Distinse doamne

Imi cer scuze pentru limbajul trivial si total neportivit folosit la adresa doamnei Q si a prietenului ei Herflit da trebuie sa invete si ei ca asa cum tratezi pe altii poti fi si tu tratat.Sa vada si ei doi cum se simt oamenii cand sunt jigniti non stop de ei fara a avea nici o vina, decat ca ei sunt de ocupatie fara si isi ocupa tot timpul libe, pe care nu l-ar avea daca ar fi oamenii normali cu familie, copii, prietenii etc,ca sa jigneasca niste persoane pe care nu au bunul simt macar sa le cunoasca .Cu cat continua mai mult cu atat cresc nivelul invectivelor pana vor rosii si tiganii rudari din Bucuresti in carutele lor.
Scuzele nu se adreseaza in nici un caz celor doi mai sus amintiti .
garbo265966
Postat pe 22 Iunie 2012 16:40

se pare ca si tu ai la fel de mult timp....
iar verbul, la infinitiv, nu are nevoie de 2 " i "....ca nu sunt tomate..sau sa le spun patlagele?
sau chiar vor si tiganii astia, toti, rosii?
hai ca esti simpatic
dor72_
Postat pe 22 Iunie 2012 17:17

aici numai unii au parte de privilegii...ca si io-s duamna, ca pnm
ia uite frate, ca nu vorbest nimeni cu moi...
fratioare, Li, vino scumpule, ca am chef de joaca si de ras...
dor72_
Postat pe 22 Iunie 2012 23:43
De la: garbo265966, la data 2012-06-22 16:40:37Imi cer scuze pentru limbajul trivial si total neportivit folosit la adresa doamnei Q si a prietenului ei Herflit da trebuie sa invete si ei ca asa cum tratezi pe altii poti fi si tu tratat.Sa vada si ei doi cum se simt oamenii cand sunt jigniti non stop de ei fara a avea nici o vina, decat ca ei sunt de ocupatie fara si isi ocupa tot timpul libe, pe care nu l-ar avea daca ar fi oamenii normali cu familie, copii, prietenii etc,ca sa jigneasca niste persoane pe care nu au bunul simt macar sa le cunoasca .Cu cat continua mai mult cu atat cresc nivelul invectivelor pana vor rosii si tiganii rudari din Bucuresti in carutele lor.
Scuzele nu se adreseaza in nici un caz celor doi mai sus amintiti .
mai omule!...tu esti normal la cap?....sau normalul pentru tine inseamna anormal?...cred ca stai prost cu bibilica!...iti recomand ca de acum incolo cand m-ai deschizi gura sa-ti musti limba de cateva ori !...fa acest exercitiu spre binele tau si al nostru!
caleidoscop
Postat pe 26 Iunie 2012 21:32
Distinse LADIES, alt topic? despre ce dreaq mai vorbim?

adeline
Postat pe 1 Iulie 2012 11:42
Ceva cu scuze....timp liber.... Sa fi o lady,sau o lada...
Rotty
Postat pe 5 Iulie 2012 09:18
.....Si pentru ca venii vorba de timp liber,al meu a cam expirat ....Se aduna nori....
Sa avem cu totii o zi cat mai placuta
Rotty
Postat pe 5 Iulie 2012 09:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
salut 7 De la: namyi 31 Martie 2011 20:40
Sper sa va fie de folos ...Sufletului! 42 De la: Mihaela_Tudora_1 21 Iulie 2013 13:56
iubim din tot creierul 249 De la: eu_geminy 31 Octombrie 2010 02:17
oare ce numar de sutien am nevoie ? 50 De la: dor72 13 Martie 2011 13:59
madalina manole 38 De la: ghelene_06 9 August 2010 20:11
Setari Cookie-uri