cum ati reactiona ?!

unora le place jazz-ul, altora le place prazul si fatalaului fatal ii place glodul.... din cauza de privit cu ochii picior peste picior are senzatia ca este vorba de gold ... din nefericire, nu e chiar asa!
heartbit
Postat pe 2 Februarie 2013 13:08
http://www.youtube.com/watch?v=75CidvZquKg
heartbit
Postat pe 2 Februarie 2013 13:54
De la: burst4x, la data 2013-02-02 12:38:02
De la: heartbit, la data 2013-02-02 12:32:42eu cred ca a pierdut-o la poker! si de aia e asa distrus!


interesanta atentia pe care o acorzi ptzelor si porcilor... trebuie ca ai omsexualitate aparte...


http://www.youtube.com/watch?v=Q3SWjtcmzoc
heartbit
Postat pe 2 Februarie 2013 13:57
http://www.youtube.com/watch?v=Y4A3n4Q1X_c
quasaria
Postat pe 2 Februarie 2013 13:59
De ce si pentru ce atata agitatie si reactii nevrotice la adresa lui burst?Am citit tot ce ati scris si observ atata inversunare impotriva unui om care cu siguranta nu are cu niciunul din voi nimic dar e obligat sa se apere fiindca la orice postare de-a lui sariti unii si il atacati de parca ar fi inamicul vostru nr 1..al celor care se stiu ei(nu vreau sa generalizez).Ce vina are omul ca are o personalitate puternica,o inteligentza profunda si stie sa spuna lucrurilor pe nume in felul lui in mod direct sau subtil...un lucru e clar frustrarea unora iese la suprafata ca spuma iar el sigur se amuza pe buna dreptate vazand cum va chinuiti sa-l jigniti inutil si va zbateti sa innotati printre propriile voastre spume...Incercati sa va linistiti si nu va aruncati nervii si rautatea pe oricine va iese in cale...Aratati ca aveti caractere si suflete frumoase.Va doresc multa liniste si pace
Dulce_Bianca
Postat pe 2 Februarie 2013 14:37
Eti o dulce Bianca i ''reacia'' ta mi-a adus pace-n suflet.

Citete i tu, apoi s vd reacia ta.

Sracu' om e singur i tot singur a nceput s vb fr.
Axl_R
Postat pe 2 Februarie 2013 16:02
Interesant sa vad reactia ta ironica Axl R cu privire la parerea mea dar vreau sa se inteleaga clar ca nu judec pe nimeni si nici nu aplaud reactiile vehemente ale cuiva...eu doar OBSERV...incerc sa inteleg oamenii,sa-i accept asa cum sunt fiindca nu-i pot schimba..doar omul singur poate sa ia decizia de schimbare a sa proprie,sa isi doreasca dezvoltarea personala cautand si dorind binele in sinele interior ..dorinta mea este sa se poata discuta in liniste cum e normal sa se discute pe un forum si nu e nevoie de cuvinte mari sa ne etalam gradele de inteligenta fiindca mai necesar e sa ne aratam omenia fata de persoanele care vin si cer ajutor sau vin cu intrebari pertinente in limita bunului simt aici pe forum.E mult mai frumoasa viata fara stress inutil,fara atacuri la adresa nimanui si fara sa fii atacat..imi displac certurile si scandalurile...fiecare ar trebui sa gandeasca bine si sa-si consulte constiinta inainte de a intreprinde o actiune sau inainte de a lansa o afirmatie... Numai bine!
Dulce_Bianca
Postat pe 2 Februarie 2013 17:05
De la: magdabeauty, la data 2013-02-02 13:00:41

Tom si Jerry in toata regula!

Faceti-va alcoolisti, psihopati...agramati...nef.../frigide...din partea mea dati-va si cu capul de pereti, daca asta va aduce satisfactie maxima. Cool!

Pentru mine Burst e un tip misto si asa ramane...si nu ma insel de multe ori in privinta cuiva, chiar daca se ascunde in spatele unor taste, so, scuze acceptate, desi...in situatia de aseara, sincer, nici n-ai de ce s-o faci pentru ca nu erai tu...era "voia buna"

La fel si Q are niste puncte de vedere destul de versate si binevenite, de multe ori. Problema-i cand ne pierdem individualitatile, pentru ca...cantam in cor, in mod repetat, si combatem persoana si nu ideea, neaparat...

In rest...

La lupta!



ZEN:

burst=gutza ( amindoy fara rima), amin2 cinta la ceva; si acum se-ncaiera doua duamne pt burst. pina la ora 22 deja sint la OTV magda( e predestinata postului respectiv) si bianca ce va deveni trianka daca-si ajudeca (s) tridentul .

si tu burstus?????????spune-mi cine te lauda ca sa-ti spun cine esti !
garbo_10470
Postat pe 2 Februarie 2013 17:20
Oooo da! Io am fost ironic, iar dl numai oleac vulgar. Nu-i nicio diferen.
Tu doar observi.

Ce-mi place mie povestea...Btaia o-nceput cnd ogoru' o dat palma ndrt.

Sntate!
Axl_R
Postat pe 2 Februarie 2013 17:20
Ma gandesc ca noi oamenii maturi ar trebui sa invatam de la copilasii dulci si inocenta lor care atunci cand se cearta intre ei,dupa un timp foarte scurt se impaca cu un pupic si isi dau mana unul cu celalalt uitand de suparare apoi se joaca frumos si isi vorbesc frumos. Revenind la topic cum as reactiona intr-o situatie similara..eu cred ca m-as gandi bine si as face ceea ce as considera ca e mai bine...poate nu as pleca si as ramane sa discut cu partenerul toate detaliile problemei pana am ajunge la un consens...sau daca el nu va fi deschis comunicarii cu siguranta as pleca dar in nici un caz pe jos atatia km...iar mai departe ar urma sa imi vad de viata mea fara sa mai privesc in urma...n-ar avea sens.Viata merge inainte...
Dulce_Bianca
Postat pe 2 Februarie 2013 17:30
De la: Dulce_Bianca, la data 2013-02-02 17:30:37Ma gandesc ca noi oamenii maturi ar trebui sa invatam de la copilasii dulci si inocenta lor care atunci cand se cearta intre ei,dupa un timp foarte scurt se impaca cu un pupic si isi dau mana unul cu celalalt uitand de suparare apoi se joaca frumos si isi vorbesc frumos. Revenind la topic cum as reactiona intr-o situatie similara..eu cred ca m-as gandi bine si as face ceea ce as considera ca e mai bine...poate nu as pleca si as ramane sa discut cu partenerul toate detaliile problemei pana am ajunge la un consens...sau daca el nu va fi deschis comunicarii cu siguranta as pleca dar in nici un caz pe jos atatia km...iar mai departe ar urma sa imi vad de viata mea fara sa mai privesc in urma...n-ar avea sens.Viata merge inainte...


voi oamenii maturi umpleti lumea de diabet. oamenii aspirathor ce fac in cazul acesta? la acest tip de oameni maturi le lipsesc cozile.
ne citim pe 19 februarie 2014, cind o sa fii ditamai omul matura.
garbo_10470
Postat pe 2 Februarie 2013 17:37
De la: Dulce_Bianca, la data 2013-02-02 17:30:37Ma gandesc ca noi oamenii maturi ar trebui sa invatam de la copilasii dulci si inocenta lor care atunci cand se cearta intre ei,dupa un timp foarte scurt se impaca cu un pupic si isi dau mana unul cu celalalt uitand de suparare apoi se joaca frumos si isi vorbesc frumos. Revenind la topic cum as reactiona intr-o situatie similara..eu cred ca m-as gandi bine si as face ceea ce as considera ca e mai bine...poate nu as pleca si as ramane sa discut cu partenerul toate detaliile problemei pana am ajunge la un consens...sau daca el nu va fi deschis comunicarii cu siguranta as pleca dar in nici un caz pe jos atatia km...iar mai departe ar urma sa imi vad de viata mea fara sa mai privesc in urma...n-ar avea sens.Viata merge inainte...


ai sanse sa ajungi mop
garbo_10470
Postat pe 2 Februarie 2013 17:38
De la: heartbit, la data 2013-02-02 13:08:48unora le place jazz-ul, altora le place prazul si fatalaului fatal ii place glodul.... din cauza de privit cu ochii picior peste picior are senzatia ca este vorba de gold ... din nefericire, nu e chiar asa!


iar tie iti place mohorrr- ul
garbo_10470
Postat pe 2 Februarie 2013 17:40
vai, sarmanul Lucentio, s-a clonat Bianca

Eugenia_
Postat pe 2 Februarie 2013 17:57
De la: Eugenia_, la data 2013-02-02 17:57:10vai, sarmanul Lucentio, s-a clonat Bianca



unde mai pui ca s-a clonat imprastiat
garbo_10470
Postat pe 2 Februarie 2013 18:07
Bv dati cu nucile in pereti dar.. nu stiti cand va puteti accidenta si nucile vor ricosa direct in capsorul vostru "destept",deci aveti grija de voi si incercati mai bine un sport sanatos daca tot nu aveti ce face,de ex. gimnastica,jogging...alergarile sunt ideale sa scoata nervii din voi
Dulce_Bianca
Postat pe 2 Februarie 2013 20:28
Joac mndr, nu te face! Restu'....
Axl_R
Postat pe 2 Februarie 2013 20:33
dar cu cine ti-o placea
ai juca da nu te ia

cineva vrea sa imblanzeasca "scorpia" ;)
Eugenia_
Postat pe 2 Februarie 2013 20:35
Ai juca dar nu te tine sa tii pasu'n ritm ca mine...hehe si stai calma am cu cine..
Dulce_Bianca
Postat pe 2 Februarie 2013 20:47
Observatorii nu joac i nu intr ''n discuie''.

Lauda de sine...
Axl_R
Postat pe 2 Februarie 2013 20:51
lauda de sine nu miroase a bine.
Eugenia_
Postat pe 2 Februarie 2013 20:51
am o dilema care-i cloneta
Eugenia_
Postat pe 2 Februarie 2013 20:57
Noi.
Axl_R
Postat pe 2 Februarie 2013 20:59
Asa...hai sariti cu reactii cat mai multe sa ma amuz si eu astept sa observ si eu ceva mai interesant,ca de ma plictisiti cu aiureli sigur ma dezamagiti...daca tot ati incins hora macar sa va vad de ce sunteti in stare
Dulce_Bianca
Postat pe 2 Februarie 2013 21:02
la final, dulcea Bianca nu s-a "supus" lui Lucentio...
Eugenia_
Postat pe 2 Februarie 2013 21:07
bi-anca, tu stii sa citesti, sau doar sa scrii? sau nici una nici alta?
unde l-ai vazut asa de inofensiv pe agariciul caruia ii ti partea?
daca vrei sa intrii in lista lui de simpatizanti, prieteni, si sustinatori o poti face mult mai simplu si mai usor!
are si partid si sindicat omul, ca sa fie asigurat pe ambele flancuri!
tu spune-i doar atat ca-l votezi si restul vine de la sine... cu portia de nesimtire inclusa! oricum stai linistita ca daca iti astepti randul la intrat in patul lui... e inofensiv, a declarat-o singur pe alt topic ca nu mai are cu ce... drept pentru care isi ineaca amarul in poker... pe bani adevarati!!!... si in bautura!
heartbit
Postat pe 2 Februarie 2013 21:32
De la: garbo_10470, la data 2013-02-02 17:40:11
De la: heartbit, la data 2013-02-02 13:08:48unora le place jazz-ul, altora le place prazul si fatalaului fatal ii place glodul.... din cauza de privit cu ochii picior peste picior are senzatia ca este vorba de gold ... din nefericire, nu e chiar asa!


iar tie iti place mohorrr- ul


...si tie iti place de mine, dar mie nu imi place nici de tine si nici despre tine!
acum te-ai linistit?
fa-ti ciorba cu ele!
heartbit
Postat pe 2 Februarie 2013 21:34
io n-am citit nimic...va cred pe cuvant

fantomico, sa vii la baba cu un raport scurt despre "cum si ce"

eugeano

fratioare

sunteti bine, iubitilor? ca parca va "simtesc" cam...incordati

aaaa si inca ceva: burst asta e om sau oama?
dor72_
Postat pe 2 Februarie 2013 21:43
Trandafar, io joc o nvrtit, EU_, btut cu strigturi.
Frioru' are grij de poria de

i io te
Axl_R
Postat pe 2 Februarie 2013 21:48
pai asa, mai vii de acasa

am inteles...eu am ramas cu...alunelu'
dor72_
Postat pe 2 Februarie 2013 21:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PRODUSE ANION 4 De la: tutankhamon 29 Octombrie 2009 09:45
o parere va rog:* 47 De la: garbo_9056 11 Decembrie 2012 17:50
semnele unghiilor 22 De la: Ciresica 12 Iulie 2010 05:26
care telenovela va place mai mult? 144 De la: daniilia 11 Martie 2013 10:39
am facut ce am vrut 13 De la: SAL 7 Ianuarie 2012 11:21
Setari Cookie-uri