cum ati reactiona ?!

adica esti o fata mare intr-o lume mare?
mare asta in ce sens trebuie privit?
in sensul de lungime, de latime, de adancime...?
heartbit
Postat pe 3 Februarie 2013 13:56
In toate sensurile posibile si imposibile, pe care le vrei tu.

Dar sa stii ca nu-i vorba de niciun detaliu ascuns aici. Eu doar cantam!

Era coloana sonora de la "dulce naivitate"
magdabeauty
Postat pe 3 Februarie 2013 14:04
daca zici tu!!!
dar eu am voie sa ma gandesc la ce detalii vreau eu, asa-i?
heartbit
Postat pe 3 Februarie 2013 14:10
Bingo!

Dar, vorba ta, pe cine intereseaza?!
magdabeauty
Postat pe 3 Februarie 2013 14:13
De la: garbo078762, la data 2013-02-03 13:29:53 Dragii mei , va multumesc pentru toate sfaturile si parerile voastre, chiar daca sunt de la persoane apropiate varstei mele sau mai tineri...Si eu ,daca auzeam ca i s-a intamplat asa ceva unei femei, imi dadeam cu parerea,intr-un fel sau altul ! E foarte greu ,insa, sa fii tu in aceasta situatie, niciodata nu stii cum vei reactiona...asa, din afara, toti zicem " vai, nu as face, nu as zice... " Stiu ca am gresit plecand asa, dar ,noi femeile, avem orgolii uneori neintelese ! Mai ales cand stii ca esti un om corect si nu meriti nimic rau ...viata este asa de scurta si sigur nu a fost pentru toti frumoasa ! Cand ,pana la aceasta varsta iti cresti copiii, ii aranjezi la casa lor si te pomenesti ca ti se spune tot de copii , mai gandeste-te si la tine ...incepi sa o faci !...iar daca nu ai umblat din barbat in barbat , e greu pana se aseaza lucrurile intr-o relatie ... Va doresc la toti tot binele din lume si sa fiti sanatosi !


Corect! Ideea-i sa te gandesti, a doua oara, mai mult la tine si sa nu mai incerci sa te pui in situatii care sa-ti faca rau...Pentru ca vezi tu, exact cum singura spui, una care umbla in dreapta si stanga poate avea norocul sa nu i se intample ce ti s-ar fi putut intampla tie, care, evident, reactionezi impulsiv si poate, nepotrivit, in situatii neprevazute, spontane.

Iubeste-te si gandeste-te intai la tine, pentru ca altii nu o vor face!
magdabeauty
Postat pe 3 Februarie 2013 14:31
La 1 noaptea.....singura sa merg 7 km pe jos?Sa mai zica si ca ma iubeste? Pai....m-as simti cam proasta!Scuze dar chiar asa as reactiona ,caci nu e vina lui daca pe mine atat ma duce capul!
mitiduk
Postat pe 3 Februarie 2013 15:07
De la: heartbit, la data 2013-02-03 13:34:29
De la: garbo034526, la data 2013-02-03 12:02:44
De la: garbo034526, la data 2013-02-03 11:00:56
De la: heartbit, la data 2013-02-02 01:14:39ca prima idee... - mesajul nu era adresat sub nici o forma tie! era strict la adresa extra-ordinarului!
a doua idee ... se pare ca eu am sesizat ironia ta la adresa lui, in mesajul pe care i l-ai adresat, insa tu nu ai sesizat acelasi lucru in mesajul meu...
imi cer scuze daca am fost prea subtil... !

dincolo de aspectul asta, se pare ca la sectiunea prieteni... inca face figuratie in lista ta... si evident si tu in a lui ... deci nu cred ca are rost sa comentam mai mult aici... (asta am vazut intamplator...)!

cat priveste starea mea... sunt extrem de calm si relaxat ... chiar n-am de ce sa fiu stresat ... :) viata e frumoasa si nu merita sa-mi fac nervi nici macar cu unul ca 'mnealui ... e doar un agricultorist cu aere ... ... ...


Eu am dat eject... ....deci sunt una dintre clonele tale?

P.S nu am dat eject pentru ca il consider om rau..nu exista om bun sau rau..ci doar viziuni,intelegeri,opinii,educatie ..diferite!Cat timp suntem de acord ..mergem pe acel drum,cand opiniile sunt diferite..fiecare cu drumul sau..inca respect acea persoana.si .atat!


chiar crezi ca trebuia sa stiu eu lucrurile astea?
ti s-a parut ca sunt chiat atat de interesat?
daca asa ti s-a parut... a fost o parere eronata...!


Daca te uiti cu atentie cine a adus in discutie cine pe cine sterge din ''lista'',o sa vezi ca ..''TU'' esti cel care ai adus subiectul in discutie...DECI nu esti chiar ne interesat..altfel nu il aminteai deloc!
inutza65
Postat pe 3 Februarie 2013 16:22
Eu as reactiona in felul urmator: as pleca si nu m-as mai intoarce niciodata!
Daca ii pasa de tine,te oprea din drum,dar depinde de cand il cunosti,daca este de curand,nu ma prea mir,te poti astepta la orice din partea unui necunoscut(i-as acorda o sansa sa se disculpe),dar daca te cunoaste de ceva timp,este inadmisibil....
garbo162553
Postat pe 3 Februarie 2013 17:03
La o astfel de atitudine trebuie sa intelegi ca: nu stie sa respecte,este un om fara caracter un egoist,nu a avut de-a face cu codul omeniei si a bunelor maniere,necultivat si un monstru de rautate si posesivitate.Doar daca ii vei satisfacece numai dorintele lui este bine,se crede centrul universului.Te sfatuiesc intorcei spatele si matura-l din viata ta.Aceste Exemplare care din pacate sint multe,nu stiu sa traiasca in armonie,respect si iubire in doua cuvinte nu-i acorda sansa sa te distruga fizic si psihic,nu-i capabil de mai mult.Gasesteti un alt suflet el doar te va distruge si asta pt. ca te iubeste??????????????????????????????????????
garbo255960
Postat pe 3 Februarie 2013 20:05
Multumesc....asa am gandit si eu ! ...multumesc , sa ai parte de tot ce e mai bun si frumos in viata !
garbo078762
Postat pe 3 Februarie 2013 20:51
DOAR ZICE C TE IUBEȘTE,NU A ȘI DOVEDIT C TE IUBEȘTE.DAC TE-A LSAT S PLECI SINGUR NOAPTEA PE JOS ATȚIA KM E CLAR CT TE IUBEȘTE......CREZI C PE BRBAȚI I DOARE GURA S SPUN VERZI ȘI USCATE,NIȘTE MINCINOȘI.O D-NA DOCTOR FCEA URMTOAREA AFIRMAȚIE DESPRE BRBAȚI:brbații au n ordine ca și necesitți prioritare:PPIC,SULICA ȘI SOMNICA(deci n concluzie s fie alimentați-s nu le fie foame,s-și satisfac necesitțile -sex c la mulți nu poate s fie vorba de dragoste ,ci doar de instinctul animalic ce-i domin pe mulți dintre ei și s se odihneasc).Aceștia sunt min.80% dintre brbați.Sper s nu fiu jignit n continuare de unii dintre ei ,dar eu mi-am spus doar o prere și am citat o persoan și i dau dreptate.Fiecare are dreptul s decid cu cine ntemeiaz o familie,cu cine petrece timpul ,etc.
garbo203525
Postat pe 3 Februarie 2013 20:56
Nu merita atentia ta,chiar daca iti e greu....nu ti-a demonstrat ca te iubeste,sa spunem ca ti-a respectat dorinta.te-a lasat sa pleci,consider ca ar fi fost mai corect sa te duca el acasa nu sa te lase noaptea singura...
gabryela37
Postat pe 3 Februarie 2013 21:11
De la: quasaria, la data 2013-01-31 13:34:45ba, esme as considera ca a fost total gentleman!
Mi-a respectat vointa proprie!

Ar fi fost nedemn sa traga de mine, sa ma constringa sau sa ma manipuleze - e drept ca astea sint scenariile de telenovela proasta pe care le respira pisi....


quasaria...ca intotdeauna stii sa pui punctul pe I...
Mr_Li
Postat pe 3 Februarie 2013 21:18
:sml-coL-nfused0067: L-AS PUNE SI PE EL SA MEARGA 7KM IN ACELEASI CONDITII SI IN FINAL AS RUPE ORICE RELATIE CU EL.CE IUBIRE E ASTA?TI SE PUTEA INTIMPLA ORICE LA ORA ACEIA.TU DECIZI DAR ,,CUM DRAGOSTEA E ,,OARBA,, E ALEGEREA TA.
oltencuta
Postat pe 3 Februarie 2013 22:18
De la: garbo034526, la data 2013-02-03 16:22:27
De la: heartbit, la data 2013-02-03 13:34:29
De la: garbo034526, la data 2013-02-03 12:02:44
De la: garbo034526, la data 2013-02-03 11:00:56
De la: heartbit, la data 2013-02-02 01:14:39.......Eu am dat eject... ....deci sunt una dintre clonele tale?

P.S nu am dat eject pentru ca il consider om rau..nu exista om bun sau rau..ci doar viziuni,intelegeri,opinii,educatie ..diferite!Cat timp suntem de acord ..mergem pe acel drum,cand opiniile sunt diferite..fiecare cu drumul sau..inca respect acea persoana.si .atat!


chiar crezi ca trebuia sa stiu eu lucrurile astea?
ti s-a parut ca sunt chiat atat de interesat?
daca asa ti s-a parut... a fost o parere eronata...!


Daca te uiti cu atentie cine a adus in discutie cine pe cine sterge din ''lista'',o sa vezi ca ..''TU'' esti cel care ai adus subiectul in discutie...DECI nu esti chiar ne interesat..altfel nu il aminteai deloc!


526, hai sa iti lamuresc un aspect, degeaba te bagi in seama ca nu valorezi pe subiectul asta nici macar cat o ceapa degerata!
daca tii cu tot dinadinsul sa iti demonstrezi elocinta in prostiile pe care le debitezi, ramane iarasi alegerea ta, dar concluziile ar fi bine sa le fondezi pe ceva, doart doar pe pareri habarniste, ca asa ai vazut tu la emisiunea lui dan negru cu mama natura, care avea prune in gura!

acum intrebare de baraj:
poti face diferenta intre o observatie pe tema unui subiect si un interes acordat unui subiect?
referitor la acest aspect ar fi bine sa intelegi ca eu am legat subiectul expus de doua postari anterioare, postari care apartineau persoanelor la care faceam referire... apoi am punctat, dezinteresat, un anumit aspect!
in alta ordine de idei... "... ne interesat.." se scrie neinteresat!
in alta ordine de idei, nu am inteles si pe fond nici asta nu ma intereseaza, cum ai ajuns tu la concluzia ca as fi spus direct sau indirect ca tu ai fi una din clonele mele?
mai bine vezi de drum, si lasa-ma pe mine in pace si in legea mea!
cand o sa consider ca e cazul sa ne bagam in seama o sa-ti aduc oficial la cunostinta, pana atunci pastreaza-ti parerile si aprecierile pentru cei pe care ii apreciezi si stimezi si asa mai departe... chiar daca le-ai dat eject din lista sau nu!
heartbit
Postat pe 4 Februarie 2013 01:02
LASA-L SI GATA.VA FACE MEREU LA FEL.
DANNYELLE40
Postat pe 4 Februarie 2013 16:08
de la 526 pt heartbit,

526, hai sa iti lamuresc un aspect, degeaba te bagi in seama ca nu valorezi pe subiectul asta nici macar cat o ceapa degerata!
daca tii cu tot dinadinsul sa iti demonstrezi elocinta in prostiile pe care le debitezi, ramane iarasi alegerea ta, dar concluziile ar fi bine sa le fondezi pe ceva, doart doar pe pareri habarniste, ca asa ai vazut tu la emisiunea lui dan negru cu mama natura, care avea prune in gura!acum intrebare de baraj:
poti face diferenta intre o observatie pe tema unui subiect si un interes acordat unui subiect?
referitor la acest aspect ar fi bine sa intelegi ca eu am legat subiectul expus de doua postari anterioare, postari care apartineau persoanelor la care faceam referire... apoi am punctat, dezinteresat, un anumit aspect!
in alta ordine de idei... "... ne interesat.." se scrie neinteresat!

Domnule Perfectiune,tu chiar asa valoros te crezi?
Vi sa dai lectii ,desi nu ti-a cerut nimeni acest lucru!
Te pui sa corectezi pe toti in loc sa te uiti mai bine la tine !
dan negru ...se scrie Dan Negru ...etc.....!
Chiar nu ma intereseaza deloc parerea ta sau a altcuiva in legatura cu ortografia!
Nu spune nimeni sa nu iti spui parerea,la fel cum fac si eu si alti ,care sigur nu scriu aici pentru ca ar astepta un premiu..cepe degerate ,mere,prune...!
Daca ai reciti de la inceputul topicului ,postarile..nu de la capat..ar trebui sa vezi ca am raspuns la tema acestui subiect ,in momentul in care am considerat eu potrivit.
Raspunsul a fost la un comment a lui Q..aratand, ca am si eu aceeasi opinie!
Faptul ca au fost postate commenturile mele la final,nu este vina mea,dar daca iti puneai putin mintea la contributie, ar fi trebuit sa faci legatura..pt.ca aveai in fata antetul la fiecare!


in alta ordine de idei, nu am inteles si pe fond nici asta nu ma intereseaza, cum ai ajuns tu la concluzia ca as fi spus direct sau indirect ca tu ai fi una din clonele mele?
mai bine vezi de drum, si lasa-ma pe mine in pace si in legea mea!
cand o sa consider ca e cazul sa ne bagam in seama o sa-ti aduc oficial la cunostinta, pana atunci pastreaza-ti parerile si aprecierile pentru cei pe care ii apreciezi si stimezi si asa mai departe... chiar daca le-ai dat eject din lista sau nu![/quote]

In alta oridne de idei..sa te citez...am crezut ca intelegi sensul adevarat al semnelor de punctuatie (?)
Pentru ca ,acesta era pus dupa cuvantul clone...!Era o intrebare...!
Trebuia sa intelegi din acel comment al meu ,ca la fel gandesc si eu la ce ai scris acolo,iar pt.ca eram de acord cu ce ai scris..am facut gluma cu clonele..era la subiect in acel moment!
In fine...nu conteaza cine are sau nu dreptate..se pare ca a fost o neintelgere..!
Fii linistit nu ma interesezi sub nici o forma..a fost o gluma si o apreciere,ca intre membri Garbo,dar se pare ca tu nu stii sa le apreciezi,gusti!
Imi cer scuze pt.ca mi-am permis sa fac comment la comentul tau sau acea gluma!
Daca mai ai ceva de comentat,te rog sa o faci la sectiunea mes.personal!Nu aici pentru ca nu are nici o legatura cu tema..subiectul topicului!
inutza65
Postat pe 4 Februarie 2013 16:55
Pcat c Bit i biat cuminte i nu scrie pe blog...atunci ai putea s-i faci ograd acolo. =))

Cre' c nu-i nevoie de iegsplicaii.
Axl_R
Postat pe 4 Februarie 2013 17:02
daca as fi scris de Albert Einstein, sau de Franz Schubert, as fi inteles sa scriu cu litere mari... dar cand vorbesc de dan negru, chiar nu am de ce sa folosesc majusculele!
nu sunt domnul perfectiune, si nici nu am pretins asa ceva, daca tu ai scris despre mine chestia ca as fi, cu sau fara ironie, e doar problema ta!
mesaje private de la mine o sa vezi cand prunul o sa faca gutui si cand o sa creasca pesti in cais! si ca sa fiu on si off-topic, o sa-ti spun ca am vazut semnul si am inteles ca era o intrebare retorica, insa prima mea interpelare pe acel mesaj pe care mi-ai dat reply, a fost legata de faptul ca nu ma interesa de ce ai dat tu eject si cui... (pentru ca tu ai explicat acolo cu lux de amanunte... ceva ce chiar nu era treaba mea!) daca prin acel p.s. ai vrut sa te pui bine cu acel fatalau, iar e o chestie care nu ma sensibilizeaza!
ai dreptul sa faci ce comenturi vrei si la comenturile cui vrei tu, inclusiv la comenturile mele. ai computer, ai tastatura, esti libera sa te exprimi cum vrei tu, dar asuma.ti si reactiile!
faptul ca nu ma intereseaza daca ai tu dileme sau trileme ca ai fi sau nu ai fi clona mea... faptul ca vrei sa fii sau sa nu fii clona mea... e chestiunea care te framanta pe tine, dar care asupra mea nu are nici un efect...!
heartbit
Postat pe 4 Februarie 2013 17:39

mai zilele trecute era la tv un film, in care pe o tanti o luase politia si a bagat-o la zdup, pentru ca facea campanie electorala pentru un candidat ce se afla in cursa electorala a unor alegeri prin sua... acel candidat a scos-o din inchisoare si a intrebat-o daca face parte din staff-ul lui sau din partid si etc... apoi i-a explicat ca toti trebuie sa respecte legea, ca intelege ca-l simpatizeaza si-i multumeste pentru incredere, dar mai mult il ajuta daca ii da votul, decat daca ii face ea campanie electorala!
a doua zi s-a individa revoltata... a iesit iar in strada cu o pancarta in care avea un mesaj impotriva acelui candidat... si evident o ia iarasi politia si o aresteaza... insa de data asta nu mai are cine sa o scoata de la inchisoare... si filmul isi vede de treaba in continuare... cu etc, etc, etc...
ai inteles ceva din ce am scris aici 526?
daca nu, nu e nici o problema!
in caz ca nu ai sa imi comunici nimic, poti sa nu imi trimiti nici un mesaj privat!
merci!
heartbit
Postat pe 4 Februarie 2013 17:41
De la: heartbit, la data 2013-02-04 17:41:39
mai zilele trecute era la tv un film, in care pe o tanti o luase politia si a bagat-o la zdup, pentru ca facea campanie electorala pentru un candidat ce se afla in cursa electorala a unor alegeri prin sua... acel candidat a scos-o din inchisoare si a intrebat-o daca face parte din staff-ul lui sau din partid si etc... apoi i-a explicat ca toti trebuie sa respecte legea, ca intelege ca-l simpatizeaza si-i multumeste pentru incredere, dar mai mult il ajuta daca ii da votul, decat daca ii face ea campanie electorala!
a doua zi s-a individa revoltata... a iesit iar in strada cu o pancarta in care avea un mesaj impotriva acelui candidat... si evident o ia iarasi politia si o aresteaza... insa de data asta nu mai are cine sa o scoata de la inchisoare... si filmul isi vede de treaba in continuare... cu etc, etc, etc...
ai inteles ceva din ce am scris aici 526?
daca nu, nu e nici o problema!
in caz ca nu ai sa imi comunici nimic, poti sa nu imi trimiti nici un mesaj privat!
merci!


Frumoasa tentativa de a te scoate cand gresesti tu..''ortografic'' dar nu tine!
Am inteles ce ai in cap ,si faptul ca nu are rost sa imi pierd timpul ,sau sa uzez tastatura laptopului, incercand sa iti explic ceva ..ce se vede clar ca nu ai capacitatea necesara sa intelegi!Daca nu ai inteles acele simple lucruri,cum ai putea sa intelegi lucruri mai profunde?
Din nou..nu ma interesezi sub nici o forma!Nici tu.. nici opinia ta la adresa mea!
Referitor la sectiunea mesaje...am sugerat acest mod ,din repect pentru ceilalti membri care sunt nevoiti sa citesca toate aceste.. mofturi de adolescenti plini de orgoliu.. departe de subiect..tema topicului..!Ups.. se pare ca nu stai bine nici la acest capitol..respect..!
Poti scrie acum ce vrei, realy ...i don.t care!
inutza65
Postat pe 4 Februarie 2013 20:48
Cum te putem cataloga pe tine?????????????
barlogea
Postat pe 4 Februarie 2013 22:40
526, ca te guverneaza niste sentimente de autoosuficienta si atotstiutoare am observat, ca ai impresia ca stii ce gandesc eu si ca stii ce si cum inteleg eu, asta e si mai grav, ca ai declarat!
auzi mai papusa goflata... nu am nici un del de respect pentru personaje ca dan negru, dan diaconescu, dan voiculescu, t b (lu' asta nici numele complet nu merita sa i-l scriu.... ca o sa intelegeti oricum despre cine e vorba) oana zavoranu, v.c. tudor si multi altii care se dau pe sticla si incearca sa faca circ, ca sa aiba prostimea la ce casca ochii si sa mai uite de foame sau de ultima sucmpire a benzinei! insa am un respect deosebit pentru cei pe care ii citesc, cel putin 6 zile pe saptaman... nu e cazul sa ti-i enumar si nici sa ti-i numesc, pentru ca ti-ar trebui un dictionar ca sa intelegi despre ce este vorba!
iarasi nu am nici un fel de respect pentru barbatul care se apleaca ca sa sarute mana unei femei, insa al un respect pentru barbatul care se inclina si saruta mana unei femei!
nu am nici un respect pentru o persoana care se apleaca sau se inclina sa-mi linga cizmele, chiar daca ma apreciaza sau nu!
faptul ca mi-ai citat un mesaj nu m-a deranjat, si ar fi fost bine sa te opresti acolo! ar fi fost elegant si pentru tine si pentru mine, n-ar fi comentat nimic! totusi ai vrut sa pluseszi si sa imi explici, tu - mie, ca ai uitat sa adaugi un p.s. - ala a fost lucrul care mi-a displacut si care m-a determinat sa-ti raspund!
tot referitor la respect .... nu cred ca e cazul sa te legi de respectul meu, atat timp cat tu duci lipsa de el mai mult decat multi de pe aici! faptul ca m-ai interpelat pe un mesaj, pe care apoi ai continuat sa bati moneda.... mesaj care NU ITI ERA ADRESAT TIE!, este o dovada si de "bun simt" si de "respect", la adresa mea si la adresa celei careia ma adresam! ca un altfel de-a spune - vorbeam cu cineva si te-ai bagat si tu in discutie... ca tot treceai pe strada! ca asa ai invatat tu despre respect! si barem nu te-ai bagat pe subiect, ci ai inceput sa visezi clone verzi pe pereti! dar daca primul mesaj a fost neglijabil, si ai vazut ca nu ti se raspunde, ai decis sa supralicitezi.... acum... deh, asta sunt consecintele respectului tau, sau mai bine zis a lipsei lui!

despre adolescenta si mofturi de adolescent puteam discuta acum circa 20 de ani... acum e prea tarziu ... pentru mine... pentru tine ca adolescenta in calduri... cred ca nu o sa fie tarziu niciodata! dar daca tu esti asa, nu ii confunda si pe ceilalti cu tine!

in final, iti urez sa mai citesti niste bloguri si sa mai faci niste pe ici pe colo propuneri indecente... cui vrei tu, dar pe mine ocoleste-ma si sucteste-ma de respectul tau si de aprecierile tale... pozitive sau negative!

si ca sa ai si de la mine un p.s. uite:
p.s. - verifica daca intre primul mesaj in care ma intrebai daca esti sau nu clona... si urmatorul cu p.s. pe care l-ai postat... reluand citarea mesajului meu... ti-am adresat eu ceva...
asa poate o sa te convingi ca esti cu caprele pe aratura!
heartbit
Postat pe 4 Februarie 2013 23:38
De la: heartbit, la data 2013-02-04 23:38:22526, ca te guverneaza niste sentimente de autoosuficienta si atotstiutoare am observat, ca ai impresia ca stii ce gandesc eu si ca stii ce si cum inteleg eu, asta e si mai grav, ca ai declarat!
auzi mai papusa goflata... nu am nici un del de respect pentru personaje ca dan negru, dan diaconescu, dan voiculescu, t b (lu' asta nici numele complet nu merita sa i-l scriu.... ca o sa intelegeti oricum despre cine e vorba) oana zavoranu, v.c. tudor si multi altii care se dau pe sticla si incearca sa faca circ, ca sa aiba prostimea la ce casca ochii si sa mai uite de foame sau de ultima sucmpire a benzinei! insa am un respect deosebit pentru cei pe care ii citesc, cel putin 6 zile pe saptaman... nu e cazul sa ti-i enumar si nici sa ti-i numesc, pentru ca ti-ar trebui un dictionar ca sa intelegi despre ce este vorba!
iarasi nu am nici un fel de respect pentru barbatul care se apleaca ca sa sarute mana unei femei, insa al un respect pentru barbatul care se inclina si saruta mana unei femei!
nu am nici un respect pentru o persoana care se apleaca sau se inclina sa-mi linga cizmele, chiar daca ma apreciaza sau nu!
faptul ca mi-ai citat un mesaj nu m-a deranjat, si ar fi fost bine sa te opresti acolo! ar fi fost elegant si pentru tine si pentru mine, n-ar fi comentat nimic! totusi ai vrut sa pluseszi si sa imi explici, tu - mie, ca ai uitat sa adaugi un p.s. - ala a fost lucrul care mi-a displacut si care m-a determinat sa-ti raspund!
tot referitor la respect .... nu cred ca e cazul sa te legi de respectul meu, atat timp cat tu duci lipsa de el mai mult decat multi de pe aici! faptul ca m-ai interpelat pe un mesaj, pe care apoi ai continuat sa bati moneda.... mesaj care NU ITI ERA ADRESAT TIE!, este o dovada si de bun simt si de respect, atat la adresa mea si a celei careia ma adresam! ca un altfel de-a spune vorbeam cu cineva si te-ai bagat si tu in discutie... ca tot treceai pe strada! ca asa ai invatat tu despre respect! si barem nu te-ai bagat pe subiect, ci ai inceput sa visezi clone verzi pe pereti!

despre adolescenta si mofturi de adolescent puteam discuta acum circa 20 de ani... acum e prea tarziu ... pentru mine... pentru tine ca adolescenta in calduri... cred ca nu o sa fie tarziu niciodata! dar daca tu esti asa, nu ii confunda si pe ceilalti cu tine!

in final, iti urez sa mai citesti niste bloguri si sa mai faci niste pe ici pe colo propuneri indecente... cui vrei tu, dar pe mine ocoleste-ma si sucteste-ma de respectul tau si de aprecierile tale... pozitive sau negative!

si ca sa ai si de la mine un p.s. uite:
p.s. - verifica daca intre primul mesaj in care ma intrebai daca esti sau nu clona... si urmatorul cu p.s. pe care l-ai postat... reluand citarea mesajului meu... ti-am adresat eu ceva...
asa poate o sa te convingi ca esti cu caprele pe aratura!



du-te bah in puela mea de crizat isteric. de fapt imi retrag cuvintele, scopul meu nu este sa iti produc placere
burst4x
Postat pe 4 Februarie 2013 23:43
in niciun fel.. nu merita nici macar parerea de rau de a-l califica odata si o data ...om :)
garbo237014
Postat pe 4 Februarie 2013 23:56
Eu as zice ca este un nemernic, Dumnezeu stie de ce-ti spune ca te iubeste...o avea el un interes pe care tu inca nu l-ai descoperit. Sfatul meu este sa te indepartezi cat poti de repede de un asemenea specimen, daca de la o discutie in contradictoriu se comporta asa, ma gandesc ce ti-ar face daca ar afla ca te-ai vazut cu un alt barbat in oras la o cafea de exemplu. O intalnire de afaceri...
Sunt multi nebuni pe lumea asta, fetelor luati aminte si nu pierdeti timpul intr-o relatie fara perspective.
floryu2005
Postat pe 5 Februarie 2013 08:32
ar fi bine mesajele de genul acesta sa fie scrise in privat, nu pe forum....
Damian_Marcela_1
Postat pe 5 Februarie 2013 08:40


da' cum dreak "se COMPORTA" bah nene???? A lasat-o sa se duca acasa daca ea a vrut!
Na, a omorit-o????Unde ai parcurs tu km aia, madam? In fasia Ghaza?
Hai dati-o dreak ca exageram cu "gentiletea" - data viitoare o sa vina una sa zbiere pe aici 30 de pagini cu alaiul dupa ea ca nu i-a deschis porcul, nesimtitul, mitocanul dracului usa la lift !
Ar fi trebuit sa nu mai am nici un fel de amic, prieten sau ruda nerenegata barbat care mi-a permis in nesimtirea lui crasa sa ies pe usa afara NEINSOTITA! Si daca am chef sa ma duc sa maninc o inghetata la 1 noaptea, sa nu ma lege de calorifer si sa pot sa ma duc! Ce bestii dom'ne!

quasaria
Postat pe 5 Februarie 2013 08:40
De la: Damian_Marcela_1, la data 2013-02-05 08:40:09ar fi bine mesajele de genul acesta sa fie scrise in privat, nu pe forum....


Razboiul fara martori nu-i razboi. La fel cum un bine facut fara martori, iar, nu-i suficient de bine si n-ajuta pe nimeni

Iar un forum fara epitete/adjective/inventive nu-i autentic, ce pana mea?! Te obisnuiesti tu din mers!
magdabeauty
Postat pe 5 Februarie 2013 09:01
O data cu varsta cai in mintea copiilor, si ce minte sa-ti mai vina ?si ce sa mai faci cu ia ?la varsta .........istoriiei.
Daniel_Molete_1
Postat pe 5 Februarie 2013 10:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ati spart cani,borcane,farfurii...de furie...de neputinta? 71 De la: carcotasha 9 Septembrie 2011 23:51
poate schimba acest forum viata oamenilor??? 34 De la: garbo211107 29 August 2012 15:14
Nemultumire 15 De la: garbo_472769 3 Decembrie 2017 07:23
NU STIU CE SA MAI CRED! 207 De la: fleurdelis 7 Iulie 2010 23:10
Ciocnesc un pahar de vin cu voi...Si va doresc sanatate fericire,si sa ajungeti toti bage si mosnegi sanatosi si intelepti...Craciun fericit..Va iubesc 30 De la: ingerasulluptator 28 Decembrie 2011 22:30
Setari Cookie-uri