femeia balanta...barbatul taur

haideti sa vedem daca exista cineva care ar avea ceva de comentat ....
sanda_44
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:52
daca n-ai ce face...


Femeia Taur este prea posesiva si prea pragmatica pentru barbatul Balanta, care este un romantic. Mai devreme sau mai trziu, femeia Taur risca sa devina o partenera geloasa.

Din fericire, barbatul Balanta si femeia Taur sunt pe aceeasi lungime de unda din punct de vedere erotic, si asta conteaza destul de mult.

Barbatul Balanta este atent si ntelegator si reuseste sa faca fata acceselor de furie si de ncapatnare ale femeii Taur. Dar barbatul Balanta are si o fire capricioasa, care o poate mpinge pe femeia Taur la extreme periculoase.

Pentru o scurta perioada, barbatul Balanta si femeia Taur nu se vor plictisi deloc. Dar o relatie de lunga durata nu prea are sanse de reusita.

pik_nik
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:54
daca tu esti balanta, nu am nimic de comentat
ca stiu ca n-ajungem nicaieri
ah, io sunt taur
zambila
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:55
pik_nik...era vb despre femeia balanta si barbatul taur..vezi ce face neatentia?
sanda_44
Postat pe 14 Noiembrie 2009 13:59
n relatia dintre barbatul Taur si femeia Balanta, viata sexuala poate beneficia de multa tandrete si ntelegere n rezolvarea eventualelor probleme, prin aportul femeii Balanta.

Femeia Balanta va face tot posibilul ca sa l excite pe barbatul Taur si apoi sa l satisfaca. Barbatul Taur este si el perseverent, asa ca au toate sansele sa si ofere reciproc placeri deosebite. Este posibil ca barbatul Taur sa preia conducerea n dormitor.

Relatia ntre barbatul Taur si femeia Balanta este compatibila, iar un eventual mariaj are mari sanse de reusita.
pik_nik
Postat pe 14 Noiembrie 2009 14:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbatul capricorn 3 De la: Tonicmind 12 Octombrie 2010 20:19
el varsator....ea berbec 2 De la: garbo192031 26 Iulie 2011 21:40
eu varsator ,el leu 5 De la: garbo075975 30 Mai 2010 04:29
ea gemeni....el capricorn 5 De la: AMELYY 20 Mai 2010 21:37
FEMEIA TAUR -- BARBATUL TAUR 1 De la: cinezee 2 Martie 2009 14:34
Setari Cookie-uri