Ea Varsator El Taur

barbatii taur apreciaza la o femeie istetimea, naturaletea si onestitatea. se asteapta sa aiba o partenera, nu doar o femeie in pat sau o menajera in casa. nu se exteriorizeaza usor dar cand descopera ca esti si vrei sa ramai acolo pentru el, e al tau trup si suflet. sunt firi muncitoare dar le place si sa se distreze daca au cu cine. ajung sa vada rosu in fata ochilor doar in cazuri extreme, iar daca unii dintre ei sunt violenti constant asta poate fi o mostenire genetica, eu cunosc destui si nu e nici unul asa. iar pentru casa si bunastarea lor si a celor dragi sunt in stare sa faca orice sacrificiu si sa munceasca pana la epuizare.
mult noroc!
garbo294491
Postat pe 4 Februarie 2013 21:30
Sunt Varsatoarea care a avut o relatie de 3 ani inainte de 5 ani de mariaj!.
Poate am fost eu ghinionista, dar Taurul a vorbit frumos....dar nu a aplicat nimic in viata cotidiana...Cat despre ce barbat de casa era....nu l-au interesat 2 copii minunati, nu l-au interesat investiile in casa, nu il interesa decat sa faca comentarii rauvoitoare si serile cu baietii la bar.... In final...m-a inselat, la 2 saptamani de la divort s-a mutat cu cea de a 3 femeie (actualmente sotie)...nu se intereseaza de copiii lui, un sac de datorii facute de el....lasate in spinarea mea....etc.
Repet...poate am fost ghinionista....dar sincer...NU RECOMAND, desi fiecare e liber sa isi traiasca greselile....

PS. Actualmente ma intreaba lumea...de ce m-a lasat....cand intrebarea corecta ar fi....De ce ai stat atat cu el...
Diadan
Postat pe 18 Februarie 2013 17:13
asa este. au caractere infecte!!!!
garbo_407103
Postat pe 15 Noiembrie 2014 01:35
exact. numai gura de ei.
garbo_407103
Postat pe 15 Noiembrie 2014 01:36
De la: Diadan, la data 2013-02-18 17:13:26Sunt Varsatoarea care a avut o relatie de 3 ani inainte de 5 ani de mariaj!.
Poate am fost eu ghinionista, dar Taurul a vorbit frumos....dar nu a aplicat nimic in viata cotidiana...Cat despre ce barbat de casa era....nu l-au interesat 2 copii minunati, nu l-au interesat investiile in casa, nu il interesa decat sa faca comentarii rauvoitoare si serile cu baietii la bar.... In final...m-a inselat, la 2 saptamani de la divort s-a mutat cu cea de a 3 femeie (actualmente sotie)...nu se intereseaza de copiii lui, un sac de datorii facute de el....lasate in spinarea mea....etc.
Repet...poate am fost ghinionista....dar sincer...NU RECOMAND, desi fiecare e liber sa isi traiasca greselile....

PS. Actualmente ma intreaba lumea...de ce m-a lasat....cand intrebarea corecta ar fi....De ce ai stat atat cu el...



sunt infecti.
garbo_407103
Postat pe 15 Noiembrie 2014 01:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia Peste 31 De la: Thor_again 7 Martie 2011 21:14
horoscop 1 De la: garbo252973 6 Decembrie 2011 03:21
Texte de agatat ...femei 21 De la: geo32 17 Martie 2009 14:04
Un alt de fel de zodiac-Zodia RAC 1 De la: raul27 21 Martie 2009 21:26
un alt fel de zodiac-ZODIA CAPRICORN 1 De la: raul27 21 Martie 2009 21:31
Setari Cookie-uri