el rac -ea balanta...sanse de reusita?

el rac -ea balanta...sanse de reusita?ma intreseaza mai in detaliu o astfel de relatie
yuby49
Postat pe 10 Octombrie 2012 18:50
yuby ... mai greu cu raspunsul asta

vreo 15 ani am avut sanse de convietuire ... restul se scrie acum ...
cri_cat
Postat pe 14 Octombrie 2012 22:50


buna cri.... !

iar "rac"... e invazie de raci pe forum... vad !!!!

"eu rac el drac"... merge ?
barboneli
Postat pe 14 Octombrie 2012 23:24
buna barbo
invazie de "raci"? eu credeam ca de balante

merge ... eu drac ...el rac ..
cri_cat
Postat pe 14 Octombrie 2012 23:50
BUNA TUTUROR! in safarsit am intalnit si eu un subiect care ma intereseaza personal.....eu rac si el balanta.....cum e?degeaba citesc compatibilitatile.....vreau sa stiu parerea voastra.....!va doresc un weekend placut ....!
garbo289893
Postat pe 20 Octombrie 2012 09:25
Intradevar, uimitor subiect
GHEISA_
Postat pe 20 Octombrie 2012 09:34
El Balanta,ea Rac....dupa 36 ani de casnicie , au divortat...............e vb de parintii mei .
Eu Balanta ,el Rac....18 ani de casnice, cu doi copii,dar relatia nu prea mai merge.O fi racul familist, dar este pisalog,tocator de nervi , iar la stress, cat cuprinde. cICALITOR. Balantei , daca nu i se arata iubire ,afectiune nu prea faci casa buna cu ea.Pe Balanta nu o intereseaza banii.
GEDGED
Postat pe 23 Octombrie 2012 17:54
El rac-ea balanta...33 ani de casnicie...ti se pare putin?(parintii mei)..Eu cred ca da..cu toate ca nu cred in astfel de prostii
nu_sunt_nimeni
Postat pe 23 Octombrie 2012 19:04
Nu merge si punct...Eu sunt balanta si fostul sot rac.Am tras de o nenorocitade casnicie 2o de ani,ani in care a trebuit sa stau si sa ai suport toanele,santajul emotional ,etc...Dupa ce m-am despartit am avut o alta relatie,culmea tot cu un rac.Alt caracter,dar acelasi tipar de santaj emotional si la fel de posesiv.Mai de graba trebuia sa fiu mama lor nu femeia lor...Asa ca las-o balta.Balanta e mai independenta,nu este introvertita si atunci cand e cu racul,da de dracul ...
garbo011753
Postat pe 29 Octombrie 2012 22:16
sincer nu ma prea ghidez dupa semnele zodiacale dar cam 40% cred ca au o relevanta. Balantele sunt frumose inzestrate cu calitati aprte, ceea ce stiu eu,planeta care ii guverneaza este Venus dar in acelasi timp au o instabilitate emotionala(ptr ca sunt placute de mai multe persoane),tb asta le creaza o maretie,racii sunt buni, sufletisti dar si foarte orgoliosi.daca i-ai gresit unui rac e cam naspa.Bazeazate si pe altceva, pe legatura dintre voi, etc, nu doar pe zodiac 100%.
RonnaGarbo117309
Postat pe 31 Octombrie 2012 06:04
"au o instabilitate emotionala(ptr ca sunt placute de mai multe persoane)" - instabilitatea emotionala mi-o da faptul ca sunt placuta de multe persoane?
cri_cat
Postat pe 9 Noiembrie 2012 07:14
Nicio sansa de reusita,din pacate.E mult de spus de ce.Daca chiar te intereseaza acest subiect o sa-ti spun mai in detaliu.Tu doar anunta-ma pe-aici cumva.
nelutza_darjan
Postat pe 9 Noiembrie 2012 15:06
Sanse de reusita? Niciuna! Am citit candva un horoscop si compatibilitatile dintre zodii. Era scris intr-un stil amuzant, dar cu foarte mult adevar. Spunea asa: femeiea balanta, decat sa aiba o relatie (nu mai zic de casatorie!!!) cu un rac, o fecioara sau capricorn, mai bine isi trage un glont in tampla inainte. Daca vrei un sfat orientativ, balanta se intelege perfect cu varsatorul, este perechea ideala, cu leul, gemeni, berbec, sagetator.
Am vazut un comentariu al unei doamne, care a divortat dupa 18 ani de casnicie cu un rac, iar parintii dupa 36. Eu n-am fost casatorita cu un rac, am fost cu un barbat in pesti. Numai Dumnezeu stie de ce ne-a unit, pentru tot vreo 20 de ani, ca suntem paraleli.
Asa ca...tineti cont de aceste lucruri, daca nu vreti sa va aflati prin tribunale, la divorturi.
Bafta! Sa fiti iubite!
garbo239594
Postat pe 9 Noiembrie 2012 23:08
De la: yuby49, la data 2012-10-10 18:50:29el rac -ea balanta...sanse de reusita?ma intreseaza mai in detaliu o astfel de relatie


eu cred ca.... reusita o sa fie cand, o sa pui destul raci in balantza sa ajungi la minimum 1 kil juma'... ca sa iasa pranzul bun !!!!
barboneli
Postat pe 10 Noiembrie 2012 00:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
el Capricorn ea gemeni 7 De la: Mariana_Paun_1 23 Februarie 2019 13:31
Femeia rac barbatul taur 2 De la: lady_corina 31 August 2009 01:41
eu leu(caine),el fecioara(sarpe) 3 De la: lisa1313 28 Ianuarie 2009 17:50
ea scorpion el taur 13 De la: leonard61 12 Mai 2010 12:00
compatibilitate 1 De la: raduvaleriana 19 Februarie 2009 17:51
Setari Cookie-uri