASPUNSURI, POTI DA O CAFEA. POTI FACE O CINTARE
garbo_10470
Postat pe 1 Februarie 2013 10:02
De la: burst4x, la data 2013-01-31 21:48:15nu se mai poarta in sec 21 papushica, ca sunteti independente si puteti sa luati singure decizii. inclusiv de a plca noaptea pe jos... daca sunteti urate, nu prea aveti de ce sa va temeti.


10 X 10
garbo_10470
Postat pe 1 Februarie 2013 10:04
De la: quasaria, la data 2013-02-01 08:57:48exact - sintem urite, sarace si stam intr-un apartament plin de gindaci in ferentari. Si ne luam de pe garbo banii de iaurt. Si visam barbati ca tine. Da' exact ca tine. Esti visul vietilor noastre nefericite.
Stam pe aici in speranta ca apare vreunul cu care sa ne maritam. Sau macar sa prindem un viol, ceva! Multumit?
Ca vad ca tot cauti confirmari - poftim, ti-am confirmat eu, in numele celor 2548 de clone ale mele care scriu pe aici pt maruntis.

Bine mah, psihologie inversa... Si tine... Muah. Evident ca postul nu era pentru mine ci pentru fraierii/ele care pun botul. Ca sa continui un pic off-topic... Nu ai cum sa visezi tu un barbat, ca mine sau altfel, pentru ca in definitiv garbo.ro este un site destinat femeilor puternice si independente. Ce sa caute un barbat in ecuatia asta? Femeia puternica si independenta este divortata, isi creste singura copii si are si un post de conducere, evident undeva pe afara, ca sa fie dramatismul maxim. Este femeia care si-a luat destinul in mana, asta pentru ca nu mai avea ce baga in gura. Nu dati cu pietre, la hrana ma gandeam
burst4x
Postat pe 1 Februarie 2013 19:31
burst, de ce am da cu pietre in ceva deja zdrobit?
Eugenia_
Postat pe 1 Februarie 2013 20:34
ce sa vezi dom'le, asa ceva nici ca se mai exista!
Q, si eu sunt convins, ca nici nu ai avea cum sa visezi un asa barbat, un asa specimen...! nu de alta, dar ar insemna sa ai un cosmar cumplit! nici londra, pe vremea lui jack the ripper, n-a vazut asa ceva si n-a avut un asemenea cosmar...!
heartbit
Postat pe 1 Februarie 2013 20:40
ia uite cum apare ei... clonele... potrivire, ce mai... daca, ma insel, linsul in pSSda se face cu arta, nu brutal
burst4x
Postat pe 1 Februarie 2013 20:47
acu' ma bag intr-un turneu de poker, comentariile pe reziduuri... ma scuzati, reziduale, pe urma, ca asta e pe bani frumosi nu ce plateste unele situri. clonute dragutze. muah
burst4x
Postat pe 1 Februarie 2013 20:51
bit, oare cine urla la luna? aud un zgomot.
Eugenia_
Postat pe 1 Februarie 2013 21:06
Io-s ndrgostit de clona mea, Bit.
Axl_R
Postat pe 1 Februarie 2013 21:06
am "vorbit "in acelasi timp. suntem balaurul cu multe capete
Eugenia_
Postat pe 1 Februarie 2013 21:14
De la: burst4x, la data 2013-02-01 19:31:24
Bine mah, psihologie inversa... Si tine... Muah. Evident ca postul nu era pentru mine ci pentru fraierii/ele care pun botul. Ca sa continui un pic off-topic... Nu ai cum sa visezi tu un barbat, ca mine sau altfel, pentru ca in definitiv garbo.ro este un site destinat femeilor puternice si independente. Ce sa caute un barbat in ecuatia asta? Femeia puternica si independenta este divortata, isi creste singura copii si are si un post de conducere, evident undeva pe afara, ca sa fie dramatismul maxim. Este femeia care si-a luat destinul in mana, asta pentru ca nu mai avea ce baga in gura. Nu dati cu pietre, la hrana ma gandeam


postul era chiar pentru tine - si vad ca exista o problema de definirea termenilor aici.
Nu exista femei fatale - exista doar rolul de femeie fatale, pe care in principiul il are aia care nu te vrea. Si care e aceeasi penelopa care jeleste dupa fat frumosul EI in alta scena din acelasi film. Cam asa si cu femeile "independente".
A, daca preferi sa imbraci la modul extrapolat, generalizat si absolut rolul tuturor parasitilor de pe lumea asta, eventual sa faceti o gashka cu pancarde pentru drepturi, si asta e ok. Traim intr-o lume libera. Dar realitatea e ca o femeie paraseste doar UN barbat. SI, de cele mai multe ori, pentru ALT barbat. In rarele cazuri cind acel ALT inca nu e definit in realitate, in mod sigur e definit in principiu si il cauta sau il asteapta. E diferenta intre a sta cu unul pe care il detesti pentru ca trebuie si a sta cu unul pe care il idealizezi pentru ca poti. Nu neaparat ca merita, sau ca e diferit de primul, ci pentru ca te ajuta sa iti tesi pinza de paianjen cu diverse iluzii dragute.
Asta e toate drama, de fapt. Modul in care privesti independenta depinde cu care personaj te indentifici si de care parte a baricadei te situezi: I want either less corruption or more opportunity to participate in it.
Asta incercau nenumaratele mele clone sa spuna in mesajul anterior, n-ai prins ideea - asa ca am explicat detaliat.

In ce ma priveste pe mine perso, daca io's benchmarkul : da, am selectat la un moment dat, nu, nu sint singura si da, am multiple resurse de bagat oriunde la modul cit de figurat vrei tu.
Si as avea si un job care mi-ar placea foarte mult daca as putea sa impusc jumate din personal si sa angajez altii. Dar ar fi ilegal, lucru care imi diminueaza zilnic coeficientul de fericire absoluta...
quasaria
Postat pe 1 Februarie 2013 21:36
hai mah ca nu te citesc, esti plictisitoare, probabail,in viata de zi cu zi cicalitoare, ai o faima lamcare tii, nu ma intereseaza de loc
burst4x
Postat pe 1 Februarie 2013 21:51
esti fie o clona fie o frustrata care se crede desteapta. pana una alta, eu am pierdut niste bai, si ma pish pe garbo. mai jocmun turneu simvorbim pe reziduurimpe urma
burst4x
Postat pe 1 Februarie 2013 21:57
ms de informare, da' n tb. neaparat sa imi raportezi ce citesti.

In rest, condoleante. Numai fraierii pierd bani.
quasaria
Postat pe 1 Februarie 2013 22:17


Nu sunteti normali! Topicul si scandalul!

Macar e weekend, aveti liber. Faceti un pas inapoi, respirati si recititi...so, de la ce va tot luati?

Unde vi se pare Burst tatal zmeilor, cand omul e chiar misto, dar doar taxeaza prostia intr-un mod direct si ok, poate, zeflemitor. Dar prostia e prostie, pana la urma, nu? :D Si ma refer aici la topicurile deschise la basca. Poate-i mare si doza de suspiciune sa crezi ca toti de-aici sunt clone, dar efectul de turma, oricum, exista. Nu conteaza ce se spune, conteaza ca trebuie sa-i dai unuia in cap ca-i diferit sau ca are pareri diferite.

Sunteti amuzanti rau, serios, si n-o zic rautacios. Sunteti chiar simpatici :))

Burst, nu's cum le intorci si le invarti ca intotdeauna cazi rau :)), cand de fapt tu esti chiar de bun simt si educat. Ce le faci, omule? :)) Schimba strategia. Daca iti tot "vinzi" imaginea cum joci poker..."e" grele :))) Sa nu-njuri! :D :))


magdabeauty
Postat pe 1 Februarie 2013 22:25
Pfffffffffffff!

Axl_R
Postat pe 1 Februarie 2013 22:33
...daca nu apare un mic scandal, nu exista topic...

...cum as reactiona daca mi-ar zice "tu nu ai habar cum se face asta, dar ex-a era mai buna ca tine"?

...la inceputul casatoriei am gatit fasole, iar sotul meu mi-a spus ca "bunica gateste mai bine ca tine"....am luat craticioara cu mancare si am aruncat continutul in WC, apoi i-am spus cu voce dulce "dragul meu, daca nu-ti place cum gatesc, de maine putem manca la restaurant"...a fost prima si ultima data cand am aruncat mancarea...

...a fost o mitocanie din partea lui si o nebunie din partea ta...indiferent cat te-a deranjat, ar fi trebuit sa te gandesti, in primul rand, la siguranta ta....trebuia sa-i ceri sa te duca cu masina acasa...in cazul in care ti-ar fi zis "daca vrei sa pleci, pleaca singura", dormeai in alta parte si plecai de dimineata...

...putea invata lectia sau nu....oricum, nu-ti mai risca pielea pentru nimic....

daria_
Postat pe 1 Februarie 2013 23:00
Iote fleosc! Ar fi culmea sa gatesc mai bine decat bunica
magdabeauty
Postat pe 1 Februarie 2013 23:06
magda, te-am acceptat in lista de prieteni... plecimacum for ever. drage neftte triste. ma pish pe voi cu spor. nu am citit ce ati scris, da' nu pot sa imi pun prelishtenlampwela. sunteti, la un loc, absolutmpenibili
burst4x
Postat pe 1 Februarie 2013 23:08
''cand de fapt tu esti chiar de bun simt si educat. Ce le faci, omule? :))''


Axl_R
Postat pe 1 Februarie 2013 23:10
De la: Axl_R, la data 2013-02-01 23:10:20''cand de fapt tu esti chiar de bun simt si educat. Ce le faci, omule? :))''




dute-n pwela-mea de clona
burst4x
Postat pe 1 Februarie 2013 23:17
Axl_R
Postat pe 1 Februarie 2013 23:19

ce pl, hac!! ... mea, hac!!
quasaria
Postat pe 1 Februarie 2013 23:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cand relatia e perfecta dar tu esti fara viata 24 De la: Gabriela_Andronescu_1 10 Aprilie 2017 04:24
Buna 1 De la: garbo207167 28 Mai 2011 03:50
FEMEILE ! DE ZIUA LOR,CIT DE ATENTI SUNT BARBATII ? 7 De la: IOANIDE 5 Martie 2012 19:54
CATE FEMEI CARE AJUNG DESEORI IN COMA ALCOOLICA V-AU JIGNIT SAU V-AU FURAT IUBITUL? 70 De la: tutankhamon 5 Aprilie 2010 02:58
Relatie cu cea mai complicata fata 2 De la: Rafael_Mrn_1 6 Septembrie 2016 09:30
Setari Cookie-uri